Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Končati?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2 komentarjev na to temo

#1 Kyara

Kyara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 28. avgust 2010, 16:04

Pozdravljeni,

že nekaj časa sem v vezi z moškim, ki ima takšno službo, da je veliko odsoten. Na začetku so bili lepi časi in moram rečt,
da je bila dobra komunikacija in, da se je trudil. Pred več kot enim letom sva se razšla in se nisva videla več kot pol leta.
Skupaj sva spet od letošnjega novega leta. Zaradi njegove hladnosti in nekomunikacije, sem že 2x razdrla najino vezo, če ji sploh
tako lahko rečem, vendar sem se do sedaj vedno vrnila jaz. Enostavno ga ne razumem, bi ga pa želela...pamet mi pravi naj
odidem dokončno, srce pa še kar okleva...(dejal mi je, da se ne neveže in da ne pogreša, ali sploh ima čustva)??

Vljudno bi vas prosila, če kdorkoli lahko pokomentira najino ujemanje, mi bo v veliko pomoč.

Jaz; 30. 11. 1963 - 6.45 zjutraj
On : 10. 12. 1963 - 1.25 ponoči


Lp, K.

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. avgust 2010, 10:08

odidem dokončno, srce pa še kar okleva...(dejal mi je, da se ne neveže in da ne pogreša, ali sploh ima čustva)??


Zaradi močnega tranzita saturna, planeta, ki preverja tvojo "venero" imaš tak občutek, občutek, da mogoče to le ni prava ljubezen, nekakšna ohladitev,blokada in s tem tudi precej zmanjšana tvoja samopodoba. Pri njem tak občutek šele pride. Tvoja venera na začetku kozoroga je pod vplivom hladnega saturna, z druge strani ji štrene meša nepredvidljivi uran, kar direktno na njen pa visi karmični pluton, ki daje vezi precej temnejše barve, kot si želiš. Očitno trije malefiki vplivajo na "provero" tvoje ljubezni. Če boš zdržala pod temi aspekti, bo to verjetno ljubezen na dolgi rok, v kolikor pa ne boš, pa tudi nič hudega, kajti skupaj ostajajo samo tisti, ki prebrodijo težke lekcije. On je v precej težkem obdobju, saturn mu bo oktobra prišel tudi na njegovo luno (čustva), zato boš kmalu ugotovila, kako in kaj.

#3 Kyara

Kyara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 30. avgust 2010, 18:50

Zaradi močnega tranzita saturna, planeta, ki preverja tvojo "venero" imaš tak občutek, občutek, da mogoče to le ni prava ljubezen, nekakšna ohladitev,blokada in s tem tudi precej zmanjšana tvoja samopodoba. Pri njem tak občutek šele pride. Tvoja venera na začetku kozoroga je pod vplivom hladnega saturna, z druge strani ji štrene meša nepredvidljivi uran, kar direktno na njen pa visi karmični pluton, ki daje vezi precej temnejše barve, kot si želiš. Očitno trije malefiki vplivajo na "provero" tvoje ljubezni. Če boš zdržala pod temi aspekti, bo to verjetno ljubezen na dolgi rok, v kolikor pa ne boš, pa tudi nič hudega, kajti skupaj ostajajo samo tisti, ki prebrodijo težke lekcije. On je v precej težkem obdobju, saturn mu bo oktobra prišel tudi na njegovo luno (čustva), zato boš kmalu ugotovila, kako in kaj.



Iskreno se vam zahvaljujem za komentar in razlago. Nekako ste mi kar malo potolažili srce. Moram rečt, da sem za nasvet zaprosila že tudi vedeževalko, ki mi je
tudi povedala nekaj v tem smislu. Sama sem zelo čustvena, tudi dokaj hitro odreagiram. On pa je zelo umirjen, vsaj navzven in zelo odločen...
nekako se mi zdi, da mi ne pusti preveč blizu...odločila sem se, da še malo počakam..

Še enkrat, hvala, K.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0