Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

stiska


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
43 komentarjev na to temo

#1 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 26. maj 2010, 21:04

Pozdravljeni,

mi mogoče lahko kdo razloži sinovo karto prihodnosti?! V duši sem zelo žalostna. Sin je odšel svojo pot, ko je spoznal partnerico. Že leto dni se ni niti oglasil. Prekinil je stike z vso družino, čeprav mu nismo storili žalega. Danes sem izvedela, da se je tudi poročil. Sprašujem se, kot vsaka mati, če bo njegova prihodnost srečna. Rojen je 7.1.1977 ob 23.03 v Slovenj Gradcu.
Hvala!

#2 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 27. maj 2010, 06:54

Pozdravljeni,

mi mogoče lahko kdo razloži sinovo karto prihodnosti?! V duši sem zelo žalostna. Sin je odšel svojo pot, ko je spoznal partnerico. Že leto dni se ni niti oglasil. Prekinil je stike z vso družino, čeprav mu nismo storili žalega. Danes sem izvedela, da se je tudi poročil. Sprašujem se, kot vsaka mati, če bo njegova prihodnost srečna. Rojen je 7.1.1977 ob 23.03 v Slovenj Gradcu.
Hvala!


Draga Mamca

Ne vem, kakšna bo njegova prihodnost, vem pa, da bo lepša, če bo vedel, da ga ima njegova mati rada.

Zato.

Ne čakaj, da se oglasi on. Ne čakaj, da on naveže stike.

Ti se oglasi. Ti naveži stike z njim. Ti si njegova mama.

Povej mu, da ga imaš rada. Povej mu, da si želiš, da bi bil srečen. Povej mu, da si tu, kadarkoli te bo potreboval. Brez obtoževanja, brez očitkov, brez užaljenosti. Ker mama ne obtožuje, ne očita, ni užaljena. To počne prizadeta ženska, ne pa mama. In ti si mama. Mama, ki svojega sina neizmerno ljubi. In tvoj sin potrebuje in čaka mamo.

Zato, naveži stik z njim, pokliči ga in mu povej, da ga imaš rada, da je zate edinstven, da si želiš, da je srečen, da si zanj vedno tu. Ker on to potrebuje, hrepeni po tem stiku, si ga neizmerno želi, ne glede na to, kako se bo odzval.

Vztrajaj. Bodi mama.

Srečno Mamca.
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#3 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. maj 2010, 07:33

E butl, če boš pa take izjave ven metal, bi bil pa skrajni čas da se preimenuješ v "pametan čovjek"... x:Dx ...Izjava je full cool... :love: ...že na nivoju kakšnega psihoterapevta... xokx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#4 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. maj 2010, 08:15

Po mojem mnenju pa ni bilo glih tako zlepa. Je očitno torej težje razprl krila in odletel od doma.
Škoda, da nisi napisala še svojih podatkov-saj ti pravzaprav sprašuješ.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#5 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 27. maj 2010, 12:38

Nisem astrologinja, mi pa nekako dela zdrava pamet (trkam, še zaenkrat) x:o)x
Praktično neverjetno se mi zdi, da bi sin zapustil dom in se nikoli več ne bi oglasil, če bi bilo vse dokaj v redu. Pa tudi če ne bi bilo... Vsi imamo probleme, večini pride včasih na misel, da bi najraje kar odšli in se ne bi ozrli nazaj, ampak večino te misli tudi minejo. Če pa že gremo, se pa pač oglasimo staršem (iz spoštovanja, ljubezni in tako dalje). Tudi če nismo v najboljših odnosih, jim ponavadi sporočimo takšne dogodke, kot so poroka, rojstvo in podobno.

Torej, nekaj se je moralo zgoditi, da se mu je tako zelo zamerilo. Očitno nekaj nisi prav delala. Jaz sem staršem marsikaj odpustila (predvsem tista nepotrebna umešavanja v moje življenje)... dejansko znamo oprostiti in veliko oprostimo (in obratno seveda).
Ti pa očitno še vedno misliš, da mu niste storili nič žalega... malo samokritike prosim! Vem, da je težko, tudi jaz je marsikdaj ne premorem.

Glede astrologije pa... ok, mantis pravi, da ima vplive dobre. To so pač vplivi, ne dogodki, me je učila taista oseba.
Če se že greš to, daj svoje podatke... mogoče boš pa prišla do določenih spoznanj.

In česa še ne morem dojeti? Da mama po enem letu ni kontaktirala svojega sina.
Požri ponos in ga pokliči/piši/obišči.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#6 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 27. maj 2010, 12:48

:palec:

Ja. In neetično bi bilo zdaj astrološko govoriti ne vem koliko o sinu. Tvoje podatke bi potrebovali, da sploh vemo za kaj gre in kakšni so odnosi v družini ...

Pogledala sem pa njegvo natalno karto in me jezik skrbi ... pa ne bom rekla nič drugega samo eno malenkost:
... da ne verjamem, da je odšel brez razloga. Kozorog nikoli ne naredi ničesa nepremišljeno. Kozorog z Marsom v Kozorogu sploh ne ... pa še z Ascendentom v tehtnici tudi ne.
Razmere v domu pa ... sama najbolje veš.




Če se bo kdo drug oglasil in še kaj na to temo rekel, ok ... jaz se distanciram.

trikrat sem popravljala tale post, ker nikakor ne vem, kako naj zadevo predstavim ... moje videnje pač - in hkrati dovolj etično. Stojim pa za mnenjem, da ni šel brez razloga in da razmere doma niso bile rožnate ... pokazateljev je veliko.

x:o)x jaz sem imela že napisan komentar, pa sem ga zbrisala, ker se na astrologijo pač ne spoznam, pa kaj bi pol nos drugam zabadala;
AMPAK
si ne morem kaj :sori:
ob prebiranju Mamcinega posta me je spreletelo, da doma gotovo NI bilo vse v redu, drznem si celo zapisati, da je bil doma pekel.
Pekel nadzora, v nič devanja in podobnega. Ni bilo ljubezni, spoštovanja, topline.
Si jo je sin pač drugje ustvaril.

In prosim Mamca, ne segaj po sinu in njegovi novi družini. Z RAZLOGOM je zbežal. S tako tehtnim razlogom, da se ti celo leto ni oglasil, niti naznanil lastne poroke. Že ve, zakaj x;)x
Ko bo zmogel preseči bolečino/zamere, se ti bo sam javil. Pusti mu, da sam odloča o času, kraju in načinu stika.
Ker to je bil njegov beg.

ps.
se strinjam z Mich - vendar le to zadnjega odstavka x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#7 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 27. maj 2010, 13:00

ps.
se strinjam z Mich - vendar le to zadnjega odstavka x^x


V bistvu imaš na nek način prav...
Hja, no, je komplicirano.
Ker eni so pač trmasti in čakajo, da drugi dojamejo, kaj so storili narobe... Po drugi strani imaš pa lahko čisto prav... ne pokliče je z razlogom.

No, jaz osebno bi za mirno dušo šla v kontakt z njim na en tak mil način (mogoče res tako, kot je mantis predlagala).... če mu pač ne bi bilo, bi pa pustila stat za vedno. Po drugi strani sem pa tako samozavestna, da vem, da ni velike verjetnosti, da se meni to zgodi.. x:Ix
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#8 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 27. maj 2010, 13:07

Vedno. Ne, ne vedno, ampak VEDNO je starš tisti, ki MORA iskati, poiskati, vzpostavljati, vzdrževati stik z otrokom.

Ker je starš.
Če to ne počne, ni starš, ampak samo ranjena ženska, samo ranjen moški.

To nima blage veze z očitki, obsojanjem, žrtviranjem, preziranjem, poniževanjem ker starš ne obsoja, ne očita, ne žrtvira, ne prezira, ne ponižuje. To dela užaljen, maščevalen, neodgovoren... skratka ranjen moški ali ženska, ne pa starš.

In ja, še to. Otrok NIKOLI ne zavrne starša. Zavrne pa ranjeno žensko, ranjenega moškega.

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#9 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 27. maj 2010, 14:00

Odkar je spoznal novo žensko, je zelo manipuliral z nami. Z možem sva delala, kot sta onadva želela. Nikoli se nisva negativno odzvala na kakršno koli žalitev. Ko je hčerka opazila, da je spremenjen in da naju žali, ga je prosila spoštovanja. Takrat ni sprejel kritike, ampak se samo umaknil. Hčerki je bilo zelo hudo, prav tako nama, zato smo bili vsi na kolenih pred njim, a ni želel več naše bližine. Hči je rojena 30.03 1972 ob 15.43 v SG.

#10 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 27. maj 2010, 14:14

10.10.1952 ob 00 Radlje

#11 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 27. maj 2010, 14:30

Vedno. Ne, ne vedno, ampak VEDNO je starš tisti, ki MORA iskati, poiskati, vzpostavljati, vzdrževati stik z otrokom.

Ker je starš.
Če to ne počne, ni starš, ampak samo ranjena ženska, samo ranjen moški.

To nima blage veze z očitki, obsojanjem, žrtviranjem, preziranjem, poniževanjem ker starš ne obsoja, ne očita, ne žrtvira, ne prezira, ne ponižuje. To dela užaljen, maščevalen, neodgovoren... skratka ranjen moški ali ženska, ne pa starš.

In ja, še to. Otrok NIKOLI ne zavrne starša. Zavrne pa ranjeno žensko, ranjenega moškega.

xsrcx


:palec: Pa še to bi dodala: Pusti srce in vrata na stežaj odprta, daj mu jasno vedeti, da si njega kot bitja vedno vesela, hkrati pa postavi jasne meje njegovemu vedenju - mirno, brez obsojanja, a odločno. Pa pošteno in kar se da odkrito poglej, kako je z odnosom na tvoji strani. Nezdravi simbiotični odnosi mama-sin se včasih obrnejo na podobne načine, kot se je tvoj. Ni treba po vsej sili letati za njim in klečeplaziti - to je odziv ranjene ženske, ki ga samo odbija. Če ne boš užaljeno zaloputnila vrat ali po drugi skrajnosti klečeplazila pred njim, bo že začutil in prišel, ko bo čas, brez skrbi.

#12 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. maj 2010, 14:53

Vedno. Ne, ne vedno, ampak VEDNO je starš tisti, ki MORA iskati, poiskati, vzpostavljati, vzdrževati stik z otrokom.

Ker je starš.
Če to ne počne, ni starš, ampak samo ranjena ženska, samo ranjen moški.

To nima blage veze z očitki, obsojanjem, žrtviranjem, preziranjem, poniževanjem ker starš ne obsoja, ne očita, ne žrtvira, ne prezira, ne ponižuje. To dela užaljen, maščevalen, neodgovoren... skratka ranjen moški ali ženska, ne pa starš.

In ja, še to. Otrok NIKOLI ne zavrne starša. Zavrne pa ranjeno žensko, ranjenega moškega.

xsrcx


res je da sta tukaj vedno dve plati vendar se kar strinjam s tabo butl....sploh da bi moral starš narediti tisti prvi korak...

poznam tako situacijo zelo dobro in nekako še danes ne razumem takih staršev, ki enostavno hodijo mimo svojega otroka in ga niti ne pogledajo, s tem, da jim dejansko ni nič naredil...kje je tukaj ljubezen...ljubezen ne pozna očitkov, obsojanja, trme itd...sploh pa ljubezen do otroka...ta naj bi bila brezpogojna...

sploh pa starš nikoli ne bi smel zavrnit otroka.

otrok mora vedeti le to, da so mu vrata res vedno odprta.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#13 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 27. maj 2010, 15:28

Si mislila reči, da ga več ne bo? Kaj pa s hčerko, bo kdaj prišlo do sprave in kdaj?

#14 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. maj 2010, 20:08

Vau, ima mnogo psihologov in psihiatrov...a mamca je hotela samo mnenje astrologa... x:Dx

Prihodnost pa itak ni dorečena, to so samo vplivi, ki lahko vplivajo na človečka...v kakšni meri...tukaj je pa preveč dejavnikov in spremenljivk...Tudi če bi se sinetu prikazal "sveti zajček" in mu rekel, da bi bilo dobro če bi obiskal mamco, se še zmeraj lahko sam odloči ja al pa ne...Jap, tudi sveti zajček pravi "Čudna so pota Gospodova".... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#15 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 28. maj 2010, 07:07

pri samozadostnih, narcističnih ali nadutih ljudeh, za katere so vedno vsega krivi drugi, ne pomaga ne jok in ne stok, ne ljubezen ne kazen x8Dx


Hm, le kdo jih je naredu take.

:o|o:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#16 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. maj 2010, 07:49

porkamotorka, pa sej sploh nisem kej dost sfalila :eek:
weird :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#17 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. maj 2010, 09:11

Vau, smo pametni ... kaj pa je zate mnenje astrologa?
Mislim, da je mantis tukaj dovolj dobro pojasnila z astrološkega vidika.
Zdaj čakam samo, da se še dve osebi oglasita tule .. res.


Za moje pojme je mnenje astrologa nekaj podobnega temu kar je mantis napisala...Nisem pa nič rekel čez njo...v bistvu je kar dost dobro napisala...predvidevam da ima že kar dost kilometrine glede astroloških znakcov in planetkov... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#18 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. maj 2010, 10:35

:palec: Dobro, sem že hotela v napad. x:Dx x:Dx


Jap, tudi to sem ugotovil...sigurno je bil mal vpliv polne lune... xg:Dx ...danes je kar precej močna- budisti kao praznujejo vesak... xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#19 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 28. maj 2010, 14:13

Zanimiv je tudi aspekt med njegovo luno in materinim plutonom. Zraven ima pa še saturna. Pluton in saturn skupaj je pa hudo kombinacija, ki v najboljšem primeru povzroča blokade in zastoje. Podobno gre pa tudi v kontra smeri. Njegov pluton je materinem soncu in saturnu. Zgleda da je nekdo čustveno prizadet, drugi pa bolj osebno, zavestno ali karakterno. En na notri, drugi pa na ven. Tole je kar huda kombinacija. Močna tehtnica na eni strani, na drugi pa kozorog. Tehtnice so med najbolj družabnimi, kozorogi pa med najmanj. Še tista družabnost, ki jo imajo je vezana na materialistične cilje. Samo nekaj pa res ne štima. Kozorogi so tradicionalisti. Nekaj se mu je moralo zelo zameriti. Nekaj ga je oviralo in blokiralo,... tisti aspekti zgoraj so zelo težki. Pa še nekaj je videti. Luna pomeni mamo ali ženo, skratka žensko. On ima na luni saturna. Mama pa ima na soncu saturna. Sonce je moški, lahko je mož. Da se ne gre za kakšne negativne projekcije, negativne vzorce, ki se prenašajo iz mladosti zaradi različnih psiholoških ali kakih drugih "zlorab".Očitno je namreč, da nekaj blokira njen zavestni, karakterni del, nekaj pa njegov čustveni del in vsemu temu je dodan še pluton (drug drugega), kar samo še obteži in otežkoči, že tako "resen" odnos. Na nek način se mi zdi, da bo eden hotel drugemu odtegovati komunikacijo, to pa zato, ker je eden hotel drugemu odtegovati prijateljske stike, kateri so mu dajali občutek ponosa in pomembnosti,...Ali pa gre morda za prevlado, moč. Skoraj sigurno je sin podedoval neke negativne vzorce, ravno tako pa pred njim mama. Seveda mama od moške osebe in sin od ženske.

#20 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 28. maj 2010, 15:08

Mogoče sem tole zgoraj premalo obrazložila. Namreč oba sta človeka moči, ki je nekako skrita očem. Notranje moči. Taki ljudje s plutonom v prvi hiši so v mladosti lahko nagnjeni k nasilnim dejanjem, lahko tudi psihično nasilnim. Zato je take otroke treba nujno vzgajati s previdnostjo. Ne sme se jim pustiti, da bi svojo izredno notranjo energijo narobe usmerili (so pa nagnjeni k temu, ker so nagnjeni k ekstremizmu). Če do tega pride v odrasli dobi lahko nastopijo dokaj močne psihološke blokade. Nekateri astrologi dobesedno svarijo pred tem položajem. Da je treba pri takih otrocih treba opaziti najmanjše nagnjenje k nasilnosti in ga preusmeriti npr. v šport ipd. Pa taki ljudje ponavadi tudi skrivajo svoj pravi obraz, težko jih je resnično spoznati. Če pa vzamem primerjalno karto, potem je zadeva kočljiva, pluton drug drugega leži na osebni planetih. Planetih, ki pomenijo jaz (vitalnost) in čustva, reakcije. Se pravi, to moč usmerjata na področja drugega in jo hočeta uveljaviti. Sin preko blokade komunikacije, mama pa po vsej verjetnosti s "blokado" prijateljskih vezi. Problem nastane, ker sta obema ta področja na katera se skuša vplivati zelo pomembna. In dejansko sta oba prizadeta. Seveda pa se zadeva lahko vedno obrne. Pluton je lahko ljubezen ali pa sovraštvo. Vmes je bolj malo. Ponavadi je tako, če ne vladaš, si nadvladan. Pluton je planet, ki zahteva zahtevne lekcije in preobrazbe. Spusti te skozi, ampak šele potem, ko se lekcije naučiš. Tu na kakršnokoli plonkanje ali bližnjice lahko pozabite. Pluton je planet moči. Ko se boste naučili (vsi skupaj) to moč obvladati in nadzorovati (kar je zelo težko, ker je pluton dokaj surova energije), boste spet skupaj. Vaša naloga je ozavestit te vzorce in speljati moč plutonove surove močne energije po takem kanalu da bo delal v vašo korist. Skratka treba se bo nadzorovati in obvladati. Seveda tranziti in progresije izredno pomagajo.

#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. maj 2010, 22:41

No, mamca - zdaj si dobila več kot si pričakovala.
si zadovoljna s prebranim?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. maj 2010, 12:17

Hvala za ves trud najprej. Podatke, ki jih lahko navedem so brez časa, saj ga ne poznam. Mož je rojen 16.1.1946 Kapla (30 km od MB) in snaha 16.6.1978 v MB.

#23 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. maj 2010, 12:25

Naj dodam še datum vnukinje, na katero se mi je zdelo, da je sin ljubosumen: 24.8.2004 ob 12.39 SG.

#24 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. maj 2010, 13:30

Zdaj pa že pretiravaš. kaj če bi še od soseda dala, glede na to, da je ziher kdaj čezenj kaj rekel :vragec:
So ti ženske rekle - ti, oče njegov, pa sin - če te že sinova prihodnost zanima. pa žena recimo, da se vidi kako jima bo skup šlo.
sicer pa ti itak ne moreš v njegov lajf posegat - si ga rodila, mu pomagala do kruha in to je to. (govorim ti zato, ker imam sama deco že odraslo,) koga vraga se boš več petljala v njegov lajf. kako si bo postlal, tako bo spal.

Tečna danes. x8Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25 mamca

mamca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 13

Objavljeno: 29. maj 2010, 13:44

Le olajšati sem želela delo, da se bo morda odkril pravi razlog za odhod. Mogoče bom s tem lažje pristopila k razrešitvi problema.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0