Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

duhovni mediji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
46 komentarjev na to temo

#1 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 7. marec 2010, 20:05

Lep pozdrav! x:)x

Imam težave in sicer slišim tri duše umrlih (dva moška in eno žensko). Z mano so povezani telepatsko oz. mi berejo misli. Enkrat sem jih tudi videla.

Zanima me ali kdo pozna kakšnega duhovnega medija oz. alternativca, ki bi mi lahko pomagal oz. te duše usmeril drugam.
Že vnaprej najlepša hvala za odgovor in lp.

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. marec 2010, 20:19

Tema na forumu:
http://www.lunin.net.....te=+Medijstvo

Teja Melinc:
http://www.s12.si/co...stvom?task=view
http://www.facebook.com/teja.melinc
http://www.intuicija.si/
http://www.n-tv.si/n...aki/teja-melinc

#3 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 21:57

Cool. Pričanje z duhci. x:px Kaj pa hočejo oz. zakaj pričajo s tabo? A so ujeti na astralu, a so ti kao vodniki, nerazrešene zadeve na fizičnem nivoju, hiša na pokopališču....Jaz bi jih vprašal. x:o)x Z molitvicami in raznimi obredi se jih pa lahko na hitro znebiš, če hočeš. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#4 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 7. marec 2010, 22:23

To pričanje z duhci ni nič kaj cool, ker so sovražni do mene. Pravijo, da so ujeti in da imajo povezavo z mojimi mislimi. V bistvu govorimo cel dan. Kakšne molitve in obredi pa jih preženejo?

#5 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 22:43

Predpostavljam da so ujeti v Zemeljskem astralu. x;)x Če si katolik krunico v roke...Očenaš...Zdrava Marija.... Če pa kakšne druge vere pa pač druge molitvice.... Rečeš pač nekaj v stilu--- Bogec to molitev posvečam tem trem duhcem...da se razčistijo odnosi med mano in njimi in te prosim da jih popelješ v svetlobo. Mogoče je pa kakšna karmična zadevca. Skratka prikličeš neke angelčke da jih popeljejo domov kot otroke ki se izgubijo...Zraven tega pa lahko uporabiš tudi obrede kao za čiščenje prostora, pa tiste fore kot jih izvajajo v cerkvi s kadilom al pa nekaj takega. To ti bo prej znal povedat kakšen duhovnik.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#6 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 7. marec 2010, 23:14

V bistvu že molim Oče naš itd. ter druge molitve, ampak jih to le utiša oz. jih slišim bolj potiho, ostajajo pa še vedno prisotni. Tudi obred za čiščenje stanovanja sem naredila. Imaš ti kakšne izkušnje s tem?

To temo je popravil/a zvezdica3: 7. marec 2010, 23:14


#7 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2010, 23:33

V bistvu že molim Oče naš itd. ter druge molitve, ampak jih to le utiša oz. jih slišim bolj potiho, ostajajo pa še vedno prisotni. Tudi obred za čiščenje stanovanja sem naredila. Imaš ti kakšne izkušnje s tem?


Nekaj o tem oz. podobnem sem že nakladal v temi Klicanje duhov pa še nekje. Se ne spomnim al je bilo v zvezi z magijo al pa z duhci in astralom.... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#8 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. marec 2010, 13:00

Ali kdo ve kako bi kontaktirala go. Tejo Melinc. Ve kdo razen maila tudi njeno telefonsko št.? x:)x

#9 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. marec 2010, 13:51

zvezdica3 je ta oglaševana oseba oz. njen "agent". ... -)

#10 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. marec 2010, 14:18

kaj pa je z mailom narobe?

Ali kdo ve kako bi kontaktirala go. Tejo Melinc. Ve kdo razen maila tudi njeno telefonsko št.? x:)x



#11 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 8. marec 2010, 17:05

ojla
jaz vem za nekega bioenergetika k se tut s tem ukvarja
baje je že imeu take zadevce
čak sam da najdem vizitko...

marjan knez
041/621-148

pa poklič pa vpraš

lep dan

p.s.:drugače tut jaz slišim glasove k so isto nekako proti men sam jaz mam shizofrenijo oz. moja karma je taka da sm jo odrivou stran pol me je pa povozila(karma)

#12 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. marec 2010, 18:20

ojla
jaz vem za nekega bioenergetika k se tut s tem ukvarja
baje je že imeu take zadevce
čak sam da najdem vizitko...

marjan knez
041/621-148

pa poklič pa vpraš

lep dan

p.s.:drugače tut jaz slišim glasove k so isto nekako proti men sam jaz mam shizofrenijo oz. moja karma je taka da sm jo odrivou stran pol me je pa povozila(karma)



Kako pa slišiš ti glasove? V glavi ali v okolici? So človeški glasovi ali so bolj čudni? Kaj ti pa pravijo? Slišiš tudi kakšne druge stvari npr. poke ali piskanje itd.? Jih slišiš cel dan ali ne in ali jemlješ kakšna zdravila? Kaj ti je pa rekel ta bioenergetik? Jaz k njemu že hodim. Vseeno hvala.

#13 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. marec 2010, 19:00

Jaz k njemu že hodim. Vseeno hvala.


In ti še ni porihtal zadevic al pa te poučil... x?x ....različni subtilni svetovi...drugačni piski...lahko celo glasba...glasovi iz leve ali desne strani....svašta. x:o)x A ni to super sploh ne rabiš denarja za telefon, ker lahko pričaš tudi brez njega in to tudi ko si osamljen in nimaš nobenega človečka za pogovor. Duhci so pa vedno dosegljivi za klepet, žur..... x:Dx

Zakaj pa sprašuješ za druge bioenergetike??? A ti ta ni dober, al kva??? xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#14 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 8. marec 2010, 20:39

In ti še ni porihtal zadevic al pa te poučil... x?x ....različni subtilni svetovi...drugačni piski...lahko celo glasba...glasovi iz leve ali desne strani....svašta. x:o)x A ni to super sploh ne rabiš denarja za telefon, ker lahko pričaš tudi brez njega in to tudi ko si osamljen in nimaš nobenega človečka za pogovor. Duhci so pa vedno dosegljivi za klepet, žur..... x:Dx

Zakaj pa sprašuješ za druge bioenergetike??? A ti ta ni dober, al kva??? xg:Dx


Bi rada poizkusila še kakšnega drugega alternativca, najraje medija. Drugače pa ti duhovi niti najmanj niso za žur, ampak so do mene sovražni. Tako, da se jih želim znebiti. Jaz nisem za te stvari, četudi bi npr. bili prijazni. Če ima še kdo kakšnen predlog za kakšnega medija ali kaj podobnega bi bila hvaležna.

To temo je popravil/a zvezdica3: 8. marec 2010, 20:41


#15 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. marec 2010, 20:47

tole mi je ušeč...
u par besedah... spustiš vse, kar ni tvoje... in pokličeš nazaj vse, kar je twoje.
http://www.kenpage.com/

u bistvu sem hotu le rečt, da mogoče probej tut kej sama nardit. ampak nardit na drugačen način, kot iskat koga, ki bo kej naredu namest tebe.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#16 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. marec 2010, 22:44

Bi rada poizkusila še kakšnega drugega alternativca, najraje medija. Drugače pa ti duhovi niti najmanj niso za žur, ampak so do mene sovražni. Tako, da se jih želim znebiti. Jaz nisem za te stvari, četudi bi npr. bili prijazni. Če ima še kdo kakšnen predlog za kakšnega medija ali kaj podobnega bi bila hvaležna.


A misliš da medij jih pa zna odstranit...nekateri ja. Medij je največkrat samo kanal za sporazumevanje z subtilnimi svetovi oz. temu kar mi rečemo onostranstvo. Po moje ti ta bioenergetik ni nič kaj dost pomagal drugače ne bi iskala drugega. A se motim x?x

Kako pa veš da so sovražni? A ti jemljejo energijo al pa kaj podobnega? Zakaj jih pa enostavno ne vprašaš zakaj ti morijo in kaj lahko narediš da bodo nehal, če si kao v telepatskem stiku. x:Dx

Dal sem ti namig, da si preber kar sem napisal pri duhcih...malo kombiniraj s tem nasvetom zgoraj in stvari bodo zalaufale. Razen če ni to z duhci kakšna karmična zadevca, pa tudi potem ne bi smel bit problem.

Glej noben ti ne more pomagat, če sama nočeš pomoči in tudi nisi sama pripravljena kaj narest za to. Pri teh zadevcah so pa pomembni tudi detajli. Najprej koliko si sploh stara? A se to dogaja samo v spanju al tudi v budnem stanju...Na kateri strani jih kao slišiš z desne, leve strani, od zgoraj? Kaj ti govorijo.....Šele potem lahko predvidevaš koliko moči in kakšno taktiko bo treba uporabit..... xwizardx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#17 hajeeb

hajeeb
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 9. marec 2010, 00:05

Zvezdica3 to ni hec! Črpajo ti Energijo!

Nabavi takoj:
1. : http://www.misteriji...erzalna_zascita
2. : http://www.misteriji...iramida_Kerrock
3. : kontaktiraj OBVEZNO!

Igor Ziernfeld, Domžale, radiestezija in zaščita, tečaji; tel. 01-7241258; 031-581871 x!x x!x x!x


4. kasneje pa nadgradi, da boš kaj odnesla iz te izkušnje: :palec: :palec: :palec:
http://www.sirianrev...rian_seal.shtml
5. dokler ne pride pomoč si pomagaj z:
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related


I AM that I AM

#18 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 08:50

NE ME SMEJAT x:Dx s temi zaščitami...Proti elektromagnetnemu sevanju že mogoče, ne pa proti duhcem, elementalom.....

Za Igorja Ziernfelda sem pa slišal, da je naredil več škode kot koristi na slovenskem območju zlasti s tisto njegovo knjigico. Nisem bral tako da ne morem komentirat. Sem pa od določenih osebkov, ki bolje poznajo radiestezijo slišal kao, da piše v njegovi knjigi da lahko z nihalom odvajamo škodljive energije.....BULLSHIT...energije je treba transformirat oz. "oprat", ne pa samo odvajat v okolico, v središče zemlje....To je samo dodaten del za bele duhce in nabiranje slabe karme. Isto kot če vržeš drek iz stanovanja na pločnik, nekdo ga mora počistit..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#19 hajeeb

hajeeb
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 9. marec 2010, 10:27

He he, vsak je slišal drugače. x;)x Sicer pa ga še nisem srečal in osebno zanj ne morem jamčiti. Ali vse to deluje ali ne, pa naj presodi sama! Bil je samo nasvet.

Tudi sama se naj odloči ali naj ostane odprta za bitja nižjega astrala (tako sem razumel), katera naj bi bila po njenem pričevanju moteča...ali pa bi lahko imela kakšno pomenljivo sporočilo??
No, ker jih prejema, je to lahko priložnost za kaj več, za višje sfere morda...in zato sem ji dal namig pod 4.

Sem pa vesel da si se nasmejal. xDDx

Namaste


I AM that I AM

#20 zvezdica3

zvezdica3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. marec 2010, 13:06

A misliš da medij jih pa zna odstranit...nekateri ja. Medij je največkrat samo kanal za sporazumevanje z subtilnimi svetovi oz. temu kar mi rečemo onostranstvo. Po moje ti ta bioenergetik ni nič kaj dost pomagal drugače ne bi iskala drugega. A se motim x?x

Kako pa veš da so sovražni? A ti jemljejo energijo al pa kaj podobnega? Zakaj jih pa enostavno ne vprašaš zakaj ti morijo in kaj lahko narediš da bodo nehal, če si kao v telepatskem stiku. x:Dx

Dal sem ti namig, da si preber kar sem napisal pri duhcih...malo kombiniraj s tem nasvetom zgoraj in stvari bodo zalaufale. Razen če ni to z duhci kakšna karmična zadevca, pa tudi potem ne bi smel bit problem.

Glej noben ti ne more pomagat, če sama nočeš pomoči in tudi nisi sama pripravljena kaj narest za to. Pri teh zadevcah so pa pomembni tudi detajli. Najprej koliko si sploh stara? A se to dogaja samo v spanju al tudi v budnem stanju...Na kateri strani jih kao slišiš z desne, leve strani, od zgoraj? Kaj ti govorijo.....Šele potem lahko predvidevaš koliko moči in kakšno taktiko bo treba uporabit..... xwizardx

Sovražni so, saj me zmerjajo. Za jemljenje energije nisem sigurna. Večkrat se počutim izčrpano, vendar je verjetno psihičnega izvora. Na večino vprašanj se ne odzivajo, tako da o njih vem bore malo. Se mi zdi, da enostavno nočejo it drugam, lahko pa da se motim. Slišim jih samo v budnem stanju iz kakršnekoli smeri, največkrat iz desne in leve. Običajno me zmerjajo ali ponavljajo za mano, kar jaz govorim.

Igorja Ziernfelda sem že kontaktirala in moram rečt, da mi je njegova zaščita nekako pomagala, ampak je glasove samo utišala, so pa še prisotni.



#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 17:39


Tudi sama se naj odloči ali naj ostane odprta za bitja nižjega astrala (tako sem razumel), katera naj bi bila po njenem pričevanju moteča...ali pa bi lahko imela kakšno pomenljivo sporočilo??
No, ker jih prejema, je to lahko priložnost za kaj več, za višje sfere morda...in zato sem ji dal namig pod 4.

Sem pa vesel da si se nasmejal. xDDx


Jap, smeh je pol zdravja. xg:Dx Višji al pa nižji astral še zmeraj je astral in tako tudi mešanica vseh od pozitivcev do negativcev. Nič pa nimam proti meditaciji, v bistvu jo celo podpiram. Je zelo koristna zlasti, če ubaciš še kakšno mantro... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 19:18

Predpostavljam, da si še v najstniških letih, zato par zadevic na easy. Najprej osnove- nad glavo ali iz desne strani se večinoma sliši bitja iz višjih planetarnih sistemov, iz leve pa iz nižjih...Ponavadi iz desne strani pričajo kakšni vodniki, angeli...Čudno se mi pa zdi da slišiš kao negativce v budnem stanju in to še z desne...Al imaš tako visoko zavest al so pa še kakšni bolj skriti vzroki. x;)x

Če te zmerjajo pač niso pozitivci. Kako ne veš, če ti jemljejo energijo x?x Taka bitja najraje kradejo energijo iz 3. čakre kar je astral, pa še iz nekaterih vitalnih organov kjer se shranjuje življenska moč. Mislim da je vranica, nisem prepričan. To najlažje ugotoviš s kakšno meditacijo al pa energijsko vajo...če čutiš kao bolečino v pleksusu, al pa kot da bi šla energija nekak v globino, stiskanje....potem je sigurno ta čakra poškodovana al pa razcefrana. Nekatera bitja pač na silo ukradejo kar rabijo. Če si jih kao videla, kakšne barve so bili x?x Ponavadi naj bi negativci bili črne al pa kakšne temne barve.

Bistveno vprašanje pa je al so samo zalutal in so se ujel kao v tvojo auro ali so kakšne karmične zadevce. Ker če so karmiče stvari, potem se je treba lotit karme...Lahko je pa kakšen negativen programček v tebi s katerim jim daješ dovoljenje. A si kaj razmišljala v tej smeri.

Jaz še zmeraj pravim prošnja, odpuščanje, meditacija, mantra oz. molitev, pozornost...in zadeva mora zalaufat. Na bolje seveda. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 d-omen

d-omen
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 98

Objavljeno: 9. marec 2010, 19:40

hm kva bi pa men svetvou brezo
jes isto slišm glasove sam so baje karmične zadevšne
dohtarji pa itak pravjo prec psihoza
kako bi lohka popravu vse zadevce probou sm že sve i svašta

#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2010, 19:59

hm kva bi pa men svetvou brezo
jes isto slišm glasove sam so baje karmične zadevšne
dohtarji pa itak pravjo prec psihoza
kako bi lohka popravu vse zadevce probou sm že sve i svašta


Kaj ti pa pravijo x?x Pozitivne al negativne stvari...Obstaja več možnosti da jih enostavno izklopiš, da vzpostaviš stik in se kaj naučiš od njih,.....Vse je pa odvisno od psihičnega stanja, volje, zmožnosti...osebka.

Tebi sem pa že svetoval meditacijo na svetlobo, je najboljše kar sem se spomnil. Šele čez nekaj časa se lahko ugotovi kako dalje. Lahko pa zraven tega poslušaš še kakšno relax, meditativno al pa podobno glasbo. Izogibaj se pa energijskih zadev ki ne prizemljujejo. Mantre znajo bit pa dvorezen meč...lahko ti full pomagajo...lahko te pa še bolj odpilijo...zato jih zaenkrat še ne bi omenjal. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 9. marec 2010, 20:27

Joj Brezo, dej se mal ustav, pa mal dihej.

Pa glih ti, k tolk plozaš o prizemljenosti, o ponižnosti in o karmi. A se zavedaš, da to isto velja tud zate?

Mislm. Nimaš pojma, kdo je oseba, nimaš pojma, kva se ji je dogajal, nimaš pojma, kva se ji dogaja, mislm, ej, greš ji pa razlagat, kako naj se tega znebi.

Svašta. Kter napuh.

:o|o:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0