Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mozoljavost - akne


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
291 komentarjev na to temo

#276 Dr. Slatnar

Dr. Slatnar
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 10. julij 2009, 10:54

jooooj, ko boi vedeli kako mene jezi, k mam toliko mozoljev!!

Zdeej pa nevem, kako se jih naj znebim :S:S

Star sm 14 let in mozolje mam že 2 leti:S

KAKO SE JIH NAJ VSAJ DELNO ZNEBIM??


#277 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 10. julij 2009, 20:00

Zdeej pa nevem, kako se jih naj znebim :S:S

tk, da se z njimi ne obremenjujes!!! x;)x oz. kr pozab na njih! (no to bos tk, prej al slej) x:Dx :palec:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#278 janajam

janajam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 105

Objavljeno: 23. julij 2009, 00:42

odkrila sem super odganjalca mozoljev vseh vrst-neemovo olje.nisem brala nic od prej,mogoce je ze kdo napisal.obstaja tudi v prahu,ampak olje je super.v ayurvedi zdravijo s tem (no,kolikor mi je znano),vse bule zginejo,pa tudi druge kozne cudotvorije.kupi se v jablani v pokriti trznici btcja,pa sem prepricana,da tudi v ostalih tazdravih trgovinah.

#279 jukatan2

jukatan2
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 10. januar 2010, 01:01

Tole je za vse tiste, ki želijo uničiti mazolje:
Ne maram umetnih kozmetičnih preparatov,ker ne učinkujejo ampak posegam po bolj ali čisto naravnih.
Pred leti sem bil tudi pri dermatologinji, seveda sem dobil antibiotike, ki pomagajo dokler jih uporabljaš, stranski učinki,...skinoren,klinofug,...ni pomagalo, vsaj ne toliko kot sem upal in želel.
Tudi jaz sem pred kratkim odkril,da olje čajevca "tea tree" pomaga. Kupil sem milo za obraz na osnovi čajevca in evkaliptusa.
Potem pa še aloe vera gel skupaj z oljem čajevca (15-20% olja) mažem faco in hrbet. Rezultat pa je presenetljiv, samo še mazoljček tu in tam,po hrbtu jih sploh nimam več!? priporočam.Operi in namaži zjutraj in zvečer.
Nekdo na forumu je omenjal neemovo olje, sem videl na netu, in bom sigurno nabavil, ker se mi zdi, da zna zelo podobno učinkovati.
Tole so vsi naravni antibiotiki ki pobijajo bakterije na koži, ampak brez stranskih efektov in še dobro vplivajo na kožo!
Prebral sem, da imajo te bakterije tudi drugi ljudje, ki nimajo težav z mazoljcki. In v čem je fora?
Hormonsko neravnovesje...Na netu sem nekje nasel, da se proti aknam priporoča dnevno pojesti 10 jabolk.Sam sprobavam to teorijo.
Do sedaj nisem uspel pojesti več kot 6 jabolk na dan.Baje so rdeča najboljša, bio.Ali pa iz trgovine in zavržeš špricane olupke.
Ugotovil sem,da cvrtje in čokolada pri meni spodbuja mazoljčke.
To pomeni, da nobena krema ne odpravi mazoljev dokončno,treba je tudi malo gledati na prehrano. Določeni čaji tudi pomagajo zeleni čaj npr.
Samo kot sem že omenil olje čajevca je zakon.

#280 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. januar 2010, 10:01

To pomeni, da nobena krema ne odpravi mazoljev dokončno,treba je tudi malo gledati na prehrano.

Ne samo malo, prvenstveno se je potrebno pravilno prehranjevati in mozoljčkov sploh ne bo.
Mozoljški so samo ločeni kontejnerji za odpadke.
Vprašaj Erjavca, če ne verjameš x:)x

#281 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 24. december 2010, 16:06

Odlično naravno zdravilo za nego kože, preprečevanje in zdravljenje mozoljavosti je kvas. Vsak dan pojejte za noževo konico svežega kvasa, nad rezultati boste resnično presenečeni.
Lep pozdrav.

Boyana


#282 Najatutaja

Najatutaja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 11. februar 2011, 21:50

Se popolnoma strinjam z NeČistZačetnikom... Olje tea tree in krema tea tree je odlična kombinacija proti mozoljčkom. Seveda s pravilno prehrano itd. Uporabljam ju že kar nekaj časa in sem navdušena nad rezultati. Sicer pa lahko v kombinaciji ali pa posamezno ta izdelka uporabljaš za nešteto stvari. Ju je fajn imeti vedno pri roki :)

To temo je popravil/a Najatutaja: 11. februar 2011, 21:52


#283 Najatutaja

Najatutaja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 11. februar 2011, 22:00

Upps...narobe napisala vzdevek...se strinjam z jukatanom2!

#284 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 11. februar 2011, 22:14

kot teenagerka sm šla k dermatologu, predpisu tablete in od takrat nimam nobenih težav z mazoljiObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika, tko da priporočam obisk dermatologaObjavljena slikaObjavljena slika

#285 sreca7

sreca7
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 22. oktober 2011, 13:23

Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo aknavost zdravil pri homeopatu.
Je bilo zdravljenje uspešno?
Kateri homeopat ima z aknavostjo iskušnje?

#286 Vsezazdravje

Vsezazdravje
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 2. november 2011, 18:15

Za tiste, ki imate težave z mozolji:)

Priporočam vam, poleg zdrave prehrane, da svoje telo popolnoma prečistite vseh virusov, bakterij, parazitov in ostalih patogenov. To storite po Beckovem protokolu, ki vključuje mikropulziranje/elektrifikacijo krvi, pulziranje magnetnih polov, ionsko koloidno srebro ter vodo z ozonom.

Opozorilo: med izvajanjem protokola se iz telesa izločajo ogromne količine umazanije in lahko pride do detoksifikacije (potrebno je piti veliko dobre vode). To nikakor ni usodno, se pa lahko pojavijo nevšečnosti tudi na koži, kar pa se že po dveh tednih uporabe naprav zelo obrestuje, saj telo prečistimo in akne izginejo. Je pa priporočljivo uporabljati tudi napravo LightWorks, ki z LED lučkami prežarči kožo in obnavlja celice, tudi do 3x hitreje.

Če koga zanima še kaj več o samem protokolu, kar na plan z vprašanji:)

#287 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. november 2011, 18:20

Če koga zanima še kaj več o samem protokolu, kar na plan z vprašanji:)

seveda, magari odpri posebno temo. :palec: x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#288 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 2. november 2011, 18:36

Za tiste, ki imate težave z mozolji:)

Priporočam vam, poleg zdrave prehrane, da svoje telo popolnoma prečistite vseh virusov, bakterij, parazitov in ostalih patogenov. To storite po Beckovem protokolu, ki vključuje mikropulziranje/elektrifikacijo krvi, pulziranje magnetnih polov, ionsko koloidno srebro ter vodo z ozonom.

Opozorilo: med izvajanjem protokola se iz telesa izločajo ogromne količine umazanije in lahko pride do detoksifikacije (potrebno je piti veliko dobre vode). To nikakor ni usodno, se pa lahko pojavijo nevšečnosti tudi na koži, kar pa se že po dveh tednih uporabe naprav zelo obrestuje, saj telo prečistimo in akne izginejo. Je pa priporočljivo uporabljati tudi napravo LightWorks, ki z LED lučkami prežarči kožo in obnavlja celice, tudi do 3x hitreje.

Če koga zanima še kaj več o samem protokolu, kar na plan z vprašanji:)



Mogoče se motim, a občutek imam, da gre v vsem zgoraj opisanem le za prodajo dragih aparatur.
Ljudje so stoletja lahko živeli brez bioworks,ledvorks, vodaworks,......, pa smo tukaj tudi prišli živet njihovi potomci.
Življenje je v resnici enostavno in stvari, ki jih potrebujemo za skoraj večino težav, obstajajo v naravi in so zelo poceni, dostopni vsakomur.
Če je nekdo recimo 50 let zastrupljal svoje telo, mu sedaj neka aparatura ne more v nekaj dneh očistiti vso nesnago. Potreben je bil čas za nabiranje nesnage in potreben je čas za odstranitev tega. Del posledic ostane trajnih. Aparature so samo za psiho, ki pa največkrat deluje samo kratek čas.

#289 Vsezazdravje

Vsezazdravje
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 2. november 2011, 18:36

Marsa, bom odprl novo temo, če mi uspe natipkat bom že danes, drugače pa v kratkem.

Hvala in lep pozdrav;)

#290 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. november 2011, 18:53

:palec: x:)x

fino, ampak ni panike... take your time.. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#291 Vsezazdravje

Vsezazdravje
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 4. november 2011, 18:39

Ok sem videla potem v nadaljnih postih, da bo nova tema o tem. Čakam... x:)x


Dočakala:) Nova tema Beckov Protokol je odprta.

#292 vital123

vital123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 31. januar 2012, 15:20

Moja hči je pri 16 letih imela hude težave z aknasto kožo na obrazu. Pila je koncentriran sok aloe vere (v lekarni se ne dobi), zjutraj na tešče in zvečer pred obrokom in v dobrem mesecu se ji je koža zelo sčistila. Ne rečem, da popolnoma, še ima sem pa tja kakšen mozolj ali akno, je pa razlika kot dan in noč.
Ta napitek je pomagal tudi drugim, tako da lahko rečem, da res deluje. Je pa od Herbalife, verjetno poznate.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0