Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Je sex greh?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
260 komentarjev na to temo

#1 dojemljiv

dojemljiv
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 24. avgust 2010, 18:52

Zanima me kakšno je vaše mnenje o sexu. Ne govorim o sexu znotraj zakonske zveze, ampak o sexu dveh oseb, ki sta recimo samska in le prijatelja.

Kakšno je vaše mnenje, kako različne religije in vere obravnavajo takšen sex, je to nekaj nagonskega in lepega ali kot greh? No za krščansko vero že vemo, toda če odvzamemo religijo ampak le vero v boga.

Če bi razmišljal po svoje, ne gre tu za nič slabega. Če sta dva samska s tem en drugemu le "polepšata dan". Zakaj bi bil to greh?

Upam da bo debata zašlo v pravo smer.

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 18:58

...
...
...
... . :palec:
torej... če ne boš ti, bo pa kdo drug x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 24. avgust 2010, 19:02

užitek ni greh. :palec:

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. avgust 2010, 19:09

užitek ni greh. :palec:

tale je bla pa mal na olako. x;)x

Posiljevalcu je v užitek, ko posiljuje (prav tako pedofilu, ki zlorablja otroka).

.....................

Bom pustila temo kot je (in je ne združevala s katero od obstoječih), čeprav je že veliko tem o seksu, ker si zastavil drugače (greh).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 24. avgust 2010, 19:59

Če bi razmišljal po svoje, ne gre tu za nič slabega. Če sta dva samska s tem en drugemu le "polepšata dan". Zakaj bi bil to greh?


Tud jaz ne vem zakaj bi bil to greh, po krščanskem verovanju sicer je , a versko se ne opredeljuješ praviš , če pa si slučajno v dvomih, pa pojdi nad 1000 m tam ni greha x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#6 Mačky_No.1

Mačky_No.1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:04

Če obema paše, ne vem zakaj bi bil greh.

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:09

Če obema paše, ne vem zakaj bi bil greh.


kjer je fajn, pa da mene ni zrawen, se men use zdi greh x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:16

Pojdi lepo v cerkev pa pridno poslušaj pridigo o grehu in pokori...sex z neporočeno žensko je greh...greh v mislih, besedah in dejanjih...tralala...za pokoro ker si mislil na to pa krunico v roke in takoj momljat Oče naš in Zdravo Marijo...tralala...Objavljena slika

In potem ko dva neporočena človečka sexata in se sex kao ponesreči se lahko rodi pankrt...in ko bebica vpraša kako je prišel na svet...valjda da dobi odgovor da ga je štorklja prinesla...in tako sexači postanejo še lažnivci...tralala...Objavljena slika

Človečki sexajo zaradi različnih vzrokov...zaradi potešitve spolne sle, da naredijo bebico, kao sprostitveni ventil za potlačena čustva, stres, itd....

Karmično gledano je sex s samsko žensko bolj sprejemljiv kot pa z žensko, ki je poročena al pa ima tipa...pa tudi če človeček kar naprej menja partnerje ni glih najbolje...da se ne spuščam v mistične zadevce...na kratko povedano pri vsakem spolnem odnosu se med dvema človečkoma ustvarijo energetske vezi na subtilnih nivojih, ki posameznika lahko ovirajo...razen če jih zna kao "pretrgat"- potegnit svojo energijo nazaj k sebi oz. se ne vezat na človečka...skratka bolj je problem, če je imel/ ima človeček več spolnih partnerjev kot pa samo enega...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#9 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:28

ja. poročeno se ne sme.
tut faraon ni smel.
ampak, je pa lahko vdovo... in tut obglawu je loh kogarkoli je hotu... kadar jr hotu...


brezo...
a maš kšno sestro?
pa pol ti analizirej pa kunštwej x:px xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#10 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:43

ja. poročeno se ne sme.
tut faraon ni smel.
ampak, je pa lahko vdovo... in tut obglawu je loh kogarkoli je hotu... kadar jr hotu...


brezo...
a maš kšno sestro?
pa pol ti analizirej pa kunštwej Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika



Nisem rekel da se "ne sme" ampak da karmično gledano glih ni dobro...drugače pa človeček lahko poseksa vse kar leze in gre če je potreben od psa, ovce, sestre, majke, brata, malih otrok, do kakšne bakice in ne vem kaj še vse...Tist ki ima pa moč si pa lahko privošči mal več...tudi kralji so delal marsikaj...in če je mož kaj pripomnil-ode glava...Objavljena slika

In kot je Marsa pripomnila posiljevalcu in pedofilu je lahko seks in izživljanje v užitek, žrtvi pa bolj nočna mora in je lahko srečna če ostane živa...Jack razparač je tudi užival ko je rezal ženske...ljudožerci so tudi z užitkom popacal človečka...danes imaš pa mnogo podobnih psihičev...zgleda da sex ni edina stvar, ki omogoča užitek...Objavljena slika

Charles Darwin je bil poročen s svojo sestrično...tralala...vsaj neki sam zapamtio u školi...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:52

..tralala...vsaj neki sam zapamtio u školi...Objavljena slika


komi vrjamem. spomin ti ne sega niti 5 minut :vragec: x:Dx
lepo piše, najprej sestro, pol pametovanje, pa že koj neki vrstni red mešaš xcivx :vragec: x:Dx
pol k s sestro zaklučwa, bom pa še tale tvoj post napadu s kritičnem peresom xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 24. avgust 2010, 20:56

Men je sex čist kul med dvema, ki sta vsaj zaljubljena (saj vem, da to niso prava čustva) al pa še bolje, da se imata zares rada. Casual sex, tko samo za potešitev spolne sle med dvema neznancema ali znancema pa recimo, da je tak mali greh za moje pojme, če pa koga prizadaneš pri tem pa malo večji greh. Pa tud je spet vprašanje kaj pojmuješ pod greh. To se mi zdi je zelo religiozna beseda, tako nekako krščanska.

Brezo,
sam neki me zanima. Kako pa ti veš kaj je karmično bolj sprejemljivo kot drugo? A dejansko kje to piše? Al ti to kar tko na pamet?


Be smart

#13 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. avgust 2010, 21:04

komi vrjamem. spomin ti ne sega niti 5 minut Objavljena slika Objavljena slika
lepo piše, najprej sestro, pol pametovanje, pa že koj neki vrstni red mešaš Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika
pol k s sestro zaklučwa, bom pa še tale tvoj post napadu s kritičnem peresom Objavljena slika Objavljena slika



Kaj pa pričakuješ od polapismenga crnogorca...čitanje je zame kot težko fizično delo za slovenčka...sestre pa nimam, ampak ker si to omenil jo bom mogoče celo naročil v genetski banki...plave očke, za lase še ne vem črne al svetle...ostalo pa podobno kot tista deklica v filmu Resident evil...sem ji že nabavil pištolce...Objavljena slika Objavljena slika

Slike za poizvedbo resident evil

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#14 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. avgust 2010, 21:12

Brezo,
sam neki me zanima. Kako pa ti veš kaj je karmično bolj sprejemljivo kot drugo? A dejansko kje to piše? Al ti to kar tko na pamet?



Nekaj o tem celo piše po duhovnih bukvicah...jaz sem glih by the way naletel na to, ker je bilo govora o medsebojnih odnosih, razreševanju problemov, karme...in sex ter spolna energija je edina stvar zaradi katere so padal tudi največji jogini...tralala...Objavljena slika

Sedaj pa mal pričam gluposti po spominu...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#15 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 24. avgust 2010, 21:13

mene predvsem zanima, kolk je še ljudi, k se sexu odpove, zato ker naj bi bil to greh.
vem, da so. vsaj ble so no...
al pa nism znou čist dobr razložit, da vsak ne pomeni bremzanje božjega načrta x:o)x
itaq je pa sex čist mem. eno samo prepucawanje in dokazovanje nadvlade :vragec:
visečega tiča sodba xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#16 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 24. avgust 2010, 21:30

po mojem je seks greh. tko da
.
.
.
ne seksat. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#17 Gost_Kaktus_*

Gost_Kaktus_*
  • Gost

Objavljeno: 25. avgust 2010, 20:48

Mislm, kwa mate pa vi enga cajta... Objavljena slika

#18 Gost_Kaktus_*

Gost_Kaktus_*
  • Gost

Objavljeno: 25. avgust 2010, 21:13

že ne seksajo Objavljena slika


Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

#19 Gost_Kaktus_*

Gost_Kaktus_*
  • Gost

Objavljeno: 25. avgust 2010, 22:55

al majo pa glih pavzo Objavljena slika


Vejžde. 5000 rund po tipkalnici in enter za orgazem.

#20 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 25. avgust 2010, 23:55

lenoba je greh.
in fuka lenuh, k se mu ne lub dr..t xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#21 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 29. oktober 2010, 23:30

loool, ma kake...fajn sem se nasmejala...zame je najlepši seks med dvema, ki sta res zaljubljena, kot je treba. ostalo je ok, ampak...to ni toxrolleyesx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#22 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 30. oktober 2010, 09:25

Objavljena slika Sex je stvar Božjega blagoslova. Ali sex z Božjim blagoslovom je blagoslovljen brez Božjega blagoslova pa je blagoslovljen isto, vendar takrat od hudiča.Objavljena slika

SALVEObjavljena slika


#23 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 3. november 2010, 00:07

haha, oboje je v redu:palec:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#24 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. november 2010, 04:24

Najboljs pa so v tej temi razne "strokovne razlage", prebrane iz knjig in spletnih strani x:o)x

#25 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 3. november 2010, 20:40

lool ,free, aj prow maš...ne, nimaš...najboljši je sexx8Dx:palec:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0