Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kateri kamen?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
2460 komentarjev na to temo

#2401 daky3

daky3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 2. marec 2010, 15:23

Živjo!

Jaz bi vas tudi prosila za malo pomoči in sicer me zanima, če bi mi lahko kdo od vas ki se spoznate na te zadeve, svetuje ker kamen bi mi bil v pomoč saj imam velik problem z napihnjenostjo, moje telo zadrzuje ogromne kolicine vode in me to spravlja v slabo voljo, poleg tega pa se kar naprej redim,cetudi pazim kaj jem. :V: Po ASC sem kozoroginja, po soncu vaga.

Najlepša hvala x:)x

#2402 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 4. marec 2010, 06:05

Kamen,( ne glede na tvoje znamenje) ki bi prišel v poštev pri tvojih težavah, gre v bistvu za prvo čakro- torej -obsidijan, zemeljski jaspis, dimni kremen, hematit, heliotrop, aragovnit, rubin. Sam bi raje, kot z minerali, si pomagal z delom na korenski čakri.

Lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#2403 Jagoda007

Jagoda007
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 6. april 2010, 17:53

Pozdravljen,

sem nova na forumu in je tole moje prvo sporočilo. Moj horoskop je takle: v soncu oven, v luni strelec in v ascendentu lev, se pravi vsa tri so ognjena. Kakšen kamen bi bil priporočljiv zame? Pri svojem delu imam veliko stika z ljudmi, v bližnji prihodnosti pa me mogoče čaka tudi zamenjava delovnega mesta oz. napredovanje. Pa v ljubezni bi se lahko končno nekaj konkretnega zgodilo. :)

Hvala.

#2404 Onsenia

Onsenia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 20. april 2010, 22:07

Hey, bi obstaja možnost, da bi še zame pogledali kateri kamen bi mi ustrezal?
Sem ravno pred koncem šolskega leta in bi mi prav prišlo uravnovešenost, jasnost in osredotočenost. Trenutno sem na vseh področjih rahlo... nevrotična XD

Sem pa v soncu in luni rak, v ascedentu pa lev... ubistvu imam ogromno levov v natalni karti :)

Hvala že v naprej;
Lp.E

#2405 dawa

dawa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. maj 2010, 16:31

Zdravo!

Super forum :palec: :palec: !

Mene zanima katere kamne bi priporočali meni in fantu. Jaz mam sonce Škorpijon, luna Bik, asc Kozorog.
Fant pa sonce Riba, luna Vodnar, asc Rak.

Predvsem me zanimajo kamni ki pomagajo pri duhovnosti; odkrivanju samega sebe in iskanju univerzalne resnice.
Kaj kamne si lahko z fantom delima, glede na to koliko sem prečitala da se kristali nekako navežejo na osebo? ali jih bo potrebno vsakič očistit in napolnit z novo energijo?

Vem da je bilo že dosti tega tu napisano samo me zanima tudi zelo kristal kamene strele, ali nama "odgovarja" ta kamen in ali si ga lahko delima?

Definitivno pa bo tudi pri meni počasi knjiga Tadeja, samo tolko jih že ima zunaj da se bo malo težko odločit katero prečitat xrolleyesx

Ne preveč sončen pozdrav iz vetrovnega Maribora x:Dx

#2406 dawa

dawa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. maj 2010, 16:42

Še eno vprašanje imam, sem kar brskala po forumih in nisem zasledila kaj o kristalnih drevesih :eek: Ima kdo kake izkušnje z njimi? če pa se je že ki pisalo o tem, pa bi prosila za link...

Hvala x8Dx

#2407 Mačky_No.1

Mačky_No.1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. avgust 2010, 19:46

Enkrat sem dobila za darilo dva kristala, ki sem ju čistila po navodilih in polnila ob polni luni in je res delovalo. Dobila sem ju za rojstni dan. Potrebovala bi kristal, ki bi pozitivno vplival na poslovanje v podjetju, ki smo ga ustanovili. Ima nekoliko drugačno vizijo kot večina podjetij, to pomeni, da so odnosi z delavci in poslovnimi partnerji ter s strankami na visokem nivoju, korektni. Dobiček je pomemben, ni pa to najbolj pomemben cilj - eden od ciljev je z zgledom dobrega poslovanja vplivat tudi na druga podjetja - da bi mogoče spoznali, da je edino fer odnos do delavcev pot do boljših rezultatov in dolgoročni obstoj. Potrebovala bi nek kristal, ki bi vplival na to, da bi odnosi v podjetju vedno bili korektni, da bi vsi imeli isto vizijo, da bi vedno držali skupaj, bili motivirani in da bi kristal ščitil pred slabimi stvarmi: preveč stresnimi in nepredvidljivimi dogodki - včasih se zgodi kaka napaka v poslovanju, ki je skoraj nemogoče, da bi se, kljub trudu in dolgočetnim izkušnjam nekaterih, veriga takih nepričakovanih dogodkov, ki si jih glede na trud nihče ne zasluži. Včasih je zgledalo kot tek na mestu, vedno pa je nekako uspelo. moram omenit še to - da je bilo podjetje ustanovljeno ravno v času, ko se je pri nas začela omenjati gospodarska kriza ... Poslujemo sicer vedno bolje in ne mislimo obupat, ampak smo pa imeli precej trnovo pot že na začetku. Čim manj takih stvari bi radi in čim več fair playa.

#2408 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:11

s to miselnostjo boste zmagal tut brez kristala, če ga glih ne bo u kratkem naokoli. :palec:
nawijam za vas. x:)x
kwa pa počnete? kej za pit? xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#2409 Sasa10

Sasa10
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 25. avgust 2010, 16:18

Zanima me kater kamen je primeren za tehnice za : koncentracijo, počutje. Imam modri obsidijan v obliki skarabeja je to uredu da ga nosim ali bi mi priporočili katerega drugega ????Objavljena slika

To temo je popravil/a Sasa10: 25. avgust 2010, 16:21


#2410 Mačky_No.1

Mačky_No.1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 26. avgust 2010, 19:17

s to miselnostjo boste zmagal tut brez kristala, če ga glih ne bo u kratkem naokoli. :palec:
nawijam za vas. x:)x
kwa pa počnete? kej za pit? xcivx



Sicer bi to bila reklama, če povem, ampak ni v zvezi s pitjem :D Celo direktor sploh alkohola ne pije. Dejavnost je lahko zelo donosna, vendar v tej panogi lastniki zelo izkoriščajo zaposlene in bogatijo. Mi tega nočemo. Vsi izhajamo iz takih firm in smo bili tudi sami izkoriščani, ampak recimo kot bolj izobraženim, nam je šlo povprećno dobro, smo pa videli veliko tragedij, kaj se je počelo z delavci - ki so pa bili pridni, delavni in sploh zelo v redu... jaz pač mislim, da firma tudi če vložiš kapital, ni tvoja last, ampak pripada družbi. Moj dolgoročni cilj je - življenjski cilj - da vsaj poskusim vplivat na pozitivne spremembe v družbi. Hkrati je pa to priložnost za ustvarjanje nečesa novega. Iz tvojih ust, v ušesa zlate ribice. Smo sami pozitivno usmerjeni ljudje in ker se trudimo, verjamemo v uspeh, kljub temu, je pa težko, ker namreč vlada drugačna miselnost in dlje pridejo ljudje brez vesti. Ampak sigurno pa ne dolgoročno...

#2411 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 7. september 2010, 07:28

Zanima me kater kamen je primeren za tehnice za : koncentracijo, počutje. Imam modri obsidijan v obliki skarabeja je to uredu da ga nosim ali bi mi priporočili katerega drugega ????Objavljena slika



Ojla saša
Kot tehnica si element zraka in ti ustrezajo minerali tega elementa. Torej avanturin, celestin, disten, verdelit, modri topaz...
Obsidijan je nekako element zemlje, kar bi ti moralo ustrezati, saj je naspeotje zraka in te v določeni meri "prizemljuje", modra barva pa je tista, ki ustreza hladnosti, pomiritvi itd...
Drugače pa je, kako se ti počutiš, takrat se odločaš za kamen, ki nosi komponento, ki jo potrebuješ ali si jo želiš.
Avanturin bi ti od zgoraj omenjenih najbolj ustrezal, čeprav ( sem že zgoraj omenil) bi ti priporočal element zemlje, da te po tvojem znamenju preveč ne "odnese"...

Lepo bodiObjavljena slika


Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#2412 SLIVA

SLIVA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 18. december 2010, 22:21

Lep pozdrav, imam vprašanje, morda malce nenavadno.
Razmišljam, če bi znali kamni kaj pomagat. Morda mi bo tu kdo lahko kaj svetoval, saj se sama ne znajdem več.

Že več let imam stanovanje v stari hiši in v kuhinji se mi kava (Barcafe)vedno skisa.
To se zgodi, če je vrečka odprta, zaprta, tudi, če je nova, ravno prinešena iz trgovine, je po pol ure kisla.
Tudi ni važno ali je to en paket kave ali štirje. Skisa se vsa. Pred dvema letoma sem popolnoma prenovila vse, tudi inštalacije, okna, stene, pohištvo itd. Ob tem sem tudi energetsko sčistila vse prostore (sveče, sol, ploskanje).
A zgodba s kavo je še vedno enaka.
Zdaj jo hranim enkrat v enem prostoru, pa ko vidim, da ne funkcionira, jo hranim spet drugje, pa spet drugje...

Ali bi uporaba kristalov lahko kaj pomagala pri uravnavanju teh energetskih tokov?
Oziroma katere kristale naj uporabim in na kakšen način?

Pravijo več glav več ve.

Hvala za pomoč.

#2413 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. december 2010, 22:42

Lep pozdrav, imam vprašanje, morda malce nenavadno.
Razmišljam, če bi znali kamni kaj pomagat. Morda mi bo tu kdo lahko kaj svetoval, saj se sama ne znajdem več.

Že več let imam stanovanje v stari hiši in v kuhinji se mi kava (Barcafe)vedno skisa.
To se zgodi, če je vrečka odprta, zaprta, tudi, če je nova, ravno prinešena iz trgovine, je po pol ure kisla.
Tudi ni važno ali je to en paket kave ali štirje. Skisa se vsa. Pred dvema letoma sem popolnoma prenovila vse, tudi inštalacije, okna, stene, pohištvo itd. Ob tem sem tudi energetsko sčistila vse prostore (sveče, sol, ploskanje).
A zgodba s kavo je še vedno enaka.
Zdaj jo hranim enkrat v enem prostoru, pa ko vidim, da ne funkcionira, jo hranim spet drugje, pa spet drugje...

Ali bi uporaba kristalov lahko kaj pomagala pri uravnavanju teh energetskih tokov?
Oziroma katere kristale naj uporabim in na kakšen način?

Pravijo več glav več ve.


Hvala za pomoč.



Pozanimajte se, kdo je prej živel v tej hiši, kdo so bili predniki.
Hiša ni energetsko očiščena, ker nekdo preko kave še vedno hoče iskati vašo pozornost.
Ahat, ali kakšen drug kristal modre barve bi vam malo pomagal, ne pa zadosti.
Ali imate miren spanec v tej hiši?

#2414 SLIVA

SLIVA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 18. december 2010, 23:00

Hvala za vprašanja. Tako bo res najlažje kaj razrešiti...

Stanovanje smo podedovali. Duh gospoda, ki je živel tu, je bil zelo dolgo prisoten in ga je veliko ljudi zaznalo. Energije so bile zelo močne. Dolgo časa se v tem stanovanju ni dalo spati, oz. sem lahko spala samo jaz. To sem preizkusila čisto enostavno, z gostoljubljem ljudem, ki so prišli da obisk od drugod. A res ni nihče spal dobro, niti moja mama. Samo jaz. Tudi sicer sem dobila sporočilo, da naj bom pozorna kako se kdo v stanovanju počuti in tisti ljudje, ki so postali nervozni, so počasi odšli iz mojega življenja (tako ali drugače), tisti, ki so ostali mirni in so se počutili dobro, pa so v mojem življenju ostali. To se je izkazalo za dobro, kot da bi mi gospod svetoval, s kom naj se družim.

Prav tako dolgo nisem dobila njegovega "dovoljenja", da bi karkoli v stanovanju spreminjala. Dolgo sem študirala in spraševala, kaj in kako naj naredim, da bi se stvari spremenile. Z molitvami, pa tudi s "konkretnim pogovorom z dušo tega gospoda" sem potem to uredila. Stanovanje sem potem lahko prenovila in uredila brez težav in danes je čudovito. Tudi ljudje se počutijo v njem dobro. Imajo pa vsi, ki vstopijo, veliko spoštovanje do stanovanja in do mene same. Zanimivo je, da se to izrazito pozna, ko pride kdo na obisk, pogovor izven doma je pa "normalen". Res je pa tudi, da sedaj duše nihče več ne zaznava, niti jaz sama.

Ahate in sodalite sem umestila v kopalnici in v wc-ju in sicer v mozaikih med ploščicami. Drugje jih nimam. Res pa je, da tam kave ravno ne bi hranila :)

Upam, da te informacije kaj pomagajo.

#2415 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. december 2010, 23:13

Je poleg tega gospoda živela tudi ženska ?
Gre namreč za žensko osebo , ki je imela v času svojega življenja kavo za nedosegljiv prestiž. Ta ženska naj bi umrla pred tem gospodom.
Vam je kaj znano ?

#2416 SLIVA

SLIVA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 18. december 2010, 23:26

Bili sta dve ženski. Ena je bila njegova mama, ki je bila sicer iz zelo premožne družine. Ko so jih razlastili in jim dali na razpolago to stanovanje, pa mislim, da jim tudi ni bilo finančno težko.
Privoščili so si lahko tudi gospodinjo, ki je potem, ko sta mama in oče umrla, naprej skrbela za tega gospoda, a je tudi čez nekaj let šla na oni svet. Tako bi lahko prej rekla, da je bila gospodinja tista, ki bi jemala kavo kot privilegij. Vendar sem žensko poznala in energetsko se mi nikoli ni zdela močna. Bila je tudi precej podredljiva. Njene energije v stanovanju nisem nikoli čutila, medtem ko sem energijo gospoda in tudi obeh njegovih staršev čutila na začetku, pa ne pogosto, ravno takrat, ko sem dobila kak obisk. Mislim, da so bili oni tisti, ki so preko nemirnosti obiskovalca povedali koga mi priporočajo za druženje.

#2417 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. december 2010, 23:36

Bili sta dve ženski. Ena je bila njegova mama, ki je bila sicer iz zelo premožne družine. Ko so jih razlastili in jim dali na razpolago to stanovanje, pa mislim, da jim tudi ni bilo finančno težko.
Privoščili so si lahko tudi gospodinjo, ki je potem, ko sta mama in oče umrla, naprej skrbela za tega gospoda, a je tudi čez nekaj let šla na oni svet. Tako bi lahko prej rekla, da je bila gospodinja tista, ki bi jemala kavo kot privilegij. Vendar sem žensko poznala in energetsko se mi nikoli ni zdela močna. Bila je tudi precej podredljiva. Njene energije v stanovanju nisem nikoli čutila, medtem ko sem energijo gospoda in tudi obeh njegovih staršev čutila na začetku, pa ne pogosto, ravno takrat, ko sem dobila kak obisk. Mislim, da so bili oni tisti, ki so preko nemirnosti obiskovalca povedali koga mi priporočajo za druženje.



Še en ali dva roda nazaj pred gospodovimi starši.
Dogajalo se je nekaj v zvezi z konji. To dušo je težko začutiti, ker je že oslabljena. Mogoče samo zanimiv vonj na nekaterih predelih v hiši.
Ni bila zlobna in ne dela škodo.

#2418 SLIVA

SLIVA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 18. december 2010, 23:44

Huh, saj ne morem verjet.

Sicer so pred to družino v tem stanovanju v hiši živeli vodstveni ljudje iz neke banke. Tako, da mislim, da ni bilo povezave s konji.

Starši gospodove mame pa so imeli tudi konje, bili so zelo premožni. Živeli so sicer v drugem kraju. Oče je bil župan, hotelir, z vsem kar je imel, je dobro vodil ves kraj in vsi krajani so imeli delo in ugodno življenje. Bil je res gospod, v vseh ozirih, kot jih je danes na tem svetu verjetno le še peščica. Tudi mama je bila gospa, vendar o njej ne vem mnogo.

#2419 SLIVA

SLIVA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 18. december 2010, 23:50

A... še to sem pozabila.
Res je pa tudi to, da sem po prenovi (prej nikoli) v stanovanju občasno zaznala nenavaden vonj. Je v predsobi, tako rekoč skoraj v centru stanovanja. Ne vem od kod prihaja, saj se pojavlja občasno samo na enem ali dveh mestih v predsobi. Tam ni nobenih cevi, napeljav, nič takega od koder bi lahko vonj prišel. Sicer pa sem ob zaznavi vonja prevohala natančno vso predsobo in ostale prostore blizu, pa se dejansko vonj nahaja le na dveh mestih. Najprej sem mislila, da ga povzroča stranišče (ki je sicer blizu), potem sem odstranila vse rože, ker sem mislila, da morda gnijejo kakšne korenine.. Skratka v prostoru ni sedaj ničesar, kar bi lahko vonj povzročalo, pa tudi skrbna sem, da ne bi slučajno spregledala kakšne vlage (saj je stanovanje sicer suho).

#2420 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 18. december 2010, 23:58

Huh, saj ne morem verjet.

Sicer so pred to družino v tem stanovanju v hiši živeli vodstveni ljudje iz neke banke. Tako, da mislim, da ni bilo povezave s konji.

Starši gospodove mame pa so imeli tudi konje, bili so zelo premožni. Živeli so sicer v drugem kraju. Oče je bil župan, hotelir, z vsem kar je imel, je dobro vodil ves kraj in vsi krajani so imeli delo in ugodno življenje. Bil je res gospod, v vseh ozirih, kot jih je danes na tem svetu verjetno le še peščica. Tudi mama je bila gospa, vendar o njej ne vem mnogo.



Ta ženska je imela malo daljše ime ,v življenju pa je imela disciplino.

V kuhinjo jutri postavite kavo do dvanajste ure dopoldan. Pustite jo cel dan in celo noč. V ponedeljek podnevi, ni važna ura pa to kavo nesite........(pišite mi na ZS )
Vsega ne bom pisal javno.

#2421 concolor

concolor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 30. april 2011, 23:30

Pozdravljeni,
jaz imam tudi eno vprašanje... in sicer izbiram kamen za fanta, ki bo konec maja imel rojstni dan. Prebrala sem opise vseh kamnov na LNM-ju, pa bi rada za mnenje vprašala tudi tiste, ki se na to bolje spoznajo in mi znajo priporočati iz prve roke.

Fant je v znamenju dvojčkov, ascendent pa ima v znamenju raka. V tem času preživlja težavnejše obdobje, saj je zelo ambiciozen in zaradi tega ni zadovoljen s svojimi povprečnimi rezultati. Okolica, ima velik vpliv nanj - ponavadi negativen, saj se mu svet zdi krut in brezsrčen, poleg tega pa je prepričan, da se mu vedno dogajajo slabe stvari (samo njemu). Večkrat se zato smili sam sebi in raje razmišlja o temu kako mu nič ne gre, namesto da bi se lotil česa bolj kreativnega. Je brez notranjeenergije za začetek akcije ali projekta. Potrebuje veliko pozornosti, pa tudi poguma da preide iz pasivnega v aktivno stanje. Sam po sebi je malce nagnjen k depresiji, kar se odraža tudi v njegovi drži (drži se sključeno).


Hitro spreminja razpoloženja. Ponavadi je zelo dobre volje, duhovit in iskren (dvojček pač), vendar vedno znova pada v depresijo zaradi nezadovoljstva, ki ga poskuša skriti. Težko se sooči "praktično" s problemi (po teoriji sicer ve, kaj vse bi lahko storil, da bi mu šlo boljše, vendar ne zbere energije, da bi to dejansko storil).
Mislim, da je tudi poln nekih strahov (npr: neuspehov...), ki mu otežujejo pot. Temu ustrezno ima tudi zelo občutljivo prebavo in mora vedno paziti, da nebo hrana preveč "oljnata" (ker ga sicer peče), pa tudi mleka ne sme piti zjutraj, itd. Nikoli ne sanja lepih sanj, vedno sanja nočne more.

Zato sem torej iskala kamne, ki bi pripomogli pri:
-depresiji
-uravnavali čustveno ravnotežje
-uravnavali prebavo
-razbijali samouničujoče, negativne misli
-miri nočne more
-vlije pogum

Nekako se mi zdijo primerni tej kamni:
-granat
-citrin
-akvamarin
-jaspis
-safir
-in seveda univerzalna kamena strela


Kar veliko teorije sem prebrala in upam, da mi bo lahko kdo pomagal izbrati kamen, ki je najbližje temu, kar bi mu ustrezalo. Seveda se zavedam, da kamen nebo rešil njegovih težav, vendar upam, da mu lahko pomaga pri soočanju s težavami. Vem tudi, da ni takega kamna, ki bi vplival na čisto vse zgoraj naštete stvari, upam pa, da mi bo kdo znal svetovati, kaj naj izberem. Sama namreč nimam nobene izkušnje v tej smeri.

Hvala že naprej za odgovor

Lp,
ConColor

#2422 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 1. maj 2011, 08:23


zase bom zadržal simpatije do tebe...
poskusi z istim vprašanjem še tukaj...
http://tadej-pretner...wiz/default.asp
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#2423 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. maj 2011, 09:37

Haj Concolor! Dobrodošla! x:)x :palec:

Kakšen izčrpen opis!

Ja, težko oz. nemogoče je z enim kamnom prvič sploh vse vključiti (da bi lohk eden deloval za vse), drugič pa se tud ni treba sam tolk na kamne zanašat, a nekaj vpliva bo skoraj ziher čutil.

Jaz bi ti priporočila kombinacijo kalcedona z granatom ali oniksom. :palec:
(zraven mu lohk daš pa tud kako zvezdico al pa prodnik kamene strele, ki jo lohk v žepu nosi - al pa za dom v obliki kakšne piramide ali česarkoli - lohk je tud jajce)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2424 concolor

concolor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 1. maj 2011, 11:11

Najlepša hvala obema za odgovor Objavljena slika upoštevala bom oba nasveta.
Naj pohvalim še forum, ki mi je zelo všeč. Škoda, da ga nisem odkrila že prej Objavljena slika
Lp

#2425 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. maj 2011, 11:13

Super.
Hvala tudi tebi. :palec:

Nič hudega - si ga pa zdaj. x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0