Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2009


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
186 komentarjev na to temo

#1 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 2. januar 2009, 10:27

sem hotu temo šport 2008 preimenovat v 2009 pa ne gre. x:o)x

u glavnem zdej vozjo tour de ski in naša majdička raztura. po petih tekmah od sedmih je na 4. mestu z dobrim izhodiščem za podium. jutri in pojutrišnjem imajo še dve tekmi po 9 in 10km. bomo vidli. držimo pesti za bron. x;)x

ti tekači so res poseben folk. pravjo, da nisi tekač samo na smučeh ampak da je to življenski stil. če si tekač si tekač 24/7. in res, sem včeraj spremlu žensko tekmo. finke, švedinje to je vse natreniran že iz maternice ven. in potem vidiš kakšno komaj dvajsetletno švedinjo, punčka, blont dolge lase, najstniški obrazek itd., potem jo pa vidiš ko se požene iz štartne pozicije ko topovska krogla, zadnjih sto metrov gre pa tako u poden, da se ji potem še dve ure smeji. nepojmljivo mi je kako znajo it do konca... mi grejo kar kocine pokonc. in naša tut. na zadnji pukli tri prehti, potem pa za centi fali prvo mesto. letos je res trofla timing s formo. :palec:

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2009, 11:52

res fajn, tale Majdicka! x^x x8Dx xDDx
Cestitke, prima sportnica, pozitivka in delavna, *ta Prava*. xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 2. januar 2009, 19:56

Reli Dakar

...bi blo fajn se enkrat zraven peljat... x8Dx
Objavljena slika

#4 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. januar 2009, 19:23

vse bolj se mi zdi, da če se majdički ne bi zadnjič zlomile palce, da bi se lahka borila za zlato. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#5 nejce

nejce
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 4. januar 2009, 19:50

Bravo majdičeva...jst njo tud zlo spoštujem, ker se res trudi in viden je tudi uspeh!

#6 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 4. januar 2009, 20:19

ja, noro, noro, noro. kam so jih pa dons poslal. to pa ni blo več normalno. 28% klanec ne prehod normalen zdrav človek 100m ne da bi se vmes spočiu. one pa do daske. grozljivo. in je zgledal celo, da hoče it naprej, ampak se je vidlo, da se je uštela in je pametno smirila konje. ker, v takšnem klancu se ti nabere mlečne kisline v parih desetih metrih tolk, da se lahka sam še po tleh vržeš. tud pri saarinenovi se je vidlo, ko je ujela koituninevo. ona je sam čakal kdaj bo prišla do nje in "počivala". ko jo je pa ujela pa gas in je bla saarinenova over&out. v glavnem, svaka čast. športnica leta 2009. sigurno. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#7 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. januar 2009, 13:37

evo je, naše kraljice. dr-mr v zadnji klanc in zmagovalno čez cilj. :palec:

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. januar 2009, 16:28

Bravo Tina Maze (zmagovalka Zlate lisice!)! :medal: :palec:

konnco spet mal upanja za nase aplsko smucanje?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 10. januar 2009, 16:47

UHUHUHUHU... tina maze kiks ezzzz. x:px

pa prva in to doma. :palec:

mi je ful všeč, k ima žensko v seb in tko... ni neka nabildana možača. pa lušna in vse... x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. januar 2009, 08:46

jp, zlo lustna. xyesx :palec:
(ena najlepsih slo smucark oz. kr v svetovnem merilu, bi rekla)

kar se pa tice zenskosti in kok da je fajn, da ni mozaca, se mi pa zdi, da bi vcas cist komot bla mal bl.... x;)x (mislim s tem rpedvsem na moc in attitude, gl. janico kostelic)... gracioznost in lepota, zenstvenost... morda pridejo bolj do izraza v drugacnih sportih (balet, ritmicna gimnastika, umetnostno drsanje itd.)

Je pa zelo zanimivo in indikativno, da je ZDAJ to - ko se je odlocla po svoje furat.
drugje majo pa v glavnem cele mashinerije zadaj folka, pa vse stagnira oz. clo pada (nivoji).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 11. januar 2009, 15:34

jp, zlo lustna. xyesx :palec:
(ena najlepsih slo smucark oz. kr v svetovnem merilu, bi rekla)

kar se pa tice zenskosti in kok da je fajn, da ni mozaca, se mi pa zdi, da bi vcas cist komot bla mal bl.... x;)x (mislim s tem rpedvsem na moc in attitude, gl. janico kostelic)... gracioznost in lepota, zenstvenost... morda pridejo bolj do izraza v drugacnih sportih (balet, ritmicna gimnastika, umetnostno drsanje itd.)

Je pa zelo zanimivo in indikativno, da je ZDAJ to - ko se je odlocla po svoje furat.
drugje majo pa v glavnem cele mashinerije zadaj folka, pa vse stagnira oz. clo pada (nivoji).


ja sej ravno v tem, ker je smučarija šport na moč, je večji užitek ko gledaš tisto njeno simfonijo bokov med vratci, ki pa na koncu prinaša še rezultate. recimo, če se spomnim kosteličke... ona je imela nori ritem, na vsako vratce ko na razjarjenga bika, u poden in je zmagvala. ampak, ko pogledaš pa mazejevo kako pleše dol prot cilju, imaš pa filing, da je to že umetnost. s tako lahkoto ko je tole odfurala.... sem enostavno brez besed. res x;)x

pa simpatična ja. sam upam, da bo dobila/imal tapravga deca. sej veš... da pridejo pol še djeca. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2009, 17:50

ne vem, to okol deca me ne skrbi tolk oz. mi je dost vseen (ji seveda privoscim, sam menim da je to predvsem x;)x njena stvar)...
sicer pa stekam, ja.... lepo je ce je lepa voznja, dinamicna, gladka, lahkotna (zato sem jaz recimo na Bodea Millerja total shizila, k sem obozevala gledat njegovo voznjo xokx), sam pr slovenkah si pa kr ne upam gledat, se ne morem gladko veselit in sam spremljat - hocm rect, tud ce cist tekoce vozjo, gledam to nekako *zatikajoce* iz vzorca, ki so mi ga zal vcepl slo smucarji. da je tezko odsmucat 2 teka, ce je en super, psihicne moci ponavad, prepogosto, zmanjka za drugega. Pol pa ne morem tko lezerno gledat, ker jim "ne morm cist zaupat". tko nekak.
jasno niso sam sami krivi, ampak mene kot gledalca je pa treba tud stekat, da mi je seveda bl lustn jih gledat, ce so 3., 1., 9. 10. in 15., kot pa 46. al pa druge po 1. teku, na konc pa ven. sorchy.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. januar 2009, 12:32

Tudi jaz sem bila prav vesela Tinine zmage.
Še vedno gledam smučanje, čeprav ni več tistega veselja, ko v času Koširja (sem generacija, ki si je pač to obdobje najbolj zapomnila... za Križajevo sem premlada).

Letos malo spremljam hokej... moj glas gre ljubljančanom, seveda, čeprav....

Primorana sem pa spremljati angleško ligo (poslušati o tem pravzaprav in sem se nekako odločila, da je bolje, da vsaj za koga navijam....je potem malo bolj zanimivo....tako da Chelsea... x;)x )

Sicer pa.... tennis time :onfire: :onfire:
Že od US Open čakam... na AUSTRALIAN OPEN!
Danes se je začelo.
Spremljala sem kvalifikacije in našim žal ni uspelo. Na najboljši poti je bil Žemlja (samo en korak od prve moške uvrstitve na GS).... škoda no :sori: Najprej je šel Gregorc, potem Kavčič, potem Žemlja. Tudi Klepačeva in Zec Peskiriceva nista uspeli.

Naša super Kata je pa poškodovana (ahilova peta).


Upam, da Djokovic ne bo ubranil naslova... zadnje čase sem resnično navdušena nad škotom Murrayem... Bomo videli.

Danes je Roddick že premagal Rehnquista :palec: , naprej je šel tudi Djokovič naprimer... pa Ivanovičeva...

Danes igra še Federer... JUPI x:px
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#14 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 19. januar 2009, 17:31

Danes je Roddick že premagal Rehnquista :palec: , naprej je šel tudi Djokovič naprimer... pa Ivanovičeva...

Danes igra še Federer... JUPI x:px


Haha, zdaj pa pride Michelle na svoj račun! x:Dx x:Dx

Đoko se veliko lovi,.po moje bo presenečenje, če mu bo uspelo obranit naslov. Murray je med glavnimi favoriti.

Me zanima kaj bodo naredili mladi: Simon, Del Potro, Čilič, Tsonga, Gulbis.

Zanimajo me še naslednji igralci, pri katerih nimam pojma, kaj pričakovat: Baghdatis (se mi zdi, da je v formi,..Čiliča gladko premagal pred kratkim), Nalbandian, Safin.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2009, 17:35

heh. xDDx x8Dx

Michelle in Objemcek! xokx x;)x
(*tega se pa se spomnim iz '08'?? 'tenis'?? no v glavnem, *deja vu* :vragec: x;)x) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. januar 2009, 19:50

Haha, zdaj pa pride Michelle na svoj račun! x:Dx x:Dx


x:Ix :vio: x:Ix :vio:
A veš, da je tudi najljubša igrača od mojega psa velika tenis žoga (ki mi jo je ukradel). Ima ogromno pasjih igrač, ampak ko sem privlekla domov uno veliko Davis Cup zogo iz Slovenia Open, jo je takoj vzel... in zdaj jo povsod vlači x:o)x x:o)x x:Dx

Kakorkoli že, strinjam se za Murrayja!

Sicer je pa Federer premagal Seppija 3:0 v nizih. :palec: :palec: :palec: :palec: Vesela.
Sicer je šlo v drugem kar na knap, ampak vseeno. x:)x
Nadal igra jutri.

Vsi, k tebe zanimajo, so se v igri... po moje...

Pri zenskah me tudi zanima. Edino, kar nocem je Jankoviceve pa Willliams.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#17 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 20. januar 2009, 14:09

heh. xDDx x8Dx

Michelle in Objemcek! xokx x;)x
(*tega se pa se spomnim iz '08'?? 'tenis'?? no v glavnem, *deja vu* :vragec: x;)x) :palec:


x:Dx Mo, jes sem velik tenisa preigral, tak da me zanima, kaj se dogaja,.še posebno pa grand slami. Za Michelle pa nimam pojma, če spoh ma kaj pojma o tenisu x:Dx :vragec: , samo je pa res fajn, ko ma tak iskren interes. :palec:

No, zaenkrat še nobenih presenečenj. Izpadel je Hewitt, vendar pa je imel težek žreb - 5. setov proti Gonzalesu. Prvo kolo je šlo mimo zelo neopazno. Bodo pa toliko bolj zanimivi naslednji dvoboji! x:)x

Aja, pa Dokičeva je nazaj! Prišla skozi 1. kolo.

#18 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 21. januar 2009, 11:16

Haha, Nole provocira Murraya:
"Naredil je veliko v zadnjih nekaj mesecih, je zelo nadarjen igralec in lahko pričakujemo, da bo v prihodnosti osvojil turnir za grand slam ... Toda on ne more biti favorit turnirja v Melbournu ob Rogerju, Rafi in meni," je jasno povedal "Nole".

Federer - Safin v tretjem kolu. Ma, ne morem si kaj, da ni bi vseen bil malo na Federerjevi strani,..tak navijaško. Pa tudi gemblersko.

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2009, 11:42

... trapast, da mormo zdej vse v 09 tlacit.
kje pa je kaksna kosarka? basket? vse preiskala, nc nasla? union olimpija? itd. :||

mene je zlo presenetil, ko je nenadoma Zdovc v bistvu 'odstavil' Milica.
eni pravjo da so to celo pricakovali, no men se zdi pa odstekan, tacga igralca se hott zlosat, nenazadnje je privlacen za mase tud in tko, je karizmaticen igralc itd., skratka, *vlece* folk, mnozice, obcinstvo... sej je se vedno car, ok zdajle malo je na konc bil slabsi... vendar a kar odrezat? ok, res je mroda tecno ce je neka vizija bolj mostvena, en je pa bl solist al kaj, sam vseen... skusas pac porabt dobrega igralca.....
kaj pa vem, kosarke v bistvu ze dolg ne spremljam vec (intenzivno, kar sem jo vcas).
kaj kej pravte? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 21. januar 2009, 12:03

Haha, Nole provocira Murraya:
"Naredil je veliko v zadnjih nekaj mesecih, je zelo nadarjen igralec in lahko pričakujemo, da bo v prihodnosti osvojil turnir za grand slam ... Toda on ne more biti favorit turnirja v Melbournu ob Rogerju, Rafi in meni," je jasno povedal "Nole".


Sem videla, ja.
En je komentiral, da so to pravi športniki, ker znajo nasprotnika premagat tudi izven igrišča.
Neumnost. To je zame neumno provociranje in spravljanje samega sebe v slabo luč.

Zdaj Murrayju še bolj privoščim.

Roddick igra zdaj...
Joj. Živci.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#21 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 21. januar 2009, 12:19

... trapast, da mormo zdej vse v 09 tlacit.
kje pa je kaksna kosarka? basket? vse preiskala, nc nasla? union olimpija? itd. :||

mene je zlo presenetil, ko je nenadoma Zdovc v bistvu 'odstavil' Milica.
eni pravjo da so to celo pricakovali, no men se zdi pa odstekan, tacga igralca se hott zlosat, nenazadnje je privlacen za mase tud in tko, je karizmaticen igralc itd., skratka, *vlece* folk, mnozice, obcinstvo... sej je se vedno car, ok zdajle malo je na konc bil slabsi... vendar a kar odrezat? ok, res je mroda tecno ce je neka vizija bolj mostvena, en je pa bl solist al kaj, sam vseen... skusas pac porabt dobrega igralca.....
kaj pa vem, kosarke v bistvu ze dolg ne spremljam vec (intenzivno, kar sem jo vcas).
kaj kej pravte? :8):


Hm, mene je tut presenetla ta poteza imam pa argumenta za in proti:
ZA odstavitev:
- Milič ni več skočen, kot je bil. Glede na to, da je to ena njegovih glavnih odlik, jo omenjam.
- V obrambi je zelo povprečen.
- v napadu se nikoli ni naučil zadevati niti iz razdalje osebne. Ko je Marko v napadu, igralec, ki ga pokriva nikoli ne stopi dalj kot do osebne. Posledično so bolj pokriti njegovi soigralci in igra v globino je težja.
- Marko je imel baje kar lepo pogodbo. Glede na učinek je pač drag igralec.
- Kolikor sem prebral, je Jure Markotu ponudil drugačno vlogo, kot nosilca igre ga pač ne vidi. Marko tega ni sprejel. (???)

PROTI:
- Marko je vedno imel odličen, borben odnos in je bil motivator in pogon ekipe. Takšnega igralca je vedno dobro imet v ekipi. Jaz sem bil prepričan, da bo zaključil kariero v UOL.
- Popularnost, atraktivnost. Markota ima publika rada, v poplavi tujcev je tako dragoceno imet kakšnega doma vzgojenega igralca,.sploh takega pozitivca.

To je nekaj argumentov, vseh pač ne morem poznat. Sem pa prepričan, da pri Juretu ne gre za nobene osebne zamere ali kaj takega,..po moje je enostavno realno pogledal na situacijo in si pač želi naredit ekipo, ki bo v naslednjih letih lahko konkurenčna najboljšim. Marko pač ne more bit nosilec ene vrhunske evropske ekipe.

Sem videla, ja.
En je komentiral, da so to pravi športniki, ker znajo nasprotnika premagat tudi izven igrišča.
Neumnost. To je zame neumno provociranje in spravljanje samega sebe v slabo luč.

Zdaj Murrayju še bolj privoščim.

Roddick igra zdaj...
Joj. Živci.


Meni gre pa ful na smeh. To so nedolžna provociranja. Taka provociranja so bolj prisotna v kakšnih mlajših selekcijah in ta, ki je to komentiral pač nikol ni igral na nekem nivoju nobenega športa x:Dx x:Dx Če hočeš bit TOP player moraš imet kar pošlihtano v glavi in takšna provociranja sploh niso resna, to je sam zezanje za kratek čas. Po moje se je Murray sam mal nasmehnil, ko je to slišal. Edini, ki to posebej opazijo so novinarji. x:Dx

#22 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 21. januar 2009, 13:20

Roddick naprej, Michelle vesela.
Federer :palec:

Nisem preračunala, kdaj prideta djokovic in murray lahko skupi (pred finalom, jasno)...
JOJ kako ga more zbit... čeprav forehand ima nole boljsi... se mi zdi... murray pa mogoce malo boljsi backhand...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2009, 13:39

ja, Objemcek, prima si povedal, tko nekak bi si tud sama razlozila, ce bi mal vec vedla (tud ozadja in to.. recimo tud pogodbe, cash oz. strosek na ucinek, kvantiteta na kvaliteto itd. xyesx)
se kr strinjam... :palec:

(*sam... x;)x v sportu se nekako te menjave ta hitre pa schtraufenpachtske odlocitve in poteze pogosto niso najbolje obnesle, v praxi, kolkor lohk povezem iz spomina)..
... po eni strani mamo folk, ki do nezavesti visi gor/not/zraven, pa se ga ne odstavi (bodisi gre za tekmovalca al pa trenerja, selektorja, direktorja itd.), a vcas se pa mu ne da sanse in se prehitr menja itd. no seveda je ta sportpolitka zadaj plus seveda cash oz. je pac jasno to povezano.
ampak... ne vem, no...
ce lahko mal astrolosko se pospekuliram, zdaj ni pametno kaksnih taksnih potez izvajat, a seveda, ce pa hoces *spucat*, na novo zastavljat, je pa po drugi strani pa glih zdaj lahko primeren trenutek (za pripravt teren za nove zacetke).
vendar vseeno - dost na vrat na nos odlocitev - pa ceprav se je kuhala/-o dolg casa ze (kot pravim ne poznam ozadij, niti ne spremljam -vec- tolk)

*Michelle - a nisi ti ene teme o tenisu odprla in blazno fajn jo uredila, zorganizirala?
a se kej spomnis?
pa bi morda, ce bo bolj dejavno oz. vecji odziv in azurno laufal (tenis), kar tam imeli?
ne da kej mot, k je tle...
sam pac... (sej se da presdtavit tud in kej, ce se zeli).. povej kaj mislis (in seveda objemcek in ostali tenisaci xDDx).
sama se za tenis ne zanimam zlo in nisem niti najmanj na tekocem, seveda pa kdaj kaj pogledam, saj je lepo za pogledat, pa tko. x:)x
tko meditativno... migas z glavo. xDDx al pa za ozadje pa kej... pac, sej so vsi sporti fajn oz. vecina. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 21. januar 2009, 16:08

Marsa in Objemček vam bo Pornoljub Pornjačević stručnjak za sport, kulinariku, organizovani kriminal ,junačku historiju Crne Gore i okoljnih brda, seksologiju politiku, i gubljenje vremena.

Milič je na terenu nesporen lider ekipe, ob gledanju Miliča so gor zrastli nekateri klinci,ki predstavljajo bodočnost slovenske košarke.

zdej a bodo ti klinci poslušal Miliča al pa Zdovca, oba hkrati, kot vemo ne gre. in očitno poslušajo Miliča, ker so se v času ko je Zdovc bil standardni član najboljše svetovne petorke po dream teamu na svetu šele rodil.

Zdovc je torej naredil rez, ki ga je moč razbrati, kot utrjevanje avtoritete.
rez ki je bil nujen, če se mene vpraša.


Pornoljub Pornjačević, v domačih krogih znan kot Pornicelj? x:Dx

Saj si dobro napisal, samo ne vem no, če gre samo za rez in če je tako nujen. Prav rad bi slišal, kaj ima Marko za povedat,..vse ostalo kar sem prej pisal je pač moje mnenje in malenkost špekulacij,.pač glede na govorice. Bomo videli, kako bo šla ta zgodba dalje. Imam pozitivn občutek glede naslednje sezone.

Samo ta mularija, ki jo omenjaš je pa res totalno nestrpna. Marko je v njihovih očeh res heroj, medtem ko Jureta tiščijo v drek. Sem že prebral izjave, kot da je Marko naredil toliko za slovensko košarko kot vsi skupaj nikoli niso, pa take. x:Dx Eh, fajn bi blo, ko bi se navijači vsem dolgoletnim nategancijam navkljub obnašali bolj strpno. Ne moreš ekipe menjat vsako leto in hkrati pričakovat rezultatov.

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2009, 16:26

junačku historiju Crne Gore i okoljnih brda

:lol:
umres od smeha! :D

v elementy. x;)x

a tko.... no ja saj.
sej se ne morm cist ne strinjat.... :palec:
(... da si res strokovnjak za vse to :D :P)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0