Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Theta


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
122 komentarjev na to temo

#101 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 20. april 2010, 05:09

Jaz delam s theto, čeprav je moja učiteljica že vrnila licenco, ker v Theti ni več našla kar je iskala, motilo jo je ločevanje, jaz tu, Kreator tam, prosiš ga za zdravljenje, ki ga ne izvajaš ti, ampak Stbvarnik, ti si samo opzovalec. Je zdaj našla Reference Point Thereapy, jaz ji še nisem sledila, nameravam kmalu, ker pri tej tehniki ne greš iz sebe do kreatorja, ampak direkt v sebe, v svoje srce in TI si Kreator, Stvarnik, ni ločevanja.


Malce ločevanja je, čeprav v biti ga ne more biti. Boga tako najdeš v sebi, gre samo za to, po kateri poti. In zavedanja nekaterih univerzalih resnic ali pa pravil...Sam sem nekatere koncepte thete zadržal, nekaj pa dodobra spremenil, tako da se tudi sam ne oslanjam ortodoksno na theta healing metodo. Drugače pa se v theti marsikdo "ne najde"...

Lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#102 Ann

Ann
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 12. september 2010, 09:05

Taki članki oz. razlaga je bila na Lunin Forum > LN FORUMI > Lunin Oglasnik > Nudim storitve. Pisal je pa neki E.C. kao o theta healingu.

Ni mi pa bilo jasno ko sem pogledal kaj on nudi na terapiji. Zraven thete je imel poudarjen še druge zadevce-odstranjevanje entitet, odpiranje 3. očesa......Skratka nisem zaštekal če je theta kao tako hvale vredna zakaj bi moral to posebej poudarjat. Mogoče zato da privabi več strank. Več ko ponujaš bolje zvuči. Tist kar sem pa kopiral na zgornji post je bilo pa napisan o razlagi o theti. Glede znanstvenih raziskav sem pa poleg tistega tam napisanga prečekiral še nekaj v angleščini.

Probaj malo pogledat tiste linke na njegovem postu pa malo pokomentiraj. Me prav zanima tvoj komentar. xDDx



No
tematika mi ni ravno znana, priznam. Sama se bolj ukvarjam z astrologijo, toda etika bi morala biti pri teh discipliha podobna oz. enaka.
Imam pa vprašanje: mi lahko nekdo razloži, kako lahko nekdo, ki se s tem ukvarja, uporablja to znanje (manipulira z ljudmi in za hrbtom tretje osebe dosega svoje interese - partnerskih odnosi) za doseganje lastnih koristi in interesov ter ne upošteva nobene etike in pravil, ki jih poučuje in svetuje drugim na raznih delavnicah in srečanjih.


Kje je tu verodostojnost osebe, ko nekaj poučuje in živi ravno obratno!!!

To temo je popravil/a Ann: 12. september 2010, 09:07


#103 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 12:09

No
tematika mi ni ravno znana, priznam. Sama se bolj ukvarjam z astrologijo, toda etika bi morala biti pri teh discipliha podobna oz. enaka.
Imam pa vprašanje: mi lahko nekdo razloži, kako lahko nekdo, ki se s tem ukvarja, uporablja to znanje (manipulira z ljudmi in za hrbtom tretje osebe dosega svoje interese - partnerskih odnosi) za doseganje lastnih koristi in interesov ter ne upošteva nobene etike in pravil, ki jih poučuje in svetuje drugim na raznih delavnicah in srečanjih.


Kje je tu verodostojnost osebe, ko nekaj poučuje in živi ravno obratno!!!



Saj etika je podobna oz. enaka kot pri drugih oblikah zdravljenja...osebek naj bi dal dovoljenje, theta healer naredi kao terapijo in vstavi programčke......z varovalko......naj se vse zgodi tako da bo najbolje za vse vpletene in v skladu z Božjo voljo...Objavljena slika to je najbolj simpl varovalka in lahko prihrani marsikatero težavo v prihodnosti...in če kakšen programček še ni primeren za to osebo, se pač ne bo aktiviral...v detajle pa res ne bi hodil...

Kako kdo uči in kako to izvaja v praksi je pa čist njegova stvar...Poznam kar nekaj primerov, ki so imeli zaradi teh programčkov kar resne probleme (niso bili pripravljeni)...in jih je bilo treba dobesedno mal skenslat oz. modificirat...da pa nekateri na tridnevnih seminarjih niso spoznal niti varovalk, niti v redu prizemljitve...je pa že mal za razmislit...Če se človeček ne prizemlji dobro ima lahko probleme s pritiskom v glavi, šumenje, itd...Objavljena slika

Če se res pride v theto se da res delat svašta...Objavljena slika ampak tega je sposobno samo okol 5-10% ljudi, ki se s tem ukvarjajo...drugi so bolj v alfa stanju in je to bolj podobno dobri miselni tehniki...Dober theta healer pa naj na tečaj ne bi vzemal ljudi, ki nimajo potrebnega predznanja in ki se jim o energijah in čakrah nič ne sanja...bi bil prevelik šok za njih in odvisno ali bi res prenesli to brez zunanje pomoči...vsak učitelj se pač tudi karmično vplete...če uči slabo bo kasiral tudi delček tistega kar ga bodo srali učenci, če uči dobro......Objavljena slika

Skratka theta healing se imenuje zato ker se pride v theta stanje...v theti so pa stvari močne...etika in vse ostalo je pa isto kot pri ostalih zdravljenjih......od znanja in zrelosti osebka, ki to uporablja v praksi je pa odvisno koliko se tega tudi kao drži...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#104 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 12. september 2010, 15:01

No
tematika mi ni ravno znana, priznam. Sama se bolj ukvarjam z astrologijo, toda etika bi morala biti pri teh discipliha podobna oz. enaka.
Imam pa vprašanje: mi lahko nekdo razloži, kako lahko nekdo, ki se s tem ukvarja, uporablja to znanje (manipulira z ljudmi in za hrbtom tretje osebe dosega svoje interese - partnerskih odnosi) za doseganje lastnih koristi in interesov ter ne upošteva nobene etike in pravil, ki jih poučuje in svetuje drugim na raznih delavnicah in srečanjih.


Kje je tu verodostojnost osebe, ko nekaj poučuje in živi ravno obratno!!!



Kje je etika in verodostojnost zdravnikov, ki gredo štrajkat in neposredno z besedami grozijo, da bodo zaradi tega umirali ljudje?

Mimgrede, nisem razumel -partnerski odnosi...tretja oseba...Kdo je tukaj kdo? Ali si morda mislila, da nekdo dela na tem, da razdre partnerski odnos zaradi svojega interesa - prevzeti enega od partnerjev? Ali, da dela nekdo na pobudo enega od partnerjev brez vednosti drugega?
Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#105 Ann

Ann
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 12. september 2010, 16:19

Kje je etika in verodostojnost zdravnikov, ki gredo štrajkat in neposredno z besedami grozijo, da bodo zaradi tega umirali ljudje?

Mimgrede, nisem razumel -partnerski odnosi...tretja oseba...Kdo je tukaj kdo? Ali si morda mislila, da nekdo dela na tem, da razdre partnerski odnos zaradi svojega interesa - prevzeti enega od partnerjev? Ali, da dela nekdo na pobudo enega od partnerjev brez vednosti drugega?
Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž



Najlepša hvala za odgovor.

v tem primeru se je šlo za razdreti partnerski odnos zaradi lastnega interesa terapevta - prevzeti enega od partnerjev.

Ana

#106 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. september 2010, 16:53

Najlepša hvala za odgovor.

v tem primeru se je šlo za razdreti partnerski odnos zaradi lastnega interesa terapevta - prevzeti enega od partnerjev.

Ana



Taki terapevti imajo pri sebi veliko problemov na področju 2. in 3. čakre...Če terapevt ne zna ohraniti profesionalnega odnosa do stranke tudi če gola leži pred njim, potem bolje da se ne igra s tem...Skratka delo je delo...med terapijo naj bi bil odnos terapevt- pacient...po končani terapiji (delu) in v privat življenju je pa lahko tudi drugače...Objavljena slika

Poseganje v nek odnos- kjer sta partnerja že nekaj časa skupaj- z namenom razdreti tega zaradi svoje koristi je pa karmično full huda zadeva...ko pa karma vrne udarec, so pa temu tudi primerne posledice...potem pa jok in stok...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#107 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 13. april 2011, 12:34

No ja, Brezo - načinov poti do stvarnika je več, vendar je kar nekaj theta helerjev spremenilo način (osnovni) theta healinga in jo opravljajo pod drugimi imeni in na različne načine. Čeprav so recimo izšli iz Theta healinga.
Zakaj- vsak ima svoj odgovor....torej je nek razlog . Mene na ta način ne provociraš, ker se ne čutim striktno-orto usmerjenega theta helerja ampak imam pač svoje srce in svoj um. In vse to mi je dalo malce več podatkov, ki mi pač ne sedejo. In sem kaj spremenil in dodal.

Lepo bodi xvrtcx

Matjaž


Meni osebno Theta Healing,oz.Stvarnik :) zelo pomagal
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.

#108 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. april 2011, 22:56

Malo pogledal nazaj kaj sem sploh bluzio...Moja nova spoznanja...

Theta healing je lahko zelo učinkovit, če ga izvaja res usposobljena oseba, ki upošteva ali je določenemu osebku potrebna določena izkušnja ali pa jo je že prerasel...upošteva vse vpletene v proces, da je v najvišje dobro za vse...itd...Objavljena slika

Kolegica vještica je šla prav iz radovednosti malo pogledat kako bo theta healer predaval in kaj bo govoril...seveda ga je tudi čekirala iz katerega nivoja je deloval...človek je imel kar pojma...ampak na vprašanje "kaj pa karmični vzroki..."...je bil odgovor "karma je samo miselni konstrukt uma..." Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika V takem primeru bi se jaz počasi distanciral od takega človečka in mu sploh ne bi dal nič za brskat po mojih podzavestnih programčkih...pokazala mu je še neko kao skripto in kaj si misli o temu...in človek je samo gledal kaj je to za neko čudo...bila je modificirana skripta o theti, kjer se upošteva tudi karma in določene varovalke...takih in podobnih theta healerjev je pa skoraj večina po SLO...Objavljena slika

By the way med procesom ni prišel do glavnega Kreatorja (Bogeca), ampak samo do kao Kreatorja našega univerzuma... in do tega Kreatorčka ponavadi theta healerji tudi pridejo...če hočejo priti oz. delovati kao preko Šefeta morajo imeti pa tudi duhovno znanje...Je pa tudi preko našega Kreatorčka lahko terapija full učinkovita...Objavljena slika

Zakaj poudarjam duhovno znanje...Objavljena slika Ljudje so šli na predavanje...večina jih ni imela niti pojma kaj je to čakra, aura, itd...predavatelj jih vpraša ali jim zdownloada programčke...vsi kao JA...on jim začne downloadat programčke v podzavest...in potem jim je valjda začel dogajat...

Nekateri so prišli domov, sploh niso več nič čutil do svoje družine...mož ki podzavestno ni maral žene, se je ločil zapustil otroke...nekateri so v zelo kratkem času postali jasnovidni, jasnoslišni...tralala...na koncu so pristali na psihiatriji...nekaterim so bile odvzete določene izkušnje skozi katere bi morali in se je samo preneslo v prihodnost, ker brez tega ne morejo duhovno rasti...enim se je dobesedno začelo od vsega tega mešat in so postajali čedalje bolj razštelani. Potem so šli drugemu healerju, da je kao izničil vpliv teh programčkov oz. jih kao povozil ali reprogramiral...itd...

Take stvari so se dogajale tudi pri terapijah...večina theta terapevtov strank sploh ni znala prizemljiti...podobne stvari so se dogajale tudi pri tistemu Edmundu ki je imel seminarje na obali...in glih zaradi tega in podobnih stvari, večina takih terapevtov theta healing opušča...nekateri so pač dobesedno že dobili povratni učinek karme...to pač ni za vsakega...treba je poznati etiko in odgovornost ter imeti tudi kar nekaj duhovnega znanja...

To je podobno kot pri computeru...ko se ga kao delno formatira in na novo naloži programčke...povozi se stare, ki niso več primerni ali so celo škodljivi in se jih zamenja z novimi boljšimi in učinkovitejšimi...pri človeku to pomeni kao da se programček "strah pred kačami" vzame iz podzavesti in ubaci drug ali pa se ga reprogramira s kao "kače so prijazna bitjeca, ki napadajo samo v samoobrambi"...Objavljena slika

Je pa zanimivo, da je v originalni skripti od Vianne Stibal to kao o karmi in teh stvareh tudi omenjeno...v različicah, ki so jih učili pri nas in še kje drugje je pa to kar zginilo...Meni se zdi čisto logično saj na tečajih omenjajo da si s tem dobesedno kreiraš svoj life...poslovneže in ostale grobe materialiste namreč najprej zanima kako jim bo to pomagalo do več denarja, boljšega avta, hiše, vmes tudi kao do zdravja...tralala...karma in to tega pa večina itak noče slišat...na tečajih je pa itak pomembno več ljudi več denarja...Objavljena slika

V theta stanju se da marsikaj delat...ampak če se misli samo nase in se gre dobesedno čez "trupla" drugih potem "karma vrača udarec"...če pa se upošteva še dobrobit drugih potem zna pa biti življenje dosti lepše in prijetnejše...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#109 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 16. april 2011, 17:57

Malo pogledal nazaj kaj sem sploh bluzio...Moja nova spoznanja...

Theta healing je lahko zelo učinkovit, če ga izvaja res usposobljena oseba, ki upošteva ali je določenemu osebku potrebna določena izkušnja ali pa jo je že prerasel...upošteva vse vpletene v proces, da je v najvišje dobro za vse...itd...Objavljena slika

Kolegica vještica je šla prav iz radovednosti malo pogledat kako bo theta healer predaval in kaj bo govoril...seveda ga je tudi čekirala iz katerega nivoja je deloval...človek je imel kar pojma...ampak na vprašanje "kaj pa karmični vzroki..."...je bil odgovor "karma je samo miselni konstrukt uma..." Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika V takem primeru bi se jaz počasi distanciral od takega človečka in mu sploh ne bi dal nič za brskat po mojih podzavestnih programčkih...pokazala mu je še neko kao skripto in kaj si misli o temu...in človek je samo gledal kaj je to za neko čudo...bila je modificirana skripta o theti, kjer se upošteva tudi karma in določene varovalke...takih in podobnih theta healerjev je pa skoraj večina po SLO...Objavljena slika

By the way med procesom ni prišel do glavnega Kreatorja (Bogeca), ampak samo do kao Kreatorja našega univerzuma... in do tega Kreatorčka ponavadi theta healerji tudi pridejo...če hočejo priti oz. delovati kao preko Šefeta morajo imeti pa tudi duhovno znanje...Je pa tudi preko našega Kreatorčka lahko terapija full učinkovita...Objavljena slika

Zakaj poudarjam duhovno znanje...Objavljena slika Ljudje so šli na predavanje...večina jih ni imela niti pojma kaj je to čakra, aura, itd...predavatelj jih vpraša ali jim zdownloada programčke...vsi kao JA...on jim začne downloadat programčke v podzavest...in potem jim je valjda začel dogajat...

Nekateri so prišli domov, sploh niso več nič čutil do svoje družine...mož ki podzavestno ni maral žene, se je ločil zapustil otroke...nekateri so v zelo kratkem času postali jasnovidni, jasnoslišni...tralala...na koncu so pristali na psihiatriji...nekaterim so bile odvzete določene izkušnje skozi katere bi morali in se je samo preneslo v prihodnost, ker brez tega ne morejo duhovno rasti...enim se je dobesedno začelo od vsega tega mešat in so postajali čedalje bolj razštelani. Potem so šli drugemu healerju, da je kao izničil vpliv teh programčkov oz. jih kao povozil ali reprogramiral...itd...

Take stvari so se dogajale tudi pri terapijah...večina theta terapevtov strank sploh ni znala prizemljiti...podobne stvari so se dogajale tudi pri tistemu Edmundu ki je imel seminarje na obali...in glih zaradi tega in podobnih stvari, večina takih terapevtov theta healing opušča...nekateri so pač dobesedno že dobili povratni učinek karme...to pač ni za vsakega...treba je poznati etiko in odgovornost ter imeti tudi kar nekaj duhovnega znanja...

To je podobno kot pri computeru...ko se ga kao delno formatira in na novo naloži programčke...povozi se stare, ki niso več primerni ali so celo škodljivi in se jih zamenja z novimi boljšimi in učinkovitejšimi...pri človeku to pomeni kao da se programček "strah pred kačami" vzame iz podzavesti in ubaci drug ali pa se ga reprogramira s kao "kače so prijazna bitjeca, ki napadajo samo v samoobrambi"...Objavljena slika

Je pa zanimivo, da je v originalni skripti od Vianne Stibal to kao o karmi in teh stvareh tudi omenjeno...v različicah, ki so jih učili pri nas in še kje drugje je pa to kar zginilo...Meni se zdi čisto logično saj na tečajih omenjajo da si s tem dobesedno kreiraš svoj life...poslovneže in ostale grobe materialiste namreč najprej zanima kako jim bo to pomagalo do več denarja, boljšega avta, hiše, vmes tudi kao do zdravja...tralala...karma in to tega pa večina itak noče slišat...na tečajih je pa itak pomembno več ljudi več denarja...Objavljena slika

V theta stanju se da marsikaj delat...ampak če se misli samo nase in se gre dobesedno čez "trupla" drugih potem "karma vrača udarec"...če pa se upošteva še dobrobit drugih potem zna pa biti življenje dosti lepše in prijetnejše...Objavljena slika


Kreator je en in edini!:))lahko ga kličeš tudi Bog,Stvarnik,Univerzum in še in še....ampak je to eno in isto-EDINI:))
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.

#110 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 16. april 2011, 18:00

Kreator je en in edini!:))lahko ga kličeš tudi Bog,Stvarnik,Univerzum in še in še....ampak je to eno in isto-EDINI:))


nihče ne gre preko "trupel drugih"....stvar je v tem da drugih ne moreš spremeniti in spremeniš sebe,kar ni nič narobe, in ne pomeni da ti ni mar za druge:)
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.

#111 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. marec 2013, 16:22

Jao kakve gluposti sam pisao pa kakve detajle govoril...se vidi, da sem bil mlad in neumen, zdaj sem pa kao starejši in malo bolj pametan...biggrin.png

 

Prebral knjigico...ThetaHealing - Theta zdravljenje + DVD (2.PONATIS)

http://www.filargo.com/izdelek/1315

 

Zelo dobro napisano, razloženo...samo tisto s čekiranjem, ko se gre z lastno zavestjo v nekoga drugega, mi ni glih najbolj všeč...obstajajo tudi drugi bolj varni načini...Skratka nimam skoraj nobenih pripomb in jo priporočam vsem tistim, ki se igrajo s tem...Se mi pa zdi, da so v knjigi stvari napisane v dosti drugačnem tonu, kot to kar se prakticira in poučuje pri nas...že vibracija je drugačna. Kar ni nič čudnega, ker tisto kar je Vianna učila na začetku se je marsikaj drugače pretolmačilo, nekatere stvari so se vmes odvzele, dodale še preden je prišlo do nas...Tako da je pri nas zelo malo originalov...Kdor bo razumel (skapiral) bistvo te knjige, mu sploh ne bo treba hoditi na razne theta tečaje, ki sedaj večinoma pri nas stanejo 300 in celo do 1000 eur...sicer pa kdo je rekel, da je treba poslušat mene, treba se je naučit poslušat intuicijo...in če intuicija pravi "yes" potem naj človeček gre...in če intuicija pravi Brezo je "tupko" potem je to možda istina...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#112 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. marec 2013, 13:26

brezo ... še dve knjigi zate ... lahko dolpotegneš če ti je všeč

 

https://docs.google....dit?usp=sharing


https://docs.google....dit?usp=sharing

 

Hvala...jaz se angleških knjig izogibam, ker je treba preveč mislit in gledat po slovarjih...Tisto knjigico sem kupil preko kuponkota, sem dobil nek čuden flash...Sem na brzino pregledal ta dva linka...Prevod naše knjigice je podoben drugemu linku, večino snovi je iste...Drugače mi je pa naš prevod všeč glih, zato ker je podobno karmični diagnostiki in še neki drugi zadevci, ki je meni blizu. V knjigici lepo piše zakaj se nekatere stvari včasih ne zgodijo, čeprav se izreče ukaz na najvišji ravni...Theta healerji pri nas pa pravijo, da je možno vse...Skratka v knjigici sem zasledil točno tisto kar sem nabluzio prej, ko sem bil še malo "mladič" in kar se sedaj nekako sklada z mojo miselnostjo in praktičnimi izkušnjami...nekateri opisani podzavestni vzorci (primeri) so zelo zanimivi, segajo zelo globoko in jih ima večina ljudi...in ko se recimo sprocesira kakšen tak globok vzorec, vsi ostali manjši odpadejo...podobno kot drevo, deblo, veje, vejice; nekateri vzroki so podobni debelim vejam, lahko se pa človek ukvarja z vsako vejico posebej, če se mu da in ima čas...zato jo tudi priporočam tistim, ki so jim te stvari vsaj malo poznane...icon1_biggrin.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#113 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. maj 2013, 16:12

Še ena knjigica o theta bajkah...in to v slovenščini...če koga zanima...kuponko vabi...crnogorac že čaka, da mu štorklja donese paketič...biggrin.png

 

http://privoscite.si...i-vsega-kar-je/


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#114 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 15:32

Prosim,razloži mi otem malo več.....
Začni stem da mi povej zakaj misliš da nimam dovolj znanje niti iz preteklih lifeov.Kaj veš o meni....Zakaj meniš da Viannin znanje(Theta healing)premalo zato.....in zelo me zanima da tvoj nick koga skrije....No.....povej mi,kdo si ti.....
Rada bi razmišljala o tvoji teoriji,zato moram več vedeti.tud lahko pišeš privat....
Hvala

 

Proti temu kar Vianna piše nimam nobenih pripomb, ker je med vrsticami nakazala tudi na določene stvari, ki jih po tečaju niso omenjal...V SLO so različne modifikacije theta healinga, še najmanj pripomb imam na verzijo, ki jo učijo po njenem...

 

Tisto so dobre osnove...človek mora pa potem v praksi sam izpilit podrobnosti in spremeniti zadevce tako da so njemu razumljive oz. so v njegovem stilu...V praksi to pomeni, da se ne uči tistih formul, izrekov in ne vem kaj še vse kot tam poučujejo, ampak da zna izdati ukaz s svojimi besedami. In v praksi so taki ukazi glih toliko učinkovoti kot tiste "molitvice", ki jih poučujejo. Je pa res, da določenih bistvenih besed (Kreator) v onem ali solo varianti ni dobro izpuščat...

 

Po načinu pisanja in razlaganja sem sklepal da nimate znanja...recimo samo da nekako poznam vašo razvojno stopnjo...ampak o temu ne bi javno, ker bi nekateri spet malo popiz***...polna luna pa to...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#115 Agnes Karlo

Agnes Karlo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 18. september 2013, 16:00

Proti temu kar Vianna piše nimam nobenih pripomb, ker je med vrsticami nakazala tudi na določene stvari, ki jih po tečaju niso omenjal...V SLO so različne modifikacije theta healinga, še najmanj pripomb imam na verzijo, ki jo učijo po njenem...

 

Tisto so dobre osnove...človek mora pa potem v praksi sam izpilit podrobnosti in spremeniti zadevce tako da so njemu razumljive oz. so v njegovem stilu...V praksi to pomeni, da se ne uči tistih formul, izrekov in ne vem kaj še vse kot tam poučujejo, ampak da zna izdati ukaz s svojimi besedami. In v praksi so taki ukazi glih toliko učinkovoti kot tiste "molitvice", ki jih poučujejo. Je pa res, da določenih bistvenih besed (Kreator) v onem ali solo varianti ni dobro izpuščat...

 

Po načinu pisanja in razlaganja sem sklepal da nimate znanja...recimo samo da nekako poznam vašo razvojno stopnjo...ampak o temu ne bi javno, ker bi nekateri spet malo popiz***...polna luna pa to...biggrin.png

Hvala ti za pojasnilo....res je da moje znanje še treba dopolnit....znam pa malo več kot je praktično kažem.....bar 13 let že živim tu v Sloveniji,moje izražanje v temi duhovnosti še moram izpuliti....zato zdim se ti ,da malo imam znanje.....

Prav imaš...gleda uporaba Theta Healinga....meni formule so samo zvorce.....ukazujem na svojawink.png pri Theta Healingu moraš malo znanje imet iz psihologija....pa še dobro če zna človek se improvizirat.....ne grem po knjigi,delam po svoje....

gleda polna luna pa mislim da jaz nimam težave....sprejemam kritike....če od osebe čutim da več zna od mene.....

od tebe sem sprejelawink.png



#116 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 16:17

Hvala ti za pojasnilo....res je da moje znanje še treba dopolnit....znam pa malo več kot je praktično kažem.....bar 13 let že živim tu v Sloveniji,moje izražanje v temi duhovnosti še moram izpuliti....zato zdim se ti ,da malo imam znanje.....

Prav imaš...gleda uporaba Theta Healinga....meni formule so samo zvorce.....ukazujem na svojawink.png pri Theta Healingu moraš malo znanje imet iz psihologija....pa še dobro če zna človek se improvizirat.....ne grem po knjigi,delam po svoje....

gleda polna luna pa mislim da jaz nimam težave....sprejemam kritike....če od osebe čutim da več zna od mene.....

od tebe sem sprejelawink.png

 

Ne gre se za izražanje, ampak razlago+ stvari, ki jih težko opišem oz. ubesedim...nekdo ki višje leta, tudi drugače razlaga...če je pred 20 leti reiki bil vau in se je plačevalo po več tisoč takratnih deutsche mark za 2 ali 3. iniciacijo, kaj šele mojstrsko, danes je pa okol 100-150 eur...danes je pa v modi reconnection...malo močnejši po vibracijah, drugače pa nič posebnega...za moje pojme valjda...

 

Če se zna človek povezat z višjimi sferami, informacije lahko dobiva tudi telepatsko...tudi vsa napredna znanja in znanje o duhovnih sferah, tapravi duhovnosti se dobivajo šele na notranjih ravneh, ne v knjigah...to iz knjig je samo osnova iz katere se štarta...podobno kot se mora človek v vsakem lifeu najprej naučit brat, pisat...

 

Luna in te scene so pa naše (zlasti moje) fore in se bo treba malo navaditi...ne leti na vas...

 

Znanje...približno poznam vašo razvojno stopnjo do sedaj...na tej stopnji kakor ste vi človek še ne more delati z določenimi silami, tudi določeno znanje še ni dostopno, razen če nimate že kakšnih osnov iz prejšnjih...Tako imam tudi jaz recimo nekatere omejitve- acess denied...zato pa pravim, da človek lahko posega in poučuje samo do tistega nivoja do kjer sam lahko seže...ampak to so že okultne (mistične) "bajke", ki jih razume samo par ljudi na LNF...in o teh stvareh se na tečajih, delavnicah ne govori...Te bajke so bolj v domeni tapravih gurudžijev in joginov...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#117 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2013, 21:37

leti to name? mislim, da sem dovolj jasno napisala, kje je bil problem

in ja, polna luna je in še vedno sikam kot si že na fb-ju videl

 

smile.png

 

NE, to ne leti nate...ampak na tiste, ki jih moje bajke o duhcih motijo...zlasti stručkota za astro nebuloze...tebi so beli duhci zrihtal VIP ugodnosti...in magična kugla je samo dodala uradno štampiljko "yes"...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#118 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 8. oktober 2013, 15:00

Živjo. Kar se tiče Theta Healinga sem čisti laik, ampak glede na pozitivna mnenja tukaj sem si ves navdušen nabavil angleški izvirnik Viannine knjige. Upam, da je problem pri meni in da morda česa ne vem ali ne razumem. Vendar že po nekaj straneh se sprašujem ali ženska sploh ve kaj govori? Sama tehnika je morda res učinkovita (čeprav sem na internetu zasledil tudi kritike glede tega), vendar močno dvomim v njene teoretične razlage.
 
Recimo meditacija za vstop na sedmi nivo obstoja. Če bi šlo za fokusiranje zavesti na najvišje izmed sedmih teles, bi rekel, ok, za običajnega človečka nedosegljivo, ampak teoretično morda ok. Vendar izgleda, da govori o objektivnih nivojih. Torej vstop na nivo, ki je nad človeško monado? Grem takoj na poglavje o sedmih nivojih, da vidim kaj njej to pomeni. Hmm, izgleda da si je zadeve izmislila malo po svoje. Kozmične zakone je vmestila na šesti nivo. Na sedmi nivo je vmestila samega stvarnika, čisto ljubezen in kreativno silo. Hmm ja, zapreš oči, malo pomeditiraš in si tam. Pozabimo, da med bogom in človekom obstaja hierarhija mnogih objektivnih in subjektivnih nivojev zavesti in da mi obični ljudje ne sežemo ravno visoko. Razen če kot stvarnika doživlja svoj višji jaz. Vendar tudi v tem primeru piše nesmisle.
 
Potem zatrjuje, da je znanje dobila neposredno od stvarnika "vsega kar je". Ta "stvarnik" bi verjetno za svoj kanal izbral nekoga, ki vsaj malo ve kaj in kako stvari stojijo. Takšen človek bi vedel, da je zadevo verjetno prejel od kakšnega duhovnega mojstra ali njegovega učenca. Izgleda, da njena tehnika omogoča instantne fizične ozdravitve, brez da bi vzeli v obzir karmične vzroke in omejitve. Zgodovina nas uči, da so celo visoki duhovni posvečenci umirali zaradi bolezni. Z njeno tehniko pa se običajni človek lahko instantno ozdravi kar tako?
 
Osebno mi zadeva smrdi in se vanjo ne bom spuščal praktično. Rekel bi, da tehnika ni bila podana iz nekega visokega nivoja. Upam, da ne bo kdo vzel tega osebno. Gre samo za trenutno mnenje, ki je jutri lahko drugačno.


#119 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. oktober 2013, 18:42


 

Živjo. Kar se tiče Theta Healinga sem čisti laik, ampak glede na pozitivna mnenja tukaj sem si ves navdušen nabavil angleški izvirnik Viannine knjige. Upam, da je problem pri meni in da morda česa ne vem ali ne razumem. Vendar že po nekaj straneh se sprašujem ali ženska sploh ve kaj govori? Sama tehnika je morda res učinkovita (čeprav sem na internetu zasledil tudi kritike glede tega), vendar močno dvomim v njene teoretične razlage.
 
Recimo meditacija za vstop na sedmi nivo obstoja. Če bi šlo za fokusiranje zavesti na najvišje izmed sedmih teles, bi rekel, ok, za običajnega človečka nedosegljivo, ampak teoretično morda ok. Vendar izgleda, da govori o objektivnih nivojih. Torej vstop na nivo, ki je nad človeško monado? Grem takoj na poglavje o sedmih nivojih, da vidim kaj njej to pomeni. Hmm, izgleda da si je zadeve izmislila malo po svoje. Kozmične zakone je vmestila na šesti nivo. Na sedmi nivo je vmestila samega stvarnika, čisto ljubezen in kreativno silo. Hmm ja, zapreš oči, malo pomeditiraš in si tam. Pozabimo, da med bogom in človekom obstaja hierarhija mnogih objektivnih in subjektivnih nivojev zavesti in da mi obični ljudje ne sežemo ravno visoko. Razen če kot stvarnika doživlja svoj višji jaz. Vendar tudi v tem primeru piše nesmisle.
 
Potem zatrjuje, da je znanje dobila neposredno od stvarnika "vsega kar je". Ta "stvarnik" bi verjetno za svoj kanal izbral nekoga, ki vsaj malo ve kaj in kako stvari stojijo. Takšen človek bi vedel, da je zadevo verjetno prejel od kakšnega duhovnega mojstra ali njegovega učenca. Izgleda, da njena tehnika omogoča instantne fizične ozdravitve, brez da bi vzeli v obzir karmične vzroke in omejitve. Zgodovina nas uči, da so celo visoki duhovni posvečenci umirali zaradi bolezni. Z njeno tehniko pa se običajni človek lahko instantno ozdravi kar tako?
 
Osebno mi zadeva smrdi in se vanjo ne bom spuščal praktično. Rekel bi, da tehnika ni bila podana iz nekega visokega nivoja. Upam, da ne bo kdo vzel tega osebno. Gre samo za trenutno mnenje, ki je jutri lahko drugačno.

Najprej mi povej kakšna pozitivna mnenja...icon1_question.gif

 

Problem je v tebi...tongue.png

 

Njena razdelitev in ezoterična razdelitev...za moje pojme se ne gre za iste stvari...njena sedma raven naj bi bila eno raven nad buddhično (nirvanična, atmična)...če vzamem razdelitev 7x7= 49 naj bi bila tam okoli 32-35...Poanta je da to ni isto kot monada, je pa njen odsev...lahko pa se seveda motim...tongue.png

 

Med vrsticami v knjigici (slo prevod)  se lahko razbere, da karma zlasti podzavestni vzorci igrajo pomembno vlogo pri zdravljenju...kar seveda pozabijo omenjat na tečajih...teoretično naj bi njene razlage o instant ozdravitvi držale, če bi bili izpoljnjeni določeni pogoji. V praksi jih ponavadi večina ni...al sem pa samo jaz tako dojel nekatere stvari...tongue.png

 

Tehnika ni toliko pomembna, pomembne so določene informacije...in kako se tisto integrira v določeno posameznikovo znanje in in njegov praktični del...tongue.png

 

Tehnično gledano je tehnika bila podana od neke vrste Kreatorja, ni pa to bil ravno Šefe...oziroma je imel on samo malo prste vmes..lahko pa se seveda motim...tongue.png

 

Vianna Stibal je posvečenec okol 3,5 stopnje...dovolj visoko, da lahko predaja zanimivo znanje in informacije...tongue.png

 

Duhovni učenci al pa aspiranti se prvo naučijo, da ne smejo verjeti vsemu in da morajo stvari tudi preveriti, prečekirati, poizkusiti...in če se sklada z njihovo teorijo yes, drugače no...So what.s the problem...I don.t see any...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#120 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 8. oktober 2013, 21:01

Hvala za mnenje. Si me prepričal, da bom bral še malo dalje :) Moram pa priznati, da iz samega teksta nisem dobil vtisa da rangira tako visoko. Zanimivo, da imaš takšne informacije in da jih lahkega srca lansiraš v javnost. Po filingu sem ji pripisal nekaj manj. Besedila mnogih zgodovinskih mogotcev mi vibrirajo precej drugače.

 

Ker se tiče njenega sedmega nivoja sem že pomislil, da je treba gledati mikrokozmično, torej tako kot ti praviš. S tega vidika je morda celo smiselno, ker se tehnika osredotoča na temensko čakro kar bi hkrati pomenilo delovanje v skladu z višjo voljo. Vendar je tekst glede tega zelo nenatančno napisan. Če gre res za višje znanje, potem je verjetno namenoma podano na nivoju za širšo javnost.

 

Kolikor moje razumevanje seže, so instant ozdravitve prekomplicirane za navadne smrtnike. Kakšen majster, ki je sposoben videti celo karmično verigo zdravljene bolezni lahko to naredi, vendar mora pridobiti privoljenje gospodov karme. Pa še v tem primeru gre le za karmični ovinek. Preprogramiranje podzavesti je zagotovo tudi potrebno, ampak verjetno ne vedno dovolj.



#121 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 8. oktober 2013, 21:08

Ah sem spregledal glede pozitivnih mnenj :) Nekakšna splošna altruistična naravnava. Ni ravno čutiti nekega prikritega narcizma.



#122 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. oktober 2013, 22:53

Hvala za mnenje. Si me prepričal, da bom bral še malo dalje smile.png Moram pa priznati, da iz samega teksta nisem dobil vtisa da rangira tako visoko. Zanimivo, da imaš takšne informacije in da jih lahkega srca lansiraš v javnost. Po filingu sem ji pripisal nekaj manj. Besedila mnogih zgodovinskih mogotcev mi vibrirajo precej drugače.

 

Ker se tiče njenega sedmega nivoja sem že pomislil, da je treba gledati mikrokozmično, torej tako kot ti praviš. S tega vidika je morda celo smiselno, ker se tehnika osredotoča na temensko čakro kar bi hkrati pomenilo delovanje v skladu z višjo voljo. Vendar je tekst glede tega zelo nenatančno napisan. Če gre res za višje znanje, potem je verjetno namenoma podano na nivoju za širšo javnost.

 

Kolikor moje razumevanje seže, so instant ozdravitve prekomplicirane za navadne smrtnike. Kakšen majster, ki je sposoben videti celo karmično verigo zdravljene bolezni lahko to naredi, vendar mora pridobiti privoljenje gospodov karme. Pa še v tem primeru gre le za karmični ovinek. Preprogramiranje podzavesti je zagotovo tudi potrebno, ampak verjetno ne vedno dovolj.

 

 

Za žive ljudi se ne dobiva natančnih informacij, razen če človek ni visoki posvečenec pa tudi on javnosti ne bi govoril teh podatkov...lahko bi pa nakazal...zato sem pa napisal okol, čeprav bi ji dal malo manj...skratka +/- par desetink...

 

Lahko se deluje tudi čez srčno čakro in se razširi v neskončnost...mislim da to celo piše v knjigi, da je vseeno kakšen način človek ubere...tak način kot se fura je pač najbolj razumljiv človeku...kdo je pa rekel, da je treba uporabljat glih tak način...veljajo čisto ista pravila kot pri vseh meditacijah...človek naj sam najde svoj način, pomembno je samo da uporabi ključne besede oz. ukaze...

 

Ni preprogramiranje glavna stvar, ampak ozaveščanje...zlasti kakšnih jebenih vzorcev ala podzavestna agresija do človeštva...in ko človek dokrajči take ali podobne vzorce, se lahko dogaja svašta...Nima smisla da mešaš mojstre in gospodarje karme, če ne poznaš malo bolje zadev...Gospodarje karme se sprašuje samo izjemoma, če karma res ne dovoljuje tega al pa bi bilo potrebno preveč časa...Ponavadi se take zadevce skenslajo samo, če se res opazi potenciale, ki jih človek lahko izrazi in bi lahko pripomoglo malo bolj k dobrobiti človeštva...

 

V večini primerov pa karma lahko dopušča ozdravitev, ampak človek mora samo ozavestiti par stvari...Metaforično povedano človek denar že ima na banki, spomnit se mora samo gesla, da se sredstva sprostijo...Pri gospodarjih karme pa sredstev ni, ampak jih dobi kao na kredit po nič obrestni meri...tukaj so čisto drugačna pravila, ki so nam ljudem povečini nerazumljiva...

 

Pri theta healingu je vse odvisno do katerega nivoja zna človek priti oz. do katerega nivoja ima dostop...ni vse tako simpl kot je napisan v knjigici...zato pa je učinek tak kot je...vse pač vodi preko zemeljske hiearhije...torej je treba imeti njihove passworde...šele potem se lahko leta višje...al pa če Kreatorček ubaci svojo iniciacijo kar pomeni, da je tak človek vsaj na neki določeni razvojni stopnji, da prenese tak energijski šus, ker začetnikom tega glih ne ubacuje...Kar v praksi pomeni, da Kreatorček sam zgradi svoj svetlobni kanal oz. povezavo s človečkom (gre se za telepatsko vez oz. svetlobno nitko, to je čisto druga stvar kot povezava z dušo)...ampak to so že sci- fi bajke...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#123 MedvedekPi

MedvedekPi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 9. oktober 2013, 08:23

Ni preprogramiranje glavna stvar, ampak ozaveščanje...zlasti kakšnih jebenih vzorcev ala podzavestna agresija do človeštva...in ko človek dokrajči take ali podobne vzorce, se lahko dogaja svašta...Nima smisla da mešaš mojstre in gospodarje karme, če ne poznaš malo bolje zadev...Gospodarje karme se sprašuje samo izjemoma, če karma res ne dovoljuje tega al pa bi bilo potrebno preveč časa...Ponavadi se take zadevce skenslajo samo, če se res opazi potenciale, ki jih človek lahko izrazi in bi lahko pripomoglo malo bolj k dobrobiti človeštva...

 

V večini primerov pa karma lahko dopušča ozdravitev, ampak človek mora samo ozavestiti par stvari...Metaforično povedano človek denar že ima na banki, spomnit se mora samo gesla, da se sredstva sprostijo...Pri gospodarjih karme pa sredstev ni, ampak jih dobi kao na kredit po nič obrestni meri...tukaj so čisto drugačna pravila, ki so nam ljudem povečini nerazumljiva..

 

Hvala. Tole z ozaveščanjem mi je potem naknadno kapnilo, pa si mi sedaj potrdil. To je tema, ki sem jo v preteklosti malo zanemarjal, ker me nikoli ni posebno zanimala. Zdaj pa je želja malo nadoknadit. Se mi pa zdi da ti marsikaj bolj smiselno poveš kot Vianna v svoji knjigi.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0