Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

11:11


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
53 komentarjev na to temo

#26 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 3. avgust 2008, 11:54

:palec: Tu, se pa ljudje razlikujemo, zato ni čisto tipičnega vzorca, ki ga nekdo želi povzet. Treba se je prepustit in počakat. x;)x



Seveda,še posebej če nevemo kej bi. x;)x

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. avgust 2008, 12:01

skoraj bi dala roko v ogenj, da ze imamo podobno temo - in celo z enakim naslovom (in to poleg teme Tretje tisocletje, ki je bila prva odprta na lnf, kjer smo govorili o tem), vendar je zal nisem nasla/ne najdem (*ze zadnjic ko sem opazla tole temo in si mal dala opravt z iskanjem)...

men se najveckrat zarolajo cifre 13:13 (ogromnokrat tud 13:03 - kar je moj rojstni datum), in 18:18 - na digitalni uri, ce gre za uro (sicer pa sem poleg stirke tud devetica - in to ne samo po cifrah r.d. (sestevek), pac pa tud po 9zkiju x!x), ce pa gledam na 'navadno uro', pa je pogosto 12 ali 6 (da je 'konjunkcija' ali 'opozicija' xDDx - kar je tud *zanimivo*, glede na to, da sta ta aspekta -poleg trigonov- pri meni najvplivnejsa)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 5. avgust 2008, 08:13

11:11
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#29 Blackmamba

Blackmamba
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 15. avgust 2008, 18:43

Hm, tudi jaz imam izkušnje, da skoraj vsak dan pogledam na uro ob 12:12. Drugače sem pa na 12.12. tudi rojena in se velikokrat sprašujem, če tu tiči kakšna povezava

To temo je popravil/a Blackmamba: 15. avgust 2008, 18:46


#30 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 16. avgust 2008, 22:01

1111 je kontrola hudicha torej proti Lilith ali osebnega hudicha. Tudi + pomaga.

#31 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 28. avgust 2008, 15:00



http://www.youtube.c...feature=related
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#32 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 28. avgust 2008, 17:46

hehe miljone videov pa vsak nekaj drugega pove - DNK aktivacija, vesoljci, bog, angeli, galaktične federacije, superman :D
no ja važno je da je očitno ta očitno 11:11 ful dobra stvar za nas ki jo vidmo. vsaj same pozitivne stvari v tem iskanju odgovora in
nobenga "you will die" sporočila :D

#33 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 28. avgust 2008, 19:05

Pa ja no dying just eternity x:px .
Ne vem brezveze posploševat, najboljš, da sama začutiš kako in kaj. Jst osebno to doživljam kot en močen svetlobni efekt, ko npr v sekundi začutim kot ožarčenje telesa zlitje s svetlobo, lahko razlagam na ful načinov pa je težko razložit z besedami, se mi te cifre pojavljajo že dalj časa po res večkrat na dan.
V sekundi dobim odgovore, zdi se mi kot svetlobni preskok brez časa, ko se lahko misli v sekundi materializirajo in se odpira nekej novega, kar je bilo in je to kr vidimo le del vsega kar obstaja obstaja pa še velik velik več, ka se nam bo delček za delčkom odstiralo, ko izgine še zadnja tančica in bomo vidli da je to življenje le en del en majhen košček vsega kar obstaja v bistvu iluzija.
Sicer pa si vse izbereš sam tudi tu je možnost izbire, greš naprej ostaneš..karkol sicer pa kaj je eno življenje v primerjavi z večnostjo.
Kr sem hotla povedat v teh cifrah začutim miselni preskok časa, močno intenzivnost nečesa kar že obstaja a tega v tem trenutku še ne vidim. Pozorna sem na svoje misli, ker se vse odvija takoj v trenutku.
Upam, da sm kej pomagala xsrcx x:)x .

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. avgust 2008, 14:23

hehe miljone videov pa vsak nekaj drugega pove - DNK aktivacija, vesoljci, bog, angeli, galaktične federacije, superman :D
no ja važno je da je očitno ta očitno 11:11 ful dobra stvar za nas ki jo vidmo. vsaj same pozitivne stvari v tem iskanju odgovora in
nobenga "you will die" sporočila :D

se strinjam, a sama maram tele cifrce, nenazadnje so to tud kode za najrazlicnejse vpoglede in v-prenose. x:)x
vsaj jaz jih tko vidm.
cifre casa (maram cas, se dost s tem ze od nekdaj *ukvarjam* xDDx), razne geografske sirine, ostale mere.....
saj to so vse kode, kot pravim....

359. stopinja, zadnja stopinja zadnje dvanajstine rib..... in tako dalje....
men je to magic.

vcas je bla ena ped, whatever... pa smo jih nadalje razvil... (mere)..
kot tud cas oz. njegovo *merjenje*. ok, zaenkrat ne znamo dost drugac kot linearno...
sam vseen.
skratka, men je simbolika/*branje* simbolov... zlo pomembna plast mojga lajfa.....

~

... dons sem 3x pogledala na uro.... xDDx (sicer je ne nosim, zadnjih par let, a jih mam ene par, k jih maram, vcas sm jih clo *popravljala* , tud za druge xDDx - k sem bla mejhna; mal sem not sharla, pa so spet delale x8Dx xDDx).
no in prvic je bla ura 11:11, drugic 12:22 in tretjic 15:15.
same dobre cifrce x;)x xokx

sicer pa sem vcer in predvcerajsnjim vsakic pogledala na urco ko je blo 13:13.

morda *nakljucja*, sam ce bi vidl mojo osebno in mojo voznisko in ce bi bli moj zobar* (* 3 1 1 3 - nimam dvojk x:o)x x;)x), pa si ne bi mogl, da ne bi mal... se zamislil, pa nakljucja gor al pa dol. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. avgust 2008, 14:42

Hm, tudi jaz imam izkušnje, da skoraj vsak dan pogledam na uro ob 12:12. Drugače sem pa na 12.12. tudi rojena in se velikokrat sprašujem, če tu tiči kakšna povezava


Tudi men se to dogaja. Skoz vidim številke svojega datuma 14:11 ali 11:14. Se jz tud skoz isto sprašujem???
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#36 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 15. september 2008, 16:46

Še ena razlaga, kogar bo zanimalo bo šel pa itak raziskovat naprej
http://www.reconnect...et/key_1111.htm

Pinka številka 14, pa je številka angelskega vodstva, osredotoči svoje misli in namere na povezovanje z angeli, ne sili tega procesa samo sprosti se in dihaj :vio: , lahko pa jih pokličeš na pomoč, če raboš vodstvo ali občutek, da si varna in ljubljena
xwizardx xegox
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#37 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 15. september 2008, 16:50

.... številka 14, pa je številka angelskega vodstva, ......

wow to dvoje je res nekako povezano. Dober uvid. :palec:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#38 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 15. september 2008, 18:30

Še mal angelske numerologije xwizardx xrosex
33 - pomeni, da te spremljajo mnogi Mojstri in ti pomagajo na več načinov, so kot odgovor na tvoje priprošnje, poveži se z njihovo energijo in jim predaj svoje želje
44 - angeli so s tabo in so odgovor na tvoje priprošnje, daj jim možnost, da ti pomagajo
11 - bodi pozorna na ponavljajoče se ideje, ker so odgovor na tvoje prošnje. Kaže tudi da si zelo kreativna oseba, ki se mora izogibati odvisnostim
12 – imej vero, ker duh govori skozi tebe. Dovoli da te vodijo pozitivne afirmacije!
13 – Vnebovzeti mojstri te pozivajo, da ostani pozitivna. To število pomeni tudi sveto ženskost, boginjo in intuitivno stran, ker je 13 luninih ciklov na leto
10 – Sprejemaš Božansko vodstvo skozi misli, ideje, notranje uvide ali notranjega vedenja – ko preprosto veš
19 – Ostani fokusirana na svoje poslanstvo, osredotočena bodi na pomoč drugim
3:33 = Povezana si z vnebovzetimi mojstri, in na večih nivojih delajo s teboj tako podnevi kot ponoči. Ljubijo te, vodijo in varujejo!
- 21:21 - V vseh pogledih verjemi, da sprejemaš. Imej vero v moč svojih misli, da pozitivno spreminjajo tvoje življenje!
17 = si na pravi poti s sojimi mislimi. Imaš dober razlog, da ostaneš optimistična o svojih načrtih in svoji poti. Ta močna in sveta številka predstavlja sveto Trojico (Oče, Sin in Sveti Duh) ter piramide.
9 = tvoje življenjsko poslanstvo vključuje pomoč skozi tvoje naravne talente, strasti in zanimanja.
99 = spravi se k delu Lightworker! Tvoja božanska/življenjska misija je potrebna sedaj bolj kot kadar koli prej, in vsak trud bo na naš planet prinesel še več ljubezni in svetlobe. Priprave na tvoje poslanstvo so zaključene!
999 =spravi se k delu Lightworker! Svet potrebuje tvoj Božanski življenjski namen takoj zdaj! Predaj se svoji misiji.



One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#39 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 16. september 2008, 08:08

13:13 ? xsrcx :palec:

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2008, 08:56

xokx x;)x

objavil si pa tole ob 09:09 x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 16. september 2008, 09:01

xokx x;)x

objavil si pa tole ob 09:09 x:)x



hehe,zdej pa že konstanto prihajajo sporočilca :2src: xsrcx

99 = Končevanje velikega evolucijskega cikla. Čas za ponovni kvantni skok.

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2008, 09:08

xokx

(btw, obe sta moji cifri.. k sta vedno in povsod prisotni. sm 13-ica, se prav 4, sestevek datuma mam 9, sm pa tud v 9zki-ju -ki nima zveze s tem oz. se do cifr drugac pride - 9 in 4. x:)x)

velikrat pogledam na uro ob 18:18 (ce je digitalna)
al pa tocn ob 18h - da sta kazalca tocno 'v opoziciji'. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 16. september 2008, 16:10

Ja sama sporočilca še s posti :2src:
13. 13 V
nebovzetni mojstri - posebej boginje so pripravljene, da ti pomagajo. S teboj komunicirajo preko misli in idej.Ostani pozitiven do konca xwizardx

18:18 Vedi, da si ti - tako kot vsi - zaslužiš sprejeti pomoč in obilje! Bodi odprta za sprejemanje in ostani osredotočena na svoje želje. Ravno zdaj prihaja k tebi finančno obilje.

. xwizardx


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#44 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 18. september 2008, 14:06

16:16? x:px

#45 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 19. september 2008, 07:30

16:16? x:px


"Z mislimi kreiraš svojo realnost, zato pri materialnih potrebah vztrajaj le pri pozitivnih mislih in pričakovanjih in vse tvoje potrebe bodo zadovoljene!"
xflowx xsrcx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. september 2008, 09:03

x;)x :palec:

16:16 pa men se najmanjkrat pride..... najveckrat 13:13, 18:18, 15:15 in zlo pogosto 21:21. velikrat tud 11:11 in 22:22.

veckrat pa recimo tud: 13:31, 21:12, 17:71 ipd. x:o)x :vragec: x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. september 2008, 09:53

x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 19. september 2008, 09:54

haha mogoče je iz druge dimenzije pa majo na več ko na 60 razdeljen čas

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. september 2008, 10:04

valjdka, stotishkega, da je bl simpl. :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 29. september 2008, 19:48

20:20 ? x;)x :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0