Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tenis


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
257 komentarjev na to temo

#51 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 12:16

Klik
Še en slovenski up - Nastja Kolar. :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#52 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 31. maj 2009, 14:13

Ali je tudi ta lezbijka kot skor vse naše tenisačice ? x8Dx x:o)x

aja ta je še otrok


Neumestna pripomba.

Sicer pa Nastjo malo poznam in lahko povem, da gre za izredno vztrajno, pridno, talentirano dekle. Glede neumnih menjav trenerjev ne bom razpredal, upam da ji vseeno rata. Že ko je bila mala, je kar visela na igriščih in izzivala vsakega, ki si je vzel čas, da je odigral z njo. Zdaj je že nekaj časa nisem videl igrat,..rezultati so dobri, na sliki med forhendom pa zgleda grozno (roka za hrbtom). x:Dx

French open:
Gledam Marin (Čilič) - Murray. Murray igra potrpežljivo in očitno je to najlepša pot do zmage, ker se bo Čilič zgleda sam premagal - 2:0 v setih. Talent nedvomno, vendar pa se še preslabo giba. To se vedno ne vidi,..kar naenkrat pa so potem padci, ko brezveze dela napake. Po moje mu manjka malo moči. Pa tudi na mrežo si ravno ne upa preveč..

Nadal pa izgubil 1, set proti Soderlingu!! Upam, da bojo kaj prenašali. Včeraj je Wilander napovedal, da bi Nadala lahko imel z njim težave.

Aja, včeraj je pa navdušil Mathieu proti Federerju. Sicer je izgbil, vendar je to bil mogoče najboljši dvoboj do zdaj. Publika je bila navdušena, res pravo vzdušje in tudi zelo športno,..publika je tako uživala, da so na koncu vsi na nogah ploskali Federerju, čeprav je premagal francoza. oziroma, ploskali so kar obema.

#53 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 14:38

Murray tale 3. lepo zmaguje.
Mene že kar nekaj časa navdušuje in mu iz srca privoščim zmago na GS. Mogoče celo raje (oz. tudi) na travici na naslednjem grand slamu x:px Na "domačem" nivoju.
Gonzales tudi lepo igra :palec:

Me zanima, kako se bo tole z Nadalom.

Pri ženskah stavim na Safino.
KLIK
Petro Rampre imamo tud še :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#54 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 16:11

Michelle se navdušuje nad kom že?
Lezbičnimi tenisačicami? Tudi prav.

Pa vendar:
Michelle je navdušena nad tenisom že celo življenje.... ko sta se Kata in Tina še učili in jih še "nihče" ni poznal. Michelle ima najlepše otroške spomine na tenis, ker ga je tudi kot otrok trenirala v Lj in se imela vedno super. Prav tako ima še vedno v nekatere velike matche iz pred 15 let nazaj...

Kdo je pa homoseksualec pa žal ne vem. Vem samo za tiste, ki so javno povedale in s tem osveščajo druge ljudi, kar je super.

Za Kato ne vem. Ja, sem pa navdušena nad njenim tenisom, njenim odnosom in njeno osebnostjo. Je super punca, kapo dol.

Ce bi bila navdušena nad tenisom zaradi simpatičnih ljudi, ne bi na veliko navijala za Murraya. x:o)x

Vedno mi je pa fino spoznavat nove talente in obveščat javnost o njih.
Tenis je meni pač najlepši šport na svetu in mi je popolnoma mimo, da na 24 ur o naših tenisačih povejo na koncu oddaje (če sploh) in je vse ostalo, tuje, bolj pomembno.




Meni je pa zoprn kot 100 hudičev :xx!:


Se boš ga morala navaditi x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#55 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 16:19

Ja, točno to! Vidiš, zato gledam! Zaradi lezbičnih igralk in ker palim na keš in je to interesantno.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#56 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 16:37

xrolleyesx
Tudi sarkazma očitno ne razumeš.

Kakorkoli že, Nadal se pošteno muči! Objemček, si imel kar prav!!!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#57 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 16:54

Nadal izgubil!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O: :O: :O:

in Ivanovićeva!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#58 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 31. maj 2009, 18:49

Blaž Kavčič je zmagal v Italiji!!!!!
:onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire:

Ko smo ravno prej o denarju xrolleyesx
Članek o tem, koliko so zaslužili naši na GS v Franciji in malce primerjave.
KLIK


***
Še link od Blaža KLIK
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#59 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 31. maj 2009, 21:02

Kak naumestna pripomba? Da nisi kaj zamešal??
Sicer pa nisem slikce pogledala, preden sem to napisala. Pol sm šele vidla, da je otrok. Zame pa je to bla SAMO ŠE ENA NOVA BREZIMNA TENISAČICA, razumeš, dokler nisem vidla slikce.

Michelle se pač navdušuje nad njimi, vprašanje je blo namenjeno njej, ne tebi.

Ker za TinO Pisnik se ve, da se javno poljublja s svojim dekletom kar na cesti in na prireditvah drži za roke in NE SKRIVA TEGA in zato ni nič čudnega, če sem vprašala Michelle.

Prav tako je blo rečeno za Srebotnikovo, ampak glede nje nisem na tekočem, nisme prepričana, je pa o tem omenjal komentator enkrat, češ da je stopila na sumljivo pot v stilu Navratilove in se čudim, da ga zaradi predsodkov niso nič javno opozorili.

Sama Srebotnikova pa je v enem intervjuju rekla, da ni razlike med drugimi športi, razen da je v ženskem tenisu več homoseksualne usmeritve. Torej ???

In ZATO je tvoja pripomba tista, ki je bla NEUMESTNA xrolleyesx


Mantis, v tej temi smo se zaenkrat lepo razumeli, ampak tako kot je Wilander komentiral ob porazu Nadala: Vsaka dobra stvar se enkrat konča. x:Dx

Hja Michelle, v bistvu mi je žal Nadala, na konferenci je bil precej potrt,..vendar pa je kot vedno lepo priznal poraz. Pa drugi strani mi je pa všeč, da se je zgodilo nekaj nepredvidenega in da bojo novi junaki v Parizu. Kohlschreiber je igral super proti Noletu in me prav zanima, kako bo naprej. Proti Robredu bi znal spet zmagat, potem na zmagovalca Del Potro/Tsonga (to bo tudi zanimivo).

V glavnem, da ne bom predolg: letos imamo zanimiv Pariz. Veliko dobrega tenisa je že bilo in ga še bo. x:)x :palec:

#60 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. maj 2009, 23:45

Blaž Kavčič je zmagal v Italiji!!!!!
:onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire:
Ko smo ravno prej o denarju xrolleyesx
Članek o tem, koliko so zaslužili naši na GS v Franciji in malce primerjave.
KLIK
***
Še link od Blaža KLIK

Komentar bralca:
"Profesionalnih igralcev tenisa je več kot 3000, mogoče celo več kot 4000, nekaj podobnega tudi med ženskami. Se pravi od 8000 igralcev in igralk, ki so vložili tisoče evrov in tisoče ur časa v to, da so lahko izbrali tenis kot svoj poklic, jih takšne denarce služi le približno 350. Pa še to ne konstantno.
8000-350= 7650
Ugotovitev: Tenis je šport, v katerem za povprečneže ni ne denarja ne prostora."

#61 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. junij 2009, 12:19

Kako bi bilo zdaj fino gledat Federerja in Haasa. :2src: Gledam live update na spletni strani :o|o:
Haas dobil prvi niz! Joj, dej Roger!!!

Petra Rampre zmagala! (Sumter, US) :palec: :palec: :palec: :palec:

Danes sem pa izvedela, da bo v Portorožu igrala Dinara Safina :wOOt: :wOOt:
Pa da vidimo še številko 1. v živo!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#62 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. junij 2009, 14:39

YES!!!!!! FEDERER!!!!!
:hepko: :hepko: :hepko:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#63 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. junij 2009, 19:01

Gledam Roddicka zdaj x:)x
Delo bo počakalo!

Držim pesti :2src:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#64 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. junij 2009, 21:31

Oh Andy, what did you do? :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#65 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 1. junij 2009, 21:47

Oh Andy, what did you do? :sori:


Uh, Monfils ga je povozil! Ta je pa res prava žival,..ful hiter in mu je pa res zelo težko zaključit žogo. Komentator na Eurosportu je zanimivo ugotovil, da je Monfils najboljši drsalec na peščenem igrišču (da si pač pomaga z zdrsom). Se bi kr strinjal. Zdaj se srečata s Federerjem - napovem pa zmago Federerja, ker verjamem, da ima dovolj dobro tehniko in tudi voleje, da bo raztegnil Monfilsa. Samo ob taki formi Monfilsa je težko napovedovat,..me prav zanima ta meč.

Kako je igral Del Potro!!!! Tsonga je bil kar soliden, kolikor mi je uspelo videt meč,..ampak to kar je pokazal Del Potro je pa brutalno. Če bo še naprej držal to formo, lahko tudi zmaga.

Jutri še en zanimiv meč: Soderling - Davydenko

Ženske mi pa niso zanimive več,..nekak je padlo vse skupaj. Safina zna zmagat, Williamsove mi ni za gledat,.šanse ima Sharapova. Drugače mi je pa škoda Jelene Dokič, ki bi brez poškodbe komot bila zdaj v četrtfinalu.

#66 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. junij 2009, 22:38

Jaz pa mislim, da bo pr ženskah kar Safina.
Ko je šla Dementieva ven, sem obupala. x:Ix


Soderling - Davydenko pa tudi mene ful zanima. Upam, da bo popoldne, da bom lahko kej videla...

Še vedno držim pesti močno za mojega Rogerja.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#67 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 2. junij 2009, 21:04

Tole zgoraj me je razjezilo.

Sicer pa.... Andy, Andy, what did you do?
x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#68 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 3. junij 2009, 21:34

Tole zgoraj me je razjezilo.

Sicer pa.... Andy, Andy, what did you do?
x:o)x


Danes pa nisem imel nič časa, da bi pogledal Rogerja. No, vseeno je torej odločila raznovrstnost in neverjetna obramba in hitrost Monfilsa nista bili dovolj.

Zdaj se pa obeta nor polfinale Federer:Del Potro. Zdi se mi, da je Del Potro v življenski formi in da je lepo tempiral formo za Pariz,..glede na tip igralca bi znal biti zelo neugoden za Rogerja (zaradi močnih osnovnih udarcev, ki Federerju onemogočijo, da bi prevzemal pobudo in dobrega servisa. To se je lepo videlo pri dvoboju s Haasom). V vsakem primeru pričakujem lep tenis.

Drugi polfinale Soderling:Gonzales. Tudi zelo zanimiv dvoboj. Žal Soderlinga sploh še nisem uspel videt v letošnjem Parizu, Gonzales pa igra super. Najboljši forhand v moškem tenisu. Upam, da ujamem tudi ta meč.

#69 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 5. junij 2009, 21:59

Kakšen tenis! Videl sem polovico vsakega meča.

1. Soderling je fenomenalen,..sicer mu je malo padla koncentracija, vendar je izvlekel meč. Odličen servis,..sploh drugi, ko te vrže z igrišča, pa zelo visoko je treba udarjat return. Odlično gibanje,.mah ko gledam tak tenis, potem vidim, da zmaga proti Nadalu ni bila naključna (to itak ni možno, hehe). Ima zelo močne udarce, gibljiv, ne tolče po žogi le z močnim spinom kot Nadal, ampak variira. Noro, kak je tenis napredoval.

2. Toooooo Roger! Spet odličen meč, ta mi je bil še boljši kot prvi. Del Potro je odigral fantastično, tako kot cel turnir in je bil zelo nevaren do konca. Federer je na koncu zmogel dat še malo na plin in gledali smo navdušujoč 5.set,..reklama za tenis (pa čeprav se je Del Potro malo slabše že gibal).

V nedeljo nas čaka sanjski finale! Če zmaga Roger pa tudi zgodovinski, ker bo osvojil vse 4. Grand Slame + dohitel Samprasa.

#70 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 6. junij 2009, 12:19

Jaz sem si žal uspela pogledati samo zadnji niz Federer - Del Potro. Sem bila čist živčna. Del Potro se je zelo lepo reševal. Na koncu se mi je prav mal smilil. x:Ix Bila sem pa totalno vesela za Rogerja in KOMAJ ČAKAM na finale, ki ga bom gledala no matter what!!!! x:Ix
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#71 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 288

Objavljeno: 6. junij 2009, 19:23

No da se še jaz malo oglasim pred moškim finalom Roland Garros!
Gledala sem oba polfinala Soderling-Gonzalez in Federer-Del Potro.Moram reč,da sem ostala brez besed v obeh primerih....
Del Potro je odlično igral in je zbombardiral v nulo Federerja z ubijalskimi udarci v prvih treh setih pa čeprau je Federer na koncu v podaljšani igri dobil drugi set.Federer ni mogel čisto nič in ni blo šanse da bi oduzel servis argentincu.Čisti šok je bil zame ej kako je ta fantina igral.Jaz sem mislila da bom dobila infarkt.
Ključni trenutek v prid Federerja za zmago polfinala je bil drugi set,ki ga je zmagal v podaljšani igri.V tretjem setu je Del Potro še vedno držal ta ubijalski ritem ampak pol je pa začel orenk popuščat in to je Federer izkoristil v nulo in zmagal.
Svaka čast Federerju,ki se je izvlekel iz totalnega dreka in zmagal.Res neverjetno.Kapo dol...
Moram tudi povedat,da je trenutno Federer pod zelo močnim pritiskom,saj vsi pričakujejo od njega zmago in se tudi sam zaveda,da to mu je unikatna življenska prilika,da končno zmaga v Roland Garros,saj le tega še nima v svojem žepu in poleg tega,če zmaga se bo pridružil zgodovinskim svetounim veteranom tenisa kajti pokal vseh štirih Grand Slamou je uspelo trenutno osvojiti le petim igralcem na svetu(Don Bugde,Fred Perry,Andre Agassi,Rod Laver in Roy Emerson) kar je zelo zelo malo in če švicar tukaj zmaga se bo med njimi pridružil tudi Roger Federer ampak tukaj se še ne konča za njega....
Ob morebitni zmagi bo tudi izenačil rekord Pete Samprasa v zmagah Grand Slame,ki jih ima 14!Švicar ima strahovito breme na ramenih in upam,da ne bo podlegel pritisku.Močno navijam za njega in mora zmagat. x:)x
Kaj naj rečem o njegovemu nasprotniku?Zna bit zelo nevaren sam mislim,da tokrat Federer ne bo dovolu,da mu znova zbeži iz rok zmaga,ker ali zmaga zdaj ali pa nikoli več....
Zna se zgodit,da bo jutri Federer pustu en velik pečat v sami zgodovini tenisa,kar bi pomenilo da je najboljši med najboljšimi.

Sicer je pa to bilo za Federerja 20-seto zaporedno polfinale in z zmago 19-ajsto finale v Grand Slame kar pomeni,da je izenačil rekord Ivana Lendla!

13 zmag in 5 porazou

STRAHOVITO!!!!

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

#72 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 6. junij 2009, 19:42

Jap, nas je kar nekaj, ki bomo jutri z užitkom spremljali finale in uživali v tenisu. Po moje večina navija za Rogerja. Če zmaga, bo čist emocionalna podelitev nagrad,..po moje bi parižani to radi videli...da se zgodovina piše pri njih doma! x:)x

#73 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. junij 2009, 10:57

Tudi mene danes ob 3 nobeden nikamor ne spravi, pa če sam Jude Law potrka na vrata x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#74 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. junij 2009, 16:30

Jokala!!!!!
x:Ix x:Ix x:Ix x:Ix

Prav vesela sem, da živim v času Federerja! x:Ix
1A.

Na Facebooku je ena skupina... And on the Seventh Day, God created Roger Federer x^x

Blazno vesela. :2src: :2src: :2src:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#75 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 7. junij 2009, 17:55

Prav všeč mi je, kako zna pokazati čustva! :2src:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0