Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tenis


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
257 komentarjev na to temo

#251 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 21. januar 2012, 10:59



#252 Liriel

Liriel
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 303

Objavljeno: 23. januar 2012, 15:22

Tipsy time :)

#253 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 29. januar 2012, 16:28

Kakšen neverjeten meč ponovno. Nole premagal Rafo, ko je že kazalo, da je Rafi uspelo obrnit meč in ko je Nole že komaj hodil. Sploh sta bila dva faktorja vredna občudovanja: Nole neverjetno dobro zna odigrat proti Rafi, riskira, stopi v žogo, neverjetni dolgi returni. 2. in 3. set sta bila odigrana tako, da je Rafa izgledal kot izgubljeni fantek (Eurosportov komentator). Druga stvar je neverjetna borbenost Rafe, ki ga upravičeno vsi vzpodbujajo in je mogoče najbolj spoštovan in priljubljen igralec. Koliko energije in pozitivnosti je v njem. Tudi ko mu ne gre, vseskozi čaka na moment, ko bo spet dobil točko in se bo dvignil. Res, če kdo želi videt, kaj je to pozitiven odnos, naj si pogleda Rafo.

No, jaz sem navijal kot ponavadi za Noleta in sem pač vesel njegove zmage,..ampak res čestitke obema na taki predstavi.

Pri ženskah pa naj omenim novo št. 1 : Viktorija Azarenka. Končno po dolgem času prava št. 1. Punca je borbena, talentirana, skoncentrirana, pa še taka simpatična, sproščena. Sem gledal še en intervju z Matsom Wilandrom in je pustila prijeten vtis. Je povedala, kako je bila zagrižena že, ko je bila mala,..je postavljala rekord v odbijanju žogice v steno in enkrat jo je po dveh urah mam poklicala, da gresta domov, ona pa še kar postavljala rekord.. in je nehala šele, ko je od utrujenosti padla po tleh. x:)x Prvi cilj ji je bil 1000 odbojev brez napake. Zdaj žal ne vem, če sem prav slišal in če je to možno, ampak se mi je zdelo, da je rekla, da je bil njen absolutni rekord nekaj čez 14.000 odbojev. :eek:

#254 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 30. januar 2012, 20:02

Objavljena slika

#255 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 22. april 2012, 14:33

tole dans je bil pa čist nor dvoboj med Nadalom in Noletom.... Nadal je res igral fenomenalno in za zmago potreboval le 2 niza....Nole pa je naredil preveč napak.... tako da čestitke Nadalu in vse pohvale Noletu....

#256 tekmovalen

tekmovalen
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 18. junij 2012, 14:16

Pozdravljeni vsi ljubitelji športa.
Smo mlad team športnih navdušencev, ki je pred kratkim ustanovil športni portal: www.tekmovalen.si
Bi nam pa zelo prav prišla še kakšna pomoč, predvsem pri nogometu, košarki in moto športih, tako da če se kdo počuti sposobnega pisati športne članke in ga to delo veseli, naj nas kontaktira na info@tekmovalen.si
Bi pa še dodali, da kjer bo možno, bomo imeli akreditacije za raznorazne športne dogodke, ter vam jih posredovali, da bo naše poročanje na še višjem nivoju.
Ostanite tekmovalni in berite www.tekmovalen.si

Objavljena slika

Pozdravljeni vsi ljubitelji športa.
Smo mlad team športnih navdušencev, ki je pred kratkim ustanovil športni portal: www.tekmovalen.si
Bi nam pa zelo prav prišla še kakšna pomoč, predvsem pri nogometu, košarki in moto športih, tako da če se kdo počuti sposobnega pisati športne članke in ga to delo veseli, naj nas kontaktira na info@tekmovalen.si
Bi pa še dodali, da kjer bo možno, bomo imeli akreditacije za raznorazne športne dogodke, ter vam jih posredovali, da bo naše poročanje na še višjem nivoju.
Ostanite tekmovalni in berite www.tekmovalen.si

Objavljena slika

#257 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 11. september 2012, 06:00

Končan je US open. Danes zjutraj je bil odigran še finale med Noletom in Murijem. Navijal sem za Noleta, vendar ne proti Muriju. Odločil sem se, da bedim tako dolgo, kolikor bom zmogel, kar pa običajno ni zelo dolgo, ker se mi oči običajno začnejo zapisat okol 11h. x:Dx No, to finale sem pogledal do konca. Prva dva seta Nole izgubil, tudi malo smole pri tem, in to se je na koncu pokazalo kot usodno. Več težav je imel z vetrom. V taktiki sem opazil, da je precej poskušal z nizkimi žogami, vendar to ni posebej delovalo. 3. in 4. set sta bila potem fenomenalna. Veter se je takrat umiril in Nole je pojačal igro,.bolj ravni udarci,več iniciative,..večkrat je šel na mrežo, pa tudi če to ni enostavno proti Muriju,. riskiral je večkrat. Žal se mu je v 5.setu poznala ta večja aktivnost in je imel tudi nekaj težav s krči v zadnjih gemih.

No, tekma je bila res izredna,..veliko norih pik, ogromno izmenjav. Gledalci so res imeli kaj videt. Lahko pa ponovim lanskoletne besede o publiki, ki je kar malo zoprna. Glasnejša kot drugje,.pa to še ni hudo. Po skoraj petih urah (najdaljši ali pa drugi najdaljši finale US opna v zgodovini), ko sta igralca res dajala vse od sebe, igrala neverjeten tenis, odtekla še in še in se borila kolikor je to sploh mogoče, so izžvižgavali Noleta, ker je prosil za zdravniško pomoč. :xx!: No, mene sta oba navdušila,..oba nepopustljiva, odlična v pomembnih trenutkih, eden je pač moral izgubit. Užitek je bilo pogledat Noletovega očeta, ki je kar sijal od ponosa in to v trenutkih, ko je Nole začel popuščati. Njegovega ponosa zmaga ali poraz nista več mogla spremenit. Tako dobro se je boril, obrnil tekmo, dal vse od sebe, da enostavno ni problem potem več zgubit. Muriju pa vsaka čast, še nikoli ni odigral tako zbrano in končno je tu 1. grand slam.

#258 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 14. oktober 2012, 12:24

tole je pa nor tenis danes med Noletom in Murrayem...v drugem nizu je bil perfect return Noleta, res noro, prav uživam ob gledanju tenisa...

evo pa je Noletu uspelo premagati Murryja, neverjetno res...oba sta super igrala, tako da pohvale obema...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0