Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Miti o ljubezni


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
183 komentarjev na to temo

#26 Perverznjak

Perverznjak
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 19. februar 2010, 18:34

slovenke so dobre v postli x:px
Objavljena slika

#27 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. februar 2010, 23:54

a rade spijo? :inocent: Torej izgleda, da neslovenke pa ne rade spijo :sori:

x:o)x

#28 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 20. februar 2010, 10:04

A nisem že zgoraj napisal da LJUBEZEN- napisano z veliko lahko izkusiš med meditacijo al pa kakšno drugo podobno prakso, če jo že v real lifeu ne moreš zaznat. Ta občutek pa traja toliko časa kolikor si sposoben imet odprt srce. Sorry da tako rečem, ampak nekateri smo to ljubav prav izkusil pa tudi če je trajalo samo trenutek. x:Dx

LJUBEZEN (PREMA)
"Ljubezen je izraz notranje božanskosti posameznika.
Je oblika in odraz našega notranjega bitja.
Ni čustvo, temveč energija - moč duše.
Je najmočnejša od vseh moči na svetu in je resnična
odlika človeške narave." xDDx








ko ti enkrat razumeš tvoj spodnji odstavek,,težko stopiš nazaj,ko enkrat zares dojameš point življenja ne moreš reči se mi je zgodilo samo za sekundo ali dve. to ostane v tebi.
všeč mi je kar si napisal vspodaj.Vsak ima ljubezen v sebi samo naša kultura, morala in religija nam ne dobuščata da bi to našli.Naša kultura nam narekuje kako se moramo obnašati, morala nam narekuje kaj je prav in kaj narobe in naša religija nam da pa določen pogled ki nam vbistvu zapira vrata pred pravo ljubeznijo do samega sebe.
če želiš biti ljubljen moraš prvo ljubiti sebe. Človek mora individualno najti ljubezen v sebi in ne v drugemu.Ne sme pričakovati da ga bo drugi rešil iz žalosti.ti si skupaj z drugo osebo zato da uživata skupne trenutke in ne da rešujeta probleme drug drugega. Tudi ko živimo z nekom
ta prava ljubezen je samo ena, nikakor ne obstaja sebična ljubezen ali ljubosumna ljubeze, kajti to ni lljubezen ampak samo sebičnost in samo ljubosumje in ko imaš to v sebi nažalost nisi sposoben racionalno gledati na stvari in tudi nisi sposoben zares ljubiti ,čeprav se to tebi zdi.V ljubezni ne bi smeli pričakovati ničesar v zameno, niti tega da te bo drugi ki si mu izkazal ljubezen, ljubezen vrnil nazaj.Ko človek enkrat dojame da v ljubezni ni preteklosti ali prihodnosti ampak je pomemben samo ta trenutek.V ljubezni ne bi smelo biti nobenega žrtvovanja za druge ampak vse kar narediš bi moral narediti z ljubeznijo in ne z nekim pridihom MORAM ali TO JE MOJA ODGOVORNOST.ljubezen nam ne bi smela dajati nobenih obveznosti ampak samo užitek in srečo. če ti vzemaš svoje otroke kot obvezo jim nikoli ne boš mogel nuditi prave ljubezni.
Ni res da sam bog ve zakaj sta dva obtičala skupaj, vsak posameznik bi moral se zavedati in vedeti, sprejeti in postato odgovoren.Ljudje res velikokrat naletijo na pratnerje z vedno istimi motnjami, vbistvu pa ne vidijo da je to njihova motnja, nikoli se ne poglobijo vase in rečejo kaj sem tukaj naredil narobe, ampak enostavno obkrivijo drugega in ko enkrat začneš kriviti druge za tvojo nesrečo z lahkoto padeš v depresijo.
Aja pa še to ljudje morajo spoznati da je ljubezen energija, ne pa materializem xrolleyesx ko ljubiš ljubi s srcem in ne s pametjo.
Glede spolnosti pa ko enkrat zares ljubiš nehaš premišljevati o spolnosti. Pa ne pravim da zdaj pač ne rabiš spolnosti, ampak jo dojjemaš drugače,ne premišljuješ katera poza bi bila zdaj najboljša ali katera ženska ali moški me spolno privlačita,recimo.Pomembna je ljubezen ki jo želiš izkazati partnerju,vsak poljub vsak dotik občutiš skoraj enako kot orgazem. Ne spustiš se z nekom v spolnost samo zato da na koncu doživiš vrhunec.vrhunec traja samo kratek čas in si potlej tudi potešen samo kratek čas.

slovenke so dobre v postli x:px


mene pa zanima kaj bi ti rad povedal s svojo osebno slikico.

#29 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. februar 2010, 20:36

Sam bog ve, kaj dva (ali več) ljudi pritegne in poveže in kaj je to resnična povezava. Zakaj zaboga se zaljubimo ali ljubimo ravno to čudno bitje, ki nam povzroča tolk težav?? Imam zadnje čase na sumu, da sploh ni namen partnerskih odnosov v tem, da bi se imeli ohinsploh super, ampak doživimo kot pravega (se zaljubimo, ljubimo - karkol že) tistega, ki nam tako al pa drugač (tud tako, da nam, pripravi težke lekcije) pomaga, da pridemo mal bliže tistemu, čemur se reče celostna oseba.
Sicer pa Milivojević tud pravi, da se osebnostno zrel človek ne zaljublja več. Zaljubljenost po njegovem nima z ljubeznijo nič skupnega - to sta dva različna pojava. In s tem bi se jaz kar strinjala (čeprav se včasih zgodi, da je objekt zaljubljenosti in kasneje ljubezni lahko ena in ista oseba)

iz istega razloga zdej ircam x^x
drgač pa... tut če ti lekcij ne nudi partner, pa te on čustveno zadovolji, da se lahko neobremenjeno posvečaš namenu swojega lajfa in ti njemu isto. vsak živita zase in istočasno še skupaj. da pa to znese, pa morata še skupej duhovno rast. vrjetn si mislila isto s to celostno osebo. no... in ko si že cela oseba... pol se pa šele začne x:)x
pa ne se ustrašit, sej itaq samo mal ircam x^x
milivojevićova teza pa ni pravilo, ker se ne morem strinjat, da sem se že od najstniških let zrel ko swina x:Ix x^x

ko ti enkrat razumeš tvoj spodnji odstavek,,težko stopiš nazaj,ko enkrat zares dojameš point življenja ne moreš reči se mi je zgodilo samo za sekundo ali dve. to ostane v tebi.
všeč mi je kar si napisal vspodaj.Vsak ima ljubezen v sebi samo naša kultura, morala in religija nam ne dobuščata da bi to našli.Naša kultura nam narekuje kako se moramo obnašati, morala nam narekuje kaj je prav in kaj narobe in naša religija nam da pa določen pogled ki nam vbistvu zapira vrata pred pravo ljubeznijo do samega sebe.
če želiš biti ljubljen moraš prvo ljubiti sebe. Človek mora individualno najti ljubezen v sebi in ne v drugemu.Ne sme pričakovati da ga bo drugi rešil iz žalosti.ti si skupaj z drugo osebo zato da uživata skupne trenutke in ne da rešujeta probleme drug drugega. Tudi ko živimo z nekom
ta prava ljubezen je samo ena, nikakor ne obstaja sebična ljubezen ali ljubosumna ljubeze, kajti to ni lljubezen ampak samo sebičnost in samo ljubosumje in ko imaš to v sebi nažalost nisi sposoben racionalno gledati na stvari in tudi nisi sposoben zares ljubiti ,čeprav se to tebi zdi.V ljubezni ne bi smeli pričakovati ničesar v zameno, niti tega da te bo drugi ki si mu izkazal ljubezen, ljubezen vrnil nazaj.Ko človek enkrat dojame da v ljubezni ni preteklosti ali prihodnosti ampak je pomemben samo ta trenutek.V ljubezni ne bi smelo biti nobenega žrtvovanja za druge ampak vse kar narediš bi moral narediti z ljubeznijo in ne z nekim pridihom MORAM ali TO JE MOJA ODGOVORNOST.ljubezen nam ne bi smela dajati nobenih obveznosti ampak samo užitek in srečo. če ti vzemaš svoje otroke kot obvezo jim nikoli ne boš mogel nuditi prave ljubezni.
Ni res da sam bog ve zakaj sta dva obtičala skupaj, vsak posameznik bi moral se zavedati in vedeti, sprejeti in postato odgovoren.Ljudje res velikokrat naletijo na pratnerje z vedno istimi motnjami, vbistvu pa ne vidijo da je to njihova motnja, nikoli se ne poglobijo vase in rečejo kaj sem tukaj naredil narobe, ampak enostavno obkrivijo drugega in ko enkrat začneš kriviti druge za tvojo nesrečo z lahkoto padeš v depresijo.
Aja pa še to ljudje morajo spoznati da je ljubezen energija, ne pa materializem xrolleyesx ko ljubiš ljubi s srcem in ne s pametjo.
Glede spolnosti pa ko enkrat zares ljubiš nehaš premišljevati o spolnosti. Pa ne pravim da zdaj pač ne rabiš spolnosti, ampak jo dojjemaš drugače,ne premišljuješ katera poza bi bila zdaj najboljša ali katera ženska ali moški me spolno privlačita,recimo.Pomembna je ljubezen ki jo želiš izkazati partnerju,vsak poljub vsak dotik občutiš skoraj enako kot orgazem. Ne spustiš se z nekom v spolnost samo zato da na koncu doživiš vrhunec.vrhunec traja samo kratek čas in si potlej tudi potešen samo kratek čas.

se ti lub še na tole kej ircnit?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#30 Perverznjak

Perverznjak
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 22. februar 2010, 16:28

ko ti enkrat razumeš tvoj spodnji odstavek,,težko stopiš nazaj,ko enkrat zares dojameš point življenja ne moreš reči se mi je zgodilo samo za sekundo ali dve. to ostane v tebi.
všeč mi je kar si napisal vspodaj.Vsak ima ljubezen v sebi samo naša kultura, morala in religija nam ne dobuščata da bi to našli.Naša kultura nam narekuje kako se moramo obnašati, morala nam narekuje kaj je prav in kaj narobe in naša religija nam da pa določen pogled ki nam vbistvu zapira vrata pred pravo ljubeznijo do samega sebe.
če želiš biti ljubljen moraš prvo ljubiti sebe. Človek mora individualno najti ljubezen v sebi in ne v drugemu.Ne sme pričakovati da ga bo drugi rešil iz žalosti.ti si skupaj z drugo osebo zato da uživata skupne trenutke in ne da rešujeta probleme drug drugega. Tudi ko živimo z nekom
ta prava ljubezen je samo ena, nikakor ne obstaja sebična ljubezen ali ljubosumna ljubeze, kajti to ni lljubezen ampak samo sebičnost in samo ljubosumje in ko imaš to v sebi nažalost nisi sposoben racionalno gledati na stvari in tudi nisi sposoben zares ljubiti ,čeprav se to tebi zdi.V ljubezni ne bi smeli pričakovati ničesar v zameno, niti tega da te bo drugi ki si mu izkazal ljubezen, ljubezen vrnil nazaj.Ko človek enkrat dojame da v ljubezni ni preteklosti ali prihodnosti ampak je pomemben samo ta trenutek.V ljubezni ne bi smelo biti nobenega žrtvovanja za druge ampak vse kar narediš bi moral narediti z ljubeznijo in ne z nekim pridihom MORAM ali TO JE MOJA ODGOVORNOST.ljubezen nam ne bi smela dajati nobenih obveznosti ampak samo užitek in srečo. če ti vzemaš svoje otroke kot obvezo jim nikoli ne boš mogel nuditi prave ljubezni.
Ni res da sam bog ve zakaj sta dva obtičala skupaj, vsak posameznik bi moral se zavedati in vedeti, sprejeti in postato odgovoren.Ljudje res velikokrat naletijo na pratnerje z vedno istimi motnjami, vbistvu pa ne vidijo da je to njihova motnja, nikoli se ne poglobijo vase in rečejo kaj sem tukaj naredil narobe, ampak enostavno obkrivijo drugega in ko enkrat začneš kriviti druge za tvojo nesrečo z lahkoto padeš v depresijo.
Aja pa še to ljudje morajo spoznati da je ljubezen energija, ne pa materializem xrolleyesx ko ljubiš ljubi s srcem in ne s pametjo.
Glede spolnosti pa ko enkrat zares ljubiš nehaš premišljevati o spolnosti. Pa ne pravim da zdaj pač ne rabiš spolnosti, ampak jo dojjemaš drugače,ne premišljuješ katera poza bi bila zdaj najboljša ali katera ženska ali moški me spolno privlačita,recimo.Pomembna je ljubezen ki jo želiš izkazati partnerju,vsak poljub vsak dotik občutiš skoraj enako kot orgazem. Ne spustiš se z nekom v spolnost samo zato da na koncu doživiš vrhunec.vrhunec traja samo kratek čas in si potlej tudi potešen samo kratek čas.



mene pa zanima kaj bi ti rad povedal s svojo osebno slikico.


rad mislim na ženske tudi ko sem sam
nikoli ne ljubiš ker nikoli ne nehaš misliti o spolnosti
najboljša poza je pa odzadi
ker si potešen kratek čas morš stalno seksat
Objavljena slika

#31 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 22. februar 2010, 21:56

moški je dihalni aparat za kurac
punca je meso okoli tamale

nobene čarovnije v sproščenih oksitocinih ki sproščajo še več endorfinov.

občutek navezanosti, so what, you are all junkies, begging for approval
protestno masturbira na marsino sliko.

#32 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 23. februar 2010, 09:29

moški je dihalni aparat za kurac
punca je meso okoli tamale

nobene čarovnije v sproščenih oksitocinih ki sproščajo še več endorfinov.

občutek navezanosti,



nau držal.....se spomnim prvega tipa.....ni vsak kurac vreji

čist fajn tip, fajn za ment, simpatičen....sam ko me je hotu objet al pa kaj več---ej smrdu je...mislim ne da bi bil usran...sam ni šlo....no tak je nekaj v hormonih :o|o: pa ti meni razlagaj, daje vse isti šmorn, ni :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#33 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. februar 2010, 11:30

Začne se pri miselnosti....prehrana....izločanje encimov, hormonov.....Mesojedci imajo bolj neprijeten vonj, kot vegiji....Če je pa človeček že na pol svetnik pa lahko celo malo diši, največkrat po kakšnih rožicah....Vse to piše v duhovnih bukvicah. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#34 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. februar 2010, 19:26

x:px

..občutek navezanosti, so what, you are all junkies, begging for approval



#35 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 23. februar 2010, 19:38

nau držal.....se spomnim prvega tipa.....ni vsak kurac vreji

Eh, valjda je bil intelektualac....






Fata susjedi: "Pa znas, ja sam sinoc izasla sa intelektualcem."

Susjeda : "Pa kako je bilo?"

Fata: "Pa prvo me vodio na veceru. Pa u kino. Pa onda u setnju.
Pa onda kuci kod njega. Pa onda on izvadi svoj penis..."

Susjeda: "Sta ti je to penis ?"

Fata: "Ma, znas, to ti je isto ko kurac, samo manje i meksije...."

#36 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. februar 2010, 10:55

x:Dx x:Dx x:Dx


:o|o: ne ljubi se mi razlagat...sam res, zdaj na stare dni ugotavljam...da res ni nobene razumske razlage za vse za vse moje zaljubljenosti....ni konstante pa da ga jebeš...ni skupnega imenovalca...sam norosti xrolleyesx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#37 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2010, 11:20

Skupni imenovalec moraš poiskat v podzavesti in podzavestnih programčkih. x:Dx

Lahko ti pa malo namignem---kaj me je pri tipu pritegnilo??? A me je pritegnil tisto (lastnosti) kar jaz nisem izražala....Katere so skupne lastnosti vseh tipov-po karakterju- miselnost, obnašanje.... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#38 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. februar 2010, 11:33

xzobkox

še z zavestnimi stvarmi ne znam hendlat, pol bom pa s podzavestnimi.....ampak še zmer trdim, da je zaljubljenost stvar feromonov.....evo, vsaj zame
al diši al pa ne...sam feromoni....nobenih lastnosti , pa značajev pa izgledov, pa stylingov xg:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#39 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2010, 12:04

In ti pustiš da te določeni feromoni zavedejo oz. te čutila zavedejo. A ti kao kontroliraš čutila al oni tebe??? To se pravi, če bi s takimi feromoni pošprical mačka, bi se ti zaljubila v njega. x:Dx Te stvari palijo pri živalih in seveda tudi pri določenih ljudeh, ne pa pri vseh.

Tudi s kakšnimi psiho bukvicami, Jungom....psihoanalizo bi zvedla nekaj o svoji podzavesti. Koliko volje pa ima človeček da nekaj naredi za sebe je pa že druga stvar. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#40 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. februar 2010, 12:21

x:Dx x:Dx x:Dx a daj nehi, kdo je ta Jung praviš, a je to oni Paul Young pop pevec iz osemdesetih let prejšnjega tisočletja, ki je prepeval o ljubezni :inocent:

Love of the common people

Come back and stay

Every time you go away :inocent:


:vragec: drgač pa kakor rečeno intelektualcev se je treba izogibat, ker majo penise x:o)x


no zdaj mi je pa vžgalo, da ni to onu JUNG od Freuda ko je eno odboje pr mir sedel na vrtu nek določen čas, pa bil mal odsoten pa tak malo simboliko sanjal x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#41 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2010, 12:38

Penise imajo tudi tisti, ki niso intelektualci....dvospolniki....ženska ki je spremenila spol..... x:Dx

Na kratko povedano, če ti je všeč da se še naprej vrtiš na vrtiljaku norosti, trpljenja, razočaranja, padcev, navidezne sreče, frustracij.....izvoli. Ko boš pa imela dost, boš pa pač že najdla način da boš izstopila.Človeček ki izstopi iz vrtiljaka pa vidi djeca kako se igrajo....jih nekaj časa opazuje, se malo zasmeji in odide na sladoled in drugim radostim nasproti. Luna park je pač velik, okolica pa še bolj....Upam da razumeš metaforiko. x:px xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#42 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 25. februar 2010, 12:44

x:o)x ne pretupa


pozab...se že dolgo ne vrtim več, sn na berglah :vragec: pa pazi da te kdo ne pošprica s feromoni :8): te boš nasrkal, zihr x:Dx x:Dx x:Dx

No tak kak je tu definiran intelektualac:



Eh, valjda je bil intelektualac....






Fata susjedi: "Pa znas, ja sam sinoc izasla sa intelektualcem."

Susjeda : "Pa kako je bilo?"

Fata: "Pa prvo me vodio na veceru. Pa u kino. Pa onda u setnju.
Pa onda kuci kod njega. Pa onda on izvadi svoj penis..."

Susjeda: "Sta ti je to penis ?"

Fata: "Ma, znas, to ti je isto ko kurac, samo manje i meksije....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#43 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. februar 2010, 15:28

Saj ni samo Lia tista, ki ji mora dedc dišat - meni tudi. kemija pač na delu, jbg.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#44 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 25. februar 2010, 16:12

Ma, sve se priče o ljubavi mogu objesiti mačku o rep... jer sama ljubav je običan mit, i ništa drugo. :vragec:

#45 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. februar 2010, 17:10

kaj ti pa mora dišat?
Moški ja vsi dišimo po prvinskosti x8Dx

eni bolj, drugi manj:))
ko pride pravi dedc k pravi ženskici, pa jima to glih vkup paše:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#46 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 25. februar 2010, 18:09

zaljubljenost je samo točen pokazatelj, da si worenk u qrcu...
sam o sebi maš mnenje za bohpomagej... in pol, ko ti nekdo prijazno reče dobr dan, že misliš, da u teb vid nekej lepga oz. da uspešno skrivaš vse, česar se sramuješ in se takoj prisesaš nanj-zaljubiš.
precej patetičn irc... ampak točn tko mislm. če kdo ne wrjame, nej da ta črne špegle dol in mal okol sebe pogleda x:Ix še najbolš pa kr u špegu x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#47 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2010, 20:00

Meni se je že sredi belega dneva, sicer pred leti zgodilo, da mi je en tipo ''zadišal'', ko je šel samo mimo. Pa ni bil noben parfum, da ne bo pomote.


Mogoče je bil pa pralni prašek al pa dišalec, pa so mu obleke lepo dišale. Mogoče se je pa namazal s kakšnim eteričnim oljem al pa kaj podobnega. x:Dx

Le redkokdaj dojemamo stvari na povsem nepristranski način. Določeni vonji lahko nekoga spravijo v ekstazo, določeni vonji budijo spomine na hrano in pijačo, ki smo ju nekoč uživali, vonj po kadilu nas spomni na vzvišeno duhovno doživetje ali obred pri katerem so ga uporabljali. Vonj parfuma nas zaziblje v prijetne spomine na nekoga ki smo ga ljubili in ga je uporabljal. Naravni telesni vonji budijo erotične spomine na ljubljenje..... x:px

Med čustvenimi vidiki zaznavanja na eni strani in mislimi in spomini na drugi je obojestranska povezava. Obstajajo vonji ki človeka pomirijo in takšni ki ga vzburjajo . Takšni ki sproščajo mišice, takšni ki vas napolnijo z energijo in takšni ki vzbujajo odpor. Obstajajo vonjave, ki vas popeljejo na različne ravni bivanja......Pa smo spet pri podzavesti..... xg:Dx


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#48 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2010, 20:08

Pozabil napisat da vonj vpliva na možgane....ti na žleze....encime, hormone....občutke....fizično telo. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#49 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. februar 2010, 00:43

x^x lepo, da si tak poznvalec, da si toliko prebral o tem pa tak...no viš, jst sn tui....sam sem tud že veliko pozabila xrolleyesx

v glavnem zdaj malo spomine obujam silom prilike :o|o: srečujem ljudi, ki jih že dolgo nisem srečala...no in vmes srečam tudi kaj takega. ko me je včasih kar dvignilo pol metra nad zemljo tako sem bila zaljubljena.... :eek: zdaj se pa sama sebi čudim, kaj mi je to neki blo in kaj sem videla x:Dx x:Dx


pa en primerek se mi šeta po stanovanju totalno na frišno feromonski zadet, ali kakor že ti rečeš-podzavestno ovzorčen, hm, res je takale zaljubljenost stanje norosti, to se kr reži, smehlja, bolšči v prazno, v glavnem nikak to ne zgleda normalno...nolj to človek vidi, ko gleda drugega , sebe bolj težko vidiš xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#50 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. februar 2010, 10:37

Tudi meni so moral določeni človečki kaj povedat.....pa čeprav s pomočjo duhcev in raznih vodnikov.... x:px

Boljše vprašanje bi bilo, če človek hoče videti samega sebe. Še zmeraj se lahko postaviš pred ogledalo in se gledaš. x;)x In seveda obstajajo tudi nekateri načini kako lahko z gledanjem v ogledalo prideš v stik s svojo podzavestjo, vidiš stvari ki se jih bojiš, jih zanikaš , nočeš sprejeti, obrambne mehanizme.....Večina človečkov pač noče videt teh stvari in zato pride do bolezni....Človek mora najprej sam sebe imet malo rad. Danes se temu reče nizko samospoštovanje. Zato pa pravijo če nisi srečen, ko si sam tudi ne moreš biti v dvoje. Ljubezen in sreča sta pa dva različna pojma in ponavadi se šetata skupaj. x:Dx

Prava ljubezen je pa nad stanjem feromonov in podzavesti....V bistvu mora biti podzavest toliko spucana da lahko skoznjo posije ljubezen. Ampak kdor nima vsaj malo pojma o metafiziki tega pač ne bo razumel. Barva ljubezni je pa roza- tako barvo ima v auri, kot kristal roževec... xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0