Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Osma hiška


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
227 komentarjev na to temo

#26 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 27. januar 2005, 21:55

Tudi moja 8. hiška je polna; Uran, Pluton, Mars. :8):
Dum spiro, spero.

#27 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 27. januar 2005, 22:01

Kaj pa jaz, ki nimam nobenega planeta v 8.hiši ? xnckrivx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#28 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 27. januar 2005, 22:05

Včasih je še boljše, če ni nobenega. Moj Mars in Pluton mi delata tragedije. :o|o:
Dum spiro, spero.

#29 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 27. januar 2005, 22:46

Uran v 8. lahko pomeni (preverjeno) nenavadne želje v postelji, nenavadni (javni) kraji, pa tudi z več osebami naenkrat! Če je prav aspektiran... x:px

tak da tisti ki ga imate :vragec:

#30 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 27. januar 2005, 23:19

<{POST_SNAPBACK}>Uran  v 8. lahko pomeni (preverjeno) nenavadne želje v postelji, nenavadni (javni) kraji, pa tudi z več osebami naenkrat! Če je prav aspektiran... x:px

tak da tisti ki ga imate :vragec:

Poznam primerke, ki si želijo tak seks, pa nimajo Urana v 8. hiši... :vragec:

Se popravljam, moj Uran je v 7.hiši.. x^x
Dum spiro, spero.

#31 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 27. januar 2005, 23:27

<{POST_SNAPBACK}>Poznam primerke, ki si želijo tak seks, pa nimajo Urana v 8. hiši...  :vragec:

Se popravljam, moj Uran je v 7.hiši..  x^x


Hmmmmmmmmmm... xscratchx :inocent: x:Dx :vragec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#32 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 27. januar 2005, 23:38

<{POST_SNAPBACK}>Poznam primerke, ki si želijo tak seks, pa nimajo Urana v 8. hiši...  :vragec:

Se popravljam, moj Uran je v 7.hiši..  x^x


Ja seveda, se strinjam, ni edini pokazatelj. Je verjetno, ni pa nujno da bo oseba s tem položajem prakticirala swingerstvo. Lahko ima močnega Saturna ki to preprečuje ali kaj drugega... x:)x

#33 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:13

Za swingerstvo so dovolj že planeti v Vodnarju ali v 11. hiši, tako, da ne gre vsega metati v en koš. Če imaš spotoma še Urana v 8. se lahko nadejaš kakšnega infarkta pri grupnem. x:Dx :vragec: x:px
Dum spiro, spero.

#34 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:20

<{POST_SNAPBACK}>Za swingerstvo so dovolj že planeti v Vodnarju ali v 11. hiši, tako, da ne gre vsega metati v en koš. Če imaš spotoma še Urana v 8. se lahko nadejaš kakšnega infarkta pri grupnem.  x:Dx  :vragec:  x:px

xg:Dx xg:Dx xg:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#35 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:34

<{POST_SNAPBACK}>Za swingerstvo so dovolj že planeti v Vodnarju ali v 11. hiši, tako, da ne gre vsega metati v en koš. Če imaš spotoma še Urana v 8. se lahko nadejaš kakšnega infarkta pri grupnem.  x:Dx  :vragec:  x:px


V 11. Venera, luna v Vodnarju, 8. pa prazna....

aja, pa na swingerstvo še pomislila nisem :eek:

#36 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:39

<{POST_SNAPBACK}>V 11. Venera, luna v Vodnarju, 8. pa prazna....

aja, pa na swingerstvo še pomislila nisem :eek:


jaz imam luno v Vodnarju, 8.hišo prazno...in venera v Northe Node :eek:
Kaj to pomeni ? :8):

Kaj pa je to, kam morem pogledat za swingerstvo ? :inocent:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#37 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:45

Hej, kaj ste tolk zapeli za tole swingerstvo. saj to je isto kot grupni. x:Dx
Dum spiro, spero.

#38 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:47

:8): pa mi bi rad grupni... xg:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#39 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:48

<{POST_SNAPBACK}>jaz imam luno v Vodnarju, 8.hišo prazno...in venera v Northe Node :eek:
Kaj to pomeni ? :8):


Luna v Vodnarju super :palec:
Inteligentnost, humanitarnost... družabnost, človekoljubnost, verjetno se tudi veliko ukvarjaš z računalnikom in podobno. Je pa odvisno, kje je.

Kako si prišel do izračuna Venera v Lunin vozel?

#40 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:50

Swingerstvo se malo lepše sliši x:Dx

#41 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:51

<{POST_SNAPBACK}>Luna v Vodnarju super :palec: 
Inteligentnost, humanitarnost... družabnost, človekoljubnost, verjetno se tudi veliko ukvarjaš z računalnikom in podobno. Je pa odvisno, kje je.

Kako si prišel do izračuna Venera v Lunin vozel?

Tukaj imaš link...saj sem dal mojo natalno karto! Pa piše gor...! x;)x :palec:

http://www.lunin.net...50

Kar se tiče računalnika...bolj malo...sam na lunin.net in podobno ! x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#42 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:55

Ne ne...Lunin Vozel imam v 11.hiši ! x:Dx
Sem se zmotil...hehe
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#43 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 01:11

<{POST_SNAPBACK}>Ne ne...Lunin Vozel imam v 11.hiši ! x:Dx
Sem se zmotil...hehe


Lunin vozel imaš v Devici, južnega v ribah... S tem "grupni" žal niso povezani.

Bi prej rekla da tvoja Venera v škopijonu kaže na veliko čutnost, včasih strast do ekstremov. Tudi konjukcija z Uranom lahko ima želje po nenavadnih doživetjih v spolnosti. Tako, da ja... lahko da boš to prakticiral, še vedno odvisno predvsem od tebe. x!x

#44 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 28. januar 2005, 09:03

Prosim, da kdo kaj pove o naslednjem:

Moja 8. hiša je v ribah in je prazna....

..njen vlada - NEPTUN pa je odšel v 5. hišo ( v strelcu)

Moja 8. hiša sega od 05°56`57- (ribi) 9. hiša pa se začne z 00°00`00 (oven)


LP

#45 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. januar 2005, 10:04

<{POST_SNAPBACK}>

če gledam razpored hiš po placidu mam v 8h saturn, uran in mars ti med sabo tvorijo stelij + še z neptunom, ki je v 9h

Če pa gledam po razporedu na enake hiše (equal) mam neptuna tud v osmi
Ker sistem vam je ljubši, po placidu ali sistem enakih hiš?

stelij naj bi predstavlu nek talent iz področja kjer se tvori (v mojem primeru v osmi hiši), kakšen talent bi to lahko bil?

Poskusi s sistemom Koch, zna biti, da bo v osmi hiši kak planet manj, kar je čisto v redu.

Kajti imeti nekaj neprijetnih planetov na začetku devete hiše je prilično bolje kot imeti jih na koncu osme hiše. Sicer v deveti povzroči težave na začetku faksa, kasneje je oa potem nekaj več možnosti, medtem ko na koncu osme hiše pomeni krizo z zdravjem in počutjem na koncu življenja.

Pa tudi sicer bi bilo kar lepo, če bi se v zvezi z osmo hišo pogovarjali samo o seksu. A ta hiša predvsem pomeni močne življenjske krize in spremembe. Boleče, neprijetno. Seks je samo en del takih močnih občutij. Samo eden.

x:)x

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. januar 2005, 11:09

Seks je samo en del takih močnih občutij. Samo eden.


x:Dx x:Dx Pri osemdesetih prav gotovo. x;)x x:Dx

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 12:24

... jaz imam pa blazno ogromno 8. hiso, pa 'nic' notri (*razen vertexa in severnega cvora, ki sta v konjunkciji) - zacne se v dvojckih, celega raka in del leva.
Po drugi strani pa imam prvo ful majhno, 1. in 12. sta v istem znamenju, se krog zacne in zakljuci v sco - pa se tale 8. ogromna... zanimivo...

ja, mislim da se po Kochu spremeni mal, ampak planeti ostajajo, pluton v 10., kjer 'mora bit', ampak mislim, da se tale 8. hisa nekak drugac pol 'obnasa'...

No, pa mi pravzaprav ni tolk jasna tale 8. hisa, ne vidim tega tolk v teh znamenjih... ceprav je tako v dvojckih samo kakih 5 stopinj 8., a zacetek, jo se nekak najbolj dajem v dvojcka... a v bistvu je pa cel rak v 8.,
No tud 2. je jasno pol pac taksna in tud v kozorogu v bistvu nimam 'nobene hise'.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 13:59

Marsa, še vedno bolje da je prazna in velika...

Jaz že podzavestno vsak planet ki je tam povezujem na kakšen način bo umrla ta oseba... Ker sigurno bo, enkrat, nenaravne smrti... lahko pa zelo pozne starosti :palec:

uhhh... zdaj že sebe strašim

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 14:26

Ja, na tem testu sem jaz na celi crti 'pogrnila'..
... na nek nacin...
xscratchx... na drugega pa sem morda spasila tamalega zato...

Tolk tezko sem shendlala se vsa omoticna od poroda, poporodne depre (pa nekaksen shok je bil, ker je bil skoraj 1 mesec prezgodaj, se se nisem mogla tolk psihicno pripravit), da ima take tezke nekatere polozaje...

A pa zato tezila sestram zarad narkoze, no in so me upostevale, hodile so ga chekirat (ker se res ni zbudil skor 24 ur iz narkoze oz. je bil sicer kao buden, a cist omoticen in cist drugje), so se mal ustrasile vseen...

Ne saj jaz ne gledam samo kot smrt... kot globino tud, na nek nacin podobno kot 12.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 28. januar 2005, 14:32

Bern Objavljeno Danes ob 10:05

Poskusi s sistemom Koch, zna biti, da bo v osmi hiši kak planet manj, kar je čisto v redu.


sem zračunala karto po tem sistemu, pa je v bistvu še več planetov v 8: :sori:

Mars 8° 2’ 1"
Saturn 1°27’33"
Uranus 0°38’47"
Neptune 9°48’54" (vsi v kozorogu)

planet na koncu osme naj bi torej pomenu krizo z zdravjem ob koncu življenja, v mojem primeru sta na koncu 8h mars in neptun, kako bi se to dal povezat?

to glede sistemov, kater je najbolj preizkušen? Bern ti prakticiraš sistem po Kochu?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0