Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

RETROGRADNOST


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
118 komentarjev na to temo

#101 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 1. oktober 2005, 16:36

Dobro mi jo je zagodel moj planetni vladar Mars že na svoj prvi dan retrogradnosti: nekdo mi je vlomil v avto in ukradel denarnico z vsemi karticami in osebnimi dokumeti!!! :sick: :devil: :devil: :devil: :devil: xNNx :vtz: :bomb:

Se prav vidi štala v moji karti: Marsa imam v 2.hiši , to očitno pomeni, da me bo vse skupaj hudo tolklo pa žepu (menjava vseh dokumentov s preklici stane 25 jurjev!). Če je že prvi dan tako grozno, le kaj še bo tja do 10.decembra??!!



:sick: :sick: :sick:

#102 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 4. oktober 2005, 09:41

Meni pa se je sinoči med treningom :eek: sporaznila baterija-akumulator :vragec:
Lilo je kot iz škafa, jaz pa z mrtvim avtom ob 23. sredi ceste, pa vsi frendi iz kluba že šli domov. :xx!: :V: :vragec:


Ku....kuruz :mad2:

Jao Primavera, jaz mam tudi Marsa v 2. hiši :O: (in bo tam tudi v prihodnjem solarcu, z izključno slabimi aspekti :O: :vragec: )

Se malo tolažim, da je moj Mars kilav, je v Vagi natalno (in zato klinčevo malefičen :sniky:

#103 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 7. oktober 2005, 22:02

No, meni se je danes nekdo zaletel v avto- čelno, še dobro, da mi ni nič bilo! Dva huda zalogaja v enem tednu!
Ruby, kaj pomeni, da bo Mars tudi v prihodnjem solarcu tam?
Moj Mars je v dvojčkih,v opoziciji z Neptunom, drugače pa je kar super aspektiran.

#104 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 8. oktober 2005, 20:16

Samo da ti nič ni bilo pri prometni! :O: :palec:

Solarni povratek je čas enega leta in sicer od enega rojstnega dne in točne ure, ko tSonce doseže Sonce rdx .

Naredi se posebna karta, kjer je razpored planetov točno na dan datum in uro/minuto. Ta karta ima torej Asc, Mc, Ic, Dc...hiše... velja pa ze eno leto.
Bern obvada to.

#105 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. oktober 2005, 20:42

Včeraj sem bila zelo melanhonična,jokava.Kar nekaj sem razčiščevala z mojo preteklostjo,dajala stvari v red v mojem življenju..pa same take reči....

danes pa živo nasprotje....vesela,polna energije in volje do življenja.....
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#106 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. oktober 2005, 20:02

Če boš jutri spet malo v depri, se bo reklo, da te tolče Uran ...

En dan tko, drug dan pa kontra. I tako dvaesosam puta ...

:xx!:

#107 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 1. november 2005, 17:55

Baje da bo od 14.11. pa do 4.12.05 Merkur retrograden v Strelcu? A to pomen, da bomo še bolj raztreseni kot smo?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#108 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 2. november 2005, 15:23

jao, še to! Ker bom imela v tem obdobju kvadrat Saturna z Merkurjem, mi pa lahko to prinese hude nevšečnosti.

Bi lahko nekdo, ki obvlada (Bern? :mezik: ) kaj povedal o negativnem aspektu Saturna in Merkurja. Na ASTRO.COM MI JE IZPISALO, DA SE BO TREBA POsLOVITI OD KAKE DRAGE OSEBE! V kakšnem smislu? Bo kdo umrl, ali se bom samo s kom spičila, kar je skoraj običajno? me je pa kar malo strah....

#109 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 3. november 2005, 10:53

jao, še to! Ker bom imela v tem obdobju kvadrat Saturna z Merkurjem, mi pa lahko to prinese hude nevšečnosti.

Bi lahko nekdo, ki obvlada (Bern? :mezik: ) kaj povedal o negativnem aspektu Saturna in Merkurja. Na ASTRO.COM MI JE IZPISALO, DA SE BO TREBA POsLOVITI OD KAKE DRAGE OSEBE! V kakšnem smislu? Bo kdo umrl, ali se bom samo s kom spičila, kar je skoraj običajno? me je pa kar malo strah....




xrolleyesx Sem že imela kar nekaj slabih aspektov saturna in merkurja, pa ni bilo nobene smrti v zvezi s tem, poglej kje merkur in saturn sta, vladarje, v kakšenem aspektu natalno in povežeš.

#110 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. november 2005, 12:37

jao, še to! Ker bom imela v tem obdobju kvadrat Saturna z Merkurjem, mi pa lahko to prinese hude nevšečnosti.

Bi lahko nekdo, ki obvlada (Bern? :mezik: ) kaj povedal o negativnem aspektu Saturna in Merkurja. Na ASTRO.COM MI JE IZPISALO, DA SE BO TREBA POsLOVITI OD KAKE DRAGE OSEBE! V kakšnem smislu? Bo kdo umrl, ali se bom samo s kom spičila, kar je skoraj običajno? me je pa kar malo strah....

Ah ne, keš ti bo dolžan pa ne bo hotel več slišat zate ... x:Dx

Šala, šala!!

Mogoče mu bo pa kartice za telefon zmanjkalo - Merkur/komunikacija, Saturn/pomanjkanje - eto.

#111 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. november 2005, 13:28

uuu x:px x:px x:px




x?x x?x x?x :eek:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#112 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 22. november 2005, 17:50

Še nekaj ur, pa se Saturn obrne :o|o:
RETROGRADNI SATURN od 23/11/2005 - 02/02/2005 xrolleyesx

Merkur bo retro do 04/12/2005
Mars v Biku bo retro do 9/12/2005 , ravno da mi bo še dvakrat ekzaktno oponiral Sonce iz druge hiše :xx!:

Vsem, ki imamo Sonce v fiksnem znaku (Biki, Levi, Škorpijoni in Vodnarji), se nam ne godi ravno...

In konec leta bo šla nazaj še Venera: od 23/12/2005 do 2/2/2005.
Kupite darila za Božič pravočasno. Retro Venera je namreč zelo neugodna za nakupe!



x:)x

#113 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 22. november 2005, 17:57

A mi lahko to kdo malo bolje razlozi prosim
Uspeh je drznim zagotovljen!

#114 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 22. november 2005, 19:02

Liu :palec: , prebrskaj si malo nazaj tole temo in tudi temo 'Merkur potuje nazaj ta mesec', smo se že pošteno razpisali x:)x

**
Evo, ravnokar dobila šolski primer retrogradnosti :o|o:

Kliče moja naj prijateljica, ki je poročena s Palestincem.

Danes zjutraj naj bi odpotovali v njegov rojstni kraj tam nekje pri Nazaretu :eek: , pokazat otročiče(starejša ima 21 mesecev, ta nova dojenčica pa dober mesec) in na bratovo poroko
Na obisk h tastom so skupaj z njimi nameravali tudi njeni starši.
Kupili karte, naredili kovčke, zrihtali punčki in danes zjutraj je nekam IZGINIL njegov potni list :wOOt: :bomb:

Kar izginil je. A ga je imel v predalčku v avtu, bil čez mejo v Slo še predvčerajšnjim. Pretaknili so vsak kotiček. In so lepo ostali z dolgim nosom doma :o|o:
Preden bo dobil iz svoje ambasade (izraelska-on pa Palestinec)v Rimu novo potno listino, bo bratova (še ne) žena verjetno že rodila prvega frockota.

:inocent:

#115 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. november 2005, 22:31

Še nekaj ur, pa se Saturn obrne :o|o:
RETROGRADNI SATURN od 23/11/2005 - 02/02/2005 xrolleyesx
In konec leta bo šla nazaj še Venera: od 23/12/2005 do 2/2/2005.
Kupite darila za Božič pravočasno. Retro Venera je namreč zelo neugodna za nakupe!
x:)x

Mater, spet se mi bo naselil na mojo natalno Luno, proklet pezde! xrolleyesx
Good to know obaot Venus, da bom šparovna. Seveda butasti trgovci tega ne vejo. xrolleyesx

#116 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 24. november 2005, 12:22

Preden bo dobil iz svoje ambasade (izraelska-on pa Palestinec)v Rimu novo potno listino, bo bratova (še ne) žena verjetno že rodila prvega frockota.

... kar pa je neprimerno prej kot pa da ta frocko te svakinje že naredi prvi razred.

x:Dx

#117 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 26. november 2005, 20:15

Vsem, ki imamo Sonce v fiksnem znaku (Biki, Levi, Škorpijoni in Vodnarji), se nam ne godi ravno...

x:)x


:O: :C: :sori:
Scio mi nihil scire

#118 Saiya

Saiya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 30. november 2006, 16:22

Imam retrograden Merkur v Škorpijonu v 9. hiši na 0 stopinje in nekaj , prav tako retrograden tudi severni vozelj v Strelcu v 11. hiši na 10 stopinj in nekaj. Kaj se vam zdi? :eek: :eek:

#119 Tagat

Tagat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 30. november 2006, 17:05

Imam retrograden Merkur v Škorpijonu v 9. hiši na 0 stopinje in nekaj , prav tako retrograden tudi severni vozelj v Strelcu v 11. hiši na 10 stopinj in nekaj. Kaj se vam zdi? :eek: :eek:


Tvoje razmisljanje je zelo globoko, zanimajo ga zadeve izza povrsine, misli so pod vplivom skritih strani iz tvoje podzavesti, res razumes lahko tisto, kar globoko zacutis, zato traja dlje ali pa ni veliko tem, ki bi ti bile res res zanimive. Vse to oblikuje tvojo zivljenjsko filozofijo, tvoj pogled na zivljenje, zate so smisli vedno skriti pod povrsino, isces trajnejsi in intenzivnejski smisel, pomen, ki bi bil zate zares usoden. Zanimajo te torej psihologija in podobne teme, retrogranost pa te se bolj doloca v smeri, da ne mores kar pobirati idej, ki krozijo okoli tebe, tezje izrazas svoje misli in vse, kar slisis, vpliva nate zelo osebno, zelo globoko in lahko sproza intenzivnejse reakcije, ki pa jih drzis v sebi. Tvoja naloga je cimbolj razumeti sebe, se boj zanimati za notranjega cloveka, kot pa za zunanji svet, oblikovati svoje lastno, samostojno razmisljanje, zaupati sebi v tem pogledu in se nauciti kasneje to tudi dovolj jasno skomunicirati.

Vozla sta pa itak skoraj vedno retrogradna, to je njuno normalno gibanje.
Besede imajo vrednost.
Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.
Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0