Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Oddaljene zvezde in njihov pomen


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
103 komentarjev na to temo

#101 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. oktober 2010, 09:06

Kaj bi priporočili kje bi se dalo prebrat o zvezdah stalnicah poleg interneta?


Bradys book of fixed stars
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#102 Krasna

Krasna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. marec 2011, 09:00

Živijo,

Imam zvezdo Aldebaran točno na MC. To pomeni,da je tudi Antares v 4. hiši. Kaj to pomeni? V 10. hiši imam še Marsa (16°), Jupitra (28°), (oboje v Dvojčkih) pa še Luno (6°), in Venero (9°) v Raku. Lovim se glede ,,kariere,,. Delala sem v računovodstvu, zdaj pa sem doma zaradi družine. Zanima me astrologija in pisateljstvo. Imam pa še Merkurja na 15° Device skoraj na ASC (13°). Sta pa še Saturn in Sonce v 12. hiši (Lev) in Neptun v 4. hiši. Kiron točno na vrhu 9. hiše (Bik), Severni lunin vozel in Pluton v 2. hiši-Tehtnica.

Prosim za usmeritev poklica, če se kaj razbere. Hvala za odgovor.

Krasna

#103 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. marec 2011, 09:40

Živjo Krasna,

upoštevajo se samo konjukcije planetov na zvezdah stalnicah z res malimi orbisi. Jaz vzamem sam eno stopinjo ali še celo manj. Aldebaran je na 9 stopinji Dvojčka tako, da gledaš ali imaš kakšen planet na tej stopinji ali pa do eno stopinjo odstopanja. Pri tebi so planeti od Aldeberana kar precej odmaknjeni. Tudi Lune ne bi upoštevala, ker je vseeno 3 stopinje orbisa. Antares pa lahko pride v poštev samo, če imaš res točno uro rojstva, kar pomeni, da naj bi padel na tvoj IC.
Za usmeritev poklica bi bilo pa bolje, da daš rojstne podatke in potem sami pogledamo.


Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#104 Krasna

Krasna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. marec 2011, 21:17

Živijo Pinka,

Jaz sem pa brala, da se upošteva tudi, če je zvezda v konjunkciji z MC. Moj MC je na 9° Dvojčka. Ti povem rojstne podatke?

Hvala ti za odgovor.

Krasna




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0