Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Osma hiška


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
227 komentarjev na to temo

#201 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:18

Uran imaš v Levu? :eek: pih!

pr men gre pa glih iz opozicije z natalnim saturnom... :switz: x8Dx

moja tud ful velika...je celo znamenje device pojedla, pa tud severni vozu je tam in seveda še saturnček a ne Objavljena slika

a ti maš tud čvor v 8. (pa že tko si škorpijon)
pa še saturn... hm, sam menda ta ni slab (in tud jaz poznam nekaj folka s tem položajem in ne morš verjet, vsi izvirajo iz res dost dob situiranih družin, pa ne glede na ostalo oz. so nekako prišli do kakega kapitala).

jaz pa mam vrinjenega raka in kozoroga. sej mi je kul, imam rajši 3. hišo v vodnarju kot v kozorogu. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#202 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:23

Objavljena slika



Maš veliko? Objavljena slikaPa devico zavozlano s Satkotom not? Objavljena slika

Hm.........Objavljena slika


8. hiša, da ne bo kakšne pomote Objavljena slika Ja nimaš kej tko, k se je postavilo pr mojemo rojstvu tko zdej je.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#203 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:23

Uran imaš v Levu? :eek: pih!

pr men gre pa glih iz opozicije z natalnim saturnom... :switz: x8Dx


Ja. Objavljena slika Ego do plafona. Objavljena slika

#204 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:24

x:Dx

a to je to (samo) al kaj? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#205 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:25

8. hiša, da ne bo kakšne pomote Objavljena slika Ja nimaš kej tko, k se je postavilo pr mojemo rojstvu tko zdej je.


A ma od hiše si ti govorila.........Objavljena slika

x:Dx

a to je to (samo) al kaj? x;)x


Ne. Ni sam to. Objavljena slika Sam kaj vem, rajš nebi zdej druzga, k nas Pinka bere. Objavljena slika

#206 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:27

OK. K drugač pa bi. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#207 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:29

OK. K drugač pa bi. xDDx x;)x


Itak. Objavljena slika

#208 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:31

a ti maš tud čvor v 8. (pa že tko si škorpijon)
pa še saturn... hm, sam menda ta ni slab (in tud jaz poznam nekaj folka s tem položajem in ne morš verjet, vsi izvirajo iz res dost dob situiranih družin, pa ne glede na ostalo oz. so nekako prišli do kakega kapitala).

jaz pa mam vrinjenega raka in kozoroga. sej mi je kul, imam rajši 3. hišo v vodnarju kot v kozorogu. Objavljena slika


Nimaš kej ja škorpijon na kubik (sej ne da se kej pritožujem Objavljena slika )
No moram rečt, da pri meni ni bilo tako vendar mi nikoli nič ni manjkalo, verjetno pa tudi zaradi tega Saturna gledam mal bolj skromno na stvari, pač ne rabim veliko. Sicer pa sedaj res ni neki finančnih težav, k sem kar preudarna, čeprav znam tud kr precej zapravljat. Sam veš se znam tud ustavit.

se strinjam...boljš zrak v 3. kot počasni kozorogec...

Ne. Ni sam to. Objavljena slika Sam kaj vem, rajš nebi zdej druzga, k nas Pinka bere. Objavljena slika


Zdej je pa kr na enkrat sramežljiv ratu al kuga?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#209 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 6. oktober 2011, 09:37

Nekdo je spraševal, kaj pomeni Neptun v 8. hiši, pa ni bilo odgovora. Ga ima še kdo? Če sem prav razumela pisanje tukaj, naj bi bila takšna kombinacija problematična.

Jaz imam 8. hišo v škorpijonu, od planetov pa v njej samo Neptun, ki je v strelcu in v opoziciji z Marsom. Kolikor razumem, je kombinacija vsega tega precej temačna, edino strelec ima lahko nekakšen pozitiven vpliv ali kako?

#210 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. oktober 2011, 10:17

Nekdo je spraševal, kaj pomeni Neptun v 8. hiši, pa ni bilo odgovora. Ga ima še kdo? Če sem prav razumela pisanje tukaj, naj bi bila takšna kombinacija problematična.

Jaz imam 8. hišo v škorpijonu, od planetov pa v njej samo Neptun, ki je v strelcu in v opoziciji z Marsom. Kolikor razumem, je kombinacija vsega tega precej temačna, edino strelec ima lahko nekakšen pozitiven vpliv ali kako?


Mogoče ti ta opozicija samo nekolk hroma marsa, to pomeni, da fizična energija ni vedno na višku. Seveda pa je odvisno tudi od drugih planetov, kako aspektirajo na oba. Moja hči, letnik 75 ima neptuna v strelcu, vendar je odvisno, kako je aspektiran na sonce, luno, ASC in še kaj, da lahko rečemo, kakšen je njegov vpliv v osmi. Pazit je treba na narkotike, zdravila, na vsak način se jih je treba bolj izogibat, kot ne.

#211 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. oktober 2011, 10:24

Pazit je treba na narkotike, zdravila, na vsak način se jih je treba bolj izogibat, kot ne.

Res je.
Dejansko obstaja možnost tako spalnih motenj kot tudi je treba bit previden z doziranjem raznih narkotikov, v primeru narkoze pa sploh bit previden oz. če je res nujno. ali zamnjašt dozo (če se da).


Čebelica, a dej! Tko kot imaš ti z Marsom imam jaz identično s Plutonom (na mc v 10. v kvintilu z asc)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#212 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 7. oktober 2011, 08:30

Mogoče ti ta opozicija samo nekolk hroma marsa, to pomeni, da fizična energija ni vedno na višku. Seveda pa je odvisno tudi od drugih planetov, kako aspektirajo na oba. Moja hči, letnik 75 ima neptuna v strelcu, vendar je odvisno, kako je aspektiran na sonce, luno, ASC in še kaj, da lahko rečemo, kakšen je njegov vpliv v osmi. Pazit je treba na narkotike, zdravila, na vsak način se jih je treba bolj izogibat, kot ne.


Meni Neptun tvori trigon z ascendentom, Mars pa trigon s Plutonom (to so vsi njuni aspekti). Ko sem omenila temačne kombinacije, sem bolj kot na smrt mislila možno izgubljanje v okultnem, zaplete z dediščinami, ekscentričnost v seksualnosti (takšne imam asociacije glede na običajne opise teh kombinacij, precej manj sicer glede na realnost).

Kar se pa tiče zdravil, narkotikov - a to pomeni, da Neptun v osmi hiši potencira občutljivost na te substance ali kaj je s tem mišljeno? Sama po naravi nisem naklonjena jemanju zdravil, na srečo tudi ni bilo potrebe, edino negativno izkušnjo imam s porodom, kjer sem prepustila odločanje stroki in sem ravno tam na žalost doživela največji vpliv neke substance na mojo zavest - izgleda, da je šlo za predoziranje (posledično gre tudi za moje sekiranje kako je to vplivalo na otroka). Pri drugem porodu so upoštevali mojo željo, da rojevam brez zdravil in je vse potekalo naravno, na veliko lepši zavestni ravni.

#213 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. oktober 2011, 11:08

Meni Neptun tvori trigon z ascendentom, Mars pa trigon s Plutonom (to so vsi njuni aspekti). Ko sem omenila temačne kombinacije, sem bolj kot na smrt mislila možno izgubljanje v okultnem, zaplete z dediščinami, ekscentričnost v seksualnosti (takšne imam asociacije glede na običajne opise teh kombinacij, precej manj sicer glede na realnost).

Kar se pa tiče zdravil, narkotikov - a to pomeni, da Neptun v osmi hiši potencira občutljivost na te substance ali kaj je s tem mišljeno? Sama po naravi nisem naklonjena jemanju zdravil, na srečo tudi ni bilo potrebe, edino negativno izkušnjo imam s porodom, kjer sem prepustila odločanje stroki in sem ravno tam na žalost doživela največji vpliv neke substance na mojo zavest - izgleda, da je šlo za predoziranje (posledično gre tudi za moje sekiranje kako je to vplivalo na otroka). Pri drugem porodu so upoštevali mojo željo, da rojevam brez zdravil in je vse potekalo naravno, na veliko lepši zavestni ravni.




Tako neptun kot tudi mars imata dva pomembna trigona, trigon med marsom in plutonom ti precej poveča možnost fizične regeneracije, moči, zato natalna opozicija med marsom in neptunom ni tako močna, kot bi bila sicer. Neptun v osmi predstavlja vse narkotike, tudi narkozo, ki jo dobiš ob porodu, zato je odvisna prava količina.
Ja, porodi se med seboj razlikujejo, zato verjemi, da bo tudi tretje šlo vse tako, kot je treba.:palec:

#214 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 7. oktober 2011, 13:40

Ja, porodi se med seboj razlikujejo, zato verjemi, da bo tudi tretje šlo vse tako, kot je treba.:palec:


No, tretjega pa ne načrtujemo x:)x

#215 osma23

osma23
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. januar 2012, 18:33

hello, vidim, da že nekaj časa ni bilo komentarja na to temo, pa vseeno upam, da se kdo oglasi...nikakor ne morem razvozljat te zmede v moji 8.hiši (ki je v tehtnici), kjer imam po vrsti v steliju saturn, jupiter, pluton, merkur; pluton pa je v domiclju. na koncu hiše imam še venero (v škorpijonu), ki pa se naj bi jo interpretiralo v 9 hiši.aspekti; poleg očitnih konjuktov še:MERKUR: kvintil mars, semi-sekstil uran, sekstil neptun, kvadrat severni vozeljPLUTON: semi-kvadrat MC (10 hiša)JUPITER: sextil neptun, trikotnik z ascendentomSATURN: semi-kvadrat uran, kvintil neptun, kvintil severni vozelj, trikotnik z ascendentomVENERA: kvadrat mars, kvadrat ascendentbolj, ko skušam nekaj smiselno povezat, manj mi je jasno :) any ideas?

#216 Jerry

Jerry
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 26. december 2013, 19:31

Torej osma hiška. 

Osmo hišo imam v strelcu, osma hiša pa vsebuje tudi sonce, saturn, uran in neptun. Mi lahko kdo pove kaj več?



#217 Jerry

Jerry
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 26. december 2013, 19:44

Aja še to ali imam v osmi hiši stelij, kajti sonce, uran, neptun in saturn so v znamenju kozoroga?



#218 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 31. december 2013, 15:00

Mene pa zanima, na realnih primerih, dediščina in dobiček (npr. od delnic) v zvezi s polno osmo hišo. Pozna kdo take ljudi? Dobro živijo v skupnosti, kjer večino denarja prispeva partner?

Jaz imam prazno osmo hišo, tako da nimam takih izkušenj.



#219 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 31. december 2013, 15:14

Aja še to ali imam v osmi hiši stelij, kajti sonce, uran, neptun in saturn so v znamenju kozoroga?

 

Ja, v osmi hiši imaš stelij. Ljudje s soncem v 8. hiši običajno  živijo polno  življenje in dobijo tudi dediščino, oziroma se zavedajo, da jo bodo dobili.  Mogoče kaj od tega drži? Pomembni so pa seveda tudi aspekti. Glede na moč Saturna v tvojem primeru, bi lahko, korak za korakom prišel do uspeha, ki je na nek način odvisen tudi drugih (npr. en tak primer so ljudje, ki upravljajo s denarjem drugih) ali nekoliko kasneje v življenju. Saturn vedno zahteva svoj čas, vedno pa teži k strukturi.



#220 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. januar 2014, 17:06

Mene pa zanima, na realnih primerih, dediščina in dobiček (npr. od delnic) v zvezi s polno osmo hišo. Pozna kdo take ljudi? Dobro živijo v skupnosti, kjer večino denarja prispeva partner?

Jaz imam prazno osmo hišo, tako da nimam takih izkušenj.

 

Res je, da ne poznam takih primerov, sploh z dediščino ampak sem pa poznala eno osebo z močno 8. hišo (stelij 4 planetov), ki je bila dobesedno mahnjena na denar. Pa tud znajdla se je in vse dobila kar se da ceneje ipd. Sicer pa sama dobro služi. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#221 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 2. januar 2014, 18:01

Hvala, sej to, da je stvari dobila pol ceneje, že kar veliko pove. Očitno se gre za škorpijonsko "intenzivnost" in prodornost na področju financ.  Mi je odprlo nek nov pogled na 8. hišo.



#222 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 7. januar 2014, 14:00

Ja, v osmi hiši imaš stelij. Ljudje s soncem v 8. hiši običajno  živijo polno  življenje in dobijo tudi dediščino, oziroma se zavedajo, da jo bodo dobili.  Mogoče kaj od tega drži? Pomembni so pa seveda tudi aspekti. Glede na moč Saturna v tvojem primeru, bi lahko, korak za korakom prišel do uspeha, ki je na nek način odvisen tudi drugih (npr. en tak primer so ljudje, ki upravljajo s denarjem drugih) ali nekoliko kasneje v življenju. Saturn vedno zahteva svoj čas, vedno pa teži k strukturi.

 

pa nekateri trdijo, da 8. hiša pomeni izguba dediščine.

 

 



#223 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. januar 2014, 07:52

pa čeprav nekateri trdijo, da 8. hiša pomeni izguba dediščine.

Ma ne. Dediščina spada pod okrilje 8. hiše. Je treba pogledati kako je s to hišo, v katerem znaku je, kje je njen dispozitor, če v njej prebivajo kakšni planeti in njihovi aspekti.

 

Preko 8. hiše se vidi meddrugim tudi kakšni bodo davki...



#224 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 11. januar 2014, 20:43

Ma ne. Dediščina spada pod okrilje 8. hiše. Je treba pogledati kako je s to hišo, v katerem znaku je, kje je njen dispozitor, če v njej prebivajo kakšni planeti in njihovi aspekti.

 

Preko 8. hiše se vidi meddrugim tudi kakšni bodo davki...

osti jarej Rubikaheartpump.gifrainbow.gif long time no see

 

Davki pravišscratchchin.gif1book.gificon28.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#225 LuninoDete

LuninoDete
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. avgust 2014, 14:31

Mene bi tudi zanimalo kaj naj bi vse to pomenilo. Tudi sam imam precej močno osmo hišo. Venera, sonce in mars. Me že spreletava srh :) Maras imam v biku, sonce in venero pa v dvojčku.

 






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0