Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lunini vozli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
168 komentarjev na to temo

#51 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. julij 2004, 10:50

No, tole še moram malo obudit, včeraj sem gledala karto, ki ima severni lunin vozel v 12.h v Ovnu in južni v 6. v konj. (samo par minutk razlike!) z Marsom in nato še Uranom. A se strinjate, da je pot v tem ž. proti duhovnosti, odkrivanje novega in morda s tem, ko je Saturn na asc skupaj sKironom in točko sreče, pozneje tudi sam postati učitelj, zdravitelj, vsaj sebe. Južni bi kazal bolj na fizično dinamično energijo delati med ljudmi in se prilagajati-zdaj bolj biti vodja, ali vsaj sam zase biti zdravitelj...No, posebna kombinacija se mi zdi in sem včeraj precej o tem razmišljala... Uh na brzino sem tole malo okvirno. Morda kdo vidi drugačno sliko?
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#52 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. julij 2004, 11:25

No, tole še moram malo obudit, včeraj sem gledala karto, ki ima severni lunin vozel v 12.h v Ovnu in južni v 6. v konj. (samo par minutk razlike!) z Marsom in nato še Uranom. A se strinjate, da je pot v tem ž. proti duhovnosti, odkrivanje novega in morda s tem, ko je Saturn na asc skupaj sKironom in točko sreče, pozneje tudi sam postati učitelj, zdravitelj, vsaj sebe. Južni bi kazal bolj na fizično dinamično energijo delati med ljudmi in se prilagajati-zdaj bolj biti vodja, ali vsaj sam zase biti zdravitelj...No, posebna kombinacija se mi zdi in sem včeraj precej o tem razmišljala... Uh na brzino sem tole malo okvirno. Morda kdo vidi drugačno sliko?


Pozdravljena Stanka,

Ni najboljše ker je dispozitor severnega vozla v konjunkiji z Južnim, to me spominja na psa, ki lovi svoj rep. Kot , da se bo v tem življenju moral vračati nazaj na stare poti, in preko dela, ponižnosti in služenja drugim, odkril lastno identiteto in oseben duhovni razvoj. Mogoče celo preko bolezni, nenadna nenavadna vnetja ledvic...
Povej kaj počne Venera, kateri od dispozitorejv je močnejši.
V tem pogledu, če je vladar severnega vozla, ki govori darmo v konjunkciji z južnim, ki govori karmo, je oseba zelo močno vpeta v karmo in ima marsikaj za počistiti.
Možno, da je bil vojak v prejšnjem življenju, delal z eksplozivom.... ali kak borec za revolucionarno idejo, sodeloval pri prevratu oblasti....
V osnovi malo težja karma.

Ali je Mars tudi vladar 12. hiše, ali mogoče prve?
Če je Mars vladar prve, je še težje, ker je oseba povsem v rokah karme. Če je vladar 12., nam to še jasneje govori, da gre za prejšnje življenje in nam še bolj natančno obisuje kaj je bilo takrat...
A ima Mars in sečišča se kak drug aspekt?

Tudi Saturn na ascendentu priča o močni karmi, upam, da je vsaj v pozitivnih aspektih in da je direkten, v obratnem primeru, bo večji del življenja popravljal stvari za nazaj in je to življenje težka šola zanj ali zanjo.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#53 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. julij 2004, 12:06

Mars vladar prve
A ima Mars in sečišča se kak drug aspekt?
Tudi Saturn na ascendentu priča o močni karmi, upam, da je vsaj v pozitivnih aspektih in da je direkten, v obratnem primeru, bo večji del življenja popravljal stvari za nazaj in je to življenje težka šola zanj ali zanjo.


Mihela hvala za tvoja razmišljanja. Gotovo je bilo v prejšnjem življenju burno, vendar 6. hiša verjetno to malo usmeri bolj na neko delo, manj močno verjetno kot če bi bilo na MC in še obenem je tam v konj. z južnim in Marsom in Uranom še Jupiter (tako ko si omenila nenavadno=Uran obolenje=6.h ledvic=Tehtnica, lahko da obenem še oteklino, vendar s tem do sedaj ni imela težav in da potrkam, mislim, da se bo sama ozdravila vsega, kot do sedaj in ker je vl.6. Merkur v Škor. so tu prej kaki zapleti z rodili, kar je vse uspešno rešila-srečo nosi tudi Jupiter...)

Razmišljanje me je vodilo, kam naj se usmerja v tem življenju, če naj bi bila 6.h telo in 12h duh, bi naj ta fizičnost šla proti duhovnemu -in ta Kiron čisto na koncu na zadnji stopinji =29st.22min Rib spet duhovnost.

Mars je vladar prve hiše, 12.h (=zač.na 1.st.Rib) in 6.h zelo veliki.

Zanimivo, da je progresirana Luna ravno zdaj na 0 st.Ovna, začne se dinamičnejše obdobje, nekaj novega, ena prelomnica *morda ravno spoznanja o svoji poti*?, še posebno, ker bo šla potem čez 8.st.Ovna=sev. lun.vozel in recimo Kiron natalni, ki je ravno na 29st.Rib r. in zdaj v konj. s progr.Luno. (in obenem v trigonu s Soncem konj.NeptunŠkor. konj.Luna(1.st.Strelca) iz 8.h.

Mars ima natančen (samo eno minuto orbisa) kvadrat z Venero v Kozorogu, ki je v konj. z MC (in seveda zelo natančen kvadrat s sečiščima). Uran je obenem v konjunkciji tudi z Jupitrom (in širše še Pluton).

Saturn v Ovnu retro.! na ASC ima najnatančnejši aspekt le Merkur v Škorpijonu v 7.h =inkonj. (toda progresiran Saturn sedaj malo pred natalnim in je direkten)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#54 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. julij 2004, 14:23

Vse kar si napisala potrjuje, da je to življenje predvsem čiščenje karme.
Žal mi je, ampak je težka karta.
Na vojsko sem pomislila ker imamo 6. hišo, služenje in vojski se služi, potem imamo Marsa in Urana, tako da jaz bi stal za svojim prepirčanjem.
To da sta Venera in Mars med seboj v kvadratu, oba sta vladarja sešišč pa sama veš kaj pomeni, veliko neskadje misli in telesa. Dobro je vsaj to, da sta v neki mešani recepciji, kar zmanjša trenje. Ker je Jupiter vladar 12. hiše, v konjunkciji z Južnim sečiščem in v konjunkciji z Marsom, vladarjem severnega vozla, zopet kaže, da ima pot tega življenja zelo veliko z prejšnjim, da je treba nekaj narediti za nazaj, nekaj popraviti za nazaj.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#55 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. julij 2004, 14:49

Zanimivo, da je pred kratkim spoznala moškega, ki ji je vzbujal velik strah: njegov Saturn na njeni Luni...ni tud to karmično.

Po moje se vsem tem ljudem, ki jih spoznava in razne nove stike, ki jih ustvarja, ne bi smela zapirati, da bi morala dopustiti, da energija steče in da se zgodijo ta čiščenja za nekaj nazaj, skozi enostavna mala druženja, brez posebnih priprav. Verjetno Venera v Kozorogu povzroči njen umik.

Hvala Mihela, da si se poglobila.

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#56 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. julij 2004, 17:07

Zanimivo, da je pred kratkim spoznala moškega, ki ji je vzbujal velik strah: njegov Saturn na njeni Luni...ni tud to karmično.

Po moje se vsem tem ljudem, ki jih spoznava in razne nove stike, ki jih ustvarja, ne bi smela zapirati, da bi morala dopustiti, da energija steče in da se zgodijo ta čiščenja za nekaj nazaj, skozi enostavna mala druženja, brez posebnih priprav. Verjetno Venera v Kozorogu povzroči njen umik.

Hvala Mihela, da si se poglobila.

Ja dobro bi bilo, da bi se sprostila. Ker je že zelo razvita duša in ima ogromno znanja v sebi, bi postopoma tudi vedela kaj naj naredi, da bi stvari razrešila. Najhujša ovira je strah.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#57 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 9. julij 2004, 21:47

Lep pozdrav xDDx

Tudi jaz imam lunin vozel v Ovnu,samo ,da je v 7. hiši...
Saturn je tudi v Ovni in v 7. hiši,....

Je tudi tudi to povezano s mojo karmo x?x



Lep večer,D :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#58 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 9. julij 2004, 21:52

Dadika, južno Lunin vozel v tehtnici (1. hiša), nakazuje, da si v prejšnem življenju imela možnost biti samostojna, a tega nisi znala ali mogla izkoristiti. še vedno veliko tehtaš in se na splošno težko odločaš. Severni v Ovnu (7. hiša), nakazuje, da je sedaj čas, da se naučiš prilagajati in da razrešiš zadeve se partnarskim odnosom. Nekoč prej se nisi prilagajala, dandanes se moreš...

Tako je to v življenju, razlaga je v grobem...

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#59 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 9. julij 2004, 22:08

Dadika, južno Lunin vozel v tehtnici (1. hiša), nakazuje, da si v prejšnem življenju imela možnost biti samostojna, a tega nisi znala ali mogla izkoristiti. še vedno veliko tehtaš in se na splošno težko odločaš. Severni v Ovnu (7. hiša), nakazuje, da je sedaj čas, da se naučiš prilagajati in da razrešiš zadeve se partnarskim odnosom. Nekoč prej se nisi prilagajala, dandanes se moreš...

Tako je to v življenju, razlaga je v grobem...

beli Vran

xrolleyesx Res,beli Vran,da se težko odločam in vsako stvar tisočkrat pretehtam...bi ali ne bi....včasi pa ugotovim ,da se nisem odločila pravilno....ampak sama mislim,da moraš iti skozi določene poti in da ti je to pač ena izkušnja več v življenju.... :inocent:


Lp,D xDDx


p.s. Moj partnerski odnos pa.... x?x :V:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#60 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. julij 2004, 07:16

kaj pa severni lunin vozel na 13 stopinj raka v 11 hiši, južni pa 19 stopinj kozoroga v 5 hiši?

x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#61 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. julij 2004, 07:41

Hm, ali sta oba na 13 ali pa oba na 19 stopinj, Amis. Drugače ne bo šlo. :eek:

Odgovor (takole po škorpijonsko kratek), pa bi (z mojega zornega kota) bil: "Ljubezen ni vse v življenju!"

x:)x x:)x

#62 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. julij 2004, 07:50

oooo bern, živjo. ja, saj se mi je zdelo, da bo nekaj takega s temi stopinjami, sam nisem bila ziher. karta je na roke napisana in so nekatere številke slabo berljive. torej, oboje je na 13 stopinj.

sam, veš kaj, lahko bi napisal en bolj dvojčevski odgovor, naprimer x;)x ....ker zdaj si ne predstavljam točno, kaj naj bi to pomenilo. da se preveč ali premalo ubadam z ljubeznijo? ali, da bi se morala ubadati z vsem drugim, razen s tem............hmmmm.....a mi lahko še kaj napišeš? x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#63 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 14. julij 2004, 15:05

x:Dx

A ja pri meni, ki sem neke vrste dvojčica od Amis, je pa ravno obratno.
Severni v 5 v Raku, južni v 11 v Kozorogu.

Pol je pa pri meni LJUBEZEN VSE V ŽIVLJENJU??? :eek: :eek: :eek:

(jaz pa vedno sarkastično cinična angleško črno humorna, najboljši dedci so tisti, ki so tudi prijatelji..aja a prav o ljubezni tule govorimo, ma xnckrivx )...


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#64 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. julij 2004, 15:53

Na lunine vozle se res čist nč ne spoznam...zato me zanima..če mi lahko kdo pomaga...

Sev vozel v dvojčkih..v 10 hiši...v kvadratu s saturnom v 7 h..in kvadratu s Plutonom in Uranom v 1h...in južni v strelcu v 4h...tudi v kvadratu seveda...

Vladar sev - Merkur..je v ovnu v 8h...ki je v kvadratu z Luno..v 5h...
Vladar južnega..jupiter..je v biku v 10..neaspektiran...

Astra
Per aspera ad astra

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2004, 15:55

Cisto v zacetku teme je Jupi se mi zdi podala kup razlag luninih vozlov, morda tam si se kaj poiscete, kogar zanima, ne vem pa, ce so tudi aspekti s slednjimi...

*p.s. ja, celo aspekti so podani... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 14. julij 2004, 15:57

Stanka...midve imava nekaj podobnega...moj sev je v dvanajsti ..in južni v 6h..v konj z Marsom..

Sev pa je v tehtnici...v konj z Jupitrom..v 12...

Hm, kako zdaj razlagati to razliko...sem pokukala namreč enkrat v prejšnje življenje...pa sem bila španski vojak...osvajalec v juž.Ameriki..

Astra
Per aspera ad astra

#67 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 15. julij 2004, 07:43

sem že imela cel roman napisan, a se mi je zbrisalo, ta računalniški svet je nedoumljiv!!!
Hotela sem rečt Astra, da tisto tam zgoraj niso moji podatki-severni imam v 4.h.
Južni z Marsom gotovo divje preteklo življenje.
Severni z Jupitrom v 12.h pa ker mu vlada Venera... mogoče (ne me za besedo držat, ker še nimam kilometrin) en velik lep tempelj malo bolj odmaknjen od vrveža ali velika umetnostna galerija-ker Tehtnica, lahko tud markanten samostan (morda en krajši čas ali eno potovanje v take neobljudene krajes takimi doživetji ti nek razvoj daje...)

+eno stran nazaj poglej->Jupi je podala obširno razlago sev.v./12.h

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#68 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. julij 2004, 06:51

mucamaca opažam, da so naju dali na ignor x^x x:Dx x:o)x x;)x ...no ja.....hmmm :o|o:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#69 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. julij 2004, 13:10

stankaa, a se ljubi tebi mal pokomentirat moje pa mucmacine lunine vozle, plis?
x:Ix xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#70 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. julij 2004, 17:38

A tule se komentira položaj vozlov.......moj boljši (severni) se je namestil na 5 stopinj device v 5. hišo in je v konjukciji s Plutonom, južna pa zato pride v ribe in 12. hišo, lp, B.

#71 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. julij 2004, 08:58

Mucamaca in Amis z nasprotnimi položaji luninih vozlov

Južni vozel v 5. hiši, severni vozel v 11. hiši
znano ji je samostojno ustvarjanje in to je dajalo verjetno veliko radosti v predhodnem življenju, zdaj bi se naj usmerila v kolektivnost-povezovanje z drugimi, te svoje radosti deliti

Južni vozel v 11. hiši, severni vozel v 5.hiši
v prejšnjem življenju je bilo polno povezovanj z drugimi in uživanje njihove podpore-gre za oblike kot: društva, prijateljstva, stranke, teami
Sedaj bi naj bila usmerjenost delati samostojno, ustvarjalno-znano ji je delati skupaj, zdaj mora stopiti ven iz skupine... Tudi veliko delati z otroki, vzgajati... (še posebno, ker gre za znamenje Raka=otroci)
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#72 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:00

A tule se komentira položaj vozlov.......moj boljši (severni) se je namestil na 5 stopinj device v 5. hišo in je v konjukciji s Plutonom, južna pa zato pride v ribe in 12. hišo, lp, B.

severni je vedno natančno nasproti južnega in zato v nasprotni hiši
(ni možno, da je: 5/12)

p.s.
pri tebi gre za 6/12:
južni=12.h konj.Kiron trigon Mars, sev.=6.h konj.Pluton sekstil Mars

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#73 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:07

Stankaaa, oprosti, imaš popolnoma prav, severni vozel je v 6.hiši!!!!
Hvala za opazko, lep dan, B. x:)x


#74 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:11

poglej na prejšnji strani je Jupi opisovala ravno nasprotno situacijo-
za tebe gre od psihe, duha k fizičnemu (saj ti bo jasno, ko si boš bral)
Čudovit dan želim tudi tebi Borism in vsem lunatkom
in kako iskrico, da se utrne, da ti bo kaj dalo mislit, spoznanje...mogoče
xsrcx
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#75 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 22. julij 2004, 09:26

stankaa xrosex hvala :palec:

a mi mogoče lahko razložiš kaj je v tem položaju takega, da je bern napisal, da ljubezen ni najpomembnejša. ugibam, če je mišljeno, da se moram orientirat na delo...hm....mogoče bluzim in si ne razlagam stvari prav?

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Bing (1)