Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 27


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
25434 komentarjev na to temo

#25426 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 9. oktober 2019, 20:25

Fajn, da uživaš v potovanjih. Jst pa že ene par let na relaciji Kranj Peroj, pa se mi še kr zdi, da zamujam.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25427 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 10. oktober 2019, 13:42

Fajn, da uživaš v potovanjih. Jst pa že ene par let na relaciji Kranj Peroj, pa se mi še kr zdi, da zamujam.

 

icon25.gif

 

mah ja ...  od nekdaj sem se počutila bolj Domoljubko ...smile.png  ... Innnn ...  mi je nehalo pasat ... rolleyes.gif ...

 

Ahahah, kolko malo je kdaj potrebno, da nekaj preskoči in se v nekem momentu poklopijo kake tri kvantne duše v letu ... flowers.gif    ... 

 a weš - tale moj Dimitrij je stal v kotu trgovine medtem, ko si je my dear že v tretje v dveh letih kupoval novo potovalno torbo ..."Via in" ...

In kaj jst wem ... zgleda, da je bla barva, ki me je spomnla na egzotične kraje ...  pa čez tist moj spomin, da bo zima spetda lahko dolga ...  in pa še čez ... tako v prepletu trenutka - tisto vprašanje tega mojga osmega potnika ; " Ali bi kupil srednje velikega ali velikega ?" ... 

 

... Pa sem tako sama zase na glas ustrelila tretjo varianto ... kao, da je bilo že prej kaj zmenenjo, razmišljeno, dognano ... 

Hitra ljubezen je bila to  - na prvi pogled ...icon1_blush.gif  ... hipni trenutek, preskok, spoznanje; " Najprej grem na Sočo !"  ...

 ...  ta smaragdna barva je bila kriva za mojo prvo destinacijo tistega vikenda  ... Gabrje - fajno camp ...

(mimogrede Silica ... sem pomislila tam večkrat tudi nate ... kako lahko uživaš v tistih prelepih, bližnjih krajih love.gif )

 

... In majhen Dimitrij verjetno tudi zato, da ne bom imela razloge za dolge priprave, ker ja  ... zamujanje v posebnih oblikah embalaže zna sicer bit tud moj ... "Accessoire de mode" ...wink.png ...

... Ewo danes pa oblekce že oprane ... sam še napokam ... Tu se še učim minimalizma flirt.gif  ...

... na Malti je baje še poletje ... tak, da najraje bi s seboj vzela od superg do natikačev in fletnih sandalčk  ... še dobr, da moj Dimitrij odloča  ...tongue.png ...

 

Imejte se tudi vi lepo ... in ja kot praviš Butl ... v bistvu pa nikjer nič ne zamujamo, če razumemo, da so odnosi tisti, ki nas peljejo  ... rainbow.gif heartpump.gif hypnodisk.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25428 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. oktober 2019, 21:57

Konc je. Mislm, konc poletja za letos.

Še v nedeljo sem plaval v morju, se sprehajal v šlapcah, kratkih hlačah in majci, dons pa... Ker šok zame.

Ga že pogrešam. Poletje mislm.

 

A ni lep dan, a ne da ja. Najlepši dons /in edini/.

 

icon_smile_kisses.gif icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25429 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 2. november 2019, 16:20

Jaz imam pa rada letne čase. Ne bi hotela večnega poletja, čeprav ga imam zelo rada. Rada imam tudi takšne dni, kot je današnji. Megle se plazijo z vrhov čisto v dolino in ovijajo smreke. Mir in tišino samo tu in tam popestri pogovor (zakonski prepir? wink.png ) para krokarjev, ki gnezdi v pečini za hišo in ima opazovalnice na vrhovih smrek. V kaminu gori ogenj, nikamor se mi ne mudi, čas imam celo ob čaju malo pokukat semlesmesko.gif Lepo je. 



#25430 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. november 2019, 20:57

Ma, sej je res vsak dan lep...če si tacga nardiš.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25431 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. november 2019, 19:09

iknee .

 

To je pa že preveč romantično,da ne bo postalo kičasto.



#25432 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 13. julij 2020, 17:59

Da malo osvežim dnevnik, ker tale tema je šla čist v pozabo.

Ehhhhh .... čudno je tole poletje. Čez dan je 30, ponoči pa pade pod 20. In zaradi tega nekak nimam občutka, da je tisto pravo vroče poletje kot bi moralo biti. Ko pade mrak si moram dati calzine, ker me zebe. Je pa fajn, ker se da spati. Spomnim se poletij, ko je bilo tako vroče tudi ponoči. Spat nisem mogla in sem si zvlekla jogi na balkon in sem spala zunaj. Bilo je nevzdržno vroče. In nisem še šla plavati v morje, ker me ne vleče. Ampak bom morala iti, ker prihaja nečakinja.

 

Zadnje cajte imam neke čudne sanje, ki si jih redno zapisujem v dnevnik. Sanjala sem, da sem bila pri eni prijateljici doma in da me je objela, kar mi je bilo zelo čudno, ker ona me nikoli ne objame. Ampak je bilo prijetno. In kakšen dan nazaj sem sanjala Picota, nekaj mi je govoril in razlagal. Pojma nimam, kaj mi želi povedati podzavest v teh sanjah.

 

Drugače pa, še vedno se učim astrologijo ..... ko berem knjigo in ena stran opisuje T kvadrat in se mi pojavi pred očmi ena natalna karta od ene bejbe, ki je bila na heroinu (ampak se je izvlekla ven) in njen oče je začel piti, ko je bil starejši. Zanimivo se mi zdi, da ima ona Sonce v opoziciji z Neptunom in Sonce in Neptun tvorita kvadrat s Saturnom. Neverjetno!

 

T kvadrat je gonilo, akcija, sprožilec, da reagiraš in da prebrodiš ovire.

 

Pol sem se pa spomnila še na enega fanta, ki je hudo pil in je padel v kronično depresijo in se mu ni uspelo izvleči ven. On je pa imel majhen trigon, Sonce v trigonu s Plutonom in Sonce in Pluton sta tvorila sekstil z Neptunom. Trigon z razliko od kvadrata deluje pasivno, lenobno, ne sproži reakcije, da se odpravi težavo.

 

Je pa pri drogi in alkoholu vedno vmes Neptun!

Presneto, pa naj še kdo reče, da astrologija ne deluje.

 

Prejšnji petek bi morala podaljšati rok izposoje in sem pozabila, da je poletni urnik porkaduš!

 

V kratkem bi morala iti v Bosno. Ampak problem je, ker je Bosna rdeča zona zaradi koronavirusa. In pol moraš iti v karanteno in blablabla.

 

Ajt mejte se.



#25433 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 13. julij 2020, 22:06

Danes zvečer sem šla v knjižnjico in na vratih piše, da ni vstopa brez maske in da vstop mora biti individualen. Še dobro, da sem vzela masko.

In takoj me je knjižnjičarka vprašala, da če mislim vzeti kakšno knjigo, ker če mislim tikat knjige, mi mora dati rokavice.

Mislim ejjj, dovolj je te pandemije in tega strašenja .... ššššššššc šššššššc. 36g69.gif



#25434 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 14. julij 2020, 13:42

Ko me kliče ena frenda, ki živi v Mbju in me vpraša, kakšna je situacija na primorskem, ker čez 10 dni gre na morje.

Hmmmm ja, nisem ji mogla drugega reči kot, da se bo morala postaviti v kolono in čakati, če želi prestopiti mejo na Dragonji in iti na Hrvaško.

Ona je mislila preskočit kolono, ker za prestopit mejo se čaka 5 ur in iti čez Parecag-Sečovlje. Sam to ne gre več, ker tam na tistih lokacijah so sedaj študentje in kontrolirajo in tranzit dovolijo samo domačinom. Domačini smo pa vsi tisti, ki imamo kp registracijo. Dejansko je tranzit dovoljen le za lokalni promet. In vsi tisti, ki nimajo kp tablice in želijo iti čez Parecag-Sečovlje, da se izognejo koloni, kazen 200 evrov. In, če ne ustaviš in greš naprej, slikajo tablico in dobiš položnico po pošti. Zadnjič je bila kolona do Lucije in sem imela namen iti na rolerje v Umag. Pa sem se odločila, da grem čez Malijo, da ne čakam v koloni in ko so vidli, da imam kp tablico so me spustili čez brez problema. Ja ... takle imamo ....



#25435 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 18. julij 2020, 10:09

https://zakonodaja.c...-lokalni-promet

 

Dovoljeno le za lokalni promet. Se pravi jaz sem bila v prekršku. Pa zakaj me niso ustavili? Sreča?

Se pravi tranzitno ne smem iti, lahko pa grem k prijateljici in lahko grem tudi nabirati zdravilne rastline na vse tiste lokacije.

 

In spet sem imela neke čudne sanje. Sem se odločila, da bom kupila knjigo Interpretacija sanj od Junga.

Včeraj pozno zvečer je bilo 17 stopinj in zdaj mi pa povejte, če je to normalno sredi poletja? Jaz ne vem kakšna poletja imate tam na gorenjskem in štajerskem. Ampak na primorskem to ni normalno!






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0