Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mars


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
639 komentarjev na to temo

#576 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 14. april 2007, 10:31

Ajajaj, cim mam tr. Mars kvadrat nat. Uran, me vse zivcira ... Hocem rect, da bolje, da se umaknem kam v hosto, ker sem prevec razdrazljiva. x:Dx To je te dni. :vragec: x:Dx Saj samo se danes, pa je mimo. Vmes sem pa ze naredila jogo. :inocent: Eh, prevec sem mela vceraj, ze en mesec fizicno neaktivna in vsa zategnjena vsepovsod, pa sem pac zivcna pol. Zorpn filing, ko te zateguje v lopaticah, ne mores vec narediti predklona, ne mores se vec dotakniti prstov na nogah v sedecem polozaju z iztegnjenimi nogami ...

Jao, Marsa, tebi sele ruzi in nagaja! :eek: :blackeye: x:((x ( x:Dx xcrossfingx ).

#577 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. april 2007, 17:03

Jao, Marsa, tebi sele ruzi in nagaja! :eek: :blackeye: x:((x ( x:Dx xcrossfingx ).

phe. x:o)x dons sem se mal zaletela. nc ni blo (sam sem pac zaletela dobesedno pa se pa skodo mam - k srec sam jaz :switz:)

heh, tolk o marsu al pa o tem, a astrologija dela. x:o)x
(ker imam tud v natalu mars/pluton opp. pa mars/uran, zdaj pa glih prihaja spet v te opozicije :o|o:, sicer pa itak po defoltu sonce/mars konj. in sonce/merkur in ... ... x:o)x)

Drugac pa, sem vesela, k 'te vidm', te ze dolg nisem! x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#578 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. april 2007, 09:00

tko da, bejzmo iz te teme! :switz: :vragec: x;)x


xrolleyesx Mene mal tale konjukcija marsa in urana skrbi v ribah, ekzaktno bosta čist skup konec meseca 29. in 30.4. Mogoče že vpliv te bližajoče konjukcije vpliva na tolk ognja. Sem pozorna na koliko koncih gori. Upam, da ne bo kakšen večji požar ali eksplozija? xrolleyesx

#579 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 16. april 2007, 10:01

phe. x:o)x dons sem se mal zaletela. nc ni blo (sam sem pac zaletela dobesedno pa se pa skodo mam - k srec sam jaz :switz:)

heh, tolk o marsu al pa o tem, a astrologija dela. x:o)x
(ker imam tud v natalu mars/pluton opp. pa mars/uran, zdaj pa glih prihaja spet v te opozicije :o|o:, sicer pa itak po defoltu sonce/mars konj. in sonce/merkur in ... ... x:o)x)

Drugac pa, sem vesela, k 'te vidm', te ze dolg nisem! x:Xx :palec:

Jp, ce mas pa ze v natalu tako polozeno, pa se itak se extra spotencira zdaj vse skupaj. Se dobro, da ostane vse skupaj "zgolj" pri plavicah. :switz: Aha, pol pa ni cudno, da se tokrat urezes! Mars in Pluton! :O: :sori:
Cak, mensezdi, da sem mela med Uranom in Marsom nek kvadrat ali opozicijo, ko sem mela edino operacijo v zivljenju - res deluje astrologija.
Drugac pa lahko recem samo, da dobro v bistvu, da mam Marsa v natalu neaspektiranega (razen tista siroka konjunkcija z Luno) ob takem potencialnem Uranu ...

Fajn videt tudi tebe. x;)x

#580 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. april 2007, 10:19

Jp, ce mas pa ze v natalu tako polozeno, pa se itak se extra spotencira zdaj vse skupaj. Se dobro, da ostane vse skupaj "zgolj" pri plavicah. :switz: Aha, pol pa ni cudno, da se tokrat urezes! Mars in Pluton! :O: :sori:
Cak, mensezdi, da sem mela med Uranom in Marsom nek kvadrat ali opozicijo, ko sem mela edino operacijo v zivljenju - res deluje astrologija.
Drugac pa lahko recem samo, da dobro v bistvu, da mam Marsa v natalu neaspektiranega (razen tista siroka konjunkcija z Luno) ob takem potencialnem Uranu ...

a dej, mars mas neaspektiran! Kul, ja... (pa itak si ze ognjena).
jaz ga imam pa ful aspektiranega (recimo ze konjunkcije tvori 4) pa cist v eksaktnem trigonu je z neptunom (vladarjem stelija in sonca), tko da kar pomaga ta trigoncek, mal 'omehca robove ostre'. x;)x :vragec:
...
hec da tud na roki recimo, marsovo blazinco mam ful pisano, lunine pa recimo sploh ne (pa mam stelij v 4. hisi z luno not).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#581 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. april 2007, 10:24

tranzitni mars na natalnem kironu se nekam uranovsko-neptunovsko obnaša.....to samo informativno..... :vragec: x:Dx .......

menda bi tud js mogla met morje enih poškodb....pa jih nimam...tako da..........hm.........
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#582 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. april 2007, 10:26

verjamem da se tko obnasa tud...
men sele pride (k mam na 15 kiron, na 18 mars, na 21 luno, na 23 sonce in na 24 merkur x:o)x :bomb:).
no a je ze zdaj v opoziciji z uranom, natalnim.
moram pazit. x!x

bravo zate amis! xokx
ti nis taka shusa pa shtor kot jaz. x:px x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#583 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 16. april 2007, 10:35

a dej, mars mas neaspektiran! Kul, ja... (pa itak si ze ognjena).
jaz ga imam pa ful aspektiranega (recimo ze konjunkcije tvori 4) pa cist v eksaktnem trigonu je z neptunom (vladarjem stelija in sonca), tko da kar pomaga ta trigoncek, mal 'omehca robove ostre'. x;)x :vragec:
...
hec da tud na roki recimo, marsovo blazinco mam ful pisano, lunine pa recimo sploh ne (pa mam stelij v 4. hisi z luno not).

Meni se pa zdi, da (p)ostajam vedno bolj vse drugo, samo ognjena ne. x:Dx Nima veze, ce mam toliko Strelca in Leva ... Bolj ko se opazujem, bolj sem mnenja, da pri meni prevaga par aspektov in ne tok znamenja. Ljudje me oznacijo za "mirno", "tiho", "odsotno", "zasanjano" ... x:Dx

Jaz se pa ne spoznam na blazinice kaj dost, cak, a Marsova je slucajno pod palcem?
Mam pa recimo Saturnovo in Jupitrovo blazinico mocno, pa pod prstancem mam tudi - tudi ne vem, kam spada. Aha, tole pod palcem mam tudi kar hribckasto, ostalo je pa vse bolj ali manj flat.

#584 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. april 2007, 10:36

eh...ne vem al sem al nisem....se mi včasih zdi, da se mi tista kitajska mačka pozna......astrologi mi nikol ne verjamejo, da u lajfu še nisem bla u gipsu........ x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#585 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. april 2007, 10:58

Moj mars pa kaže na lenčkanost mojo :xx!: Se mi ne da, pa ne bi glih - evo čisti primer je bil zdajle štihanje vrta - pa ne bi danes, itak ni pravi dan, bo jutri vodna luna pa bom takrat sejala pa da v frišno zemljo dam, pol pride vodna luna, jaz pa - eh pa je suho bom malo počakala če bo dež...in ko končno zmanjka izgovorov in se natovorim z lopato pa motiko -pride gospodič in pravi - pa kaj se spravljaš zraven kot lačni k sranju. Vzame lopato in ekšn.
Jaz pa "kao" nekaj brkljam zraven.
Mars je v tehtnici in v konjunkciji z uranom..
toliko x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#586 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. april 2007, 19:50

js pa mars kvadrat pluton in uran.....mogoče me pa rešuje, da je hkrati v trigonu z jupitrom....?.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#587 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. april 2007, 08:28

js pa mars kvadrat pluton in uran.....mogoče me pa rešuje, da je hkrati v trigonu z jupitrom....?.......


:palec: Hojla Amiska, zdej bodi pozorna kako se odraža tvoj natalni kvadrat urana in marsa, ko bosta v luftu mars in uran v tesni, tesni konjukciji v ribah in sicer v soboto in ekzaktno v nedeljo. xrolleyesx Bomo spremljali, verjetno precej težka energija, ki vpliva na odvečno,nemirno energijo.

#588 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. april 2007, 13:47

kako to deluje, ti lahko povem že zdaj.... :o|o: ...k men se itak vse mal prej dogaja....

začelo se je pred 6 zjutraj s karambolom (nič hujšega...par prask na odbijaču)...tip je rikvercal v enosmerni ulici....spregledal, da stojim za njim....ko sem vidla, da me ne opazi, sem dala v rikverc...sam je pohodu gas in pravo name......pol je pa hotu še pizdit name....... x:Dx ....sem čist skulirana iz avta stopla pa se pomenla z njim....ko sem predlagala, da pokličem policijo je pa začel v brado preklinjat..........zoprn tip.....pa tak ko vunbacitelji....in s precej neprijetnim karakterjem......ker to ni blo zadost, so začele takoj za tem še ene čudne telefonske fore..........vidiš, do 7ih zjutraj se mi je zgodilo že morje stvari..........nadaljevanje je blo bolše.....kolega se oglasu mimo na drink....mam obljubljeno vožnjo z njegovim motorjem....... x:px x:Dx ........

....kdo ve, kaj vse bo še do večera....ker če se ta tempo nadaljuje, bom budna do jutri....... x^x :vragec: x:Dx x;)x ..........

kaj praviš na tole poročilo, lunca....?.... x;)x xsrcx


p.s......drži, da mam energije za izvoz.....bom čez vikend pokurla z biciklom...... x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#589 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 20. april 2007, 14:00

:palec: Hojla Amiska, zdej bodi pozorna kako se odraža tvoj natalni kvadrat urana in marsa, ko bosta v luftu mars in uran v tesni, tesni konjukciji v ribah in sicer v soboto in ekzaktno v nedeljo. xrolleyesx Bomo spremljali, verjetno precej težka energija, ki vpliva na odvečno,nemirno energijo.



Men tud odgovarja tale mars v ribah... x:px Mam še pa još energije... :hepko: Sploh ne občutim več opozicije med marsom in saturnom,ki naj bi trajala do junija 2007.. :vragec: x:)x Pa tud zgleda,da vpliv neptuna na mojga N marsa ni več tolk močen... :palec: Res mam spet preveč energije..Kar mi tud odgovarja. x^x

Jeeeej!!!Še eno stopinjo orbisa rabi urančič,da pride na moje N sonce... :onfire:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#590 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 26. april 2007, 22:31

Moj mars pa kaže na lenčkanost mojo :xx!: Se mi ne da, pa ne bi glih - evo čisti primer je bil zdajle štihanje vrta - pa ne bi danes, itak ni pravi dan, bo jutri vodna luna pa bom takrat sejala pa da v frišno zemljo dam, pol pride vodna luna, jaz pa - eh pa je suho bom malo počakala če bo dež...in ko končno zmanjka izgovorov in se natovorim z lopato pa motiko -pride gospodič in pravi - pa kaj se spravljaš zraven kot lačni k sranju. Vzame lopato in ekšn.
Jaz pa "kao" nekaj brkljam zraven.
Mars je v tehtnici in v konjunkciji z uranom..
toliko x:px

Isto. Mars imam v tehtnici v konjunkciji z uranom, potem pa še sonce in merkur konjunkcija mars. Konjunkcija s soncem ni slabo, ampak mars v tehtnici ni v redu kar se tiče "fizično". Jaz sem enkrat vsa zagnana in se čutim polna energije, enkrat pa mi vse odpove. Večkrat čutim pomanjkanje fizične energije. :vragec:
Imaš še kakšen aspekt z Marsom?

#591 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. april 2007, 08:00

kaj praviš na tole poročilo, lunca....?.... x;)x xsrcx
p.s......drži, da mam energije za izvoz.....bom čez vikend pokurla z biciklom...... x:px


:palec: Hojla Amis, ja, precej močna konjukcija marsa in urana vpliva na take nepredvidene energije, res, hvala bogu, da je samo počlo. Višek energije kar pokuri na kolesu, pametno, vendar je treba okrog gledat. x;)x Tudi kolesarji padajo. Sem včeraj srečala nečaka, dober športnik, je pa s kolesom drsel kar precej metrov po asfaltu. xrolleyesx

Višek energije je potrebno dozirat premišljeno, ampak verjamem, da v družbi marsa in urana, je to težko.

#592 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. maj 2007, 06:26

no, glede na vse, sem šla kar "lišo" čez...se mi zdi......se pa nepredvidljive stvari še kr naprej z velikim veseljem dogajajo...al jih hočem al ne....in u prometu še zmer pazim......

thx lunca..... x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#593 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. maj 2007, 06:03

no, glede na vse, sem šla kar "lišo" čez...se mi zdi......se pa nepredvidljive stvari še kr naprej z velikim veseljem dogajajo...al jih hočem al ne....in u prometu še zmer pazim......

thx lunca..... x:Xx



:palec: Saj to je bistvo astrologije, ozavestiš, greš s tem hrabro naprej in stvari se šlihtajo tebi v prid. Včasih so astrologijo uporabljali ravno v ta namen, preprečiti, uporabiti pravi čas. Ni pa dobro pričakovat samo slabo, slabe aspekte je potrebno uporabit, da se stvari premaknejo z mrtve točke.

#594 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. maj 2007, 09:07

ah...sej se mi je zdelo, da so "slabi" aspekti tud za kaj koristnega uporabni......thx, lunca..... x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#595 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. maj 2007, 09:31

Isto. Mars imam v tehtnici v konjunkciji z uranom, potem pa še sonce in merkur konjunkcija mars. Konjunkcija s soncem ni slabo, ampak mars v tehtnici ni v redu kar se tiče "fizično". Jaz sem enkrat vsa zagnana in se čutim polna energije, enkrat pa mi vse odpove. Večkrat čutim pomanjkanje fizične energije. :vragec:
Imaš še kakšen aspekt z Marsom?

Fino, sva že dve glede tele konjunkcije.
Imam še sekstil z merkurom(strelec 1.hiša) tole pa kar fizičarjenja ni dobro. Je edino dobro, da vem in najdem milijon in en razlog zakaj neko stvar ne bi naredila..ali pa prepričam koga, da naredi kaj -sploh če česa noče..torej moč prepričevanja.
Valjda bi bila dober politik :sori:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#596 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. maj 2007, 10:50

[quote name='nataly' date='9. May 2007, 10:32' post='841156']

V sredo mars zapluje v svoje domovanje, v ovna. Bomo poročali njegovo delovanje, ti ga imaš v vagi in bo v naslednjih dveh mesecih nekaj časa v opozicji, jaz pa v ovnu in bo precej močan, ko pride na natalno pozicijo. O njegovem delovanju bomo pisale. Pri nekaterih bo verjetno povečal energijo, pri nekaterih se takrat lahko višek sprevrže v poškodb, vse je odvisno, kako je mars aspektiran pri rojstvu.

#597 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. maj 2007, 11:00

me zanima kak bo to pri meni..mars je v sco... 11. hiša
aspekti pa
Mars in Scorpio
Sun Conjunct Mars
Venus Conjunct Mars
Mars Conjunct Uranus
Mars Trine Jupiter
xnckrivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#598 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. maj 2007, 11:56

me zanima kak bo to pri meni..mars je v sco... 11. hiša
aspekti pa
Mars in Scorpio
Sun Conjunct Mars
Venus Conjunct Mars
Mars Conjunct Uranus
Mars Trine Jupiter
xnckrivx


Mars je pri tebi precej močan, saj v škorpionu deluje močno, sedanji tranzit s tvojim soncem, ne bo tako močan (mogoče malo vročice). Bolj bodi pazljiva na tranzite v biku, levu, vodnarju in škorpionu. Verjetno pa tista konjukcija venere in marsa lahko kdaj pa kdaj povzroči kakšen zaplet na področju prijateljstva, planov, mogoče pa vpliva na seksipil?
Pri vplivu na močno konjukcijo marsa in urana, pa bodi bolj pazljiva na kakšno poškodbo.

#599 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 14. maj 2007, 14:23

Jz mam pa v ovnu venero in južni vozel.Venera je 23* ovna,južni vozel pa na 26* ovna.
Ko bo prišel T mars na pozicijo,kjer je moja N venera bo tvoru naslednje aspekte:
Natalna venera konjukcija T mars
Natalni mars sextil T mars
Natalni pluton opozicija T mars
Severni vozel opozicija T mars...

Ajjajaj :vragec:

Tale pluton opozicija T mars mi ni všeč... :xx!:

Na kaj naj bom pazljiva???


Drugače pa je natalni mars v 1.hiši v vodnarju.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#600 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. maj 2007, 08:27

Tale pluton opozicija T mars mi ni všeč... :xx!:

Na kaj naj bom pazljiva???
Drugače pa je natalni mars v 1.hiši v vodnarju.


Treba je brzdati notranjo jezo, agresijo, to je kot nekakšen višek notranje moči, zato je tako energijo potrebno v nekaj vložit, mogoče v kakšen karate ali bodrilno veščino.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0