Lunin net Lunin koledar Moje ZdravjeHoroskop Modre misli LN Forum LN Blogi Razglednice
LN Magazin
Prijavi se Registriraj se Vpis novosti
Osveženo: 1. avgust 2010, 09:09
  Delavnice
  Predavanja
  Prireditve
  Drugi dogodki
Zadnje novice
OSEBNIHOROSKOP na Planetu
Na multimedijskem portalu PLANET si lahko izračunate osebni horoskop in ...
Zdravilni parki – zabloda?
Da je z zdravilnimi parki nekaj zelo narobe, mi je postalo dokončno jasn...
Amuleti in talismani
Včasih so ljudje iskali v njih zlasti zdravje in zaščito, danes pa predv...
Napovednik dogodkov


Tecaji

Tradicionalne tantrične meditacije na čakre - KRIYA TANTRA YOGA

KDAJ: 20.1., 21.3., 18.4., 23.5. od 18.00 do 21.30
KJE:   Cityoga center, Ljubljana

Avtor: LN Uredništvo  |  Popravljeno: sreda, 23. december 2009


www.kriyatantra.com

Srečanja bodo ob nedeljah od 18. do 21.30. ure: 4.oktobra  - Mooladhara čakra ; 22.novembra - Swadhisthana čakra;  20. januarja - Manipura čakra;  21. marca - Anahata čakra; 18. aprila - Visuddhi čakra in  23. maja - Ajna čakra
v  Cityoga  centru v Ljubljani.



Vodi: Polona (Ambikananda) Sepe



Vabimo vas na pot notranje preobrazbe.  S tradicionalnimi metodami  koncentracije na čakre  razvijamo ta  žarišča psihične moči , prebujamo kvalitete povezane z njimi in sproščamo psihosomatske napetosti , ki se pogosto pojavljajo na teh življenjsko važnih točkah.  Proces meditacij na čakre temelji na  obliki koncentracije, ki se imenuje Saguna meditacija , oziroma meditacija na stvarne kvalitete, kot se te izražajo skozi barvo /raga/, obliko /rupa/, ime /nama/, geometrijsko obliko /yantra/ in vibracijo /mantra/.

Dobrobiti te meditacije so:
  • Izboljšanje koncentracije in vizualizacije
  • Sproščanje psihosomatskih napetosti na področjih povezanih s čakrami
  • Spodbujanje psiholoških karakteristik, ki so povezane s čakrami

Tečaj je praktičen in  obsega šest mesečnih srečanj  ter obvezne meditacije  o katerih boste morali pošiljati poročila.
Predavanja in meditacije temeljijo na učenju Swamija Ananadakapile Saraswatija.

POLONA SEPE  AMBIKANANDA je diplomirana učiteljica Krija, Tantra, Nada in Laya Joge pri Swamiju Anandakapili Saraswatiju.  Tečaj za učitelje Ipsalu Tantre je naredila pri Bodhi Avinasha,  za vodenje Tantričnega preporoda in iniciacijo v Naga Pranajama Krijo /Kobrin dih/  je avtorizirana pri Swamiju Umeshanandi Saraswatiju. Svoj študij nadaljuje v tradicionalnem guru-shisya odnosu s Swamijem Anandakapilo Saraswatijem.

CENA: 180 EUR (za vseh 6 srečanj)

Prijave in informacije:

tel :  051 321 396 /Gregor/  ali  031 875 269 /Alenka/; 041 851 823 /Marko/; 040 452 773 Kristina

mail: kriyatantra@hotmail.com



> Preberi več o tem dogodku



NE ZAMUDITE!

Uvod v Tantro

Med petdnevnim druženjem na srečanju na sončni opatijski rivieri bomo ob dopoldnevih spoznavali osnove kundalini joge in tantrične sadhane: meditacijo, mantre, mudre in asane. Večerne ure pa bomo posvetili koristnim praktičnim napotkom in razgovorom o tan >


Misteriji.si - spletna trgovina in knjigarna za kakovostno Ĺľivljenje
Lunin forum
LN Blogi
Pošlji stran prijateljem
Na vrh

| © 2000-2010 EyeCatching | ISSN 1581-2332 | Vse pravice so pridržane |
Vsebina je na voljo vsakemu obiskovalcu brezplačno v osebne namene. Vsi teksti, grafično oblikovanje in ilustracije
so avtorsko delo in jih ni dovoljeno objavljati, prenašati ali kako drugače razširjati brez pisnega dovoljenja avtorjev.
Lunin net gostuje na hitrih in zanesljivih strežnikih podjetja INFOBIA.