Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Rdeč Jaspis


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2 komentarjev na to temo

#1 Bont

Bont
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. maj 2010, 20:07

Prodam ali menjam rdeč jaspis, neobdelan v zelo velikih kosih ali zelo majhnih (stvar dogovora). Lahko tudi zelo velike količine za obdelovanje ali za zbirke.
Cena je zelo ugodna!

(menjam za starine, ostaline vojn, po dogovoru MZ ETZ 250 ali podobno. Bolj vredne stvari ali motorno kolo lahko zelo velike količine jaspisa ali z doplačilom)

informacije na: pregeljalen@gmail.com
ali seveda z odgovorom v temi.

LP

To temo je popravil/a Bont: 31. maj 2010, 20:09


#2 prunus

prunus
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 251

Objavljeno: 5. november 2011, 10:53

Torej, babica ima revmo, artitis in neke težave z mehurjem, pa sem ji predlagala da si pomaga s kakim kristalom. Sicer se je strinjala, imam pa zdej eno vprašanje; Rdeči Jaspis naj bi bil skrajno primeren za prvi dve težavi (prav tako rdeči Karneol), ne vem pa v kolikšni meri se to sklada s težavami mehurja? (in če kaj pomaga, je riba, rojena 1. marca)

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. november 2011, 11:46

Hm, jaz bi za artritis in revmo raje uporabila magnetit, pomaga tudi že medenina (lahko npr. nosi medeninasto zapestnico).
Jaspis pa je primeren tudi za mehur, prav tako citrin in jantar..
(zanjo bi bil morda primeren tudi zeleni jaspis, v kombinaciji pa vedno lohk uporabi beli ahat)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0