Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se ubiti?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
142 komentarjev na to temo

#1 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 19. junij 2009, 00:01

:O:


Zbudiš se.Nov dan, ista pot.
Razumeš, da nisi telo, nisi roka, a nekdo, ki prebiva v tej lupini je zopet ustvaril ritual z jutranjo kavo.Umil zobe in postavil dišeče parfume v očem dojemljiv vzorec.
Želiš biti vedre volje danes.Ne gre.Nekaj te ovira.Nekdo je proti temu, da se nasmejiš.Nekdo ti govori, da resnično čutiš povsem drugačno sliko od tiste, ki si jo želiš živeti.
In nato pišeš v lunin forum tako, da njega ni.A je, in se smeji vsaki besedi, ki jo poskušaš napisati, ne da bi pomislil na njega.
On je tam.Skriva se za bolečino.Skriva se za vsem, kar ti ni všeč.

Kako bi bilo narediti kosilo brez odvečne trme in nestrinjanja?Kako bi bilo mirno pokositi travo in opraviti tisoč drugih opravil, ki se ti malodane gnusijo?
Raje gledam zid cel dan, kot da bi se pripravil na izpit.
Raje samo diham kot da bi ga poslušal, kako nočem tega in onega in tisto narediti, storiti, opraviti, končati, začeti, nadaljevati, početi, lotiti se ali sploh pomisliti na to.

Unis, len si.

Resnično imam težave s premagovanjem samega sebe. Vem, da je edina ovira do mojega cilja, Jaz.
Jaz, ki zmore 43ur bedeti pred računalnikom in početi nič, kot pa zdržati pol ure pri lektoriranju nadvse tečnega teksta.
Jaz, ki zmore 15ur nenehne vožnje brez klime in odsotnosti čikov, ne more pa na miru čakati v vrsti več kot 15min.
Jaz, ki se temu smeje, ker ve, kaj sploh želi in kakšen je odgovor.

Meditacije odpadejo.Enkrat sva s prijateljico opravljala mesene užitke v imenu duhovnosti, pač pofukala sva se za višji cilj.
Tako, da vsaka lotusova al sončeva in nevemkakšna druga poza mi kaj kmalu dvigne kurac.Toliko o koncentraciji.In da o "duhovnosti" sploh ne govorimo.

Ampak to me ne briga.

Nekaj časa sem posvetil plezanju.Prijatelj mi je govoril o tem prascu, ki prebiva v nas.Zajebana stena, pade koncentracija, v momentu se kot val pizdarije nate dvigne pokozlan občutek ničvrednosti.Ti tega ne zmoreš, ustavi se.Preveč zahtevno je.Koga slepiš.Odstopi, odstopi, odstopi.
V tem trenutku ti ostane tista nadmoč, ko ločiš njega od sebe.
Želiš biti vedre volje danes.Ne gre.Nekaj te ovira.Nekdo je proti temu, da se nasmejiš.Nekdo ti govori, da resnično čutiš povsem drugačno sliko od tiste, ki si jo želiš živeti.
Sam se odloči.Če ga ignoriraš in deluješ dalje, bo tvoja pot trnova.A na koncu te poti boš dobil slonjo kožo.
Lahko odstopiš, se predaš, greš domov.
Med vožnjo zopet kolona pred semaforjem. Opet on.
Med reklamami, ko ti odrežejo najbolj napet del filma, opet on.
Med vsako možno prispodobo, ki upodablja steno in premik, tam je on.

Nočem ga več poslušati.Dovolj mi je.Resnično sem se ga naveličal.Resnično sem SE naveličal.Eni in isti izgovori.Ene in iste neumnosti.

Ali obstaja strup proti temu ščurku?

poskusil z meditacijo.
prebral kiyosakija.
prijatelj prinesel z indije neka olja, varjanta aromaterapija.
sedona tehnika, subliminalna sporočila, tisto nepotrebno tapkanje in zame vržen čas za anchoriranje ali "sidranje?"dobrih občutkov.
neuspešno poskusil z organizacijo časa. A,B,C prioritete, eat that frogg, I've read it all.
celo satanistična ljubezenska pisma sem pisal in jih žgal med cajtom polne lune, a me parkeljn niti ni povohal.
No, tega nisem storil, samo hočem dopovedat samemu sebi, da mi ti vilinski simboli in metode in prepričevanja na lep ali zloben način ne pomagajo.
Kristale sem tudi lizal.Brez uspeha.
Droge pa ta šport ni obrodil sadov.

Jzt nočem več razmišljat.Nočem, nočem, nočem. Dovolj mi je.

Dejte vi, k ste starejši pa ste te mladostniške buče dali skoz, rect unisu kwa naj nardi, da lohk lažje zaspi.



ps:to ni samomorilno pismo. xsrcx
protestno masturbira na marsino sliko.

#2 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 19. junij 2009, 00:15

Resnično imam težave s premagovanjem samega sebe. Vem, da je edina ovira do mojega cilja, Jaz.

Sva že dva.

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. junij 2009, 00:54

Unis, a lohk spremenis naslov?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 19. junij 2009, 01:08

zakaj?
saj je razvidno, da gre za fentanja Ega, al karkol že to je.

drugač je pa to itak duhovni forum, smrt oz. uničevanje starih vedenjskih vzorcev je povsem na mestu z uporabo besedo ubijanje.

Kako se spremeniti?

saj če fentaš del sebe je isto kot ga uničiti, ubiti al ne?


ne, ne mislm spreminjat naslova.
Lahk ga ti, ma v tem primeru bom protestno masturbiral na tvojo sliko. x^x
protestno masturbira na marsino sliko.

#5 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. junij 2009, 04:24

Saj ne rabi uleteti mantis. Bom kar jaz.

ja obesiš se lahko a ne
paziš, da ni štrik predolg, sicer se malo matraš - svak tole malenkost spregledal. pa ko šljivi ostale za njim. lahko so živi mrliči pol. pa se zbujajo ( do nadaljnega) dve minuti do štirih (vključno s psom, ki hoče v tistem na kraj dogodka - sestra pa telovadi za njim). in sanja, da ima tudi ona plac na Dobravi -pol pa uletim spet jaz in ji pravim, da pa plac itak nikoli ni bil vprašljiv x:)x
ne vem več kaj bi rekla...eno in isto glodat ne zmorem

sicer pa nisi to spraševal(samo sem omenila), verjetno je najbolje, da sprejmeš tale del, saj si že na poti. Že če prepoznaš tole in ozavesiš je tole korak dalje. pa hudiča - najdite si žensko ali moškega, pa se zaljubite in malo bo minila želja po tiščanju na gas do onemoglosti. življenje v dvoje je vsaj lažje, če že ne bolj zanimivo.

za prvi hip pa je dovolj pes ali maček.

pa da dopišem - tole spominja na mojo starejšo hčero (pa mogoče tudi name pred žnj leti, ali pa še vedno kadar mi ni. Samo to buljenje v zid - pri meni konkretno v gozd - na srečo bolj poredko pride.)
Očitno je čas torej zdravilo - kot za mnogo reči v lajfu.

Samo dopisujem nekaj - ker sčasoma spoznaš, da ne bo svet okoli padel, če ti točno v tistem hipu ne pokosiš trave, če ni neka stvar narejena točno takrat kot se zdi. vsaj jaz sem takšna - mojega pa bi vrag vzel najraje od jeze se mi zdi.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#6 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 19. junij 2009, 05:08

... gre za fentanja Ega, al karkol že to je.
... smrt oz. uničevanje starih vedenjskih vzorcev je povsem na mestu z uporabo besedo ubijanje.
Kako se spremeniti?
ne, ne mislm spreminjat naslova.
...

Unis govori o "Ne - Egu", ... ["ubijanju" Ega, spremembah/ spreminjanju ..., ...].



#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 19. junij 2009, 05:16

Dejte vi, k ste starejši pa ste te mladostniške buče dali skoz, rect unisu kwa naj nardi, da lohk lažje zaspi.


kwa pa, če ne bi komplicirou?
ne zaspiš? pa kaj? počneš pač kej druzga.
In ko bo cajt za spanje... boš zaspal... pa wrjem al pa ne x^x
sploh pa se ti to itaq dogaja. pa tut cel post sm prebrau...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. junij 2009, 05:19

[quote name='tantra' date='19. Jun 2009, 05:09' post='1055506180']
Unis govori o "Ne - Egu", ... ["ubijanju" Ega, spremembah/ spreminjanju ..., ...].

ja vem, da govori o tem.
saj sem navrgla v drugem delu.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#9 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 19. junij 2009, 06:23

SHOCK.gif


Zbudiš se.Nov dan, ista pot.
Razumeš, da nisi telo, nisi roka, a nekdo, ki prebiva v tej lupini je zopet ustvaril ritual z jutranjo kavo.Umil zobe in postavil dišeče parfume v očem dojemljiv vzorec.
Želiš biti vedre volje danes.Ne gre.Nekaj te ovira.Nekdo je proti temu, da se nasmejiš.Nekdo ti govori, da resnično čutiš povsem drugačno sliko od tiste, ki si jo želiš živeti.
In nato pišeš v lunin forum tako, da njega ni.A je, in se smeji vsaki besedi, ki jo poskušaš napisati, ne da bi pomislil na njega.
On je tam.Skriva se za bolečino.Skriva se za vsem, kar ti ni všeč.

Kako bi bilo narediti kosilo brez odvečne trme in nestrinjanja?Kako bi bilo mirno pokositi travo in opraviti tisoč drugih opravil, ki se ti malodane gnusijo?
Raje gledam zid cel dan, kot da bi se pripravil na izpit.
Raje samo diham kot da bi ga poslušal, kako nočem tega in onega in tisto narediti, storiti, opraviti, končati, začeti, nadaljevati, početi, lotiti se ali sploh pomisliti na to.

Unis, len si.

Resnično imam težave s premagovanjem samega sebe. Vem, da je edina ovira do mojega cilja, Jaz.
Jaz, ki zmore 43ur bedeti pred računalnikom in početi nič, kot pa zdržati pol ure pri lektoriranju nadvse tečnega teksta.
Jaz, ki zmore 15ur nenehne vožnje brez klime in odsotnosti čikov, ne more pa na miru čakati v vrsti več kot 15min.
Jaz, ki se temu smeje, ker ve, kaj sploh želi in kakšen je odgovor.

Meditacije odpadejo.Enkrat sva s prijateljico opravljala mesene užitke v imenu duhovnosti, pač pofukala sva se za višji cilj.
Tako, da vsaka lotusova al sončeva in nevemkakšna druga poza mi kaj kmalu dvigne kurac.Toliko o koncentraciji.In da o "duhovnosti" sploh ne govorimo.

Ampak to me ne briga.

Nekaj časa sem posvetil plezanju.Prijatelj mi je govoril o tem prascu, ki prebiva v nas.Zajebana stena, pade koncentracija, v momentu se kot val pizdarije nate dvigne pokozlan občutek ničvrednosti.Ti tega ne zmoreš, ustavi se.Preveč zahtevno je.Koga slepiš.Odstopi, odstopi, odstopi.
V tem trenutku ti ostane tista nadmoč, ko ločiš njega od sebe.
Želiš biti vedre volje danes.Ne gre.Nekaj te ovira.Nekdo je proti temu, da se nasmejiš.Nekdo ti govori, da resnično čutiš povsem drugačno sliko od tiste, ki si jo želiš živeti.
Sam se odloči.Če ga ignoriraš in deluješ dalje, bo tvoja pot trnova.A na koncu te poti boš dobil slonjo kožo.
Lahko odstopiš, se predaš, greš domov.
Med vožnjo zopet kolona pred semaforjem. Opet on.
Med reklamami, ko ti odrežejo najbolj napet del filma, opet on.
Med vsako možno prispodobo, ki upodablja steno in premik, tam je on.

Nočem ga več poslušati.Dovolj mi je.Resnično sem se ga naveličal.Resnično sem SE naveličal.Eni in isti izgovori.Ene in iste neumnosti.

Ali obstaja strup proti temu ščurku?

poskusil z meditacijo.
prebral kiyosakija.
prijatelj prinesel z indije neka olja, varjanta aromaterapija.
sedona tehnika, subliminalna sporočila, tisto nepotrebno tapkanje in zame vržen čas za anchoriranje ali "sidranje?"dobrih občutkov.
neuspešno poskusil z organizacijo časa. A,B,C prioritete, eat that frogg, I've read it all.
celo satanistična ljubezenska pisma sem pisal in jih žgal med cajtom polne lune, a me parkeljn niti ni povohal.
No, tega nisem storil, samo hočem dopovedat samemu sebi, da mi ti vilinski simboli in metode in prepričevanja na lep ali zloben način ne pomagajo.
Kristale sem tudi lizal.Brez uspeha.
Droge pa ta šport ni obrodil sadov.

Jzt nočem več razmišljat.Nočem, nočem, nočem. Dovolj mi je.

Dejte vi, k ste starejši pa ste te mladostniške buče dali skoz, rect unisu kwa naj nardi, da lohk lažje zaspi.



ps:to ni samomorilno pismo. icon25.gif



BRAVO UNIS, KONČNO EDEN NA TEM KURČEVEM FORUMU PO DOLGEM CAJTU S PRISTNIM, NEZLAGANIM POSTOM.

Ja ta Ego je pizdarija. Lej samomor je bedarija - tudi jst velikokrat razmišljam takole, kot ti. Ampak edina trajna in hipna rešitev bi bila izničenje energetskega naboja tvoje duše. Ta jeba nam pa ni na voljo.

Da, ta zemlja je iluzija, da, to življenje je samo igra, ki jo igramo. Smo nebeška bitja, ki se učijo skozi izkušnje človeka. A, ko te zvija, se to niti pribljižno ne občuti kot igra.

Poglej, sem sem ˝zdravilec˝, theta praktik in tudi jaz imam s samim ssabo največ težav. Vse je iluzija, vse so občutki a...

Sedaj pa umor tvojega ega. Samo ena pot je. Ta pa traja celo življenje. Ego je večplasten! In vsako plast moraš zatolčt posebej. Res pa je, da ko enkrat ti uspe zbrat tolk vere in modrosti tvojega višjega - božanskega jaza, je zadeva iz umora v umor tvojga ega lažja.

TRIK!

DOVOLI, DA BOLI, DAOVOLI, DA SI LEN, DOVOLI, DA SI PATETIČEN, NESPOSOBEN, DUHOVNO NEZREL, V GLAVNEM NESPOSOBEN NA CELI ČRTI. NE UPIRAJ SE BOLEČINI. KO BOŠ ZAČEL DOVOLJEVAT BOLEČINI, DA ENOSTAVNO JE, BO TA POSTALA ZNONSA, ČUTIJ JO BOŠ, A NE BO VEČ IMELA MOČI, DA BI TI JEMALA VOLJO DO ŽIVLJENJA, DELA, ČAKANJA V KOLONI. SAMO DOVOLI JI, DA JE!

BOLJ, KO SE JI UPIRAŠ, BOLJ, KO JE NEGIRAŠ, MOČNEJŠA JE IN NJEN ROK TRAJANJA JE DALJŠI. A NE OBUPAT, KER KO BOŠ ˝UMORIL˝ ENO PLAST, PRIDE DRUGA A VSAKA JE LAŽJA, MANJ INTENZIVNA. SLEJ KOT PREJ TI BO USPELO PRIDIT DO TOČKE, KO JO BOŠ JEMAL IN OBČUTIL NA NAČI, KOT SE OBČUTI SREČA. sAMA BOLEČINA TI BO DOKAZALA, DA DELUJE V TVOJE DOBRO.

PA NIČ NE DELAJ NA SILO. SILA NAD SAMIM SABO, EGO DELA ZGOLJ MOČNEJŠEGA. jA PA NE SKRBI, KO BODO OBDOBJA, KOTE BO EGO HOTU OBNORET - TE SPRAVIT V VOJNIK. IT IS PART OF A PROCES.

PA LE ŠE ENOPARKRAT NATEGN PRIJATLCOZ IZGOVOROM, DA DELATA NA SEKSUALNOSTI. SEJ V BISTVU JE TO RES!
Let it be a bee.

#10 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. junij 2009, 06:57

Ali obstaja strup proti temu ščurku?


Ja, obstaja Unis. Obstaja /pravzaprav ni strup, je zdravilo/

Temu zdravilu se najblj na kratk reče prepoznavanje, podoživetje in preobrazba. Sicer ful suhoparne besede navzven, pa tolk več vsega navznoter.
In ščurek? Tvoja ranjena duša.

Unis, to zdravilo preverjeno deluje. Pravzaprav, je to zdravilo edino, ki deluje, ki zdravi in ozdravi, ki ni analgetik ampak zdravilo.

Pogumno Unis, ti zmoreš in jst zaupam vate.

xsrcbumx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#11 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 19. junij 2009, 07:50

:O:


Zbudiš se.Nov dan, ista pot.
Razumeš, da nisi telo, nisi roka, a nekdo, ki prebiva v tej lupini je zopet ustvaril ritual z jutranjo kavo.Umil zobe in postavil dišeče parfume v očem dojemljiv vzorec.
Želiš biti vedre volje danes.Ne gre.Nekaj te ovira.Nekdo je proti temu, da se nasmejiš.Nekdo ti govori, da resnično čutiš povsem drugačno sliko od tiste, ki si jo želiš živeti.
In nato pišeš v lunin forum tako, da njega ni.A je, in se smeji vsaki besedi, ki jo poskušaš napisati, ne da bi pomislil na njega.
On je tam.Skriva se za bolečino.Skriva se za vsem, kar ti ni všeč.

Kako bi bilo narediti kosilo brez odvečne trme in nestrinjanja?Kako bi bilo mirno pokositi travo in opraviti tisoč drugih opravil, ki se ti malodane gnusijo?
Raje gledam zid cel dan, kot da bi se pripravil na izpit.
Raje samo diham kot da bi ga poslušal, kako nočem tega in onega in tisto narediti, storiti, opraviti, končati, začeti, nadaljevati, početi, lotiti se ali sploh pomisliti na to.

Unis, len si.

Resnično imam težave s premagovanjem samega sebe. Vem, da je edina ovira do mojega cilja, Jaz.
Jaz, ki zmore 43ur bedeti pred računalnikom in početi nič, kot pa zdržati pol ure pri lektoriranju nadvse tečnega teksta.
Jaz, ki zmore 15ur nenehne vožnje brez klime in odsotnosti čikov, ne more pa na miru čakati v vrsti več kot 15min.
Jaz, ki se temu smeje, ker ve, kaj sploh želi in kakšen je odgovor.

Meditacije odpadejo.Enkrat sva s prijateljico opravljala mesene užitke v imenu duhovnosti, pač pofukala sva se za višji cilj.
Tako, da vsaka lotusova al sončeva in nevemkakšna druga poza mi kaj kmalu dvigne kurac.Toliko o koncentraciji.In da o "duhovnosti" sploh ne govorimo.

Ampak to me ne briga.

Nekaj časa sem posvetil plezanju.Prijatelj mi je govoril o tem prascu, ki prebiva v nas.Zajebana stena, pade koncentracija, v momentu se kot val pizdarije nate dvigne pokozlan občutek ničvrednosti.Ti tega ne zmoreš, ustavi se.Preveč zahtevno je.Koga slepiš.Odstopi, odstopi, odstopi.
V tem trenutku ti ostane tista nadmoč, ko ločiš njega od sebe.
Želiš biti vedre volje danes.Ne gre.Nekaj te ovira.Nekdo je proti temu, da se nasmejiš.Nekdo ti govori, da resnično čutiš povsem drugačno sliko od tiste, ki si jo želiš živeti.
Sam se odloči.Če ga ignoriraš in deluješ dalje, bo tvoja pot trnova.A na koncu te poti boš dobil slonjo kožo.
Lahko odstopiš, se predaš, greš domov.
Med vožnjo zopet kolona pred semaforjem. Opet on.
Med reklamami, ko ti odrežejo najbolj napet del filma, opet on.
Med vsako možno prispodobo, ki upodablja steno in premik, tam je on.

Nočem ga več poslušati.Dovolj mi je.Resnično sem se ga naveličal.Resnično sem SE naveličal.Eni in isti izgovori.Ene in iste neumnosti.

Ali obstaja strup proti temu ščurku?

poskusil z meditacijo.
prebral kiyosakija.
prijatelj prinesel z indije neka olja, varjanta aromaterapija.
sedona tehnika, subliminalna sporočila, tisto nepotrebno tapkanje in zame vržen čas za anchoriranje ali "sidranje?"dobrih občutkov.
neuspešno poskusil z organizacijo časa. A,B,C prioritete, eat that frogg, I've read it all.
celo satanistična ljubezenska pisma sem pisal in jih žgal med cajtom polne lune, a me parkeljn niti ni povohal.
No, tega nisem storil, samo hočem dopovedat samemu sebi, da mi ti vilinski simboli in metode in prepričevanja na lep ali zloben način ne pomagajo.
Kristale sem tudi lizal.Brez uspeha.
Droge pa ta šport ni obrodil sadov.

Jzt nočem več razmišljat.Nočem, nočem, nočem. Dovolj mi je.

Dejte vi, k ste starejši pa ste te mladostniške buče dali skoz, rect unisu kwa naj nardi, da lohk lažje zaspi.



ps:to ni samomorilno pismo. xsrcx



x:)x a si za to, da nekaj probaš ? :2src:

danes zvečer in tudi jutri boš okoli 22.00, postal zaspan in boš šel v posteljo, zagrni žaluzije, zahvali se za lep dan in boš zaspal...prijetno spočit se boš prebudil in boš vedel kaj je najboljše za tebe... :2src: :palec:

napiši jutri, kaj dogajalo...

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#12 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. junij 2009, 08:32

Kako, Unis, razumeš, da nisi telo ? Jaz sem to sicer nekoč menil, sedaj pa tudi v to dvomim....
a ni tisto, kar človeka določa, prav telo ?

Sicer pa je to, kar opisuješ, popolnoma naraven proces, ki mine....
včasih se temu reče puberteta (in se ne nanaša zgolj na najstnike), ali pa kriza srednjih let....
v bistvu je to po moje bolj nekakšna želja odložiti odgovornost za svoje življenje, svoja dejanja....
teoretična možnost, ki potolaži zmedeno bitje, tako, da se ne počuti popolnoma ujeto....
v smislu: zajebal bom stvarstvo, zajebal naravo in se uprl njenim porivom....
s samouničenjem. No ja, zakaj pa ne, konec koncev.... nenaravno to biti ne more.

BRAVO UNIS, KONČNO EDEN NA TEM KURČEVEM FORUMU PO DOLGEM CAJTU S PRISTNIM, NEZLAGANIM POSTOM.

Ja ta Ego je pizdarija. Lej samomor je bedarija - tudi jst velikokrat razmišljam takole, kot ti. Ampak edina trajna in hipna rešitev bi bila izničenje energetskega naboja tvoje duše. Ta jeba nam pa ni na voljo.


Ne vem no, govoriš o nezlaganosti, obenem pa podajaš neke pravljice o duši....
od kod premnogim ljudem, ki se "ukvarjajo" z ezoteriko takšna gotovost,
da smrt ni konec jaz-a, ostaja zame skoraj nerešljiva uganka....
edini odgovor, ki ga imam je: ego x:Dx
Si pač tako zelo navezan sam nase, da se tolažiš, da boš tudi po smrti obstajal (oz. kao "duša")...
na ta način imaš vsaj nekakšno pravljično zagotovilo, da tebe, edinstvenega, ne bo nikoli konec x:Dx x:Dx

#13 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. junij 2009, 08:53

Sicer pa je to, kar opisuješ, popolnoma naraven proces, ki mine....


Če si mislu, da mine takrat ko umre, pol ja, sicer pa tud slučajno ne.
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#14 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. junij 2009, 08:58

Če si mislu, da mine takrat ko umre, pol ja, sicer pa tud slučajno ne.
xsrcx


Hehe, ja, to sploh, ampak sicer sem mislil bolj to, da se tovrstni občutki (ki jih Unis opisuje) pojavljajo in izginjajo.

#15 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. junij 2009, 09:08

Hehe, ja, to sploh, ampak sicer sem mislil bolj to, da se tovrstni občutki (ki jih Unis opisuje) pojavljajo in izginjajo.


Mrbit v enih drugih situacijah pri enih drugih. Ne pri Unisu. Kar on opisuje, ne zgine samo od sebe. Zdej tud tlačit ne zmore več al pa težko. To on ve, jst ga samo berem.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#16 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. junij 2009, 09:14

Mrbit v enih drugih situacijah pri enih drugih. Ne pri Unisu. Kar on opisuje, ne zgine samo od sebe. Zdej tud tlačit ne zmore več al pa težko. To on ve, jst ga samo berem.

xsrcx


Tudi pri Unisu x;)x Ljudje si nismo tako zelo različni, kot to rado verjamemo...
to kar Unis opisuje, mi je popolnoma znano; sem že šel čez ta stanja in bom mogoče nekoč spet šel...
ampak, kar je najbolj zanimivo: minilo je in če se slučajno spet pojavi, bo spet minilo
in prav to spoznanje o minevanju mi omogoča ohranjati distanco do tovrstnih stanj,
tako, da jih ne jemljem več tako zelo resno, kot včasih...
v bistvu je to dejansko vprašanje samopomembnosti, kakorkoli že obrneš.

#17 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. junij 2009, 09:16

Tudi pri Unisu x;)x Ljudje si nismo tako zelo različni, kot to rado verjamemo...
to kar Unis opisuje, mi je popolnoma znano; sem že šel čez ta stanja in bom mogoče nekoč spet šel...
ampak, kar je najbolj zanimivo: minilo je in če se slučajno spet pojavi, bo spet minilo
in prav to spoznanje o minevanju mi omogoča ohranjati distanco do tovrstnih stanj,
tako, da jih ne jemljem več tako zelo resno, kot včasih...
v bistvu je to dejansko vprašanje samopomembnosti, kakorkoli že obrneš.


Ok, prou, tvoje življenje tvoja stvar.
Mej se fajn.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#18 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 19. junij 2009, 09:18

Meditacije odpadejo.

Rad bi neke spremembe, hkrati pa zavračaš meditacijo. Torej morda sploh nočeš sprememb ali je kaj drugega?

Ne vem no, govoriš o nezlaganosti, obenem pa podajaš neke pravljice o duši....
od kod premnogim ljudem, ki se "ukvarjajo" z ezoteriko takšna gotovost,
da smrt ni konec jaz-a, ostaja zame skoraj nerešljiva uganka....

Od kje pa tebi gotovost, da so to pravljice? (Seveda, vprašanje je smiselno samo, če si gotov v to.)
Possible—but highly unlikely.

#19 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. junij 2009, 09:23

Ok, prou, tvoje življenje tvoja stvar.
Mej se fajn.

xsrcx


Ma ne, ne izhajam zgolj iz lastnega izkušanja...
v bistvu sem skozi pogovore z ljudmi spoznal, da jih je kar nekaj šlo skozi to "temačnost"
in da je minila...
seveda lahko to definiramo kot depresijo ali celo kot akutno, kronično depresijo
in posameznika pitamo z antidepresivi... če se to komu zdi rešitev, tudi prav.

Ja, lepo se imej.

Od kje pa tebi gotovost, da so to pravljice? (Seveda, vprašanje je smiselno samo, če si gotov v to.)


To je sedaj uganka o roza slonu z rozinami namesto oči.
Obstaja roza slon, ki ima namesto oči rozine
in je vzrok vsemu obstoju, bistvo vseh bistev, esenca esenc...
če ti tega ne veš, pač še nisi dovolj razvit.
Dokazati, da ta slon NE obstaja, ne moreš ! AMPAK ! Pomeni to, da ta slon obstaja ?

#20 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. junij 2009, 10:40

Lažnivec. x:o)x In hudobno, podlo od tebe, da sploh povlečeš take poneumljene možnosti razvoja te teme v zvezi z mano. Ki se jih tud jaz nisme nikdar šla nikol nikjer, tako da izhajajo iz tvoje lastne neumne domišljije. Kaj takega.
Tak da si kar najdi objekt za tvoje budalaštine v kakšni drugi osebi, ker jaz slabih namenov nimam, ker se očitno zelo motiš zdaj mene prikazat kot glavnega krivca za Marsin strah o primernosti vsake druge teme, pa čeprav je blo prej vse kul, dokler ni bla moja galama zaradi oglasa kajne - ki je ne bi bilo treba biti, pa jo je mantis naredila kajne. Je sploh nisem pričakovala, misleč da se bo zbrisala in bo ok. Razen če se tiste stvari tukaj podpirajo.
Če pa ti misliš, da je bla moja zahteva za zbris oglasa neupravičena, pa pojdi vprašat vprašat pišoče v temo Spolne zlorabe iz ranega otroštva,ki so molčali ali pa niso vidli oglasa in se šele nato spomni podajat take neutemeljene in tudi neresnične, namerno provocirajoče sodbe za vsakega, ki bo kaj vrednega opozoril !

Skačeš kot kaka pička, izživljaš svojo žensko hudobijo nad mano kot krivko za morebitne težave tukaj. Zelo lahko in zelo pogumno se je spravljat prek ekrana na nekoga, nad katerega so se že prej vsi spravili, kajne, z lastnico vred ? In zdaj si se ti spet, ker ti si že skoraj enakovreden tukaj kot lastnica, kajne, tvoje mnenje šteje več kot ostala. Vidim glede na to, da nisi kljub žalitvam nikol dosegel bana, ali pa zacviliš šefyyyyy in je kul.

Zdaj pa dobro premisli, Porny, kaj sem napisala, ker zdi se mi, da ti ne dojemaš bistva sporočila, razen da posplošiš in nardiš napačno sintezo, kot si jo tudi tokrat v skladu s tvojo domišljijsko bav bav predstavo.


Morda je bila to zgolj pikra šala ?

#21 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. junij 2009, 10:53

Unis, (tako stanje) (z leti) nič ne mine; periodično se ponavlja, predvidljivo kot letni časi x:Ix
včas se mal potuhne, sam zato, da te ob najbolj neprimernem cajtu spet opomni, da je tam; da čaka v zasedi, kdaj lopne po tebi ko si najmanj pričakoval :o|o:
nimam pojma, al je to state of mind, hormonsko neuravnovešenje, god knows what xrolleyesx sam jst mam to že od pamtiveka, pa še zmer vlačim s sabo :xx!:
družba kot družba je pri tem neuspešna, oz mi sploh ne paše. Paše mi en void in the middle of nowhere; nobenih zvokov, šumov, čvekanja in vljudnostnega nasmihanja, smalltalk-a,...pustte me na mir :xx!:

Včas se je dal odmaknit v samoto in tišino, zdej srečuješ gobezdave, vsiljive norce vsepovsod :xx!:
A obstaja kje v SLO kak plejs (magari samostan), kamor se lahko umakneš pred zvokom in zunanjim svetom, vsaj za kak vikend al pa rajši teden dni?
Da te noben nič ne dreza, da ti ni treba nič govorit, nič TV, radio, nič telefona, nič vljudnostnih plehkosti, da samo poslušam tišino :8): :inocent:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#22 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 19. junij 2009, 11:12

pustiš si umreti in se na novo rodiš. kako? ne vem, postopoma.
verjameš, da je možno ... opustiš pripomočke, metode, tehnike ... najprej si daš malo časa za praznino, za žalost ... za kakšen spodbujajoč dvogovor svojega pozitivnega dela s tvojim negativnim delom. verjameš pozitivnemu. zavedaš se, kako ničvredne so misli. ali pa so lahko zlata vredne! sam si jih oblikuješ ... nima veze, kaj je kdo rekel, napisal, kaj si bral, kaj si slišal, kakšni so konstrukti miselni o tebi, svetu ...
saj dobro, pišem pač nekaj približno, kakor se meni dogaja ... mogoče se motim ... a pač ... naenkrat me moti moja jeza, agresija, celo žalovanje. kaka razvalina sem bla. mogoče še vedno sem. ne, nisem. grem naprej. in me začnejo motit stvari. zapacanost s hrano, čiki, hrupom, mislimi. predvsem mislimi. preveč jih je. jih poskušam artikulirati, več se pogovarjati ... niti slučajno to ni beg pred sabo. ampak sem spoznala, da me preveč razmišljanja samo ovira. akcije pa nobene. in pol nezadovoljstvo.

eh, OK ... bom še pozneje kaj napisala, če bom mela kaj več filinga. nikoli ne vem, a mam dober filing do ljudi ... dokler mi ne potrdijo. mogoče bo vedno tako. mogoče to mam v sebi. vsi mamo. mogoče mam sama preveč. ne vem, bom videla skozi leta in leta. ne bi se rada določala. bom videla sproti. vem samo, da nisem asocialna.

si mi bil zoprn. zdaj mi nisi več. berem in mi je znano. x;)x

če ti bo kaj lažje, še lahko kaj rečem. če ti je pa odveč oz. te sam mede med drugimi objavami, ti ni v korist, bom tudi uvidevna. samo pač, sem mislila, spet ta butasti destruktivni Unis, pa sem bla presenečena, ker si iskren. si vedno bil. sam sem te tokrat drugače prebrala .. Ok, dovolj ... zabluzim preveč ...

xwizardx

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. junij 2009, 11:15

Porny ni rabil bit zbenan, ker je znal odnehat. Tam kjer sem mela prilko spremljat (oz. vsaj v zvezi z mano oz. z najino komunikacijo). Pogosto sem (samoiniciativno!) zbrisala njegove poste, morda tud kako celo temo.
Nickolikokrat me je razpizdil do norcev.
Isto mi da dela. Tezi folku, k pol men zatezi, pol jaz (ne)ukrepam, v obeh primerih jaz ostajam grda iz obeh strani. x:o)x (ker obojim ni prav)

Motijo me tvoja manipuliranja, mantis. Res je - zbenala sem te za 3 dni, ker nisi odnehala in ker si mi na silo hotla odvzet moj cas (k sem mela druge stvari) in k mi nisi dala cajta odgovora, pa si me ze sla zhalit v par tem.
Pozabis napisat (vsakic ko ocitas ben), da si se takoj konektala z nickom mantis1, kjer sem te pustila in se clo se mal pohecala....
tako da pisanje o kaksnem onemogocanju je v bistvu neresnica, ce ne laz.

Tle si vse razburkala in ne vem, kaj (se vedno) hoces.
Omenjas me dejansko prakticno v vsakem postu (povprecno.. ker ce me slucajno v enem ne, me v drugem 2x).
Na to ne morem met vpliva pac, to je tvoja izbira.
Samo se mi zdi, da ne bi blo nc narobe, ce bi se kdaj ukvarjala tud s sabo.

O naslovu teme:
ok, je razvidno v sami temi, opozorili smo, (z)motilo vas (presenetljivo) ni - gremo dalje. :palec:
Men je ok, ce je vam (saj sama nisem tok obcutljiva, pa tud kej stekam kdaj, sam ne morem vedet/poznat vasih meja sprejemljivosti), saj ce bi vas zmotilo, bi gotovo rekli x;)x - sam ne me ganjat pol. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 19. junij 2009, 12:21

O naslovu teme:
ok, je razvidno v sami temi, opozorili smo, (z)motilo vas (presenetljivo) ni - gremo dalje. :palec:
Men je ok, ce je vam (saj sama nisem tok obcutljiva, pa tud kej stekam kdaj, sam ne morem vedet/poznat vasih meja sprejemljivosti), saj ce bi vas zmotilo, bi gotovo rekli x;)x - sam ne me ganjat pol. x:o)x


Naslov bi bil morda pred 20 leti viden kot nekaj nezaslišanega, dandanes je popolnoma pussy-soft, ko bi rekli nekateri...
na nek način celo srčkan. Sem vsekakor za to, da ostane. Ti pa verjetno tudi nočeš, da Unis masturbira s tvojo fotko v mislih x:Dx

p.s. nisem sledil drami z Mantis, niti je nisem zaznal, a je presenetljivo, da si sploh nekoga začasno "zamrznila"...
glede na to, kako zateženi znamo člani tega foruma (in seveda ljudje na splošno) biti, te vidim kot precej tolerantno.

p.p.s. Mantis; to mogoče res ni primerna tema.

#25 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 19. junij 2009, 12:27

kako se ljubiti...je kako se ne ubiti x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0