Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pomoc!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
31 komentarjev na to temo

#26 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. avgust 2010, 05:59

hvala na komentarju..skoraj vse je pravilno..zakaj nisva za skup? mislis zaradi ve/ma/me v levu? vceraj ko sva koncala me ni tolk bolelo..potem pa zvecer nekatere njegove besede so me cist ubile..ne vem kako bom brez njega..prevec sm se navezala...

mene najbolj moti to da sm se mu prevec predala..in zarad tega se nama je nekaj zgodilo.ni pomembno kaj...in zarad njega bom zaznamovana celo zivljenje :(..
sovrazim moske :((

vsi so enaki...

#27 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. avgust 2010, 10:26

mantis..ce bos mela cajta..lahko prosim pogledas njegovo karto..kaksen se ti zdi? luna square venera...nezadovoljstvo?..

LILI MAI..ne ves kako se pocutim..pocutim se nevredno ljubezni :( vem da je moje obnasanje vecinoma krivo ampak zdaj je ze prepozno :(



:(

#28 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. avgust 2010, 10:40

hvala na komentarju..skoraj vse je pravilno..zakaj nisva za skup? mislis zaradi ve/ma/me v levu? vceraj ko sva koncala me ni tolk bolelo..potem pa zvecer nekatere njegove besede so me cist ubile..ne vem kako bom brez njega..prevec sm se navezala...

mene najbolj moti to da sm se mu prevec predala..in zarad tega se nama je nekaj zgodilo.ni pomembno kaj...in zarad njega bom zaznamovana celo zivljenje Objavljena slika..
sovrazim moske Objavljena slika(

vsi so enaki...


Škorpijoni se tako ali tako preveč predamo vendar je za nas to nekaj povsem normalnega, ker takšni pač smo. Gremo v večje globine kot večina drugih. Pri nas je vse bolj intenzivno in s tem tudi predanost. Verjetno je zaradi tega tudi težje iti stran in malo dlje traja, da prebolimo vendar ko zares dojamemo, da nas ta oseba ne bi osrečila je vse takoj lažje. Boš tudi ti izpustila boš videla.
Takoj ko bo prišel drugi, ki bo nudil vsaj kanček več kot ta, bo sigurno pozabljen Objavljena slika . Škorpijoni smo itak borci Objavljena slika
Predati se v ljubezni je pa itak nekaj nalepšega. Ljubi nekoga z vsem svojim srčkom je res lepo. Tako da ti se naslednjič kar predaj in uživaj. Le zakaj potem živimo, če ne zaradi tega. Objavljena slika
Vse drugo kar pa trenutno pišeš je pa samo jeza.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#29 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. avgust 2010, 10:47

nism mela veliko zvez..ampak vse trajajo kratek cas..nobena ni vec kot eno leto....zarad teh aspektov v natalni..in vse so nabite s custvi, strastjo...na koncu sm jst tista k ni srecnaa...ne morm vec zdrzati..ce se bo tako nadaljevalo..

To temo je popravil/a skorpijonka: 11. avgust 2010, 10:48


#30 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. avgust 2010, 13:45

Saj sem ti to ze odgovarjala, vse. Pa ne vem, ali si brala ? O tebi, kaksna si ti. In o njem, kaksen pa je on. V prejsnjih postih.

Sem rekla, da si ti globoka, tudi komplicirana, še preden sta sla narazen. On pa manj.
Po moje potrebujes socutnega, razumevajocega partnerja, realnega, da bi se z njim pocutila varno. In mora biti dusevno ujemanje, isci prvo prijateljstvo ! :palec: In malo boljse izbiraj, ne siliti tja, kjer nisi zazeljena ali kjer trpis ljubosumje, nehaj se metati za moskim, ampak naj bo obratno.

Pojdi nazaj po postih v tej temi. Preberi vse ponovno in najdes neke odgovore. Vidva STA drugacna, kar pomeni, da nista za skup. Tvoja naloga nikakor NI trpeti ! Bolje je resnico o njem spoznati takoj, kot pa prepozno. Nic ni hudega, ce si v teh letih kaksen mesec samska. Vec pa tako ne zdrzis, imas zelezja v ognju dost. Zelim ti sreco v ljubezni x8Dx Pa pridi še s kaksnim rojstnim datumom :palec: Ko bos vedela, da je to To, itak ne bos sprasevala ...


za njega sm te vprasala..ker mislim da je podoben meni v nekaterih stvareh..jst hitro menjam obcutke, razpolozenja..zdi se mi da je podoben kar se tice tega! do nekaj dni nazaj mi je govoril tako lepe stvari da mi na enkrat vse porusi..kako se ti lahko obcutki spremenijo v takem kratkem casu? morda niso sploh nikoli niti obstajali? prvega fanta sem jaz pustila...ker so mi se obcutki ze nekaj casa spremenili do njega..zdaj pa je ta mene pustil..vsoda se mi mascuje :(

s tem sem res obcutila neko povezanost...prvi mi je pisal, prvi je naredil kontakt..ze nekaj casa prej sva se spoznala preden sva stopila v zvezo..in od prvega trenutka mi je bil vsec..cutila sm da sm tudi jaz njemu..ampak pravi da sm ga razocarala z nekim mojim obnasanjem..on je zelo ponosen in ne mara da nekdo drug ve za njegove tezave..zeli da vsak misli da je vse idealno...niso bili to napadi ljubosumja..ampak ti bom dala primer...jst mu recem da grem na koncert..pravi on (hecal se je) koga si pa vprasala ce lahko gres..jst mu odvrnem nazaj tud bolj v sali...jst ne sprasujem niti svojo mamo kaj bom delala pa tudi tebe ne bom...in problem je ker nisva bila sama v tem trenutku! njega ful matra ker je to slisal tudi njegov prijatelj..pravi da ga ne spostujem ne cenim ..samo kadar sva skupaj tedaj ga cenim pred folkom pa ne....to pa ni res! zakaj ga toliko zanima kaj drugi ljudje mislijo? to me ful zivcira pri njem...

naj si najde neko bolj podobno njemu! moja ljubezen pa bo trajala vecno do njega..

#31 skorpijonka

skorpijonka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. avgust 2010, 14:03

A tako je pri vaju ? Razhod zaradi take nepomembne fore ? Tud on je preobcutljiv, nima samozavesti, ker se je pocutil ponizanega pred prijatlom. In misli, da mora biti vse po njegovem x:o)x ne upam si dat nasveta tukaj. Ne morem rect, da si kakrsna si in da se ne rabis nikomur pretirano prilagajati in trpeti zanj. Kaj pa vem! Pri teh tako tradicionalno vzgojenih fantih bos vedno na isto naletela.

Ampak se lahko dva kljub temu še najbolj spreminjata na boljse v teh letih. Ce je dovolj ljubezni, sta dve osebi v zvezi kot testo in gresta skupaj povsod. Naj še kdo drug kaj pove.

Eden izmed obeh mora biti take sorte, da se mu ni tezko "ponizati". Slo je za brezvezno napacno komunikacijo in zaradi tega pa zdaj kar razhod? Ja res je vprasanje, ce je sploh kaj bilo z njegove strani : kot da bi iskal razlog za prekinitev al kaj.

Kaj pa on, je zdaj amski? Ze ima novo? In spila frajerja pred prijatli, ces da njega pa zenska ze ne bo komandirala xcivx in da ji je pokazal..

oba sta enakovredna, ne pa takole da bi se moral bati se pogovarjati...


ne ne..

ni to edina stvar ki ga moti pri meni! pravi da rabi nekoga ki ga spostuje in ceni..in pretirava..ne vidim razloga da se jezi zarad tega ampaak tak pac je...

pravi ko sm mu to rekla da se je tako razocaral ..in da je zasovrazil samega sebe zakaj mi je to dovolil...

tudi druge stvari so bile tu..ze nekajkrat sva prekinjala...ali jst al pa on..zdej pa je definitivno! pravi da ne obcuti do mene kot prej da sm ga ful razocarala :( sej jst tudi ne obcutim kot na zacetku ( morda je to normalno) ampak ga se vedno mam rada!

nima nove..koncala sva uceraj...:( sm mu pisala mi je dal predlog da ostaneva prijatelja al pa da ostane kokr je do zdej samo brez skupne prihodnosti...to me je ful sokiralo..odgovorila sm mu da je tud on mene razocaral s tem predlogom!kako bom z njim prijateljica al kaj vec ? nemogoce

To temo je popravil/a skorpijonka: 11. avgust 2010, 14:05


#32 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. avgust 2010, 14:05

sem bila v takšni vezi in verjami z leti bi te vse to še bolj živciralo pri njemu, ker njemu je najbolj pomembno to kako zgleda vajina veza na ven...vedno bodo v ospredju drugi ljudje in vedno bo bolj pomembno kaj si oni mislijo...takšen pač je in ti tega zgleda ne moreš sprejeti...s časom bi se ga naveličala...vsaj jaz sem se...


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0