Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nepremičninski planeti ali hiše


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 26. oktober 2002, 01:00

Me zanima kateri planeti oziroma njihovi položaji ter katere hiše imajo vpliv na nakup nepremičnine?
So to iste ali podobne kombinacije hiš in planetov kot takrat ko pride do nakupa podjetja?

Andres

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. oktober 2002, 01:00

Andres, haj...
Ja, bolj ali manj...
Tu pa si se malo cekiraj vse to...
Izberite primeren dan za...

Za taksne nakupe je ponavadi ugodna Luna v Biku, se posebej ugodna je v trigonu ali sekstilu z Jupitrom, prav tako je ugoden polozaj Venera trigon Jupiter ali Venera konjunkcija Merkur.
Dosti ugodna (ce tudi drugi polozaji to podpirajo) je tudi Luna v Skorpijonu ali Kozorogu, tudi v Raku.
Vedno smo pozorni na kombinacijo z Merkurjem in z Juptirom, pa tudi z Venero.
Veckrat je primer, da tako Luna, Venera ali Jupiter preckajo 2., 4., 5. ali 8. hiso.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 26. oktober 2002, 01:00

Hvala Marsa. Bom malo pregledal tudi tiste linke, ki si mi jih dala. Dobro je kako stvar precekirat preddcasno, ker potem si lahko vsaj pripravljen. Samo pri meni je malo drugače kot le cekiraranje. V stirih dneh sem dobil neko fobijo in dnevno sem pogosto ali prepogosto na dveh linkih. http://www.marles-hise.si in http://www.juting.com

Hvala še enkrat; Andres

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. oktober 2002, 01:00

Sonce v Skorpijonu (od srede) je okej za take zadeve in kar primerno - tako da ce si se zdaj ufural, je to najbrz to. :)

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 26. oktober 2002, 01:00

A ti pa kar takoj na izračun Marša? Hvala. Če ti tako praviš bo že držalo. Se bom oglasil še ko bo stvar bolj zrela, če ne bom na kakšne prepreke naletel. Sicer pa se bom kljub vsemu oglasil v tistem topicu o osmi hiši.

Andres

#6 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 2. november 2002, 01:00

Cena nepremichnine je M.C. ruler, vladar M.C.ja; nepremichnina (real estate) je vladar I.C. (ruler I.C.); predvsem v horarni astrologiji. Ko se srechata vladarji, torej signifikatori (v direkcijah, progresijah ali naravno na nebu), zgodi se nakup. Claudio http://puck.dhs.org

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. november 2002, 01:00

Ja, seveda - tudi 10 (*thx, intruder).

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 2. november 2002, 01:00

Intruder!


Praviš da se zgodi nakup ko se tele dva srečata? Samo če so realne okoliščine za nakup le do polovice ugodne, astrološko pa to vse skupaj paše, kaj se potem zgodi? S tem sem vidiš prišel do neke pat pozicije med realnim življenjem, ki je povezano stilom življenja na zemlji in pa planetarno ureditvijo.

Andres

#9 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 4. november 2002, 01:00

Real Estate astrology ni ne vem kaksha novica lai pa problem.
Horarna astrologija je enostavna veja. Signifikatore ali in pa luno
progresirate/direktirate (GAMT = generally accepted time) po tebali in izveste datum nakupa. Che so vmes kakshne tezhave (19 sco, 26 tau, besiegement, ...) potem to gre (ali pa ne!) z tezhavami.

A je to nova tema na tem forumu, mislim horarna astrologija?

Velik sreche pri nakupu!

Claudio

P.S.


Planetarna ureditev upliva na anorganska bitja (ne samo romantizirane angelchke) in seveda ta glavne planetarne duhove http://www.lava.net/~pagios

Ob tem hipu in v tem trenutku smo pod uplivom teh bitj/sil. Potem se to vse sprozhi.

Seveda je ponavadi druga hisha logichno denar. V nashem primeru je 10ta hisha ambiciozna prodaja. To je elementarna astrologija. Prav nich nenavadnega.

Kako drugach naj se dogajajo dogajanja? Tudi magikom se dogaja karkoli tako, kjer pa nemagikom?

Lep pozdrav in hvala za feedback/odgovor. Seveda chlovek NOCHE naj se mu KAR DOGAGAJO dogodki;) o tem v O5 sekciji na tem forumu?

Claudio




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0