Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Osma hiška


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
227 komentarjev na to temo

#51 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. januar 2005, 14:33

lahko pa zelo pozne starosti :palec:


A to verjetno misliš, če je saturn v osmi? Pozna starost in sam samcat, osamljen umreš?

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 14:34

aha, vskocim (*saj imamo to nekje, sam ko je tolk teh tem hise, no morda je postavljeno se bolj specificno... ne spomnim se ta hip)..
Bern sicer se mi zdi preferira kocha. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. januar 2005, 14:35

xrolleyesx Sem pa res gledala dve karti poklicnih električarjev, ki sta se ponesrečila na delu, že sam mars kaže na zanimanje in poklic v teh kartah, zanimivo pa, da sta oba imela marsa v osmi.

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 14:37

zanimivo - a je bil aspekt z uranom ali s cim?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 15:09

<{POST_SNAPBACK}>Ja, na tem testu sem jaz na celi crti 'pogrnila'..
... na nek nacin...
xscratchx... na drugega pa sem morda spasila tamalega zato...

Tolk tezko sem shendlala se vsa omoticna od poroda, poporodne depre (pa nekaksen shok je bil, ker je bil skoraj 1 mesec prezgodaj, se se nisem mogla tolk psihicno pripravit), da ima take tezke nekatere polozaje...

A pa zato tezila sestram zarad narkoze, no in so me upostevale, hodile so ga chekirat (ker se res ni zbudil skor 24 ur iz narkoze oz. je bil sicer kao buden, a cist omoticen in cist drugje), so se mal ustrasile vseen...

Ne saj jaz ne gledam samo kot smrt... kot globino tud, na nek nacin podobno kot 12.


Marsa, jaz se spomnim ko si enkrat pisala o tem zelo dobro :palec: Vem da je bilo hudo! Čisto razumem kako te je skrbelo.

Kot si rekla pa je vse kaj drugega bolj pomembno, denar, dediščina.... sama globina človeka... tako da s samo starostjo nima nobenega smisla povezovat kot je že nekdo prej povedal.

#56 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 15:14

<{POST_SNAPBACK}>lahko pa zelo pozne starosti :palec:
A to verjetno misliš, če je saturn v osmi? Pozna starost in sam samcat, osamljen umreš?


Ja Saturn, tako... dolgo življenje... zakaj v samoti? Ni rečeno!

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 15:14

A res? Spomnis se tega? Si ze tako dolgo tu? ker to sem morala ze zdavnaj nekje pisat... Se pa dobro spomnis...

Ja, saj - itak..
Kot 12. - zapori. :||| x:o)x

je pa zanimivo.. no to sodi v 2. temo (*a ste vedeli, da imamo temo 4., 8. in 12. - ali celo se posebej 'oklutne hise', no morda je to skupaj, v podnaslovu)...
no jaz imam neptun v 12., pa celo guzvo v 4. - tako je cisto dovolj tistile cvor tamle z vertexom.. :D

sam pa opazam, da dejansko JE tudi denar... pa v bistvu ne samo dediscina... ampak vcasih podobno kot s 7. - prek nekoga nekaj nekako...
Niso zastonj 'okultne hise' to, jih je najtezje postekat...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. januar 2005, 16:02

Hej Marsa, :palec:

Super je, da si spet nazaj v astro temah. x:)x
Pravzaprav si nas kar malo zanemarila. :vragec:
Kao, da teme super laufajo....

Po moje se je spet malo pokvarilo ravnotežje med tistimi, ki znanje posredujejo, in tistimi,ki po znanju hlepijo... x:px x;)x x8Dx


Btw. V 8. hiši imam Sonce. Neaspektirano x8Dx .

#59 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 28. januar 2005, 16:06

<{POST_SNAPBACK}>Lunin vozel imaš v Devici, južnega v ribah... S tem "grupni" žal niso povezani.

Bi prej rekla da tvoja Venera v škopijonu kaže na veliko čutnost, včasih strast do  ekstremov. Tudi konjukcija z Uranom lahko ima želje po nenavadnih doživetjih v spolnosti. Tako, da ja... lahko da boš to prakticiral, še vedno odvisno predvsem od tebe. x!x


Yade,

Misliš, da "grupni" niso povezani... x:Dx , tud možno...sam pa ne bi trdil 100% ! :vragec: xg:Dx

Ostalo pa drži...delno ! x;)x :palec:

Thanks za razlago x!x :palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. januar 2005, 16:30

O, Ruby! x:Xx
Ja, res sem...
Je bilo tolk... pac tud za spedenat (ko se od prejsnje selitve nisem, mi je bilo skoda kar skenslat, predno vseh ne prechekiram,), pa tolk enga astro texta sem pisala, da mi je po pravici povedano bilo cist dost in mi je pasal v drugih temah cvekat... Po drugi strani bi mi pa spet pasalo, sam zavestno nisem sla v teme... :) (*ker bi skoraj morala pol kaj komentirat, pa sploh odpirala nisem xDDx)...
In ja - saj dbest laufajo, no kolikor opazam, imamo res tako bero dobrih astrologov, celo sproti lohk opazujemo ornk napredek pri nekaterih 'laicnih astrologih' ali pac cisto obicajnih Lunatkih, ki nekateri ful stekajo, vse bolj.... xyesx
Pa gre s svojim tokom....

Mal moram se zdruzit ene par tem pa tko...
Potem jih bom pa mal osvezevala...
Zdaj nima smisla, bo sam zmeda...

......

A ti imas pa celo Sonce v 8.? xDDx
zanimivo... neaspektirano?
se bolj zanimivo... odstekano... cist kul, na nek nacin. :palec: Vsaj ni obremenjeno s kakim tecnezem.

:palec: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. januar 2005, 17:23

:D hihi marsa js mam tud tole, v dvojčku pa do raka, notr ta Vertex karkol že je to, pol polarni asc.... pa severni lunin vozliček... direkt na 8. :D hm hm ampak kaj zdaj to pomeni, meni vse kar ni dejansko vidno na nebu kot glomazeč se planet mi je tok eksotično kt komarjem antarktika....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#62 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 17:55

<{POST_SNAPBACK}>Yade,

Misliš, da "grupni" niso povezani... x:Dx , tud možno...sam pa ne bi trdil 100% ! :vragec:  xg:Dx

Ostalo pa drži...delno ! x;)x  :palec:

Thanks za razlago x!x  :palec:


Santos, rekla sem da z luninim vozlom niso. Ostalo pa le poglej, na sebi boš opazil :palec: Moraš se učit iz izkušenj!

#63 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:08

<{POST_SNAPBACK}>By the way črna luna v 8. hiši mi še vedno ni jasna kljub Aishinem linku  :8): kaj predstavlja v ljubezni?
da se ne bom poročila, ze vem, da verjetno ne bom imela frocov, tudi.
sem pozabila še kaj pomembnega izpostaviti ?  :inocent:
Kaj pa 8. hiša pretezno v ribicah? x:)x


Črna Luna sploh ni tako pomembna.... ne predstavlja ničesar drugega kot "znajdi se" kjer seže tvoja temna plat osebnosti... pač ne moreš nič, razen da tam poskrbiš da se v najslabši luči ne pokažeš (v hiši ). Ne pomeni da se ne boš poročila, tudi za "froce" kažejo druge stvari, nisi jih napisala sem...

5. hiša....? planeti, kje so??? 7. hiša? itd.... Marsa bi ti dala boljši odgovor!

Pozdrav x:)x

#64 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:10

Zelo previdno tlele. Sistem hiš pa to. OK vedno težim kot mamica. Ko se Marsa sprostila vpadem z ZELO PREVIDNO pa to. Ok 8ma je mnda več ORGAZEM, 5ta je pa (lust) te reči KREATIVNO DELANJE, pO5tla a ne? 11ta je pa TA PRAVA LJUBEZEN, hehehe; kaj pa 12ta KARMIČNA neLJUBEZEN? 10 MASTER 4 SERVANT? A sem spet KINKY????

#65 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:14

Jaz imam pa Venero v strelcu v 8. hiši. Kaj pa to pomeni?
Scio mi nihil scire

#66 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:20

Marsa, ne vem zakaj, niti od katere teme je bilo to... sem si pa zelo zapomnila... nekaj stvari si sploh zapomnim... pa od Tamare, Aiwe, Pokowca, ne vem zakaj x:Dx

12. pa itak, to je tudi za men težko, pa bomo drugič o tem ko bo primerna tema prišla na vrh :palec:

#67 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:28

kaku se počuiš z to 8mo hiško?

#68 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:31

po meni se gre za preživetje PO življenju

#69 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:34

<{POST_SNAPBACK}>Zelo previdno tlele. Sistem hiš pa to. OK vedno težim kot mamica. Ko se Marsa sprostila vpadem z  ZELO PREVIDNO pa to. Ok 8ma je mnda več ORGAZEM, 5ta je pa (lust) te reči KREATIVNO DELANJE, pO5tla a ne? 11ta je pa TA PRAVA LJUBEZEN, hehehe; kaj pa 12ta KARMIČNA neLJUBEZEN? 10 MASTER 4 SERVANT? A sem spet KINKY????


ej, to je potem cela štala...10master4servant...a to pomeni, da če eden od partnerjev master, drugi servant? igranje vloge žrtve in s kom to počnemo?...tako bi bila zadeva še kar smiselna..
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#70 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:41

1 sexy body
2 sexual prowess, personal power
3 seduction
4 marshy sex
5 kamasutra
6 yes master
7 oh no, i do that
8 oh
9 oh well
10 topdogging kraan
11 true love, astral protectiom
12 te witch who loved me

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:44

jebelacesta...če gledam svojo astrokarto...sem čist zaj*....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. januar 2005, 18:48

osma hiša se mi začne v ribah in nadaljuje z ovnom...jupiter v ovnu...po življenju bom med morjem in ognjem...recimo transformacija, ki iz vode nardi paro in para se razširi po celem vesolju (jupiter)...a je to bedasto sklepanje?

diana :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#73 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:58

Moja 8.h. se začne v Raku in konča v Devici, notri pa v Levu kraljuje retro Mars.
Notri še severni L.vozel in Vertex v Raku in čisto na koncu (po Placidusu) še Uran. :inocent:

#74 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 28. januar 2005, 20:05

8.hiša in preživetje po življenju...tega res ne razumem, se pa že raje ukvarjam s tradicionalno astrologijo kot z nečim o čemer ne vem nič. Aja..po življenju..temle sedaj...bi morala kazat druga hiša...ker če je 12. asc. prejšnjega lifa, je 2. asc. naslednjega življenja. Vam sporočim, ko bom tam... x;)x
Meni moja 8. kaže kako bom umrla recimo ... upam, da res ne na kakšni operacijski mizi ali z zašitim trebuhom noter pa pozabljen skalpel. :wOOt:
Dum spiro, spero.

#75 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 28. januar 2005, 21:16

Jaz bom na primer zelo dolgo živela. Tam nekje 95, 97 minimalno.
Tako sem sklenila.

Pri tem imam 8.hiško totalno nabutano.

Hiška se začne v Tehtnici, kjer imam na 29 st. Merkurja, ter nadaljuje s Škorpijonom in Soncem, ki je z omenjenim Merkurjem v konjunkciji. Potlej so v istih krajih še Venera, Neptun in Lilith v medsebojni konjunkciji.

Pa durh in durh se ukvarjam z enim denarjem, ga šibam naokoli in veselo razmnožujem.

Smrti, transforamcije??? Me ni strah sprememb, moje življenje je ena sama sprememba, borba, prilagajanje. Ker sem že od nekdaj bojevnik, mi tole ni pretežko.


Mimogrede, Bern, morda ne bi bilo narobe, da bi nesrečotrosne komentarje omilil. Niso vsi bojevniki, kakšnim občutljivim dušicam je zadosti že manj.


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0