Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Davidova zvezda


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
87 komentarjev na to temo

#1 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. marec 2010, 18:43

DAVIDOVA ZVEZDA

Stvari, ki jih boste prebrali na to temo, je plod mojih pet letnih izkušenj.

Stvari, so preizkušene že nekaj časa in resnično delujejo.

Davidova zvezda, kot vam jo bom jaz predstavil, nima nikakršne povezave z judi. Judi si jo lastijo na način, kateri ima zelo negativni pomen, kar pa je prepovedano (njihova zgodovina pove vse).

Razlaga je preprosta in vsakemu razumljiva, ker vam hočem povedati le bistvo.Uporaba Davidove zvezde (kot simbola), v pozitivne namene ima namreč izredno moč. Lahko jo uporabljamo kot zaščito pred negativno magijo,

pri vizualnem čiščenju z mislimi (prostor; hiša; okolica imetja; avtomobil; artiklov, ki jih kupimo v trgovini, kot so obleke, igrače, pripomočki; namreč, vsega, kar lahko primemo z rokami.(V tovarnah, kjer delajo z odporom, pod prisilo (kitajski artikli) so namreč nabiti z negativno energijo, katera se prenaša tudi na končnega uporabnika, je potrebno očistiti.)

Postopek je preprost; v mislih prosimo Angele, Boga ali pozitivne sile, kakor sami želite, da očistijo predmet negativnih sil z energijo Davidove zvezde, in si predstavljate Davidovo zvezdo, kako prehaja/potuje skozi predmet, ob enem pa polni predmet z belo svetlobo ali pozitivno energijo. Sledi zahvala - preprosta beseda Hvala.

Uporaba Davidove zvezde pri prehranjevanju

Včasih ima kuharica v menzi ali doma pač slab dan, in verjemite mi,da tista hrana ne tekne prav dobro, zgodi se tudi, da se po obroku počutite slabo. Ko dobite obrok na mizo, ne bo nihče opazil, da ste ga oplemenitili. Preprosto, pogledate v krožnik, na katerem si predstavljate Davidovo zvezdo (hvala), in to je vse. Počutili se boste odlično že med obedom in po njem.

Uporaba Davidove zvezde v vodi

Ko natočite v kozarec vodo ali kakšno drugo pijačo (če gostitelju ne zaupate, lahko tudi vino ali odprte pijače), si v mislih vedno zaželite nekaj dobrega; recimo - za dobro počutje, za zdravje, če vas boli glava ,naj pomaga ustaviti glavobol; če ste slabe volje za boljšo voljo, deluje pozitivno na vse bolezni. Uporabite domišljijo. Nato z očmi vrzite v vodo Davidovo zvezdo se obvezno zahvalite in na zdravje.

Učinek je takojšen.

Davidovo zvezdo lahko uporabite tudi pri sprostitvah (ob slabem počutju, če ste žalostni, slabe volje ipd.). Samo udobno se namestite, lahko sede ali leže, se umirite (minuto,dve) in si v mislih predstavljajte, kako Davidova zvezda potuje skozi vaše telo od glave do pet in izpodriva slabo energijo ven iz telesa, ob enem pa polni telo z belo svetlobo ali pozitivno energijo. In preprosta beseda - hvala.Takoj se boste počutili čudovito.

Če imate nemiren spanec in celo nočne more, slabo počutje,si Davidovo zvezdo preprosto narišite na belo svečo,tako,da je plamen v sredini in prosite,naj energija Davidove zvezde umiri situacijo.Tudi tukaj lahko uporabite pozitivno domišlijo in jo prižgite.

Pri uporabi zvezde,je potrebna vizualizacija te zvezde,lahko si jo predstavljate modre barve,nekaterim se pokaže tudi rumena ali bela.V vsakem primeru se po večkratni uporabi pokaže bela,odvisno od napredka.


Veliko uspehov pri uporabi Davidove zvezde vam želim.Darko

Tukaj so opisane moje izkušnje,ki meni zelo dobro funkcionirajo.Če ima kdo namen žaliti ali se norčevati,naj pred objavo komentarja zadevo najprej preizkusi.

#2 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 23. marec 2010, 19:10

ZANIMIVO! Kolikokrat na teden pa delaš z Davidovo zvezdo? A se ti zdi kakšna razlika, če dalj časa delaš redno ali je vseeno, ni vezano na neko kontinuiteto? Se ti zdi, da po 5 letih dela čutiš kaj drugače kot na začetku? Jo uporabljaš tudi še za kaj drugega, kot to kar si naštel?

#3 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. marec 2010, 19:21

ZANIMIVO! Kolikokrat na teden pa delaš z Davidovo zvezdo? A se ti zdi kakšna razlika, če dalj časa delaš redno ali je vseeno, ni vezano na neko kontinuiteto? Se ti zdi, da po 5 letih dela čutiš kaj drugače kot na začetku? Jo uporabljaš tudi še za kaj drugega, kot to kar si naštel?


Jaz delam z Davidovo zvezdo ves čas,ker se z nečim ukvarjam,kjer mora biti obvezno prisotna.Dlje časa jo uporabljaš,boljše se počutiš.Sprostijo se posebni energijski kanali,preko katerih lažje komuniciraš z nevidnim svetom.Zvezda te nekako usmerja po pozitivni poti in z močno koncentracijo lahko dosežeš marsikaj.Seveda se je na začetku pokazal tudi pentagram,katerega pa jaz ne uporabljam,saj ne gre skupaj z energijami,s katerimi sem povezan,sedaj ni problem.

#4 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. marec 2010, 19:39

Jap, podoben je merkabi... x:px ...Vsaka barva ima drugačen aspekt, namen, energijo...in z določeno barvo lahko prav potenciraš določene zadeve... x;)x ...Če pa si tak kot jaz, ki se mu o barvah ne sanja dost, je pa najbolje uporabljat belo, zlato al pa kaj podobnega. x:Dx

Pentagram pa ni nujno slab simbol...odvisno tudi od drugih detajlov...sem ga tudi že doživel...je bilo pa bolj v zvezi s trganjem vezi... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#5 Jutranjik

Jutranjik
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 296

Objavljeno: 24. marec 2010, 09:58

D jutro!

Vsem, ki ste mi pisali PN v povezavi z Davidovo zvezdo sporočam, da žal o njej nimam izkušenj.

Upam, da boste odgovor našli sami. Nikomur ne želim sugerirati nekaj, na kar se ne spoznam.

Vendar privrženci kulta Kasiopejcev in Pleadiancev močno svarijo pred vsem, kar prihaja iz astralnega sveta oz. iz višjih dimenzij, če ne poznamo izvora. Na nas namreč deluje Matrica in moja interpretacija je: ali se ukvarjati in "poslušati" finejša bitja ki domujejo na subtilnejših nivojih, ali pa slediti učenju, ki vodi do Ene Večne Resnice (Stvarniku)?

VSak se naj odloči kaj mu je pomembno popolnoma sam.

Večina "nadnaravnih" stvari in moči izvira namreč iz astralno-eteričnega sveta in ne iz duhovnega, ki je izven vseh nam poznanih univerzumov.

Napisal sem svoje mnenje.

#6 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 25. marec 2010, 11:32

...
Postopek je preprost; v mislih prosimo Angele, Boga ali pozitivne sile, kakor sami želite, da očistijo predmet negativnih sil z energijo Davidove zvezde, in si predstavljate Davidovo zvezdo, kako prehaja/potuje skozi predmet, ob enem pa polni predmet z belo svetlobo ali pozitivno energijo. Sledi zahvala - preprosta beseda Hvala.
...

Menim, da lahko v tem postopku uporabiš bolj ali manj kateri koli simbol ali kakšno drugo miselno sliko, v katero "zaupaš", verjameš, in bo rezultat isti.
Possible—but highly unlikely.

#7 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 25. marec 2010, 20:44

Menim, da lahko v tem postopku uporabiš bolj ali manj kateri koli simbol ali kakšno drugo miselno sliko, v katero "zaupaš", verjameš, in bo rezultat isti.


Vsak znak ima drugačne vibracije,sproža drugačne energije,lahko ti povem eno izkušnjo s temi znaki,namreč,delam še z nekaterimi ikonami,ki so skupaj povezane,kot nek zapis.V tem zapisu,sem enkrat dodal še en znak in vse skupaj energijsko aktiviral.Sredi noči sem bil primoran ta zapis deaktivirati in uničiti,saj ni bilo več za zdržati.Nek čuden pritisk.takoj zatem,je ta pritisk minil.
Rezultat se lahko zelo spremeni,če ne veš,kaj nek znak pomeni.Izdelal sem nekaj različnih zapisov,nekateri so že nekaj časa preizkušeni in dajejo pozitivne rezultate,nekateri pa so še v poizkusni dobi in jih še ne dajem naprej.

#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. marec 2010, 21:16

A ti to kao na listek pišeš, rišeš...al samo energijsko narediš kao v auro... x;)x ...Ker določeni liki, besedice...se lahko avtomatsko pojavijo med meditacijo al pa kaj podobnega...Itak pa to aktivira določene zadeve v podzavesti in tudi deluje neodvisno od našega razumskega dela... x:Dx

Druga stvar pa je če to delaš komu drugemu, takrat moraš pa pazit kaj delaš... x:o)x Nisem čist zaštekal ko praviš da narediš zvezdo nad in pod sabo...a to misliš kao nad glavo in pod nogami.... al kao da gre od vrha navzdol in od dol gor in si ti kao v sredini, ker to mi je bolj razumljiv... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 25. marec 2010, 22:06

A ti to kao na listek pišeš, rišeš...al samo energijsko narediš kao v auro... x;)x ...Ker določeni liki, besedice...se lahko avtomatsko pojavijo med meditacijo al pa kaj podobnega...Itak pa to aktivira določene zadeve v podzavesti in tudi deluje neodvisno od našega razumskega dela... x:Dx

Druga stvar pa je če to delaš komu drugemu, takrat moraš pa pazit kaj delaš... x:o)x Nisem čist zaštekal ko praviš da narediš zvezdo nad in pod sabo...a to misliš kao nad glavo in pod nogami.... al kao da gre od vrha navzdol in od dol gor in si ti kao v sredini, ker to mi je bolj razumljiv... xg:Dx


Napišem lahko na različne predmete in potem energijsko aktiviram,deluje pa na pozitivno informacijo in namen,katerega informiram.
Zvezdo si vizualiziram eno pod nogami,drugo malo nad glavo in si potem vizualiziram valj bele energije,ki povezuje obe zvezde.Ta valj potem povežem z belo nitjo v onstranstvo.Zapis,katerega imam,pa me samodejno poveže.Sledim občutku in po dolgih treningih točno vem,kaj se dogaja.Čutim neko posebno prijetno stanje.Ta zapis ima že približno 80 oseb,katerim pomaga pri različnih stvareh.Deluje na pozitivno željo ali namen.Ne fantaziram,ker bo to mogoče komu malo čudno,kot je čuden opis Davidove zvezde.
Si poizkusil telo energijsko nafilat s pomočjo zvezde,se čuti energija,ki počasi potuje skozi telo?
Lahko stojiš pokonci in si zvezdo vizualiziraš,da počasi potuje od glave do nog.Zvezda naj bo tako velika,da sam stojiš v sredini.Če ti je lažje si za začetek spusti modro,kasneje pa belo.Belo se zazna,kot bolj finejšo,modro se občuti bolj močno,vsaj pri meni.

#10 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. marec 2010, 22:31

Napišem lahko na različne predmete in potem energijsko aktiviram,deluje pa na pozitivno informacijo in namen,katerega informiram.
Zvezdo si vizualiziram eno pod nogami,drugo malo nad glavo in si potem vizualiziram valj bele energije,ki povezuje obe zvezde.Ta valj potem povežem z belo nitjo v onstranstvo.Zapis,katerega imam,pa me samodejno poveže.Sledim občutku in po dolgih treningih točno vem,kaj se dogaja.Čutim neko posebno prijetno stanje.Ta zapis ima že približno 80 oseb,katerim pomaga pri različnih stvareh.Deluje na pozitivno željo ali namen.Ne fantaziram,ker bo to mogoče komu malo čudno,kot je čuden opis Davidove zvezde.
Si poizkusil telo energijsko nafilat s pomočjo zvezde,se čuti energija,ki počasi potuje skozi telo?
Lahko stojiš pokonci in si zvezdo vizualiziraš,da počasi potuje od glave do nog.Zvezda naj bo tako velika,da sam stojiš v sredini.Če ti je lažje si za začetek spusti modro,kasneje pa belo.Belo se zazna,kot bolj finejšo,modro se občuti bolj močno,vsaj pri meni.


Jaz se ne igram toliko s tem, včasih pa naredim merkabo (mi je bolj domača) komu drugemu... x;)x ...Do zdaj sem pa samo parkrat naredil to, enostavno me ne pritegne, da bi delal to non stop. Včasih me pa res prime...seveda ubacim noter tudi mantro in potem se dogaja....Drugače pa ko jaz vizualiziram to gor in dol se mi avtomatsko odpre srčna čakra...predpostavljam da zato ker je na sredini...Imam pa raje belo oz. diamantno belo... x:Dx

Evo ti še kaj je merkaba, ni glih treba čitat, ker jaz tudi nisem preveč čital, bolj zanimive so slikce... xg:Dx

Merkaba - Star Tetrahedron - Flower of Life - Crystalinks

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#11 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 25. marec 2010, 22:45

Jaz se ne igram toliko s tem, včasih pa naredim merkabo (mi je bolj domača) komu drugemu... x;)x ...Do zdaj sem pa samo parkrat naredil to, enostavno me ne pritegne, da bi delal to non stop. Včasih me pa res prime...seveda ubacim noter tudi mantro in potem se dogaja....Drugače pa ko jaz vizualiziram to gor in dol se mi avtomatsko odpre srčna čakra...predpostavljam da zato ker je na sredini...Imam pa raje belo oz. diamantno belo... x:Dx

Evo ti še kaj je merkaba, ni glih treba čitat, ker jaz tudi nisem preveč čital, bolj zanimive so slikce... xg:Dx

Merkaba - Star Tetrahedron - Flower of Life - Crystalinks


Zanimivo,sem poizkusil in mi deluje bolj zaprto,zaprto zaradi občutka omejenosti.Zvezda mi deluje dosti bolj odprto.Ne,da bi hvalil neko svojo teorijo,mi zvezda bolj odgovarja.Je pa zanimivo.

#12 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. marec 2010, 23:00

Zanimivo,sem poizkusil in mi deluje bolj zaprto,zaprto zaradi občutka omejenosti.Zvezda mi deluje dosti bolj odprto.Ne,da bi hvalil neko svojo teorijo,mi zvezda bolj odgovarja.Je pa zanimivo.



Ma jaz sem to stran ubacio zaradi slikic, drugače jaz na ta način sploh ne delam....kao vrtenje in ne vem kaj še....lahko malo zaj....in so problemčki...Evo ta je malo bolj podobna verzija temu kar se jaz včasih igram.... x:Dx

http://www.pesem-dus...merkava,38.html

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#13 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 26. marec 2010, 06:08

Vsak znak ima drugačne vibracije,sproža drugačne energije ...

Ljudje dajemo znakom "vibracije" in "energije". Sami po sebi so nevtralni, pač neke črte, liki ali karkoli že.
Possible—but highly unlikely.

#14 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 26. marec 2010, 07:02

Ma jaz sem to stran ubacio zaradi slikic, drugače jaz na ta način sploh ne delam....kao vrtenje in ne vem kaj še....lahko malo zaj....in so problemčki...Evo ta je malo bolj podobna verzija temu kar se jaz včasih igram.... x:Dx

http://www.pesem-dus...merkava,38.html


Spodnji link je sicer zanimiv,a se da na enostaven način doseči več.Ni potrebno zbirati energijo nad sabo in jo potem po delcih spuščati navzdol.Spusti jo vso naenkrat,skozi celo telo,saj vendar komaj čaka,da te obda.V vsestvarstvu je samo nekaj osnovnih pravil,vse ostalo je človek zakompliciral sam.Delajte enostavno in improvizirajte.Vsak stvari dojema na svoj način,zakaj bi bil omejen,če to ni potrebno.Dovolite sebi nekaj več,kot učijo v knjigah,tudi pisci so delali improvizacije,a danes,če knjiga ni dovolj debela ima človek odčutek,da bo izvedel premalo.Malo logike,pa bo šlo hitreje,včasih se bo pojavil tudi strah pred neznanimi vrati.Strah ti hoče postaviti oviro pri napredovnju,zato pogumno naprej.

#15 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. marec 2010, 10:39

Saj se jo ne zbira...povlečeš žarek in ga nad sabo razširiš v obliki stožca v katerem se nahajaš. Isto velja pa od spodaj....Je pa to samo osnova....jaz imam pa svojo izpeljanko...in sem zaenkrat kar zadovoljen....tiste parkrat na let ko to uporabim... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#16 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 19:33

Tudi tebi nagaja določena umazanija,prva je ta,da se delaš vsevednega,druga pa ta,da imaš vedno samo ti prav.Medicina ne laže z izvidi in ravno izvidi so dokaz,da je bolezen izginila in da zdravstveno stanje napreduje.Tako vem,da je nekdo ozdravil z mojo pomočjo.Ni dovolj,da mu naredim nek zapis,pač pa ga tudi energijsko očistim in vzpostavim energijsko ravnovesje v telesu.Dobro vidim človekovo stanje,kot tudi partnerka,če mi ne verjameš,se oglasi pri naju,da izveš kakšno je tvoje zdravstveno stanje,potem pa pojdi na pregled k zdravniku in ti bojo potrdili točno diagnozo,katero boš pred tem izvedel pri naju.Ne nakladam,lahko preizkusiš,pa potem komentiraj.Nisem nakladač,ker nimam nič od tega,vse kar ti ostane je da narediš preizkus.Če si popolnoma zdrav,ti pa želim takšno stanje do konca srečnega poslanstva.


Jaz se ne delam vsevednega...Ampak človečka, ki omeni da je kao zdravilec pa moram malo zajebavat...da vidim koliko mu dela ego, na kakšnem nivoju naj bi približno bil...zato pa so bile nekatere zadeve malo provokativne...neke vrste test. xg:Dx In moram priznat da si nekje dobro šel skozi, drugje si pa pogorel na celi črti...za moje pojme da se razumemo. x;)x

Najprej malo osnove kar sem že parkrat omenil.
Zdravilci delajo seveda na različnih ravneh, odvisno od dosežene razvojne stopnje. Pri zdravljenju se velikokrat uporablja eterska in/ali astralna energija. Veliko jih uporablja energijo duše, ki jo prikliče od ene izmed duš, zdraviteljeve ali pacientove, vede ali nevede. Veliko zdravilcev je medijev in kanalizirajo astralno energijo posameznikov ali skupin s pete ali šeste astralne ravni. Lahko pa zdravljenje prihaja od kakšnih bolj razvitih bitij...angeli, nadangeli.... x:Dx

Tako da tvoja izjava "Jaz sem pomagal..." je zelo egoistična, x:o)x razen če razumeš kaj veliki Jaz pomeni in seveda če si sposoben pridet v stik z njim...kar pa po mojem mnenju ne drži. Tako da bi rekel da so večino dela opravil kao dobra bitja, ker si jih tudi kao zaprosil za pomoč....Da bi pa zdravil z močjo svoje duše....bi moral pa delovat iz srca...tudi ne izključujem da ti je to uspelo, ampak bolj malkrat... xg:Dx

Ko praviš da vidiš človekovo stanje kater nivo pa opazuješ...ni isto ali opazuješ eterične podnivoje, astralne...al pa karmične nivoje. Drugo kar mi pa ni čist jasn kako lahko nekomu narediš kao simbol in aktiviraš...potem ga pa človeček malo serje v življenju...in mu neha delovat x?x Zdaj ali tvoja psihična moč ni dovolj velika al pa simbol ne deluje na dovolj visoki ravni, lahko je pa tudi kaj tretjega....Ko se naredi aktivacija se lahko tudi pove za koliko časa...lahko traja neomejeno...če pa ni v skladu s karmo človečka se pa lahko s strani višjih sil tudi izniči...samo moje mnenje. x:Dx

Moje zdravstveno stanje je pa super...kar se fizičnega dela tiče...so me beli duhci full dobro zaflikal,popravil... x:px ...problemi so bolj v subtilnih sferah...in slaba karma...ampak počasi tudi to predelujem...Vsako ozdravljenje mora potrditi gospodar karme... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#17 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 27. marec 2010, 20:10

Tako da tvoja izjava "Jaz sem pomagal..." je zelo egoistična, x:o)x razen če razumeš kaj veliki Jaz pomeni in seveda če si sposoben pridet v stik z njim...kar pa po mojem mnenju ne drži. Tako da bi rekel da so večino dela opravil kao dobra bitja, ker si jih tudi kao zaprosil za pomoč....Da bi pa zdravil z močjo svoje duše....bi moral pa delovat iz srca...tudi ne izključujem da ti je to uspelo, ampak bolj malkrat... xg:Dx

Ko praviš da vidiš človekovo stanje kater nivo pa opazuješ...ni isto ali opazuješ eterične podnivoje, astralne...al pa karmične nivoje. Drugo kar mi pa ni čist jasn kako lahko nekomu narediš kao simbol in aktiviraš...potem ga pa človeček malo serje v življenju...in mu neha delovat x?x Zdaj ali tvoja psihična moč ni dovolj velika al pa simbol ne deluje na dovolj visoki ravni, lahko je pa tudi kaj tretjega....Ko se naredi aktivacija se lahko tudi pove za koliko časa...lahko traja neomejeno...če pa ni v skladu s karmo človečka se pa lahko s strani višjih sil tudi izniči...samo moje mnenje. x:Dx

Moje zdravstveno stanje je pa super...kar se fizičnega dela tiče...so me beli duhci full dobro zaflikal,popravil... x:px ...problemi so bolj v subtilnih sferah...in slaba karma...ampak počasi tudi to predelujem...Vsako ozdravljenje mora potrditi gospodar karme... xg:Dx


Človek sem,kot vsi drugi,vem,da sem nekje napredoval,kar pa mi nekateri zavidajo.Njihov problem.
Kadar delam z energijo,ne delam nikoli z svojo.Vedno se povežem s kozmosom in sem samo medij,ki jo pravilno usmerja na osebo.Ne delam z angeli,pač pa sem našel frekvenco,ki mi ustreza.Nekaj ti bom povedal.Kadar se povezuješ z astralom,nikoli ne veš s kom imaš opravka,saj se tudi temne sile zvito vsiljujejo.Vsi delajo napake,tako tudi temne sile in če dobro ne spremljaš situacije,te tako odpeljejo,da ne boš znal več kje si in s kom si.V kozmosu je več temnega,kot pa si navaden človek lahko predstavlja,pa boš spet našel svojo teorijo za to.Jaz se postavim v posebno stanje,v katerem vidim onstranstvo in pritisk temnih sil za prevlado.Samo z dobrim opazovanjem vseh detajlov lahko veš,kdo se ti javlja.Ali je na svetli strani,ali pa na temni.
Kar se zapisov tiče,delujejo trajno,razen če.Če nekdo ne more iz svojih zlobnih navad in še vedno dela škodo vsemu,kar mu pride naproti.Tukaj ne odločam jaz,pač pa nekdo drug.Ta drug je tisti,preko katerega aktiviram zapis.Pri delu in raziskovanju vedno vprašam,ali lahko določeno stvar naredim ali mi je dovoljeno.Ne delam po lastni pameti kot tudi ne delujem po svoji volji.Stalna povezava in stalna komunikacija z astralom sta pri meni prisotna vseskozi.Tako tudi lahko dobim podatek o osebi,katera ima nek problem,pa naj bo zdravstveni,družinski,službeni,skratka o vsem,kar ga zanima.Kadar delam,delam skupaj s partnerko,katera se poglobi še bolj v vsak detajl,ta čas pa jaz delam z energijami.Dobil sem znanja,kako nekoga energijsko očistiti,vzpostaviti ravnovesje in ga tudi nafilati z energijo.Dostikrat tudi na daljavo.Energija namreč ne pozna razdalje.važna je dobra koncentracija in usmeritev na določeno točko.
Pri razkrivanju ne potrebujeva imena,pa datuma,dovolj je koncentracija na osebo in podatki prihajajo sami.

#18 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 20:58

Jap, vsi človečki delamo napake in se iz njih učimo... x;)x ...Večina kanaliziranj, vodnikov...s katerimi se danes igrajo človečki je iz astrala...Astral je pa mešanica svega i svačega...Če človeček že dela s temi bitji jih mora pač tudi z raznimi metodami preverit... x:o)x

Kot sem že rekel na višjem mentalu pa negativnosti ni več, na tem nivoju tudi poteka taprava telepatija...negativnost obstaja samo pod nivoji ki so pod to ravnijo...

Če pa obstaja bitje ki aktivira zapis, potem so mi pa stvari malo bolj jasne...Jaz sem videl in doživel tudi aktivacije, ki se jih naredi samo enkrat in trajajo za vedno oz. toliko časa dokler ne presežeš tiste stopnje...Če pa človeček dela zla dela, pa tudi več kasira v tem primeru...aktivacija samo pospeši določen proces...sicer pa o tem se mi itak ne sanja dost. x:Dx

Ostalo mi je pa vse jasno, zato sem te pa vprašal na kateri nivo se skoncentriraš ko opazuješ človekovo stanje...Na astralu lahko zveš marsikaj...nivo duše oz. kavzalni nivo je pa tisti na katerem so shranjeni zudi zapisi iz preteklih življenj, pretekla karma in kako to vpliva na zdajšnje....Iz tega nivoja pa ni kar vsak sposoben pridobivat informacije. xg:Dx

Te bom počasi nehal moriti, rekel bom samo da probaj delat več na srcu in na povezovanju s svojim notranjim Jazom...zanašanje na druga bitja je samo vmesna stopnja dokler se nisi sposoben povezat s svojo dušo...Skratka ne smeš biti preveč odvisen od raznih drugih bitij... x;)x ...Na koncu se pa lahko celo izkaže da so kao tvoji vodniki bili samo delčki tvojega višjega Jaza...Tako je tudi Barbara Brennan (moč zdravilnih rok...) pred kratkim dejala da je bil tist njen vodnik Heyonan oz. nekaj podobnega samo delček njenega višjega Jaza. Skratka vse je možno... xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#19 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. marec 2010, 20:59

Jap, vsi človečki delamo napake in se iz njih učimo... x;)x ...Večina kanaliziranj, vodnikov...s katerimi se danes igrajo človečki je iz astrala...Astral je pa mešanica svega i svačega...Če človeček že dela s temi bitji jih mora pač tudi z raznimi metodami preverit... x:o)x

Kot sem že rekel na višjem mentalu pa negativnosti ni več, na tem nivoju tudi poteka taprava telepatija...negativnost obstaja samo pod nivoji ki so pod to ravnijo...

Če pa obstaja bitje ki aktivira zapis, potem so mi pa stvari malo bolj jasne...Jaz sem videl in doživel tudi aktivacije, ki se jih naredi samo enkrat in trajajo za vedno oz. toliko časa dokler ne presežeš tiste stopnje...Če pa človeček dela zla dela, pa tudi več kasira v tem primeru...aktivacija samo pospeši določen proces...sicer pa o tem se mi itak ne sanja dost. x:Dx

Ostalo mi je pa vse jasno, zato sem te pa vprašal na kateri nivo se skoncentriraš ko opazuješ človekovo stanje...Na astralu lahko zveš marsikaj...nivo duše oz. kavzalni nivo je pa tisti na katerem so shranjeni zudi zapisi iz preteklih življenj, pretekla karma in kako to vpliva na zdajšnje....Iz tega nivoja pa ni kar vsak sposoben pridobivat informacije. xg:Dx

Te bom počasi nehal moriti, rekel bom samo da probaj delat več na srcu in na povezovanju s svojim notranjim Jazom...zanašanje na druga bitja je samo vmesna stopnja dokler se nisi sposoben povezat s svojo dušo...Skratka ne smeš biti preveč odvisen od raznih drugih bitij... x;)x ...Na koncu se pa lahko celo izkaže da so kao tvoji vodniki bili samo delčki tvojega višjega Jaza...Tako je tudi Barbara Brennan (moč zdravilnih rok...) pred kratkim dejala da je bil tist njen vodnik Heyonan oz. nekaj podobnega samo delček njenega višjega Jaza. Skratka vse je možno... xDDx

usake tolk se lotim kšnga twojga posta brat, da widm, če si že kej k seb pršu...
uglawnem... pri tem postu sem odnehal že pri prwem stawku... x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#20 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 21:16

usake tolk se lotim kšnga twojga posta brat, da widm, če si že kej k seb pršu...
uglawnem... pri tem postu sem odnehal že pri prwem stawku... x:o)x


Pa ne mi rečt da si celo cel stavek prebral...nekateri ne bi zdržal niti do polovice prvega. x:Dx Predpostavljam da so ti živčki zelo hvaležni...za nagrado so ti pa sigurno namignil...mrzlo pivo vabi... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#21 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. marec 2010, 21:29

Pa ne mi rečt da si celo cel stavek prebral...nekateri ne bi zdržal niti do polovice prvega. x:Dx Predpostavljam da so ti živčki zelo hvaležni...za nagrado so ti pa sigurno namignil...mrzlo pivo vabi... xg:Dx

bogi...kaj mora šele tebi dogajat...da to pišeš x:Dx ko ti bo živčke skurlo...pa boš transplantacijo rabil...javi....doniram x:Dx

#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 21:53

bogi...kaj mora šele tebi dogajat...da to pišeš x:Dx ko ti bo živčke skurlo...pa boš transplantacijo rabil...javi....doniram x:Dx



Pri meni možganožderac strada... x:Dx ...Sem bil pa tudi cepljen z želvinim hormonom...ni panike da bi se stvari prehitro dogajale... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. marec 2010, 22:09

ta želva se ti bolj pri dojemanju pozna...ko pa dogajanju x:Dx

#24 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. marec 2010, 22:34

ta želva se ti bolj pri dojemanju pozna...ko pa dogajanju x:Dx


Sem imel na izbiro hormon polža al pa želve...pa sem izbral od želve,mi je bolj domača...To z dojemanjem je pa sigurno bolj zaradi crnogorskih genov... x:Dx

Sem šel na obisk bratcem vesoljčkom, pa sem si sam postregel z vitaminskimi dodatki iz njihove omarice...hormončki Aliena in Predatorja...da bom kao hitrejši...že dogaja... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. marec 2010, 23:08

Sem imel na izbiro hormon polža al pa želve...pa sem izbral od želve,mi je bolj domača...To z dojemanjem je pa sigurno bolj zaradi crnogorskih genov... x:Dx

Sem šel na obisk bratcem vesoljčkom, pa sem si sam postregel z vitaminskimi dodatki iz njihove omarice...hormončki Aliena in Predatorja...da bom kao hitrejši...že dogaja... xg:Dx

zaj sn si od sile kuj davidovo zvezdo predstavljal...namesto tvojega posta...morm rečt da dela jebemu x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0