Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odstranjevanje urokov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
162 komentarjev na to temo

#126 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 23:35

Druga stvar tu pa je, da si res ne zelim klicat nje, ker ne pove niti cene, pravi, da mora videti koliko je teh stvari, itd. Skratka, ne zdi se mi najbolj vredu in ne zelim se zapletat v stevilne obiske pri njej. Rada pa bi se resila vseh teh strahov, ki me spremljajo.

 

Ni potrebno kogarkoli klicati, kaj ne vidiš da je vedeževalka zavohala denar in se je spomnila uroka, da bi prišla k njej po rešitev - seveda plačljivo.


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#127 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. julij 2013, 06:24

Včasih si je dobro prebrat vsaj kakšen "mistični" slovarček, ne pa takoj verjet vsega...zlasti pa ne kakšnim vedeževalkam, ki takoj začnejo "strašit" z nekimi uroki...biggrin.png 

 

Urok je kao lažja oblika črne magije...

 

Črna magija- čarovništvo, zloraba skritih sil.

 

Magija je znanje o načinu, kako vzpostaviti zvezo in vladati višjim nad-zemeljskim silam, kakor tudi obvladati tiste iz nižjih področij. Je praktično znanje o prikritih skrivnostih narave, ki se razodenejo le redkim. Težko jih je osvojiti, ne da bi se pregrešili proti večnim zakonom.

 

Talisman (arab.)- "Tilsam" v arabščini pomeni magično podobo. To je predmet iz kamna, kovine ali lesa, pogosto tudi kos pergamenta, napolnjen s črkami in podobami, ki so povezane s posebnimi vplivi in magičnimi formulami, ki jih izreka tisti, ki je vpeljan v okultne znanosti, tistemu, ki v te ni vpeljan, in katerega naj bi zaščitile pred zlom, ali pa mu pomagale uresničiti določene želje. Krepost in učinkovitost talismana sta predvsem odvisni od vere tistega, ki ga poseduje, ne od njegove slepe vere, ampak zato, ker je vera kvaliteta, ki ima silovito ustvarjalno moč, zaradi česar - ne da bi verujoči vedel - tisočkrat okrepi začetno silo, ki jo je talismanu predal tisti, ki ga je izdelal.

 

Blagoslov je nasprotje prekletstva. Ta dva vidika sta nasprotujoči si sili prevladujočega prepričanja v dvojnost: sil "luči" (dobrega) proti silam "teme" (zla). Oba nastaneta kot zgoščeni miselni obliki. Poglavitna razlika med njima je v tem, da lahko blagoslov podpira Kreator, medtem ko prekletstvo podpirajo le elementi, ki niso "božanski".

 

Črna magija ni nikoli 100 % krivec za neko "slabo" stvar, počutje, bolezen, nesrečo, ipd. Ponavadi so posredi tudi drugi dejavniki...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#128 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 29. julij 2013, 08:23

Poznam ja. Pa še zastonj je. 

 

Najbrž vaša sekta .



#129 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. julij 2013, 09:13

nič v življenju ni zastonj ... 

 

Tako je. 



#130 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. julij 2013, 09:20

Obstaja pa še popolnoma zastonjska brezvzročna ljubezen, ki nas stane le sprejetja in nadaljnje distribucije.



#131 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. julij 2013, 09:25

je že res kaj praviš ...

ampak ljudje cenijo le to kar morajo drago plačat ...

 

Pol pa naj plačajo najdražjo ceno, svoj lažni ego in prejmejo najdragocenejšo stvar. 



#132 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 29. julij 2013, 09:52

vsak se sam odloči kaj mu je kdaj najdragocenejše ...

 

in tako je prav ...

 

Tako je.



#133 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 29. julij 2013, 11:19

Dejansko se do zdaj se nikoli nisem ukvarjala s temi stvarmi. Res je, da sem imela pred kratkim neko travmaticno izkusnjo, vecino casa sem brez energije, spremljajo pa me tudi zelo mocna nihanja razpolozenja. Ta zenska je rekla, da bi bilo to potrebno odpraviti in potem se bodo stvari uredile. Druga stvar tu pa je, da si res ne zelim klicat nje, ker ne pove niti cene, pravi, da mora videti koliko je teh stvari, itd. Skratka, ne zdi se mi najbolj vredu in ne zelim se zapletat v stevilne obiske pri njej. Rada pa bi se resila vseh teh strahov, ki me spremljajo. Poznate mogoce koga s katerim ste imeli osebno izkusnjo?

Kot so ti že napisali, ta vedeževalka pelje vodo na svoj mlin.

 

Kar se tiče tvojih težav - se ti zdi, da se počutiš slabše, odkar si izvedela za ta "urok"? Se ti zdi, da si še bolj brez energije, te je še bolj strah?

 

To pomeni, da ji je uspelo. Če boš šla do nje, bo ona kao odpravila urok in ti boš to verjela, zato se boš avtomatsko počutila bolje.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#134 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. julij 2013, 16:01

Obožujem vedeževalke, ki tako glasno nalagajo o urokih, kako jih odstranit, pa nič!

Sploh so fine take, ki igrajo na strah. S strahom jih lahko pripravi do tega, da prinesejo še kaj denarja.

 

Jaz tudi...mi je prav lepo poslušat bajke, kako je neko bitjece tako prestrašeno, da se boji enega malega miška bau bau...tukaj imaš sirček, sedaj pa vozi kuči oz. tja kamor hočeš...naslednjič, če boš še moril, te bo moj mucek popacal...in zadevca rešena po hitrem postopku...biggrin.png

 

Anina, mene je ena pred kakima dvema mesecema ustavila kar na ulici in mi tupila. Nisem je jemala resno,

zato se je vmes celo ujezila (nekajkrat), da ne omenjam kako me je motilo, ker mi ni dala mojega osebnega

prostora in tako rinila vame. Po njenem imam tudi jaz neko črno magijo nad sabo. Ampak hej! Še sem tu,

ni se mi dogajalo ne vem kaj slabega. Ravno nasprotno, sem nekatere reči prav dobro splejala, ali zakljčila...

 

Predpostavljam, da je najprej hotela kakšen evrček...in potem ko ga je dobila, je začela nekaj tupiti na dolgo in široko, kazati kakšne svete vejice, podobice iz ne vem kje...da imajo moč izničit uroke, vrnit ljubljeno osebo, povrniti srečo v lifeu, itd...seveda za dobro plačilo...klasika...biggrin.png

 

En človeček jo je dobesedno nagnal...se je obrnila nazaj , pokazala na njega in nekaj "zamomljala"...tehnično gledano je bil kao neki urok- pripopala se mu je neka škodljiva entiteta (kao črni duhec)...ampak to itak ni nič takega, kakor je potem on paničaril...malo čira čara, ukaz "...ajde vozi van..."...in ciganka bo dobila svojo lekcijo...mogoče jo bo zgazil kakšen bus, slon al pa ji bo kdo pokazal pravo fizično črno magijo- "šljivo" na oko al pa kolenček u zube...skratka akcijski filmček "Karma vrača udarec"...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#135 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 14:56

Uroke odstranjuje Jezus Kristus, samo prositi ga je treba.

Kako ga bomo prosili, je pa naša stvar.

Lahko ga prosimo z programi za radioniko(tako jaz počnem), lahko preko nihala, lahko s polaganjem rok in molitivjo...

Glede plačila pa je Jezus rekel tako:"Zastonj ste dobili, zastonj dajajte."



#136 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 15:01

A tko enostavno to gre ? teuf016.gif

 

Koliko pa imaš s tem izkušenj, konkretnih mislim ?



#137 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 15:32

A tko enostavno to gre ? teuf016.gif

 

Koliko pa imaš s tem izkušenj, konkretnih mislim ?

Ja.

Z imam veliko izkušenj.



A tko enostavno to gre ? teuf016.gif

 

Koliko pa imaš s tem izkušenj, konkretnih mislim ?

Imam veliko izkušenj.


To temo je popravil/a Luka1231: 7. avgust 2013, 15:31


#138 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 15:40

Jaz samo vem, da z nihalom, polaganjem rok in molitvicami ne gre stran ama nič. w12.gif



#139 Luka1231

Luka1231
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 7. avgust 2013, 15:47

Jaz samo vem, da z nihalom, polaganjem rok in molitvicami ne gre stran ama nič. w12.gif

Spoštujem tvoje mnenje, čeprav s z njim ne strinjam.



#140 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 15:49

To ni bilo mnenje, pač pa izkušnje.

Dokler se ne poišče izvajalca ali naročnika, je vse delo bolj jalovo. wink.png



#141 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 17:30

Uroke odstranjuje Jezus Kristus, samo prositi ga je treba.

Kako ga bomo prosili, je pa naša stvar.

Lahko ga prosimo z programi za radioniko(tako jaz počnem), lahko preko nihala, lahko s polaganjem rok in molitivjo...

Glede plačila pa je Jezus rekel tako:"Zastonj ste dobili, zastonj dajajte."

 

 

Ja.

Z imam veliko izkušenj.

 

Glede na te izjave bolje, da ne odpiraš- bioenergija s.p....še o osnovah se ti ne sanja...najslabše kar se ti lahko zgodi, da skasiraš kakšno negativno bitje od drugega+ njegovo bolezensko stanje...No ja, to ni glih najslabše, obstajajo še bolj jebeni scenariji...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#142 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 17:51

potem se v vsakem primeru raje obrnem na jezusa kot na tebe ... 

ker jezus je 8

ti pa 2,9

 

Je bil ob smrti...sedaj naj bi bil baje že tam nekje okoli 14...je že na faksu (višja šola)...obični človečki nimamo glih vpogleda v njegov indeks...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#143 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 7. avgust 2013, 17:56

Sam da nism js 666, pa je v redu witchmoon.gif



#144 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 18:02

nee ... še vedno je 8 ... mogoče je kaj zabluzil in zaštekal ...

 

Dušica, ki jo poznamo po imenu Jezus je v naslednjem lifeu (Apolonij Tianski) dokrajčila šolanje na Zemlji...potem je šla pa na "študentsko izmenjavo" na Sirius...in sedaj se  z vsem naučenim znanjem šeta po Zemljici...

 

Obstaja razlika ali se preverja Jezusa kot osebo ali dušico, ki je bila v tistem času Jezus...pri takih jebenih čekiranjih je treba pravilno definirat določene stvari (s čim manj dvoumnosti)...in če tako pravijo možički v belem, potem tako je...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#145 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. avgust 2013, 18:11

prav ... meni kaže 8 ... nekaj se je moglo zgoditi ...

 

Jap nekaj se je zgodilo...bajke od belih možičkov...biggrin.png

 

...Učenec Jezus izpred 2000 let je medtem postal eden najbolj razvitih Mojstrov v Hierarhiji: Mojster Jezus. Stanje popolnosti je dosegel v naslednjem življenju kot Apolonij iz Tiane. Mnogi izmed tistih, ki so mu sledili v času njegovega življenja kot Jezusu, so bili še živi v času njegove naslednje inkarnacije - in številni izmed njih so bili prepričani, da se je Jezus ponovno pojavil med njimi. Apolonij je šel na pot v Indijo, kar je dalo povod za zgodbo, v katero mnogi verjamejo, da Jezus ni umrl na križu, temveč je šel v Indijo in umrl v Kašmiru v častitljivi starosti.
      Mojster Jezus je sedaj inkarniran v sirijskem telesu približno 640 let in je v knjigi  Alice A. Bailey Initiation, Human and Solar (Sončno in človeško posvečenje) opisan tako: "Ima precej vojaško podobo, je discipliniran človek železnih pravil in volje. Je visok in vitek s precej dolgim ozkim obrazom, črnolas, bele polti in prodornih modrih oči."...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#146 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 18:53

Men je pr Jezusu to dobr, k je reku, Bog, odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo. Pomen, da ni bil jezen na njih. Vidu je dobro v njih. Ker če bi vedl, zihr ne bi tega počel. 



#147 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 20:54

Men je on tko razodel in me je pomiril in inspiriral. 



#148 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 7. avgust 2013, 21:06

Sem.



#149 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. avgust 2013, 21:20

ja v indiji imajo celo njegov grob...imam slike vam jih pošljem imam tudi knjigo sam je v angleščini.....



#150 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. avgust 2013, 21:39

sem skenirala zdaj se bolj slabo vidi zdaj moram pa pogrintat kako to spravit sem mi nekaj nagaja če ne bom probala pa v svojem blogu sporočim






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0