Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 27


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
25434 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. december 2008, 13:49

*
POPULARNO

Tema je nadaljevanje Vesoljnega dnevnika LNF, ... 2, ... 3, ... 4, ... 5, ... 6, ... 7, ... 8, ... 9, ... 10, ... 11, ... 12, ... 13, ... 14, ... 15, ... 16, ... 17, ... 18, ... 19, ... 20, ... 21, ... 22, ... 23, ... 24, .... 25 in .... 26 (*zadnja stran Dnevnika LNF 26 :palec:). ...

V to temo clani LN foruma zapisujemo svoje misli, (vsakodnevne) zadeve... .
Lahko pisemo, kaj smo poceli... ali kaj smo mislili... ali cutili... ali kar se nam pac zdi... Dnevnik pac.
Temo si lahko pri sebi vsakdo brez tezav preoblikuje v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...


****************************************************

Vse lepo vsem in prijetne praznike! :flower: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 24. december 2008, 14:20

vesele praznike vsem :kiss:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#3 dbk

dbk
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 170

Objavljeno: 24. december 2008, 14:45

vesele praznike vsem :kiss:


se pridruzujem :party: :wOOt:

Sometimes I wish
my face wouldn't use its freedom of expression

Objavljena slika


#4 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 24. december 2008, 17:08

Prijetne in vesele praznike vsem... x:Xx x:Xx x:Xx


Objavljena slika
Objavljena slika

#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. december 2008, 17:10

Hja, ocitno je kle bolj aktualno kt cestitke :)

torej: Voščinica za leto 2009 >>

#6 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 24. december 2008, 18:00

Pa še ta mi je ful všeč... ni lih moja stvaritev, pove pa to kar mislim:

Ne vrednoti svojega življenja
le po uspehih in neuspehih na svoji poti …
Raje sprejmi vse, kar ti pride na pot.
Uživaj v cvetlicah, prepusti se sončnim zahodom,
smehu majhnih otrok, dežju in ptičjemu petju.
Vse to vsrkaj vase.
Ni poti do sreče, sreča je pot.

(Pam Brown)
Objavljena slika

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 24. december 2008, 19:21

Dragi moji lunatki, lep božični večer želim vsem skupaj xsrcx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 24. december 2008, 20:04

ugi, sem vplačala 4 urice petja,
eno sem oddelala že, ... druga bo katarzična... x:)x ful bom šla na glih pa diretto.
...
skratka... nocoj spet nočna, :inocent: ... kesa me vest. :inocent: sem božičkovala mal...

sem mela ene hude planse, pa zdaj vidim da je zelo pomembno , toplota doma kjer te nihče ne tepe in se počutiš prehranjenega. včasih se počutim kot da sem obrnjena z glavo navzdol in taka bi mogla funkcionirat, brez vsake interne moči... x8Dx

x^x to je zelo pomembno! da mamo energijo. zdaj pa po hitrem postopku, ...
piflarčija.
mam cilj, da si čimveč vlijem v bučo. :vio: najprej pride na vrsto- strateški management, prof mi je poslala e-mail, da bo zame to zelo težko, ker so pri vajah delali neke primere iprd... ej stara, jaz sem plačala za ta faks za tvojo 3 kratno bruto plačo..

đlo, ... hehhee

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. december 2008, 15:06

Hy vsem! :palec:
Upam da ste preziveli lep bozicni vecer in da tudi danes uzivate! x:)x

pr nas pa snezi. xduhx
tko nekak se bl bozicno je pol vse skupaj.

skratka, lepo se imejte! :flowers:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 25. december 2008, 18:29

Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg.... je bil... že nehol padat :V: no ampak vsaj nekaj bozicnega vzdusja je pa blo... xcivx

Vesel in srecen bozic vsem! xsrcx
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#11 kyllah

kyllah
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 564

Objavljeno: 26. december 2008, 23:22

hoj,

spet nočna... zadnja v tem letu.

na pevskih sem se imela tako, da sem pristala tudi v horizontali in sproščala trebušne medtem, ko sem izvabljala iz sebe glasove. bilo je .... :2src: še nikoli nisem šla tako "right through" sem tudi vibrirala prepono na kocu in "pela" iz spodnjih hlač... tako... vse variante sva sprobali... od tiho, do obraza... da ni sem tko... :madpro: aaa oz :lol: AAAaaaAAA...aa... :wOOt: ampak prav... in vse... naslednji teden spet...

hmmm... zdaj pa sprintat nekaj... :o|o: in v pon bom šla za en job vprašat navsezgodaj... :inocent: :sori: pomotoma so mi enkrat nakazali 500 eur s te strani, zdaj me bojo mogoče "dobili"... AHA! in bom morala vrnit vse... :o|o:
zakaj bom šla čje... zato, da bom preživela neki novga... :vio: to. pol bo treba v knjižnico v pon... :inocent: :inocent:

d :xx!:

#12 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2008, 13:25

..lepe praznike vsem!!!!! x:)x

Feliz Navidad !!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#13 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. december 2008, 13:35

http://www.youtube.c...r..._type=&aq=f

hoj,
spet nočna... zadnja v tem letu.

Jebeno, ko drugi feštirajo. -)

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2008, 13:43

o lej ga! xDDx
long time no see... x:)x
tudi tebi. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2008, 14:59

o lej ga! xDDx
long time no see... x:)x
tudi tebi. :palec:

..sej ves-sometimes life happens... sicer vas je pa lepo brati vse tko praznicno nastrojene... se cuti en tak pozitivn vibe na forumu danes!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. december 2008, 16:07

:vragec:

morgen.... x:)x
no....bozhichka smo prezhiveli.... x:)x x:)x x:)x
zdej je na vrsti ono sibirsko strashilo.... :xx!:
pol pa pochitnice.... :hepko:
konchno spet mal taprave smucharije.... x^x

zlomk....tralala
777 + 1 x:Xx na oba noska.... x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2008, 23:27

konchno spet mal taprave smucharije.... x^x

x:Dx x:px x:Dx to bi pa rada vidla... x:px

~~~~

jp samson, a ne? xyesx xDDx

~~

uh kok fajn popoldne+vecer sm mela. xokx
bla na Krasu (Sepulje), jedla TOK DOBRO hranco, da cist konc! xokx :yumy:
in sploh mela super eventek.
ugotovila, kok mam super orientacijo oz. da stekam *strani neba* (k sem se kr bebo za na karte gledat, ampak si rpedstavljam in smo se po mojih teh nekih *orientacijah* pripeljal prakticno direkt do gostilne, kamor smo hotl pridt. In je blo tok ultra dobr!!! hecn, da glih jaz, k mi po eni strani pravzaprav ni 0 za hrano oz. nimam s tem nekih problemov, v bistvu najbolj shizim, ko se ta hrana ponudi in ko se jo jE'. x:o)x xDDx x:Ix)...
hecn, ce sm kje pocasna, sm pa pri hrani. pocasnela totalna. in se za koga celo zdi, da se nad matram. x:Dx k 5 ur zvecim in to.... ampak v resnici pa ultra uzivam.
zrak je bil tok tok tok cist, veter, burjice celo mal...
in se sizim na teran..
skratka, ta izlet je *bil v planu* ze dolgo0, no dons se je pa kr spontano izcimil, glih t(k)o, k mam najrajs. x^x
tok mal je treba, pa da se clowk mega pocut. x8Dx xokx
in zdej pijuckam teranson. ga kar cutim, kako mi prodira v kri... tko blagodejno.
super tripcek dons skratka.
me je pa prepihal kr precej, pa sm se sam prepustila vetru in me na konc sploh ni (vec) zebl... k se ne smes zakrchit. xDDx xyesx
sam dihas blazotno svez in ociscen in zdrav zrak.
kaksna majka! xokx
takoj bi tko zivela, ceprav sem urban tip (ceste, bloki, industrijske cone in tako dalje) xDDx
kar oddahnes si...
zvezd pa ful.
vidla venero al pa jupiter (ne vem, k nisem ze ful cajta chekirala sprotno efemerid, k ne pisem napovedi, zame osebno pa me ne zanima tolk to vse, sprotno... ker pac, saj vidim, ko je. xDDx)
skratka, dnevcki, da si jih zapomnis!!

aja, moja tale trava neka bozicna al kaksna (k sem jo dobila), mi je v dveh dneh zrasla vec kot 4 cm, tko da se *kraljevica marka* (al koga) vec ne vid.. k je bil del *instalacije* te travarske. xDDx

aja, pila sem prvic v lajfu pijaco, k se ji rece drenulja (nemsezdi). xDDx
fajn stvar, mal presladkasta morda, a prodje (*nisem za sladkote, tko tud za alkoholne sladkote nisem)
mali voz je bil pa cist *do dol*.... xDDx do obzorja...

uh je blo fajn! xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. december 2008, 23:39

"Dren ali drnjula, to je isto. Menda se reče rdeči dren."
http://med.over.net/....php?21,4946727

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. december 2008, 23:42

ja, dren! xyesx (sm se pozanimala, sam *oni* recejo drnulja) xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. december 2008, 23:45

Pravjo tkole:
"Je zdrav kot dren." -)

#21 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 29. december 2008, 20:14

Vse naj naj vsem v 2009 ... :detelca: :flowers:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#22 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. december 2008, 20:22

uh kok fajn popoldne+vecer sm mela. xokx
bla na Krasu (Sepulje)

xDDx xokx

zvezd pa ful.
vidla venero al pa jupiter (ne vem, k nisem ze ful cajta chekirala sprotno efemerid, k ne pisem napovedi, zame osebno pa me ne zanima tolk to vse, sprotno... ker pac, saj vidim, ko je. xDDx)

:eek: Sm ravno hotela vprašat kaj zaena zvezda tko močno sveti (v smeri proti jugu), ful je velika pa svetla, pa sem pomislila če je mogoče Venera. :inocent:

Potem pa tale post zagledam... x:)x
Objavljena slika

#23 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 29. december 2008, 22:33

ahoj po dolgem času
skratka, kar veliko stvari se zgodilo. ker naša šefica ni pravočasno plačala nekega računa, ji niso odobrili programa javnih del. bla cela jezna in žalostna. pa vendar naslednji dan že domenjeno vse bilo za novo službo. grem po novem letu nazaj v šolo za nekaj časa delat. oddala magistrsko. vmes rezervirala še toplice. kjer uživala od srede do včeraj zvečer. ko se vračala domov, se v naju zabil čelno zabil nek mulc, ki precenil svoje vozne sposobnosti. avto nevozen, plani za prihajajoče dni pokvarjeni, desna stran telesa boli ko sam hudič, predpisano počivanje in neke tablete. na srečo samo to.

lepe prihajajoče dni x:Xx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#24 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. december 2008, 23:30

ahoj po dolgem času
skratka, kar veliko stvari se zgodilo. ker naša šefica ni pravočasno plačala nekega računa, ji niso odobrili programa javnih del. bla cela jezna in žalostna. pa vendar naslednji dan že domenjeno vse bilo za novo službo. grem po novem letu nazaj v šolo za nekaj časa delat. oddala magistrsko. vmes rezervirala še toplice. kjer uživala od srede do včeraj zvečer. ko se vračala domov, se v naju zabil čelno zabil nek mulc, ki precenil svoje vozne sposobnosti. avto nevozen, plani za prihajajoče dni pokvarjeni, desna stran telesa boli ko sam hudič, predpisano počivanje in neke tablete. na srečo samo to.

lepe prihajajoče dni x:Xx

ja tis pa faca, vsa polamana pa nam želiš vse lepo :eek: x:Dx x:Dx x:o)x

pocajti se :detelca:

*****
je pa neky "nevarnga" v luftu, moj xsrcx se je tut na boardanju polamal, pa k bi se vsaj na strmini, tko se je pa po ravnem :O: ma ramensko mišico natrgano, je dobil UZ pod nujno, pa ga nikjer nočjo vzet (čakalne dobe so pa od 18 mescov dalje), še če gre na samoplačniškega mora čakat...no sam tok, če bo govora o SOCIALNI državi xrolleyesx my ass :vragec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 29. december 2008, 23:45

Druidka, čim hitrejše okrevanje ti želim.. še dobr, da je blo sam to.. :sori:

jaz mam tud kar nabite dneve.. zadnjič praznovali zlato poroko od mame in ata, sva s teto naredile filmcek s fotkami od njune poroke naprej.. smo pol vsi mal jokali :)

drugač pa delala še včeraj cel dan, bi rada imela vse urejeno v firmi za prihodnje leto, kar se mojega dela tiče.. tko da verjetno še jutri malo, pol pa smo ready za drugo leto.

plani za NY se spreminjajo dnevno, v bistvu me je pa kul, da nimamo nobenih planov... verjetno greva mal na morje...

nič, lepo se imejte..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0