Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kvarčna zvezdica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 flash

flash
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 29. junij 2008, 15:24

Zanima me ali so vse tri kvarčne zvezdice (ametistova, rožvčeva in od kamene strele) enako sposobn zdraviti. Slišala sem namreč o veliki zdravilni moči te zvezdice. Sama imam zdravstvene teževe z mhurjem in zdravniki ne znajo pomagati. Zanima pa me tudi kakšne so še lastnosti teh zvezdic?
Hvala za odgovore.

#2 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. junij 2008, 06:04

Zanima me ali so vse tri kvarčne zvezdice (ametistova, rožvčeva in od kamene strele) enako sposobn zdraviti. Slišala sem namreč o veliki zdravilni moči te zvezdice. Sama imam zdravstvene teževe z mhurjem in zdravniki ne znajo pomagati. Zanima pa me tudi kakšne so še lastnosti teh zvezdic?
Hvala za odgovore.


Predvsem beri spremne tekste, ki jih dobiš pri artiklih, kot je recimo kremenova zvezdica, zelo z rezervo. V njih je pač polno "čudežnih lastnosti" zato, da jih lažje prodajo.
► Minerali, oblikovani kot šesterokraka zvezda in minerali L oblike simbolizirajo spoj duhovnega in materialnega; so prinašalci sreče.
► Minerali, oblikovani v peterokrako zvezdo, simbolizirajo moč sinteze komplementarnih sil.

O lastnostih roževca, ametista in kamene strele, ter o programiranju mineralov (to pomaga pri okrepitvi učinkov) si lahko kaj prebereš v moji knjigi Praktična uporaba zdravilnih kamnov.

Na mehur ugodno vplivata eliksirja iz indigolita in jaspisa. Resnični vzroki težav z mehurjem se običajno skrivajo v odnosih, zavrti ustvarjalnosti ali pa nepravilnim odnosom do denarja - ne vem točno, za kakšne težave pri tebi gre.

Priponke (datoteke)


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#3 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 7. julij 2008, 05:48

moja dva galska centa.

Bili so časi, ko so ljudje razumeli poezijo geometrije. Če hočeš doseči drugo stopnjo, dimenzijo istega sveta, se moraš naravnati na novo frekvenco zemlje, je kot da bi iskal frekvenco pri radiu.ne moreš poslušati radio vala, če si na radio robin, ne moreš zaznati 4-d, če tvoje oči sprejemajo RESNIČNOST TAKO KOT JE, ti pička in materna obe skupi, k morate uničavat harmonijo bolečine in užitka u glavnem...

L je povezan z 90° stopinjami in načini povezave s trinajsto čakro.Na grobo povedano.Te čakre so med sabo povezane tako v telesu kot si med sabo sledijo note. ta je bolj zanimivo in pestro je vsak ton, čakra razmaknjena za tisto oktavo in pol vmes maš pol tone in pol dimenzije in u glavnem k me to ne zanima, pridejo druge zadeve v poštev in to je premik zavesti. Stari mački so znali premaknit zavest tako, da so najprej obrnili zavest iz grla v tretje oko in iz tiste točke so pahnli skozi nek delček u glavi, k je pr nas ljudeh zelo majhen in iz tistega dela takoj 90° gor.zato L oblika in so jim pravli kar L's oz kasneje El's in ko jih ni bilo več je iz tega prišla ven spakedranščina Elders.
Maš pa bolj enostavno varjanto.cikaš v tretje oko, pol maš dva lomljena kota po 45° kar je baje lažje in gre tko, da moraš naslednjo točko dobit (ki je seveda skrita) za glavo, temu rečejo bodisti hidden door, in pol od tam jzt nevem kako se temu v teoriji napiše, cikaš nazaj pod 45° v tisto točko nad glavo kjer pol tvoje veselje pobegne v drugo dimenzijo. oz. tretje, četrto.peto...

in pol maš te pentagrame, davidove zvezde al pa senco postavljenih piramid gor pa dol.
pa če jih še okol riti zasukneš dobiš vzorček in pol to kroglo zavrtiš v lepih trangularnih razmerjih in dobiš nepopisane lepe geometrijske vzorce, ki imajo eno majceno napako.SO POPOLNI IN SO ZATO DOLGOČASNI, PLASTIČNI, VEČNI.
Zato, ker vsi vzorci sveta, v popolnem svetu obstajajo z eno sredino.tako zgoraj kot spodaj.
in če ma mravlja probleme k mora grizt velikane, pol si pa predstavljate kaki tipi so bli še par let nazaj predn so nas odjebal in pustil tle kot pse gledat drugačno resničnost, drugo realnost, ki je bila prav tako mogoča.In to z dvema očesoma.Mislim na geometrijske oblike.predstavljaj si inteligenco. človek dela še vedno preveč logične robote, ker bi moral sprogramirat-zopet logični parametri kako se ravnati v nepredvidljivi situaciji, da nastane predvidljiva.
oprostite gospodje, časi komunizma so šli mimo, škoda, da ni ostala ideja enakopravnih.

za toliko in toliko smeha mora biti toliko in toliko joka.

nekdo se smeje ko prdne, drugemu to lahko smrdi. vse je v tem razumevanju kolk ti kdo smrdi pa kaj te moti na njem.

pa bolj kot boš šel drezat drek, pa naj mi še kdo reče da sem drek je be la vam mater, bo ta suha palčica podrezala dovolj, da se bo v enem trenutku ustrašla in zbezljala nazaj. to je strahopetnost v pravem pomenu besede.

zato pa si zopet postavi svoj trikotnik, obrni ga tako prav, DA BO TEBI PRAV
zavedaj se, da OBSTAJA TUDI TEMNA PLAT, KI JE RAVNO TOLIKO POZITIVNA KOT JE SVETLA IN TEMNA RAVNO TOLIKO KOT JE SVETLA IN VSE JE V HARMONIJI DOLGOČASNE SIVE BARVE.
ni barv v črno belem svetu.
zato bodi vesel, da lahko vidiš svoje drame!to ti dosti ljudi in nezemljanov zameri, ker oni ne znajo tako dobro brzdat svoje srce in analitični um, ki je vse to zakuhal.

naprej.

ljubi svojega soseda tako kot bi ljubil sovražnika.

če nastaviš levo lice in te tip udari. se mu posmeješ in rečeš. no kolega. poskusiva močneje.
in mu nastaviš desno lice. in on spet udari
pa jzt upam, da v obeh primerih ne dovolj močno, ker jezus je imel moč razpoloviti kruh na pol iz gole jeze pri svoji zadnji večerji.
pa še ribe bi dal.
kej ni to dar iz nebes, pa vi mene o aja, sanjam, smo pri vzorcih.

ustvari si svoj vzorec in mu zaupaj.nato pusti vzorce in zaupaj prijatelju.
najdi somišljene duše v tem izgubljenem svetu. je težko, boš jokal, boš trpel, jebiga, vse to je nekdo že naredil pred tabo. ime mu je bilo jezus kristus in niti malo ni hotel, da postaneš njegov vajenec. ti bi moral samo uživat.
in tako se je zgodilo.
človek se briga zase in dela na svoji njivi, ko pridejo eni drugi ljudje v drugačnih oblačilih S KRIŽEM NAVZGOR
in pokoljejo vse pred sabo, ker so ti ljudje PREPROSTO KRIVOVERCI

PIZDA VAM MATRNA, ZATO SE OBRNE KRIŽ NAVZDOL, POGLEDI KAJ NAREDI TA VAŠ IDEALNI BOG ODREŠENJA. SMRT.
PUSTI MENE IN MISLI S SVOJO GLAVO, VSE KAR BOM NAREDIL JE TO, DA SE BOM UTAPLJAL V LASTNI BOLEČINI IN ISKAL SVOJE GREHE V SVOJEM TIHEM JOKU... in potem pride prijatelj, ki ne bo nikoli in nikdar zatajil stvari, ki jih je videl s svojimi očmi.

to je trpljenje. jaz ti želim vso srečo. ti mi želiš vso srečo, skupaj sva pa v nesreči.

ti si pa mislil, da spoznaš punce v nesreči. točno tko. prijatelja. samo rajši se dreza neki druzga kokr frenda. to ti je poseben simbol vzdvignjenega trikotnika, ki kaže samo gor

in ena mora zardet in pogleda mimo. to je znak da ji je nerodno k jo misle no.. omrožit en postaven poba s tistim črevom. točno to.
in ona tudi hoče in pol rata ta nedolžnost razvozlana. si jedla z jabolke nedolžnosti,a ku da nisi vedla kej te čaka.
: ) vse iste babe. ma ma moja. prasice in mi pol prasci k krulemo po svoje...mooo aja pentagram.

jzt bi se bal ljudi ki so v stilu klošarjev. pa da so še lepo oblečeni in brez morale. sej so potem pravi barabini
protestno masturbira na marsino sliko.

#4 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 23. avgust 2009, 10:48

Živjo!

pred kratkim sem si kupila uhane v obliki šesterokrake zvezdice iz kamene strele. Zraven sem dobila tudi listek z "navodili za uporabo" in opozorilo, da ni dobro, da jih preveč nosim. saj so energijsko precej močne. Sama minerale redno čistim pod vodo in na soncu, nosim jih pa takrat, ko mi sede in jih ne uporabljam namenoma za zdravljenje. A je lahko kaj narobe če nosim zvezdice bolj kot modni dodatek? :)

Hvala za odgovor, lp
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0