Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čarovnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
393 komentarjev na to temo

#376 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 17:58

kdo je pa satana ustvaril....



Stvarnik - Bog od večnosti.

Ampak On ga je ustvaril Čistega-Popolnega-Dobrega.

In potem mu je dal Svobodno Voljo, katero pa je žal zlorabil, in se obrnil proti Njemu , ter se pokvaril .

Tako bi lahko rekel, da se je satan po Stvarjenju Stvarnika potem sam pokvaril .

In, evotigana . Še zmeraj je tak, do današnjega dne .

Žal se ni nič poboljšal, trma trmasta .

Lp + #

#377 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 1. junij 2012, 18:01

Ne pozabi, da je tudi nas mal zašuštral, al smo se pa sami. :hepko:

#378 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 18:29

Ne pozabi, da je tudi nas mal zašuštral, al smo se pa sami. :hepko:


Dobr si se zmotu, pa tudi dobr' zaslutu svojo Zmoto ; Žal ; Je Res ; Sami smo se "zakvačkal', ja" :sori: :C: :V:

Tud' mene je hudo šokiral To . :O: :eek: :O:

Šele čez leta sem bil sposoben sprejeti to svojo kruto "napako" ki me spremlja že od Začetka Stvarjenja .

I was wrong, when i turned away , into a wrong path , away from Life, towards death ... : our Story :

http://www.youtube.c...h?v=bTio15oqCTc

We're all 2 gether in this "mud" :V: :C:.

#379 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. junij 2012, 18:46

Stvarnik - Bog od večnosti.

Ampak On ga je ustvaril Čistega-Popolnega-Dobrega.

In potem mu je dal Svobodno Voljo, katero pa je žal zlorabil, in se obrnil proti Njemu , ter se pokvaril .

Tako bi lahko rekel, da se je satan po Stvarjenju Stvarnika potem sam pokvaril .

In, evotigana . Še zmeraj je tak, do današnjega dne .

Žal se ni nič poboljšal, trma trmasta .

Lp + #



torej bo bog lahko uničil zdaj satana in zakaj ga že ni?

#380 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 19:32

torej bo bog lahko uničil zdaj satana in zakaj ga že ni?


Ja, Točno Tako !!!

Že Zdaaaaaaaavnja Bi ga - Z lahkoto Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

AAAAAMPAK, Potem On nebi več bil Bog , Temveč "uničevalec" , ki uničuje .

Na Srečo pa Je Njegov "nagib" : Ohranitev Objavljena slika xDDx Objavljena slika

Večno xsrcx

Večna Ljubezen xsrcx

Glej, On se je v Njgovi Neskončni Modrosti domislil prav zanimivega "trika" , in sicer bo to "odpadlo" Energijo satanovo ki se je odvrnila od Njega pripeljal nazaj po poti specijalne Transformacije.

In Ravno na Račun Tega, je bil satanu odvzet že Precejšen Del njegove energije zlobe, in transformirane v Pozitivno-Dobro .

Kmalu mu bo to tudi "predstavljeno" , in pol se bo lahko sam odločil kaj bo sam z sabo : se poboljšal in vrnil k Očetu, ali pa bo dosegel svoj "Popoln Padec" .

Spoznal bo tudi , da mu je bila z Tem odvzeta skoraj Vsa njegova Energija njegovega bitja ki je bila razporejena po vseh Vesoljih , zaradi Modrih razlogov odrešenja naših duš, Ohranjanja Stvarstva, ... in še kak Nadvse Moder Razlog bi se našel , ampak kot sem rekel , vsega žal nevem, ker nisem tako moder-sposoben-ozaveščen-izpopolnjen-izobražen-Duhoven : mi še manjka marsikaj ... no , nekaterim pa bi lahko še kaj "izdal" .

Tako bo : "koza cela in volk sit" , kar je Izvedljivo Edinole z Stvarnikovo-Božjo Ljubeznijo in Modrostjo iz Nje xsrcx

Načrt je bil izdelan že daaavno, "projekt zagnan" in se še Uresničuje še do tega Trenutka, in se bo še kar "nekaj Večnosti" x:)x

Bog-Je-Ljubezen xsrcx

+ Najvišja Modrost iz Nje x:Xx

Lp + #

#381 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. junij 2012, 19:46

zadnjič si rekel da je bog ubil tistega človeka s strelo satana ki je pa zavedel na milione ljudi pa pusti živeti? ali sem te narobe razumela

#382 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 1. junij 2012, 19:50

zadnjič si rekel da je bog ubil tistega človeka s strelo satana ki je pa zavedel na milione ljudi pa pusti živeti? ali sem te narobe razumela


Dobra :palec:

Bojante, tud mene zanima, kak boš dal odgovor na tole.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#383 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 20:08

zadnjič si rekel da je bog ubil tistega človeka s strelo satana ki je pa zavedel na milione ljudi pa pusti živeti? ali sem te narobe razumela



Ja, ravn danes sem bral od tistega nesrečnega človeka , ...

Glej, Bog rešuje naše duše na najrazličnejše načine :

Pogosto On z Njegovo Modrostjo predvidi, da se bo neka duša v lajfu preveč pokvarila v stiku z pokvarjenim svetom, in zato nemalokrat umre dojenček , ki je nam vsem Nadvse boleča izguba nedolžnega bitjeca . :C:

Potem so tu še napake staršev, ki pripomorejo , da je treba otrokovo dušo rešiti pred nespametnostjo nespametnih staršev in prepokvarjenostjo družbe.:C:

No, in , potem pridemo tudi do našega omenjenega nesrečnega Janeza Potočnika.:V:

Zelo možno, da je bilo njegovo dušo potrebno rešiti pred recimo "nesrečo v kateri bi utrpel invalidnost" , kar bi bilo še hujše breme za družino ki je bila tako obvarovana pred slabšim izidom .

No, saj, da si neboste mislili ; Če je človek živel dovolj BoguVšečno-Vdano Življenje, potem njegova duša SploooOoooh nebo občutila Nikakršnih bolečin pri izstopu iz telesa , in bo tako "čudežno" prenesena Onstran , da bo veselje Nepopisno.xDDx

No, možno je, da je v temu primeru tudi bilo Tako, Vendar pa se je to Bolj Verjetno zgodilo Zato, ker je ta brat preveč zahajal v fuzbalskopingpongarske vode, namesto k Bogu . :V:

Je bil potem še en primer, tudi takrat enkrat, nedavno nazaj, par dni, ko nek brat ni znal hoditi v Gore : hodil je zaradi alpinističnoadrenalinskih strasti , namesto za Duhovni Napredek . Objavljena slika

Tudi njegova duša je žal zabredla na napačne poti. Žal. In Potrebno jo je bilo "rešiti" , ker nekaj let poprej žal Ni prepoznal Opozorila od Boga, ker je že imel podobno nesrečo.

In, predlani je tudi podobno moral oditi nek moj dragi brat + prijatelj D.P. , ko se je ponesrečil z motornim zmajem. :C: :V: :C:

Tudi jaz imam še nekaj takih "stranpoti" , Katere moram ČIIIiiimprej Odpraviti, drugače "se mi nebo izšlo" , in bom žal tudi moral oditi za njimi vsemi - Prekmalu :V:

Grem še nekaj narediti zdaj, v delavnico , potem na večerjo, potem moliti, pa spati, pa zjutraj ob 3.00 vstati , in naprej na Delo x8Dx : na Duhovno Delo x:)x . Pa pol mal' na net, pol pa že spet materijalno delo čaka :o|o:


Mogoče pol utegnem še kaj napisat', drugač pa zjutraj .:o|o: x:)x


Ajd, čaw , lep pozdrav x:)x

#384 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. junij 2012, 20:17

p.s. ; Bog satanova slaba-zla dejanja Uporabi za PozitivnoDobre Višje-Namene , ki se včasih izkažejo za Dobra šele Onstran .
Nam se pa itak takoj zdi preslabo vseskupaj:sori:
No, letim zdaj , ker sem že spet pozen, ko tolk' pišem tu gor :sori:

#385 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. junij 2012, 20:54

mene pa zdaj zanima kako pol ti vidiš recimo vedeževanje kot nekaj slabega ali dobrega?

#386 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. junij 2012, 22:41

Delitev na belo in črno- plus in minus- Bog in Satan- je za moje pojme malo zgrešeno...celoten spekter bele barve namreč poleg ostalih barv vsebuje tudi črno...kar bi metaforično pomenilo, da so tudi hudički božji sinovi, samo malo bolj poredni. Predvidevam, da smo vsi bili kdaj podobni devilčkom in smo kdaj ušpičili kakšno neumnost...

Torej bi se bilo smiselno vprašat kdaj je prišlo do delitve na Boga in hudiča...sanskrtsko sure in asure (deve in demone)...kako je prišlo do teh popačenj in kakšen je sploh resnični pomen določenih imen in zgodbic...določene new age (ezoterične) bukvice vsebujejo tudi to razlago...Tehnično gledano imajo tudi črni duhci v svoji notranjosti Božansko iskrico oz. izvor svetlobe...Objavljena slika

Za razumevanje tega bo potrebno malo pobrskati po pomenu določenih bajk...recimo tisto, ko opisuje kako je kača (zmaj) sklatila z nebeškega neba tretjino zvezd...ali po krščanski verziji bajka o padlih angelih....

In kaj ima to veze s čarovnicami...zgleda, da nekatere vještice poznajo resnični pomen bajk iz različnih religij in verovanj...mogoče so jim pa angelčki povedal...Kdo je pa rekel, da so vse vještice slabe in hudobne...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#387 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. junij 2012, 06:19

mene pa zdaj zanima kako pol ti vidiš recimo vedeževanje kot nekaj slabega ali dobrega?



Najprej ti more biti jasno, da taka "vedeževanja iz kart" izhajajo iz prišepetavanja hudobnih duhov .

Namreč ; Kolikor ima neka taka "vedeževalka" kart , toliko ima tudi zlih duhov-demonov v njenem stanovanju.

Če taka "obrtnica" včasih kaj ugane, je to Samo zaradi pomoči hudobnih duhov.

Zato bežite od takih "prerokinj" , sicer boste postali ujetniki pekla Objavljena slika

Takim "mojstricam" bi lahko rekli tudi čarovnice , in tako povezali to temo z "vedeževanjem" .



Čisto druga stvar je prerokovanje z pomočjo medijev, ampak to sme opravljati samo ; Vernik na Verniku , drugače se lahko napravi precej škode na mediju , kajti neizkušeni domišljavi učenjaki brez vere z umetno manipulacijo lahko z prisilo naredi precej zlega , samo zaradi pridobitve nekaj pomembnih informacij.



Dokler se človek prek svojega Svobodnega Duha ne doseže Prerojenje Duha, tako dolgo za njega "prihodnosti" pravzaprav sploh - Ni Objavljena slika

Zato iščite predvsem Božje Kraljestvo , in vse drugo vam bo dodano !

Zdaj pa še Brezkotu ; Brezo , Kaj ti nisem dovolj jasno razložil o "delitvi Duhov" , ko je bil Ustvarjen Prvi Ustvarjeni Duh , in se je z njim začela ta "pot" Duha , za vnovično Vzpostavitev Prvotnega Stanja .


Zdaj, če tega ne razumeš, boš nadaljne razlage še težje razumel , brez "barvne slepote" .

Lep Duhoven pozdrav , čav .

#388 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 2. junij 2012, 08:49

Bojante se je razpričal, joj božja sodba nam sledi x:Dx

Objavljena slika

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#389 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 2. junij 2012, 11:10

Najprej ti more biti jasno, da taka "vedeževanja iz kart" izhajajo iz prišepetavanja hudobnih duhov .

Namreč ; Kolikor ima neka taka "vedeževalka" kart , toliko ima tudi zlih duhov-demonov v njenem stanovanju.

Če taka "obrtnica" včasih kaj ugane, je to Samo zaradi pomoči hudobnih duhov.

Zato bežite od takih "prerokinj" , sicer boste postali ujetniki pekla Objavljena slika

Takim "mojstricam" bi lahko rekli tudi čarovnice , in tako povezali to temo z "vedeževanjem" .



Čisto druga stvar je prerokovanje z pomočjo medijev, ampak to sme opravljati samo ; Vernik na Verniku , drugače se lahko napravi precej škode na mediju , kajti neizkušeni domišljavi učenjaki brez vere z umetno manipulacijo lahko z prisilo naredi precej zlega , samo zaradi pridobitve nekaj pomembnih informacij.



Dokler se človek prek svojega Svobodnega Duha ne doseže Prerojenje Duha, tako dolgo za njega "prihodnosti" pravzaprav sploh - Ni Objavljena slika

Zato iščite predvsem Božje Kraljestvo , in vse drugo vam bo dodano !

Zdaj pa še Brezkotu ; Brezo , Kaj ti nisem dovolj jasno razložil o "delitvi Duhov" , ko je bil Ustvarjen Prvi Ustvarjeni Duh , in se je z njim začela ta "pot" Duha , za vnovično Vzpostavitev Prvotnega Stanja .


Zdaj, če tega ne razumeš, boš nadaljne razlage še težje razumel , brez "barvne slepote" .

Lep Duhoven pozdrav , čav .




kaj pa tvoj jakob je bil tudi mistik....
poglej bojante jaz sem z vedeževanjem rešila kar nekaj življenj in, ne ne prišepetavajo mi zlobni duhci ali angeli.pol sem jaz zate čarovnica,hahahahah
jezus sam je rekel da mi živimo v božjem kraljestvu torej je naše telo božje kraljestvo.
čeprav jaz ne verjamem v boga.....

#390 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 2. junij 2012, 18:46

Ali živimo v božjem kraljestvu ali ne je to stvar debate. ;)

Drugače pa nekateri prenašajo toliko slabe energije tukaj, da mislim, da je izguba časa nadaljevati debato, ki se vrti okoli par "ljudi", ki
nimajo drugega dela, kot prepričevati ostale...

Ko sem začel pisati, sem mislim, da je ta tema namenjena spoznavanju sebe in "potencialnih" učiteljev. Vendar le ti izgubljajo energijo, ker je dosti vlagajo v nekonstruktivno debato...

Over&Out

#391 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. junij 2012, 22:53

Nič ni to stvar "debatnih krožkov" !!!

Namreč, oba sta v zmoti, če menita, da je On kdaj rekel, da živimo v Božjem Kraljestvu Objavljena slika

#392 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. junij 2012, 22:59

kaj pa tvoj jakob je bil tudi mistik....
poglej bojante jaz sem z vedeževanjem rešila kar nekaj življenj in, ne ne prišepetavajo mi zlobni duhci ali angeli.pol sem jaz zate čarovnica,hahahahah
jezus sam je rekel da mi živimo v božjem kraljestvu torej je naše telo božje kraljestvo.
čeprav jaz ne verjamem v boga.....


Glej , a si se kdaj šolala za Razpoznavanje Duhov ? Menim da ne .

Zato tudi ne zmoreš Razlikovati Duhov, kateri ti prišepetavajo : dobri ali slabi .

In ,ne , zame nisi nobena "čarovnica" , heh .

In, Kje si to pobrala , da je Jezus kaj takega kje rekel ?? To te je moral nekdo pošteno nalagati .

Lep pozdravčav .

B. + #

Ali živimo v božjem kraljestvu ali ne je to stvar debate. ;)

Drugače pa nekateri prenašajo toliko slabe energije tukaj, da mislim, da je izguba časa nadaljevati debato, ki se vrti okoli par "ljudi", ki
nimajo drugega dela, kot prepričevati ostale...

Ko sem začel pisati, sem mislim, da je ta tema namenjena spoznavanju sebe in "potencialnih" učiteljev. Vendar le ti izgubljajo energijo, ker je dosti vlagajo v nekonstruktivno debato...

Over&Out


Debatnik debatni iz debatnega krožka debatnih debatnikov ... ? xDDx x;)x x?x x?x x?x ???

No, glej ; Bože Kraljestvo - NI- od tega sveta Objavljena slika

Lep Duhovni Pozdravčav x:)x

#393 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 22. junij 2012, 22:43

Nič ni to stvar "debatnih krožkov" !!!

Namreč, oba sta v zmoti, če menita, da je On kdaj rekel, da živimo v Božjem Kraljestvu Objavljena slika



a si kdaj sploh prebral sveto pismo bojante?
ja nsšli so zapise....

#394 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 22. junij 2012, 22:53

Glej , a si se kdaj šolala za Razpoznavanje Duhov ? Menim da ne .

Zato tudi ne zmoreš Razlikovati Duhov, kateri ti prišepetavajo : dobri ali slabi .

In ,ne , zame nisi nobena "čarovnica" , heh .

In, Kje si to pobrala , da je Jezus kaj takega kje rekel ?? To te je moral nekdo pošteno nalagati .

Lep pozdravčav .

B. + #



Debatnik debatni iz debatnega krožka debatnih debatnikov ... ? xDDx x;)x x?x x?x x?x ???

No, glej ; Bože Kraljestvo - NI- od tega sveta Objavljena slika

Lep Duhovni Pozdravčav x:)x




jaz nikoli nisem rekla da mi prišepetavajo duhovi.d rugače pa dano informacijo dobiš,je pa odvisno kako jo uporabiš in kaj narediš iz nje.
recimo predsednik ti reče da rešiš državo iz krize. lahko greš pobijat ljudi ali krasti drugim lahko narediš pa kaj bolj pametnega.ti se odločiš za vojno torej je predsednik zlo ali dober on ti je dal eno nalogo.....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0