Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zvonenje v glavi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#26 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. februar 2009, 16:40

x:)x ledvice začetek kroga

ledvice - jetra - srce - pljuča.....- energetski in ne vem kaki še krogotrok

***

žveplo za notranja vnetja-


***

vredi , če nea v bazene pa v bano pa v morje, le glej da ne začneš x8Dx menda to največji kiks pri vnetjih sečevodov, mehurja, ledvic...etc z oddajanjem urina, ooddaš toploto in zaugaš hlad v telo, odpreš poti


****

lavor čist vredi, pogreješ stopala do gležnjev....pa zmasiraš, narediš sama sebi refleksnoconsko


pozab, kr neki pišem x^x čist preveč odpuljenom, da bi lahko bilo razumljivo


***

vso srečo, pa da se čimprej pocajtaš x^x s čimerkoli že, čist premlada si , da bi ti zvonilo
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#27 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 3. februar 2009, 16:55

x:)x ledvice začetek kroga

ledvice - jetra - srce - pljuča.....- energetski in ne vem kaki še krogotrok


Zanimivo. :eek: xDDx

Očitno je potrebno očistit celoten krog... xDDx Kašljam še vedno, ampak to je najbrž posledica prenehanja kajenja. Pa težko diham zdaj dva dni, ko so večji napori, kot kadar imaš bronhitis... če ne pa ne, samo dušeč kašelj. Pa bo tudi to minilo. Jem med pa pijem pomaranče+limone sok. Pa Revito (matični mleček) pijem.

Pa korenje grickam.

lavor čist vredi, pogreješ stopala do gležnjev....pa zmasiraš, narediš sama sebi refleksnoconsko

:palec: Bom.

pozab, kr neki pišem x^x

Ne bi rekla. x8Dx

vso srečo, pa da se čiprej pocajtaš x^x s čimerkoli že, čist premlada si , da bi ti zvonilo

x:Dx x:Dx Thanks. xsrcx
Objavljena slika

#28 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 3. februar 2009, 17:02

Javi se že vendar in reči: Napačna številka, sorry. No, mal heca. xDDx Drugače pa je to, po mojih izkušnjah, spremljevalni pojav viroz in mine po nekaj dneh.

... po mojih pa, če sem na kakšen špilu visela preblizu boksov ...
Tud mine po nekaj dneh x;)x

Ale' par dni na noben punk/rock/metal koncert!
Pocajtaj se bejba!
... Say what you mean
And mean what you say ...

#29 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 3. februar 2009, 17:12

... po mojih pa, če sem na kakšen špilu visela preblizu boksov ...
Tud mine po nekaj dneh x;)x

Ale' par dni na noben punk/rock/metal koncert!
Pocajtaj se bejba!

:inocent: x:px x:Dx

Še doma poslušam bolj umirjene komade zadnje cajte. xDDx
Upam da ne bo konc sveta. x:o)x

Hvala, bom! xsrcx
Objavljena slika

#30 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 4. februar 2009, 17:03

Kaj pa še spada vse pod element voda?

pod element voda spada tud astralni svet (sanje, hrepenenja, strahovi...)... nnn, ja, vsaj po mnenju nekaterih (slo) pisateljev x:Dx


lia....tis tud ubrisana :palec: x:Dx x:Dx :palec: x:Dx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#31 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 6. februar 2009, 20:35

Vrjetno je pri tebi posledica viroze... zoprna stvar. upam, da boš kmalu ok. moj bratranec je imel okvaro vestibularnega živca(so rekli da je posledica viroze) je mel težave z ravnotežjem, vrtoglavice pa tud pokalo mu je v ušesih. mogoče bi bilo pa vseeno fajn, da greš na kkšn pregled. srečno, lp


Hvala, ampak sem že ok. :)

Tui-na masaža je pomagala, pa to da sem ozavestila misli ki so mi mlele v glavi. Nimam več nobenih težav.
Objavljena slika

#32 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 8. februar 2009, 01:17

Tui-na masaža je pomagala

Ale, a bi mi lahko dala kontakt od te tuina masaže? Bi pod nujno rabu neki takega, mam že par tednov neki vrat zaštekan. Lahko tud na pm. Thank you much!

#33 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 10. februar 2009, 15:06

Menda imam težave v ledvicah (strah) in v želodcu (nepravilno delovanje z energijami), pa prestrog sodnik sem do sebe. Namesto da bi se imela rada in bila nežna do sebe, se ves čas kaznujem. Nikoli nisem zadovoljna z doseženim, ves čas želim še več in več od sebe. In ko nečesa ne morem naredit, sem jezna nase, ker čutim nemoč v sebi.
In potem meljem v glavi, kaj še moram naredit in kako bom to izvedla. In potem pride do izgube energije, do nespečnosti, in mentalne preutrujenosti.
Menda se to potem kaže kot brnenje, vibriranje v ušesu. Moram se izklopit, se umirit in sprostit. In bit bolj aktivna, bit v stiku z ljudmi, in ne toliko sama, ko imam čas premišljevat. Se zaposlit z nečim da ne bom toliko razmišljala. It ven, med ljudi.

Izgleda, da te je prepričala, drugič ko boš šla k njej, ji povej, da je v primeru bolezni drgač, da če je kak element premočen ali preslab, se tok kontrole obrne in oslabi element, ki je bil prej pristojen za kontrolo. Ona pa je dala vzrok energijam želodcu. Želodec stoji za prebavo. Ne vem kako kaj ti prebavljaš vse tole, tule in nasploh;)

Ne vem tudi ne, zakaj bi naj bil sulfur pri tinitusu. Morda zato ker si bleda, te zebe in si tanka kot vžigalica? Pri sulfurju se vnetje razvija preko gnoja. Morda sem kaj spustil, ker nisem vsega bral. Pri tinitusu je problem prekrvavitve, prenizki pritisk in stres (oboje). Tudi vsaka infekcija je stres za telo. Tudi nerešeni konflikti predstavljajo stres.
Pri tinitusu ti bodo pomagale vaje za sprostitev, pri tebi z rednim gibanjem, ker imaš nizek pritisk; oboje vsak dan. Ko se sprostiš, se najmanjše žilice v telesu – kapilare – razširijo in ko se giblješ, se poganja kri. Če se pa napenjaš ;) se pa ta majhne kapilarice skup stisnejo. Spati moraš iti pred polnočjo in zjutraj vstati, ali pa nekomu naročiti, da te brcne… Da ne greš spat je prav to, ker se ne moreš sprostiti … Kdor ima pa zelo nizek pritisk, bi pa itak kar spal.
Aja, tam je pisalo hepar sulfur. Ne, ne, ta utrujenost tudi ni od jeter, tako da hepar tudi nima kaj s tem. Naštimaj si vekerico in pojdi vsake tolk časa malo okrog voglov, in v kakšno 10 nadstropno stavbo peš do vrha in nazaj; boš videla, da se boš počutila bolje. Ne takoj, drug dan pa sigurn.

Sicer pa pripada pod element voda:
- v razvoju: mirovanje, smrt
- letni čas: zima
- energija: mraz
- barva: (modro-)črna
- yin organi: ledvice
- yang organ: mehur
- čutni organi: ušesa
- okus: sol
- tkivo: kosti
- občutki: strah
- glasovi: jamranje
Zdaj sem pa spet napisal dovolj za naslednjih 14 dni. lp
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#34 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 10. februar 2009, 16:05

Izgleda, da te je prepričala, drugič ko boš šla k njej, ji povej, da je v primeru bolezni drgač, da če je kak element premočen ali preslab, se tok kontrole obrne in oslabi element, ki je bil prej pristojen za kontrolo. Ona pa je dala vzrok energijam želodcu. Želodec stoji za prebavo. Ne vem kako kaj ti prebavljaš vse tole, tule in nasploh ;)

Lahko prosim bolj natančno razložiš kaj si s tem mislil?

Ne vem tudi ne, zakaj bi naj bil sulfur pri tinitusu.

:inocent: Tega nisem pisala jaz.

Morda zato ker si bleda, te zebe in si tanka kot vžigalica? Pri sulfurju se vnetje razvija preko gnoja. Morda sem kaj spustil, ker nisem vsega bral.

Nisem bleda, mi je ful toplo, ko hodim se hitro spotim, in ne spadam med "vžigalice". x:o)x Nisem imela vnetja.

Pri tinitusu je problem prekrvavitve, prenizki pritisk in stres (oboje). Tudi vsaka infekcija je stres za telo. Tudi nerešeni konflikti predstavljajo stres.

:palec: To bo tisto pravo. xDDx

Pri tinitusu ti bodo pomagale vaje za sprostitev, pri tebi z rednim gibanjem, ker imaš nizek pritisk; oboje vsak dan. Ko se sprostiš, se najmanjše žilice v telesu – kapilare – razširijo in ko se giblješ, se poganja kri. Če se pa napenjaš ;) se pa ta majhne kapilarice skup stisnejo. Spati moraš iti pred polnočjo in zjutraj vstati, ali pa nekomu naročiti, da te brcne… Da ne greš spat je prav to, ker se ne moreš sprostiti … Kdor ima pa zelo nizek pritisk, bi pa itak kar spal.
Aja, tam je pisalo hepar sulfur. Ne, ne, ta utrujenost tudi ni od jeter, tako da hepar tudi nima kaj s tem. Naštimaj si vekerico in pojdi vsake tolk časa malo okrog voglov, in v kakšno 10 nadstropno stavbo peš do vrha in nazaj; boš videla, da se boš počutila bolje. Ne takoj, drug dan pa sigurn.

Redno gibanje (predvsem po zraku) mi pomaga ja, sploh kolesarjenje... zdaj mi je to sicer malo onemogočeno zaradi vremena, ampak bo kmalu spet pomlad. Ta ideja - peš po stopnicah - pa ni slaba. Bom kar začela tole prakticirat. :)

Tole s spanjem je pa težko izvedljivo... kako naj se prisilim da zaspim? Uspaval ne mislim jemat zaradi tega. xrolleyesx Tudi če se fizično utrudim čez dan ne pomaga da bi zaspala. Včasih prav zaradi fizične preutrujenosti in bolečin ne morem zaspat. Vem da je največ zaradi mojih misli, ko v glavi premlevam kaj moram še naredit jutri, pojutrišnjem, naslednji teden... katero pot ubrati da pridem do svojih ciljev... po eni strani ful planiram, po drugi strani se nekako prepuščam "angelčkom" v roke... Mislim pa da je to problem večine od nas, ki moramo kakorkoli planirati naš lajf, ki se ne prepuščamo v roke nekomu drugemu da vodi naš lajf kot da smo robotki... Samostojnost pa zahteva svoje žrtve... bi blo lepo ja, stisnit na gumbek in izklopit... pa po osmih urah spet vklopit gumbek. :)

Sicer pa pripada pod element voda:
- v razvoju: mirovanje, smrt
- letni čas: zima
- energija: mraz
- barva: (modro-)črna
- yin organi: ledvice
- yang organ: mehur
- čutni organi: ušesa
- okus: sol
- tkivo: kosti
- občutki: strah
- glasovi: jamranje


Pa najlepša hvala Mario. :palec: :palec:
Objavljena slika

#35 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 15. februar 2009, 11:59

Lahko prosim bolj natančno razložiš kaj si s tem mislil?

Tega bi bilo preveč za sem. Bolezen pomeni za Kitajce vedno takrat, ko je nek cirkel v odnosu z drugimi elementi zmoten, povečan, prekinjen. Oni gledajo to globalno (bolezen človeka, države).
Zdravje je pa harmonija 5 elementov: les, ogenj, zemlja, kovina, voda. Temu se pripisuje pripadnost yin in yang organov. Po tem principu, ker vemo, da so prej orali z lesenim plugom, pomeni to, da les uniči zemljo, zemlja odrine vodo, voda ugasne ogenj, ogenj stopi kovino, kovina (nož, sekira) reže les… si lahko zapomnimo, kateri organ vpliva na katerega, ga podpira, kontrolira ali uničuje….
Potem je treba poznati pripadnosti organov, vrlin, aktivnosti, dejavnosti, pripadnosti planetom, barv, čustev; principov ipd. Tako da se gibljemo v tem krogu iz ene faze v drugo, pri tem podpira in hrani vsaka faza naslednjo, vsaka druga jo kontrira in balansira. Včasih je nekaj bolj izrazito kot drugo; zdravje tako mentalno kot telesno pa se najde v ravnovesju.................................
.......................
.................

Nisem imela vnetja.....
Uspaval ne mislim jemat zaradi tega.....

Pa si uživala zdravila, brez da bi zdravnik dal diagnozo, kar tako, ker je rekel zdravnik, da probaš, če bo pomagalo :eek: ? Pisala si, da ti niso pomagala, kako pa ti škodijo pa ne veš. Vsa zdravila od zdravnika imajo stranske učinke, ne samo uspavalne tablete. Ja seveda je razlika pri teh zdravilih: zadnja vodijo bolj očividno v smrt, druga pa nam le pomagajo umreti x^x

Tole s spanjem je pa težko izvedljivo... kako naj se prisilim da zaspim? Uspaval ne mislim jemat zaradi tega. xrolleyesx Tudi če se fizično utrudim čez dan ne pomaga da bi zaspala. Včasih prav zaradi fizične preutrujenosti in bolečin ne morem zaspat. Vem da je največ zaradi mojih misli, ko v glavi premlevam kaj moram še naredit jutri, pojutrišnjem, naslednji teden... katero pot ubrati da pridem do svojih ciljev... po eni strani ful planiram, po drugi strani se nekako prepuščam "angelčkom" v roke...

Ne se siliti zaspati, enostavno vspostaviš pogoje, da zaspiš. Tudi to se da naučiti, če ne moreš zaupati angelčkom, da te bodo uspavali; najlažje pa je, če eno noč bediš, potem boš lahko šla spat že ob 7h zvečer, drugi dan greš potem od 10h in to obdržiš za naprej;)

Mislim pa da je to problem večine od nas, ki moramo kakorkoli planirati naš lajf, ki se ne prepuščamo v roke nekomu drugemu da vodi naš lajf kot da smo robotki... Samostojnost pa zahteva svoje žrtve... bi blo lepo ja, stisnit na gumbek in izklopit... pa po osmih urah spet vklopit gumbek. :)


Od kod pa ti veš, kaj je problem večine. No saj me veseli, če vsaj mojga poznaš ;) Ne vem pa kaj misliš s tem, da samostojnost zahteva svoje žrtve... Glej, da ne boš prevelika žrtev svojih prepričanj. Potem se lahko zaneseš tudi na notranjo uro, sploh ni treba niti budilke (se ti bo mogoče tudi sanjalo, da zvoni telefon ali budilka, pa se boš zbudila sama od sebe xDDx
lp

#36 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 15. februar 2009, 17:22

Tega bi bilo preveč za sem. Bolezen pomeni za Kitajce vedno takrat, ko je nek cirkel v odnosu z drugimi elementi zmoten, povečan, prekinjen. Oni gledajo to globalno (bolezen človeka, države).
Zdravje je pa harmonija 5 elementov: les, ogenj, zemlja, kovina, voda. Temu se pripisuje pripadnost yin in yang organov. Po tem principu, ker vemo, da so prej orali z lesenim plugom, pomeni to, da les uniči zemljo, zemlja odrine vodo, voda ugasne ogenj, ogenj stopi kovino, kovina (nož, sekira) reže les… si lahko zapomnimo, kateri organ vpliva na katerega, ga podpira, kontrolira ali uničuje….
Potem je treba poznati pripadnosti organov, vrlin, aktivnosti, dejavnosti, pripadnosti planetom, barv, čustev; principov ipd. Tako da se gibljemo v tem krogu iz ene faze v drugo, pri tem podpira in hrani vsaka faza naslednjo, vsaka druga jo kontrira in balansira. Včasih je nekaj bolj izrazito kot drugo; zdravje tako mentalno kot telesno pa se najde v ravnovesju.................................
.......................
.................

Ok, vseeno hvala. :palec: Več si lahko preberem v knjigah.

Pa si uživala zdravila, brez da bi zdravnik dal diagnozo, kar tako, ker je rekel zdravnik, da probaš, če bo pomagalo :eek: ? Pisala si, da ti niso pomagala, kako pa ti škodijo pa ne veš. Vsa zdravila od zdravnika imajo stranske učinke, ne samo uspavalne tablete. Ja seveda je razlika pri teh zdravilih: zadnja vodijo bolj očividno v smrt, druga pa nam le pomagajo umreti x^x

Od kje ti to??? Kje sem pisala da mi niso pomagala zdravila? Nobenih zdravil nisem vzela!!! In nikoli ne jemljem tablet brez da se ne bi prej posvetovala z zdravnikom. Vem da imajo tablete stranske učinke, to si znam prebrat na priloženem listku.

Uspavala se morala jemat pred več kot štirimi leti zaradi poškodb ki sem jih dobila v prometni nesreči. Sem bila na nitki ali bom preživela al ne. Pa jih nisem jaz zahtevala, ampak v bolnici ti jih enostavno prepišejo. Sem imela velike težave se jih odvadit, vendar sem jih skenslala sama. In od takrat je že več kot štiri leta odkar se jih ne dotaknem več.

Za brnenje v ušesu sem pa že napisala da sem zdaj ok. In očitno mi je pomagala tui-na masaža, ker sem mi je stanje izboljšalo še isti dan ko sem bila tam.

Ne se siliti zaspati, enostavno vspostaviš pogoje, da zaspiš. Tudi to se da naučiti, če ne moreš zaupati angelčkom, da te bodo uspavali; najlažje pa je, če eno noč bediš, potem boš lahko šla spat že ob 7h zvečer, drugi dan greš potem od 10h in to obdržiš za naprej;)

Ja veš, eno je teorija, drugo pa praksa. Jst mojim angelčkom že zaupam, nč bat se. :)
Ta tvoj predlog sem že preizkusila, pa ne deluje, vsaj pri meni ne.

Od kod pa ti veš, kaj je problem večine. No saj me veseli, če vsaj mojga poznaš ;) Ne vem pa kaj misliš s tem, da samostojnost zahteva svoje žrtve... Glej, da ne boš prevelika žrtev svojih prepričanj. Potem se lahko zaneseš tudi na notranjo uro, sploh ni treba niti budilke (se ti bo mogoče tudi sanjalo, da zvoni telefon ali budilka, pa se boš zbudila sama od sebe xDDx

Tvojih problemov ne poznam ker te ne poznam. Nikoli ne govorim za osebe ki jih ne poznam. Pisala sem za osebe ki jih poznam. In s katerimi se pogovarjam.

Bom pazila da ne bom prevelika žrtev, hvala za opozorilo. Zadnjega stavka pa ne razumem. xnckrivx
Objavljena slika

#37 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 16. februar 2009, 19:51

Od kje ti to??? Kje sem pisala da mi niso pomagala zdravila?

Joj, pa ne vem od kod sem to privlekel :switz: . Mogoče že haluciniram. Sem mislil, da si ti dobila neke tablete, ker so te noge bolele in da ni pomagalo. Ne najdem več, kaj sem zmetal skup.

Uspavala se morala jemat pred več kot štirimi leti zaradi poškodb ki sem jih dobila v prometni nesreči. Sem bila na nitki ali bom preživela al ne. Pa jih nisem jaz zahtevala, ampak v bolnici ti jih enostavno prepišejo. Sem imela velike težave se jih odvadit, vendar sem jih skenslala sama. In od takrat je že več kot štiri leta odkar se jih ne dotaknem več

No, to je tisto, ko misliš, da moraš, ker ti jih predpišejo. V bolnici ti jih dajo zato, da ni potrebno toliko nočnih sester. Če vsi bolniki močno spijo, ni treba sestram nositi kahlje :sori:

Tvojih problemov ne poznam ker te ne poznam. Nikoli ne govorim za osebe ki jih ne poznam. Pisala sem za osebe ki jih poznam. In s katerimi se pogovarjam. Bom pazila da ne bom prevelika žrtev, hvala za opozorilo. Zadnjega stavka pa ne razumem.

Jaz sem pa mislil, da če misliš, da je pri večini od nas tako, da je potem pri meni tudi tako. No, tako sem razumel. Meni je treba vse bolj jasno napisat, ker včasih sedim na lajtungi, pa potem mislim, da iščeš samo izgovor;)
Kako ti naj napišem zadnji stavek, da ga boš razumela. Predpogoj je, da razumeš predzadnji stavek :8): Med žrtvijo v odnosu do drugih in „žrtvijo samega sebe“ je lahko majhna razlika. Pa če prav premislim, niti ne toliko, pa me je vseen zmotilo, da si ti to vrgla v eno vrečo. Hotel sem napisati: da ko ne boš več žrtev svojih prepričanj, potem ne boš rabila več budilke za vstat. Potem ko boš res tako „ful notranje umirjena in srečna“ kot si to trdila 30.01. (jaz ti tega sploh ne verjamem), potem se boš spočita zbudila po 6 urah spanja brez budilke. Če boš imela kak termin, se lahko zgodi, da boš sanjala, da nekdo zvoni, ali da zvoni budilka, ali da zvoni nekdo na vratih, ali da te nekdo kliče ipd. In boš budna točno v pravem času. To je notranja ura. Ne vem, kako ti naj drugače napišem. Mogoče boš takole boljš razumela: "ko boš lahko stopila preko tvojih čevljev", potem boš tudi lažje zaspala in spala :sleeping:
Nekateri tudi hitro zaspijo, če so zmatrani. Kaj pa če greš vsak večer pred spanjem ribat stopnice? Si to tudi že poskusila? Vidiš kak sem žleht – ne me izzivat, da ne bom še bolj.
Nočko!
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#38 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 18. februar 2009, 13:08

Joj, pa ne vem od kod sem to privlekel :switz: . Mogoče že haluciniram. Sem mislil, da si ti dobila neke tablete, ker so te noge bolele in da ni pomagalo. Ne najdem več, kaj sem zmetal skup.

Tudi jst ne vem od kje si to privlekel. :)
Noge me res bolijo, in to vsaki dan, bolečina je ves čas prisotna, ampak zaradi tega ne jem tablet, sem se navadila živet z bolečino.

No, to je tisto, ko misliš, da moraš, ker ti jih predpišejo. V bolnici ti jih dajo zato, da ni potrebno toliko nočnih sester. Če vsi bolniki močno spijo, ni treba sestram nositi kahlje :sori:

Ne vem koliko si preživel časa po bolnicah, ampak ko si noter po več mesecev vidiš marsikaj... pa tudi spat se navadiš brez uspaval.

Res je da je v času ko sem bila noter večina ljudi jemala predpisane tablete brez da bi sploh vprašala kaj so jim dali, še posebej starejši ljudje. Jst sm se navadila da vedno vprašam kaj mi dajo in za kaj naj bi to bilo dobro. Ko vzamem kaj v lekarni pa vedno preberem priložen listek. Se je že zgodilo da so mi dali mazilo za v nos ki razžira nosno sluznico. Itak da se mi je dvignil pritisk in sem nesla nazaj. Od zaposlenih v lekarni pač pričakujem da poznajo izdelke ki mi jih prodajo. Pa mazilo je bilo na recept. Samo ker tistega ki sem ga jst rabila ni bilo, so mami podtaknili drugo. Pa kolko je ljudi ki listka sploh ne preberejo in slepo zaupajo tako zaposlenim v lekarni kot raznim zdravnikom. In tudi zdravnik včasih najprej predpiše eno zdravilo, pa če to ne pomaga ti predpiše drugo, pa tretje... dokler nisi že ves zastrupljen od raznih zdravil.

Se spomnim ko sem imela MRSO ki sem jo dobila v bolnišnici, pa me osebni zdravnik sploh ni pravilno zdravil. Samo antibiotike mi je menjaval, bris mi pa sploh ni pravilno jemal. Dokler nisem pop*zdila in klicala v bolnico, da so me povezali z bakteriološkim laboratorijem, in so oni kontaktirali z mojim osebnim zdravnikom.

Vedno pravim da si najprej sam odgovoren za svoje zdravljenje, in ne da se obesiš na drugega človeka, pa čeprav ima naziv dr.

Glede medicinskih sester pa... lahko rečem samo dobro o njih. Vem da so bili dnevi ko je med. sestra celo noč tekala iz sobe v sobo ker je zvonec ves čas zvonil. Ne misli da če ti dajo uspavalo da boš tudi res spal. Vsaj ne tisti s hudimi poškodbami. Lahko samo malček omili situacijo, pomaga pa ne. Ko so bolečine tako hude te nobena stvar ne uspava, edina varijanta je zapustit fizično telo in se it spočit na strop (sistem ki ga uporabljajo tibetanski budisti).

Jaz sem pa mislil, da če misliš, da je pri večini od nas tako, da je potem pri meni tudi tako. No, tako sem razumel. Meni je treba vse bolj jasno napisat, ker včasih sedim na lajtungi, pa potem mislim, da iščeš samo izgovor;)

No samo da si razumel. :) Včasih dobim občutek da malo hrešči najina frekvenca, pa se bolj težko razumeva.

Kako ti naj napišem zadnji stavek, da ga boš razumela. Predpogoj je, da razumeš predzadnji stavek :8): Med žrtvijo v odnosu do drugih in „žrtvijo samega sebe“ je lahko majhna razlika. Pa če prav premislim, niti ne toliko, pa me je vseen zmotilo, da si ti to vrgla v eno vrečo. Hotel sem napisati: da ko ne boš več žrtev svojih prepričanj, potem ne boš rabila več budilke za vstat. Potem ko boš res tako „ful notranje umirjena in srečna“ kot si to trdila 30.01. (jaz ti tega sploh ne verjamem), potem se boš spočita zbudila po 6 urah spanja brez budilke. Če boš imela kak termin, se lahko zgodi, da boš sanjala, da nekdo zvoni, ali da zvoni budilka, ali da zvoni nekdo na vratih, ali da te nekdo kliče ipd. In boš budna točno v pravem času. To je notranja ura. Ne vem, kako ti naj drugače napišem. Mogoče boš takole boljš razumela: "ko boš lahko stopila preko tvojih čevljev", potem boš tudi lažje zaspala in spala :sleeping:

To bom morala še malo razmislit kaj mi hočeš s tem povedat. Ampak mislim da sem blizu odgovoru. :)
Najbrž če bi bili vsi pogoji ustvarjeni za to da bi lahko bila popolnoma pomirjena in me ne bi bilo treba več za nič skrbet, bi tudi zaspala ko malo dete, ki ga ni treba za nič skrbet in ki samo zajoče ko kaj rabi.

Jst pa se moram borit za to da imam s čim plačat položnice in da lahko živim v svojem stanovanju, ne da bi mi bilo treba poslušat kakršnekoli očitke in teženje. In ko nimaš nekega ustaljenega urnika in ko moraš ves čas iskat nove vire prihodkov ti pač meljejo misli v glavi kako boš nadaljeval svojo pot.

Ampak ja, kljub temu se počutim notranje umirjena, nisem napeta, živčna ali agresivna. Sicer se mi dvigne pritisk če me nekaj zmoti, ampak se tudi hitro pomirim ko zadevo razčistim, oz. ko se zavem vzroka kaj me je zmotilo. Nimam se za idealnega človeka. Vidim pa razliko pri sebi od prej ko sem rabila cigaret v roki da sem se lahko pomirila, in zdaj ko ga ne potrebujem več. Ok, nisem še dosegla notranje umirjenosti dalajlame, sem pa že ful napredovala. In ja srečno se počutim, kljub temu da nimam vsega kar bi si želela. Ker vidim lepoto v malih stvareh in v drobnih korakih mojega napredka.

Nekateri tudi hitro zaspijo, če so zmatrani. Kaj pa če greš vsak večer pred spanjem ribat stopnice? Si to tudi že poskusila? Vidiš kak sem žleht – ne me izzivat, da ne bom še bolj.
Nočko!

Nekateri. :)

Ti kar bodi žleht če ti to paše. :) :)
Objavljena slika

#39 nunfred

nunfred
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 19. februar 2009, 10:38

Ti rabiš pregled pri nevrologu,vzemi napotnico in se naroči,lp

#40 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 19. februar 2009, 13:50

Ti rabiš pregled pri nevrologu,vzemi napotnico in se naroči,lp


Po čem pa to sklepaš?
Objavljena slika

#41 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 20. februar 2009, 09:45

Po čem pa to sklepaš?

Zanimivo, kako pride do tega.
Je le bolj redko, da bi bila to nevrološka indikacija. To bi bil potem kak tumor, ki bi pritiskal na ožilje, ali pa odvisnost od drog, ki je že močno oškodovala možgane, ampak kaj takega ne pomislim pri tvojih navedbah
x:)x
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#42 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 20. februar 2009, 20:07

Zanimivo, kako pride do tega.
Je le bolj redko, da bi bila to nevrološka indikacija. To bi bil potem kak tumor, ki bi pritiskal na ožilje, ali pa odvisnost od drog, ki je že močno oškodovala možgane, ampak kaj takega ne pomislim pri tvojih navedbah
x:)x

ja :)

Tudi jst rečem da ni to. xDDx

***
Mah, bo že minilo tudi to obdobje, še vedno se je vse rešilo, tudi to se bo.

Hvala vsem. :palec:
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0