Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

stik z umrlim očetom


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
52 komentarjev na to temo

#1 allina

allina
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 8. december 2008, 18:53

Sicer nisem redna gostja na tem forumu, ampak se mi zdi, da bi mi le tukaj lahko razložili naslednjo stvar. Fantovi mami se že od četrtka dogajajo nepojasnjene stvari. Tri noči zapored se je zbudila ponoči okoli 2h, ker je slišala pesem, ki jo dobro pozna, saj jo je vedno pel njen oče, ki je umrl pred 7. leti. Najprej je mislila da sanja, ampak se je potem začela zavedati da je čisto budna in je pesem še zmeraj slišala...nič glasov, le melodijo, ki je prihajala iz območja, kjer imata sicer radio, vendar je bil le ta izključen (duhovi naj i se za stik z nami posluževali tudi takšnih energij). Pesem se je odvrtela do konca, potem pa kot da bi nekdo potegnil radio iz vtičnice prenehala. Tako je bilo še dve noči kasneje, ko je zbudila tudi moža, a on ni slišal nič, ona pa še naprej vedno eno in isto pesem. V noči iz sobote na nedeljo ni bilo nič, danes ponoči, pa je bila situacija povsem ista kot prve dni, le da se je ona prebudila, in na sredini pesmi vprašala če je to on (njen oče), takrat pa je glasba kot da bi odrezal nehala igrati:S
Res ne vemo kaj bi bilo to, sicer smo klicali nekega vidca, ki je rekel, da je to res njen oče, ki se šele zdaj po 7, letih poslavlja, prišel pa je k njej, oz. ima stik z njim le ona, ki jo je imela kao najrajši. Teh 7, let (za nas je to 7. let, za duše je to brez pomena) naj bi bil v vicah, sedaj pa prehaja drugam (nebesa?). Rekel je še naj damo za mašo in da noče nič hudega, isto je rekel stric, ki je bioenergetik.

#2 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 19:11

Hoče samo povedat, da obstaja en plan, ki je mentalno dosegljiv tudi tu na zemeljskem planu v kolikor je mentaliteta človeka pravilno naravnana. Vice so stanje karmičnih dogodkov, ki se v ponavljajočem ciklu vsakdanjika počasi spreminjajo v drugačno obliko zavesti katero sedaj doživlja tudi on in vam želi pritegniti pozornost za drugačen način pogleda na svet., v ljubezni človek namreč dragemu želi olajšati trnavo pot s kratkim sporočilom iz onstranstva. olajšati, prihraniti mu je ne more., to si jo lahko le sam x:)x

p.s;to sem prepisal iz tega kar si ti napisala in iz tam kar meni pade na misel
p.s2;plis na začet v cerku hodit x:Dx
Brez podpisa

#3 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 8. december 2008, 19:15

Predlagam gobe. Pa boste sami, brez vidcev raziskali vse, kar vas s tem v zvezi zanima.... x:Dx x:Dx x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#4 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 19:17

A ni tako,da se samo tisti duhovi javljajo ki so umrli nasilne smrti, le tisti tavajo okoli nas.


Al pa tisti, ki se jim postavi vprašanje - hmm, ka pa zej ?
Brez podpisa

#5 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. december 2008, 19:17

Mogoče pa bo kaka uporabna informacija
http://www.emka.si/a...nja-in-umiranja
Imajo v knjižnicah.

#6 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 19:23

Mešaš pojme dragi Kuvrtat, vprašanje postavljaš eni dotični mizi. x:Dx
Drgač pa tista seansa k jih je več pa kličejo duhove, tut prikličejo samo tiste ki so umrli nasilne smrti.


Prony nisem ziher na kateri del odgovora se nanašaš ?
Brez podpisa

#7 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 19:33

sm razumu, da si dal repliko na duhove ki so umrli nasilne smrti, rekši, kaj pa tisti, ki se jim vprašanje zastavi:



aha, ne ne ne ne x:Dx
repliko na duhove, ki tavajo. torej ne tisti, ki so umrli nasilne smrti pač pa tisti, ki se vprašajo - kaj pa zej ( brez pravega odgovora )- tisti tudi tavajo, drugje kot tisti, ki so nasilne smrti umrli :)
Brez podpisa

#8 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 8. december 2008, 19:38

Sicer nisem redna gostja na tem forumu, ampak se mi zdi, da bi mi le tukaj lahko razložili naslednjo stvar. Fantovi mami se že od četrtka dogajajo nepojasnjene stvari. Tri noči zapored se je zbudila ponoči okoli 2h, ker je slišala pesem, ki jo dobro pozna, saj jo je vedno pel njen oče, ki je umrl pred 7. leti. Najprej je mislila da sanja, ampak se je potem začela zavedati da je čisto budna in je pesem še zmeraj slišala...nič glasov, le melodijo, ki je prihajala iz območja, kjer imata sicer radio, vendar je bil le ta izključen (duhovi naj i se za stik z nami posluževali tudi takšnih energij). Pesem se je odvrtela do konca, potem pa kot da bi nekdo potegnil radio iz vtičnice prenehala. Tako je bilo še dve noči kasneje, ko je zbudila tudi moža, a on ni slišal nič, ona pa še naprej vedno eno in isto pesem. V noči iz sobote na nedeljo ni bilo nič, danes ponoči, pa je bila situacija povsem ista kot prve dni, le da se je ona prebudila, in na sredini pesmi vprašala če je to on (njen oče), takrat pa je glasba kot da bi odrezal nehala igrati:S
Res ne vemo kaj bi bilo to, sicer smo klicali nekega vidca, ki je rekel, da je to res njen oče, ki se šele zdaj po 7, letih poslavlja, prišel pa je k njej, oz. ima stik z njim le ona, ki jo je imela kao najrajši. Teh 7, let (za nas je to 7. let, za duše je to brez pomena) naj bi bil v vicah, sedaj pa prehaja drugam (nebesa?). Rekel je še naj damo za mašo in da noče nič hudega, isto je rekel stric, ki je bioenergetik.


Ena možna razlage je, da ima ta ženska lucidne sanje. "Tam" tudi jaz znova in znova "srečujem" odmrle.

Predlagal bi postavitev mikrofona zavoljo preverjanja, hehe.

#9 allina

allina
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 8. december 2008, 19:40

too late...mi vsi hodimo v cerkev že od nekdaj xDDx pa ni nč narobe s tem!
On ni umrl nasilne smrti, umrl je zaradi težke bolezni (rak na pljučih). Njo res mori to, čeprav pravi, da se je prvo noč res ustrašila, potem pa se ni več bala. Samo danes ni blo tko vidt, ker je bila zjutrej čist povožena, navsezadnje kakršen koli stik iz onostranstva z dobrim ali slabim namenom je šok za nas ljudi.

#10 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 8. december 2008, 19:43

Ena možna razlage je, da ima ta ženska lucidne sanje. "Tam" tudi jaz znova in znova "srečujem" odmrle.

Predlagal bi postavitev mikrofona zavoljo preverjanja, hehe.

too late...mi vsi hodimo v cerkev že od nekdaj xDDx pa ni nč narobe s tem!
On ni umrl nasilne smrti, umrl je zaradi težke bolezni (rak na pljučih). Njo res mori to, čeprav pravi, da se je prvo noč res ustrašila, potem pa se ni več bala. Samo danes ni blo tko vidt, ker je bila zjutrej čist povožena, navsezadnje kakršen koli stik iz onostranstva z dobrim ali slabim namenom je šok za nas ljudi.

saj pravim...gobe.
Norost je vcasih najvecja modrost…

#11 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 19:48

Sej v bistvi kaj pa češ druzga duha vprašat kot to kako in zakaj je umrl, nu pa kdaj še, če se slučajn spomni.
Sam verjetno se spomni glede na to da je za duha smrt v bistvi novo rojstvo.

Vse najboljše za tvoj smrtni dan dragi duh..



x:Dx

Midva sva res na dveh različnih straneh xDDx Pišem o tem kakšni tudi tavajo poleg tistih, ki so umrli nasilne smrti ; torej., tudi takšni, ki se ob spoznanju smrti vprašajo " kaj pa sedaj ?" in to brez pravega odgovora., in zato tavajo, ker nimajo odgovora. ja ? Torej zavest mrtvega ( Duh - Duha - Duha ) se vpraša - kaj pa sedaj ?
Brez podpisa

#12 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 19:55

too late...mi vsi hodimo v cerkev že od nekdaj xDDx pa ni nč narobe s tem!
On ni umrl nasilne smrti, umrl je zaradi težke bolezni (rak na pljučih). Njo res mori to, čeprav pravi, da se je prvo noč res ustrašila, potem pa se ni več bala. Samo danes ni blo tko vidt, ker je bila zjutrej čist povožena, navsezadnje kakršen koli stik iz onostranstva z dobrim ali slabim namenom je šok za nas ljudi.



aja ., zej štekam zakaj je bil 7 let v vicah x:Dx

HECAM SEEEEEEEEE x:Dx



Povožena je pa lahko zato, ker se zej s tem preveč ukvarja. Se sprašuje, premleva, obrača, gor, dol, levo, desno itd... s tem privablja stvari, ki se s tem pač privabijo. Moj nasvet; kupi naj si en zvezek , v roke vzame list papirja in naj ubesedi vse kar ji pade o tem na misel. Naj si postavlja vprašanja in sama fura odgovore, tudi, če je odgovor ne vem. Naj to počne, ko se ji dogaja, če bo lažje. Pa piše naj. Tko si bo spucala misli., v življenju pa naj počne vsakdanje stvari, ki jo veselijo in tudi tiste, ki so del obveznosti .
Brez podpisa

#13 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 20:01

Kdo zdej to? A duh?


Prony., ti mene zajebavaš ? :vragec: :, ti kr

hmm ne vem kerga smajla bi dal

tega x:Dx al tega :blackeye:

? x:Dx
Brez podpisa

#14 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. december 2008, 20:08

Sploh ne :O: ! Duhovi so očetje duhovnosti. Duhovnost je pa resna zadeva, celo zame.


Aja., zato ne izpade smešno .... xcivx xcivx

x;)x
Brez podpisa

#15 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. december 2008, 20:18

too late...mi vsi hodimo v cerkev že od nekdaj xDDx pa ni nč narobe s tem!
On ni umrl nasilne smrti, umrl je zaradi težke bolezni (rak na pljučih). Njo res mori to, čeprav pravi, da se je prvo noč res ustrašila, potem pa se ni več bala. Samo danes ni blo tko vidt, ker je bila zjutrej čist povožena, navsezadnje kakršen koli stik iz onostranstva z dobrim ali slabim namenom je šok za nas ljudi.

mami mu naj sam reče, da je čas, da gre...
da je vse ok...

maša pa tudi ne bo škodovala xsrcx :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#16 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. december 2008, 20:30

...če v to verjameš, potem ja..če pa ne, pa je to pač kr neki ;) odvisno od posameznika :)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#17 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. december 2008, 20:41

Madam naj spije eno vodko s sokom. Bo bolj sproščena.
Pa mikrofon naj vključ in uploada na rapidshare.com... -)

#18 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. december 2008, 22:27

Lepo pozdravljena, Alina

Še dobro, da vam je povedala, da zaupa, tako ji je najbrž lažje.

Najbrž ni lahko čutiti ali razumeti situacije tistim, ki niso doživeli nič podobnega.
Tisti pa, ki je podobne zadeve že doživel vemo, da ni enostavno in niti ni vedno prijetno,
ko se takšni dogodki zgodijo, niti za tistega, ki jih doživlja in dostikrat tudi ne za tiste,
ki živijo poleg.

Čeprav verjamem, da želiš pomagati, se mi zdi pomembno, da bi takšne zadeve
z okolico komuniciral vsak sam. Že tako se informacija o dogodku izgubi,
saj ne znamo povedati kaj in kako smo doživeli - doživljamo in potem
se iz naših občutkov rojevajo neverjetne in še manj razumljive zgodbe.

Kar me zanima, da bi ti lahko podal kakšno informacijo več - če te zanima -
in predvsem, če zanima fantovo mamo - je, da mi sporočiš datume rojstva
fantove mame, njenega očeta, datum, ko je umrl in tvoj rojstni datum.

Seveda lahko to narediš tudi na OS.

Lep in prijeten dan ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#19 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. december 2008, 23:57

Sicer nisem redna gostja na tem forumu, ampak se mi zdi, da bi mi le tukaj lahko razložili naslednjo stvar. Fantovi mami se že od četrtka dogajajo nepojasnjene stvari. Tri noči zapored se je zbudila ponoči okoli 2h, ker je slišala pesem, ki jo dobro pozna, saj jo je vedno pel njen oče, ki je umrl pred 7. leti. Najprej je mislila da sanja, ampak se je potem začela zavedati da je čisto budna in je pesem še zmeraj slišala...nič glasov, le melodijo, ki je prihajala iz območja, kjer imata sicer radio, vendar je bil le ta izključen (duhovi naj i se za stik z nami posluževali tudi takšnih energij). Pesem se je odvrtela do konca, potem pa kot da bi nekdo potegnil radio iz vtičnice prenehala. Tako je bilo še dve noči kasneje, ko je zbudila tudi moža, a on ni slišal nič, ona pa še naprej vedno eno in isto pesem. V noči iz sobote na nedeljo ni bilo nič, danes ponoči, pa je bila situacija povsem ista kot prve dni, le da se je ona prebudila, in na sredini pesmi vprašala če je to on (njen oče), takrat pa je glasba kot da bi odrezal nehala igrati:S
Res ne vemo kaj bi bilo to, sicer smo klicali nekega vidca, ki je rekel, da je to res njen oče, ki se šele zdaj po 7, letih poslavlja, prišel pa je k njej, oz. ima stik z njim le ona, ki jo je imela kao najrajši. Teh 7, let (za nas je to 7. let, za duše je to brez pomena) naj bi bil v vicah, sedaj pa prehaja drugam (nebesa?). Rekel je še naj damo za mašo in da noče nič hudega, isto je rekel stric, ki je bioenergetik.



Tole bo za večino težko prebavljivo in niti ne trdim, da je resnica. Kaj pa če le je?

Pekel in vice so le prispodobe za ravni bivanja, ni pa nemogoče, da je zgolj prispodoba tudi duša.
Nekateri neodvisni moderni fiziki razlagajo svet/vesolje na sila nenavaden način. Izhajajo iz naslednjih izhodišč:
-Vesolje deluje kot hologram, v katerem vsak njegov delček vsebuje informacije v celoti, le na manjši skali;
-Hugh Everett, fizik iz Princetona zastopa teorijo paralelnih svetov. Po njegovi interpretaciji hkrati živimo v več paralelnih svetovih, »zavestne« preskoke iz enega v drugega pa omogoča sanjanje. V določeni resničnosti nas drži naša usmeritev (interes, čustvena naravnanost …), zato vidimo le tiste možnosti, na katere smo osredotočeni.
-Pri razlagi/razumevanju človekove identitete, se poslužujejo primerjave človeka s TV sprejemnikom. Na sprejemniku vidimo sliko, ki ustreza temu, kako je naravnana antena. Če bi anteno premaknili, bi bila slika druga, a »v etru« bi bila seveda med vsemi drugimi programi še vedno tudi prva. Analogno temu trdijo, da so celični proteinski receptorji, ki so pri vsakem človeku specifični, le nekakšni sprejemniki, ki signale iz okolice interpretirajo na določen način. Ti receptorji niso vir naše identitete (specifičnih reakcij na signale iz okolja), ampak le posrednik, preko katere se specifične informacije prevzemajo iz okolja.

Ko človek umre, so te informacije (njegova identiteta) še vedno v celoti »v etru«. Ta identiteta bi se lahko v celoti manifestirala, če bi se rodil človek s povsem enakimi receptorji, kot umrli. Dejstvo pa je, da imajo ljudje iz bližnjega sorodstva (npr. oče, hči) nekatere receptorje zelo sorodne, zato je lahko potomec »prevodnik« dela identitete umrlega. Pri tem je možen tudi preskok v druge ravni bivanja »dela umrle identitete«, kar bi bilo pojasnilo, zakaj lahko hči sliši neko pesem, njen mož pa ne,
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. december 2008, 01:07

Zanimivo.


Sicer pa:
Medijstvo - Pogovori z onostranstvom

#21 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 9. december 2008, 10:45

Jaz ji verjamem, ker nekaj podobnega se dogaja včasih tudi moji mami (samo mislim da mojo mamo obiskujejo različni ljudje, največkrat ravno v sanjah). Njej pridejo v sanje na obisk da ji sporočijo če se bo kaj posebnega zgodilo, kar sama ne bi mogla predvideti. V bistvu sem vesela da sanje niso dedna stvar. x:Ix Je pa res da moja mama se počuti blizu mrtvim in se kdaj na pokopališču v svoji glavi pogovarja z njimi (sicer ni pogovor da bi jih slišala, ampak jim samo pravi če je kaj novega). Vem da se sliši čudno in moja racionalna glava to težko sprejema, samo mami pa tudi verjamem. Ona pravi da ima žive sanje. Se ni pa nikoli ukvarjala z kakšnim tehnikami spodbujanja sanj ali česar kar bi lahko pomagala.

Pa če kdo ne bo verjel naj ne verjame, vsak ima pravico do svojega mnenja. x;)x

#22 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 9. december 2008, 13:19

Tole bo za večino težko prebavljivo in niti ne trdim, da je resnica. Kaj pa če le je?

Pekel in vice so le prispodobe za ravni bivanja, ni pa nemogoče, da je zgolj prispodoba tudi duša.
Nekateri neodvisni moderni fiziki razlagajo svet/vesolje na sila nenavaden način. Izhajajo iz naslednjih izhodišč:
-Vesolje deluje kot hologram, v katerem vsak njegov delček vsebuje informacije v celoti, le na manjši skali;
-Hugh Everett, fizik iz Princetona zastopa teorijo paralelnih svetov. Po njegovi interpretaciji hkrati živimo v več paralelnih svetovih, »zavestne« preskoke iz enega v drugega pa omogoča sanjanje. V določeni resničnosti nas drži naša usmeritev (interes, čustvena naravnanost …), zato vidimo le tiste možnosti, na katere smo osredotočeni.
-Pri razlagi/razumevanju človekove identitete, se poslužujejo primerjave človeka s TV sprejemnikom. Na sprejemniku vidimo sliko, ki ustreza temu, kako je naravnana antena. Če bi anteno premaknili, bi bila slika druga, a »v etru« bi bila seveda med vsemi drugimi programi še vedno tudi prva. Analogno temu trdijo, da so celični proteinski receptorji, ki so pri vsakem človeku specifični, le nekakšni sprejemniki, ki signale iz okolice interpretirajo na določen način. Ti receptorji niso vir naše identitete (specifičnih reakcij na signale iz okolja), ampak le posrednik, preko katere se specifične informacije prevzemajo iz okolja.

Ko človek umre, so te informacije (njegova identiteta) še vedno v celoti »v etru«. Ta identiteta bi se lahko v celoti manifestirala, če bi se rodil človek s povsem enakimi receptorji, kot umrli. Dejstvo pa je, da imajo ljudje iz bližnjega sorodstva (npr. oče, hči) nekatere receptorje zelo sorodne, zato je lahko potomec »prevodnik« dela identitete umrlega. Pri tem je možen tudi preskok v druge ravni bivanja »dela umrle identitete«, kar bi bilo pojasnilo, zakaj lahko hči sliši neko pesem, njen mož pa ne,





x^x ja fajn, da te to že fiziki proučujejo


v glavnem jst pa moj brat sva vidla starga fotra teden po smrti...sama sva bla doma , ta starih ni blo, pa naju je prišo gledat

v glavnem čisti horor, sam takrat sva bla oba še mala, no pa tega tui na glas nea razlagam,ker me majo kuj za trčeno....saj vidiš, tantra pa ovi....sam jeba ker sva dejdeja res oba vidla :wacko:

Madam naj spije eno vodko s sokom. Bo bolj sproščena.
Pa mikrofon naj vključ in uploada na rapidshare.com... -)


....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#23 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. december 2008, 14:09

Tole bo za večino težko prebavljivo in niti ne trdim, da je resnica. Kaj pa če le je?

Pekel in vice so le prispodobe za ravni bivanja, ni pa nemogoče, da je zgolj prispodoba tudi duša.
Nekateri neodvisni moderni fiziki razlagajo svet/vesolje na sila nenavaden način. Izhajajo iz naslednjih izhodišč:
-Vesolje deluje kot hologram, v katerem vsak njegov delček vsebuje informacije v celoti, le na manjši skali;
-Hugh Everett, fizik iz Princetona zastopa teorijo paralelnih svetov. Po njegovi interpretaciji hkrati živimo v več paralelnih svetovih, »zavestne« preskoke iz enega v drugega pa omogoča sanjanje. V določeni resničnosti nas drži naša usmeritev (interes, čustvena naravnanost …), zato vidimo le tiste možnosti, na katere smo osredotočeni.
-Pri razlagi/razumevanju človekove identitete, se poslužujejo primerjave človeka s TV sprejemnikom. Na sprejemniku vidimo sliko, ki ustreza temu, kako je naravnana antena. Če bi anteno premaknili, bi bila slika druga, a »v etru« bi bila seveda med vsemi drugimi programi še vedno tudi prva. Analogno temu trdijo, da so celični proteinski receptorji, ki so pri vsakem človeku specifični, le nekakšni sprejemniki, ki signale iz okolice interpretirajo na določen način. Ti receptorji niso vir naše identitete (specifičnih reakcij na signale iz okolja), ampak le posrednik, preko katere se specifične informacije prevzemajo iz okolja.

Ko človek umre, so te informacije (njegova identiteta) še vedno v celoti »v etru«. Ta identiteta bi se lahko v celoti manifestirala, če bi se rodil človek s povsem enakimi receptorji, kot umrli. Dejstvo pa je, da imajo ljudje iz bližnjega sorodstva (npr. oče, hči) nekatere receptorje zelo sorodne, zato je lahko potomec »prevodnik« dela identitete umrlega. Pri tem je možen tudi preskok v druge ravni bivanja »dela umrle identitete«, kar bi bilo pojasnilo, zakaj lahko hči sliši neko pesem, njen mož pa ne,



Živijo Nosorog

Lepo si tole napisal. Hvala.

Lepa interpretacija 'nekaterih fizikov', kolikor pa sam vidim zadeve,
na zelo podoben način o našem svetu pišejo mnoge kulture in govorijo mnogi
misleci....


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#24 kemija

kemija
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 10. december 2008, 11:27

Lep pozdrav!

Ne morem mimo tega foruma brez komentarja. Tudi sama sem mnenja, da se vračajo le duše umrlih, ki so
umrli nasilne smrti oziroma duše umrlih, ki nimajo miru, ki ne morejo mirno oditi. Ne vem, kako naj se
izrazim - imajo neporavnane račune. Poznam primer, ko se je duša vračala več tednov po smrti - 4 tedne.
Člane držine je spremljala na vsakem koraku. Vsi so jo občutili. Umrla je nasilne smrti.
Jaz osebno verjamem, da se duša lahko vrne. Slišala sem tudi, da duša rabi ogromno energije, da se lahko
vrne.V tem primeru me moti samo čas vrnitve - 7 let. Ne poznam razmer, ki jih imate. Kolikor razumem
je imel oče najraje fantovo mamo. Kaj pa očetova žena je še živa? Če je, kakšen odnos ima z njo? Ali ima še
kakšno sestro ali brata? Kakšen je odnos z njimi, če jih ima? Lahko tudi nima miru, če se njegovi najbližji
ne razumejo med seboj in jo na to hoče opozoriti. Lahko pa se je res prišel samo posloviti. Najbolje je prižgati
svečo na njegovem grobu, moliti za njegovo dušo ter dati za mašo. To je moje osebno mnenje, upam, da boste
sporočili, kako se je uredilo.

#25 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. december 2008, 11:39

Lep pozdrav!

Ne morem mimo tega foruma brez komentarja. Tudi sama sem mnenja, da se vračajo le duše umrlih, ki so
umrli nasilne smrti oziroma duše umrlih, ki nimajo miru, ki ne morejo mirno oditi. Ne vem, kako naj se
izrazim - imajo neporavnane račune. Poznam primer, ko se je duša vračala več tednov po smrti - 4 tedne.
Člane držine je spremljala na vsakem koraku. Vsi so jo občutili. Umrla je nasilne smrti.
Jaz osebno verjamem, da se duša lahko vrne. Slišala sem tudi, da duša rabi ogromno energije, da se lahko
vrne.V tem primeru me moti samo čas vrnitve - 7 let. Ne poznam razmer, ki jih imate. Kolikor razumem
je imel oče najraje fantovo mamo. Kaj pa očetova žena je še živa? Če je, kakšen odnos ima z njo? Ali ima še
kakšno sestro ali brata? Kakšen je odnos z njimi, če jih ima? Lahko tudi nima miru, če se njegovi najbližji
ne razumejo med seboj in jo na to hoče opozoriti. Lahko pa se je res prišel samo posloviti. Najbolje je prižgati
svečo na njegovem grobu, moliti za njegovo dušo ter dati za mašo. To je moje osebno mnenje, upam, da boste
sporočili, kako se je uredilo.


Pri nasilnih/nenaravnih smrtih gre za nekaj drugega.
Če človek ume naravne smrti, postopoma ugaša njegova energija. Kadar pa umre v nezgodi, umorjen ..., zlasti, če tik pred smrtjo ve, da no umrl in se tega ustraši, prejme njegovo čustveno (astralno) telo silen naboj energije, zaradi katerega po fizični smrti človeka ne razpae, ampak se celo naprej razvija. Prepričan sem, da gre pri nenavadnih fenoenih, ki jih ljudje običajno prepoznavamo kot "duše, ki ne morejo v onostranstvo" za takšne astralne lupine.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0