Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Strah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
77 komentarjev na to temo

#51 primorc1973

primorc1973
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. september 2010, 13:20

Hvala za vaš kratek odgovor,samo res ne vem kaj je podsoljenost?

#52 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 4. oktober 2010, 12:53

Hvala za vaš kratek odgovor,samo res ne vem kaj je podsoljenost?



"Podsoljen si!" je samo malo bolj vljuden izraz za "Pojdi se solit!". (Seveda k Stanetu in seveda moraš v ta namen kupiti njegovo sol). Kak pridelovalec česna bi ti pa najbrž svetoval, da si namesto soli strok česna zavežeš v mošnjiček in ga nosiš pri sebi. Mogoče pa bo še najbolj delovalo, da posoliš česen in ga poješ. Toliko o Stanetu in soljenju (za hec).

#53 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. december 2010, 08:10

Woman With No Fear Intrigues Scientists
Possible—but highly unlikely.

#54 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 17. december 2010, 18:13

Mene je pa strah...
kaj če sem podsoljena...
ali presoljena...oboje ni dobro se mi zdi

#55 lackyluke

lackyluke
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 17. december 2010, 20:41

kaj pa če si prismojena ??? xsmx

jaz pa jaham v kolorado znova mi srce je mlado ....

#56 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 17. december 2010, 20:44

e, glih sem hotlas to rečt: k stanetu po sol!!!!!!!!!!!!x:Dx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#57 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 17. december 2010, 21:45

kaj pa če si prismojena ??? xsmx

jaz pa jaham v kolorado znova mi srce je mlado ....


Ja, saj to...
ne vem al je boljš da si presoljen ali prismojen...hmmm, kakšna dilema..Objavljena slika

#58 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 17. april 2011, 19:10

Če nimaš pol ure časa za mirno meditacijo na dan...potem obstaja varianta sadhane (mantranja, prepevanje določenih pesmic, ipd...) tudi med čakanjem v vrsti, na busu, vlaku...dihalne vaje potencirane z mantrami...tralala...skratka ima svačega...in za vsakega človečka se najde kaj primernega...Objavljena slika

Ma to se meni itak skozi dogaja...pojma nimam od kje določena čustva...zakaj me nekaj en dan vrže s tira, drug dan ne...zakaj bi en dan najraje vse pobil, drug dan pa ne bi še mravlje pohodil...Skratka te zadevce so normalne ko se dobiva nadzor nad astralnim telesom...Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkreten primer iz mojga lifea, ki mi je najbolj všeč...full mističen...varianta filmčka "Star wars"...šlo se je pa zakaj sem tolk nagnjen k dark force...sem celo dvakrat naredil merkabo + mantre v razmiku približno dveh let prav s tem namenom...prvič se je kao umiril oz. mal potuhnil, z občasnimi čudnimi izpadi...drugič se je pa događal svašta...sem prav začutil neko bitje za sabo...energijsko spiralo do sredine glave...občutek kao da se je zadnji del glave odprl...v pol sekunde odvrtel filmček...tralala...spomnim se samo par slikic o space ship...usput se mi je pa faca dobesedno spačila na taka čustva kot so šibala z izdihom iz mene...jok in stok so bili spremljevalci...nastal vakum, ki se je valjda napolnil z ljubeznijo...tralala...

In to je bil samo eden izmed vzrokov...še en vzrok je bil iz časov ko sem bil crni mag v Atlantidi...zato mi je pa crna magija nekak domača in se samo smejim kaj se danes nekateri grejo...Objavljena slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In kot sem rekel, mantre delujejo na vsa področja...zlasti na nezavedne dele...koliko se pa človeček zaveda je pa odvisno od njegove razvitosti...Jaz pa tist filmček Star wars jemljem kot darilo in vzpodbudo da sem bil na pravi poti...kajti v tistem času so se začeli pojavljati določeni dvomi...zdaj se temu samo smejim...bhakti, karma joga in laya joga so pa itak bili spremljevalci...

Glih zato pa sem o mantrah nehal govorit, ker jih marsikdo ne razume...meni pa razkrivajo svojo moč premosorazmerno z mojiimi sposobnostmi in razumevanjem oz. razvitostjo...skratka do sedaj sem izvedel samo malenkosti, ampak že te so precej hude...Povedano drugače mantre ne rešujejo samo določenega problema, ampak celoten spekter problemov in vzrokov...to pa največkrat vodi do spremembe celega life-stylea človečka...ali se človeček spremeni ali pa ga mantre ne zanimajo več...Še drugače povedano višje sile naredijo selekcijo...človeček ki ni pripravljen- več sreče prihodnjič...Objavljena slika



medsebojni odnos staršev in vzgoja tebe v otroštvu zate je pustila neke posledice...če imaš neke napade agresije in pd...Glede magije-zakaj pa misliš da eni se grejo tralala..vsak nekaj doživlja in čuti posvoje:)
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.

#59 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. april 2011, 21:55

medsebojni odnos staršev in vzgoja tebe v otroštvu zate je pustila neke posledice...če imaš neke napade agresije in pd...Glede magije-zakaj pa misliš da eni se grejo tralala..vsak nekaj doživlja in čuti posvoje:)


Zakaj sem bil pa glih jaz citiran...Objavljena slika

Še bolj pa se sedaj čudim zakaj sem nekatere stvari sploh govoril in nekatere celo razlagal v detajle...tako v detajle in v globino še na nekaterih duhovnih delavnicah ne grejo...Objavljena slika

E vijolica če si že mene citirala ti lahko povem da sta bila to dva filmčka iz dveh lifeov...glavni vzroki so bili tam, v tem so bili pa samo pod pod pod vzroki...po domače rečeno tam je bila glavna korenina tukaj pa so bile majhne koreninice...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#60 karavan

karavan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 256

Objavljeno: 19. april 2011, 11:40

Več jih čaka na take, kot si ti, pazi da se ne opečeš.

Namenjeno prestrašenemu Primorcu73

#61 lioncourt1

lioncourt1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 15. maj 2011, 16:18

To kar si opisal, strah brez razloga, tiščanje, tesnoba itd... so resne zadeve, če nisi previden te lahko takšne strani samo še bolj zmedejo. Depresija in podobna stanja so zelo resne bolezn. Mogoče kakšen obisk pri psihiatru? Zakaj sem to napisal, ker poznam prijateljico, ki je čisto mahnjena na vse te stvari (preveč). Ima bipolarno motnjo in jo je to še samo bolj pahnilo v "krizo". Nič ne vidim slabega v tem, samo malo zdravega razuma zraven pa ni problema. l.p

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. maj 2011, 16:35

"Podsoljen si!" je samo malo bolj vljuden izraz za "Pojdi se solit!".

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 15. december 2013, 07:47

Zdravo vsem

Najprej bi se rad vsem zahvalil za vaša mnenja in nasvete.
Kot sem omenil se mi ta strah pojavlja brez vzroka,vsaj ne da bi jaz zanj vedel,pogosto pa mi tudi zmanjkuje zraka,kot da ne dobim kisika in moram potem večkrat globoko vdihnit.
Zaradi tega sem bil tudi pri zdravniku,ker sem mislil da se me loteva kakšna astma ali kaj podobnega. Zdravnica pa mi je rekla da to ni nič hudega in da je posledica stresa in da bo minilo.
Seveda sem bil presenečen nad njeno izjavo,saj se mi je to začelo dogajat ko sem začel razmišljati zelo pozitivno,bil pozoren na same pozitivne stvari ( na to je vplivalo da sem prebral knjigo zakon privlačnosti,si pogledal film the secret,what the bleep do we know, pričel z tečajem master key sistem) tega ji seveda nisem omenil,ker bi izpadlo precej čudno,pa tudi zdravniki nimajo radi da si pametnejši od njih. Še vedno imam težave s strahom,tiščanjem v pleksusu in trebuhu-okoli popka,zelo oteženim dihanjem zaradi česa se ponoči zbujam čisto brez zraka(potem grem na balkon da se malo prediham in spijem mrzlo tekočino-vodo,radensko iz hladilnika-čaj, da pridem malo k sebi).
Ne kadim več že kakšno leto,prej sem kadil okoli 15 let po škatlico na dan.
Opazil sem tudi ,da sem preden sem prebral te knjige z lahkoto sanjaril o vsem mogočem in zraven občutil veselje,žalost,karkoli pač,sedaj pa imam pri sanjarjenju-meditaciji-vizualizaciji težave z občutki,saj ne občutim ničesar ali pa samo strah.
Drugače sem čisto normalna-običajna oseba,dosti tudi kolesarim,se gibam,ja pijem kavo,sem preskrbljen,oče enega otroka,brez težav v zakonu.
Prosim vas ,če ima kdo kakšen konkreten predlog kako se rešim strahu,tiščanja v pleksusu,trebuhu, in težav z dihanjem.
Hvala

Vem, da tema je že stara pa vseeno če te duši je depresija pa, da imaš strahove še 4 krat večje kot si jih imel prej.



#64 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 15. december 2013, 07:53

Odkar vadim jogo je občutek strahu preteklost ali je pa krepko pod kontrolo. Jog spravi čute pod nadzor.

LP x:)x

Jaz moram tudi neki podobnega probati, da mi pomaga . 



#65 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 22. februar 2016, 12:05

https://duhovnost.eu/blogi/strah/


"Imamo različne navidezne prijatelje, tudi »strahci« sodijo med njih. Taki, kot jih poznajo otroci, in tudi taki, ki strašijo odrasle ljudi. Slednji so šele pošasti, ki se jih kljub vztrajnemu odganjanju težko spregleda.

Saj veste, kako pravijo: »Strah je znotraj votel, zunaj ga pa nič ni«.
Vztraja, vse dokler ga ne SPREJMEMO. Šele ko si dovolimo strah OBČUTITI, ga lahko tudi prepoznamo, kaj sploh je. Je sel, ki nosi sporočila. Je poštar, ki vztrajno trka na naša vrata ter zahteva pozornost, saj ima za nas paket. Pošiljko, ki smo jo sami naročili.


Strah nam želi povedati, da imamo v sebi določena prepričanja in vzorce, ki niso v skladu z našim resničnim Jazom. Če bi namreč bili, bi občutili radost in umirjenost. Strah je barometer, ki nam kaže, kaj nosimo v sebi … opozarja na tisti del nas, ki potrebuje pozornost in spremembo.

Kadar ga hvaležno sprejmemo, nam preda namenjeno sporočilo in odide. Strah se ne zadržuje, ko mu enkrat dovolimo, da opravi svoje delo.
Če ga podite in ne odprete vrat, bo vztrajno trkal in se vedno znova vračal v še bolj intenzivni obliki. Bolj boste kričali, naj odide, močneje bo tolkel po vratih. Če bo potrebno, vam bo tudi hišo obrnil na glavo. In verjemite, da jo bo! Sami ste ga povabili v svojo izkušnjo, da vam izroči pomembno sporočilo o vas samih in če vam mora sesuti hišo, da ga sprejmete, jo tudi bo.

Zato, čim zaslišite »strašni zvonček«, odprite vrata in izrecite dobrodošlico strahu. Povprašajte ga, kakšno sočno informacijo vam danes prinaša o vas samih. Povedal vam bo. Sprejmite pošto in se zahvalite za novo informacijo, ki vam bo pomagala življenje postaviti nazaj v ravnovesje in harmonijo.
To je namreč delo »baubau-a«… zato je bil ustvarjen."

Zdaj bo lažje, a ne …
~ Estera ~
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#66 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. februar 2016, 12:18

Ko človeček strah nekako opredeli, ga sprejme oz. se ga zave...je 1/3 dela opravljenega...za kaj več bo pa potrebno še marsikaj več...Strah ne odide kar tako kot se sliši zgoraj...se samo zmanjša...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#67 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 22. februar 2016, 12:48

 Strah je zanimiva reč.. Prihaja iz več razlogov. Eden je negotovost s katero je soočeno skor vsako živo bitje z delnim razumom.

Drug razlog je nezadovoljstvo in ujetost v času in prostoru. Tretji razlog je slaba vest, k se nabira v podzavesti, pa ve vanjo verjamemo ali ne..

Potem ajd neki je verjetno tudi v karmičnih zapisih,, Poglavitni razlog je pa navezanost na materialno ugodje, čute, lastnino...

Nekatere pa vse to skup začne morit..

Tko da če se zaveš razlogov in jih sprejmeš kot take... nis kej dost naredil..

 

 pomagajo sam lexaurini...

 

Napad tesnobe panike, pa je kr zajebana reč morm povedat, če smo glih pr tem..


prenos.jpg


#68 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 22. februar 2016, 21:25

Strah maš takrat k nočeš služit Krišne.



#69 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 28. januar 2018, 14:27

Kako se osvoboditi strahovi in fobij? Anita Reher

https://www.youtube....4&v=jHG3E_Iz3PA


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#70 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 1. februar 2018, 16:52

Nekaj sem prevedla... zdi se mi super zapisano.

BODI NEZEN S STRAHOM

Bodi nezen s strahom. Je otrok neznanega. Potoval je svetlobna leta, da te najde.
Ne boj se ga obcutit popolnoma. Ne bo ti skodoval. Spusti ga blizje, naj te vsega prevzame, ce te mora.
Obcuti njegovo zivost, njegov utripajoce srce, vibracije in scemenje v telesu...Vse dokler ni vec delitve na 'tebe' in 'strah'. Dokler ga vec ne mores imenovati 'strah'. Dokler ni zgolj zivljenje, surovo, takojsnje, breimensko, dobrohotno.
Strah je prelom odprtosti v neznano, pretres gotovosti. Strah kuje novo pot, je vznemirjenje biti prebujen.
Strah te spominja, da zivis na robu skrivnosti. Da pijes iz vodnjaka moznosti. Da je tvoje bitje prostrano. Da le napacno lahko umre.
Ne odrivaj strahu ali ga oznacuj kot 'negativnega' ali 'neduhovnega'. Ne pretvarjaj se, da ga ni tu. Ne hiti, ne brisi ga, ne transformiraj ga ali zdravi. Strah ni sovraznik, ni napaka. Vsebuje veliko inteligenco in moc zdravljenja. Je starodaven in moder. Prikloni se mu :-)
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#71 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. februar 2018, 21:04

Nekaj sem prevedla... zdi se mi super zapisano.

BODI NEZEN S STRAHOM

Bodi nezen s strahom. Je otrok neznanega. Potoval je svetlobna leta, da te najde.
Ne boj se ga obcutit popolnoma. Ne bo ti skodoval. Spusti ga blizje, naj te vsega prevzame, ce te mora.
Obcuti njegovo zivost, njegov utripajoce srce, vibracije in scemenje v telesu...Vse dokler ni vec delitve na 'tebe' in 'strah'. Dokler ga vec ne mores imenovati 'strah'. Dokler ni zgolj zivljenje, surovo, takojsnje, breimensko, dobrohotno.
Strah je prelom odprtosti v neznano, pretres gotovosti. Strah kuje novo pot, je vznemirjenje biti prebujen.
Strah te spominja, da zivis na robu skrivnosti. Da pijes iz vodnjaka moznosti. Da je tvoje bitje prostrano. Da le napacno lahko umre.
Ne odrivaj strahu ali ga oznacuj kot 'negativnega' ali 'neduhovnega'. Ne pretvarjaj se, da ga ni tu. Ne hiti, ne brisi ga, ne transformiraj ga ali zdravi. Strah ni sovraznik, ni napaka. Vsebuje veliko inteligenco in moc zdravljenja. Je starodaven in moder. Prikloni se mu :-)

 

Mogoče je super napisan, v praksi je pa lahko jeba...zlasti to z rdečo...Če strah osebo prevzame v določeni meri kaj šele čez cel telo, se lahko občuti paralizo, se polula in še par stvari kar je klinično dokazano...

 

Občutiti ja, ampak na malo drugačen način...da se ga ne imenuje več strah bo pa malo težka....ga bo treba prej transformirat...tako da pride tekst malo v konflikt...

 

Še večja fora je pa ker so strahci ponavadi mešanica še z drugimi stvarmi, zelo malo je 100% strahcev...tako da sprejemanje istočasno strahca in jeze...al pa strahca in depresije...al pa strahca, jeze, depresije in mogoče še česa zraven....probajte pa boste videli...tongue.png

 

Ozaveščanje, sprejemanje, presvetljevanje...kar slej ko prej vodi v transformacijo...tralala....to je ključ...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#72 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 2. februar 2018, 12:17

Brezo, mislim, da je razlika v tem, da ce ga skusas transformirati, spreminjati, pomeni, da ga nisi sprejel popolnoma. Transformacija je posledica...

Pa se od Krishnamurtija:

STRAH
In kaj je vzrok nasilju? Strah! Ker pa je spomin vzrok strahu, potem strahu sploh ni. Pred dvema letoma ste bili bolni. Spomin na bolečino, na bolezen ostane. Spomin dejstvuje in pravi: »Pazi, da ne boš spet zbolel!« Spomin torej s svojimi asociacijami ustvarja strah, vendar v resnici to ni strah, saj ste v tem trenutku popolnoma zdravi. Misel je vedno stara, ker je odziv na spomin in spomini so vedno stari. Če ste soočeni z nečem trenutno, potem ni strahu. Šele ko vstopi spomin - misli, nastane strah.
Živeti z živo stvarjo, kot je strah, zahteva nenavadno občutljivo zaznavo in srce - zavest, kjer ni zaključkov in zato lahko spremlja vsak premik strahu. Takrat vidite, da ste del strahu, da niste oddvojeni od njega, da »ste strah«, in potem ne morete več nič storiti, ker strahu ni več.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#73 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 2. februar 2018, 18:47

Kaj je 100% strah? A to sploh obstaja?

 

Hojla U-poštevanka

 

Baje obstaja... in izhaja od potrebe, ki jo prnesemo s seboj. Iz potrebe po pripadnosti.

Tko da bi lahko reku, da je to je strah pred zapustitvijo.

 

Baje da otrok ne preživi /kljub vsej potrebni hrani, vodi, toploti/ brez dotikov /fizičnih, očesnih, zvočnih, mimičnih/.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#74 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 2. februar 2018, 18:53

Nekaj sem prevedla... zdi se mi super zapisano.

BODI NEZEN S STRAHOM

Bodi nezen s strahom. Je otrok neznanega. Potoval je svetlobna leta, da te najde.
Ne boj se ga obcutit popolnoma. Ne bo ti skodoval. Spusti ga blizje, naj te vsega prevzame, ce te mora.
Obcuti njegovo zivost, njegov utripajoce srce, vibracije in scemenje v telesu...Vse dokler ni vec delitve na 'tebe' in 'strah'. Dokler ga vec ne mores imenovati 'strah'. Dokler ni zgolj zivljenje, surovo, takojsnje, breimensko, dobrohotno.
Strah je prelom odprtosti v neznano, pretres gotovosti. Strah kuje novo pot, je vznemirjenje biti prebujen.
Strah te spominja, da zivis na robu skrivnosti. Da pijes iz vodnjaka moznosti. Da je tvoje bitje prostrano. Da le napacno lahko umre.
Ne odrivaj strahu ali ga oznacuj kot 'negativnega' ali 'neduhovnega'. Ne pretvarjaj se, da ga ni tu. Ne hiti, ne brisi ga, ne transformiraj ga ali zdravi. Strah ni sovraznik, ni napaka. Vsebuje veliko inteligenco in moc zdravljenja. Je starodaven in moder. Prikloni se mu :-)

 

Hojla Krhka

 

Fajn napisan. Tko. Romantično. In čist drži. Da te obvaruje. In čist drži. Da nardiš korak naprej. S tabo je, dokler ga rabiš. K ga ne več, pol pa gre.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#75 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 3. februar 2018, 10:05

Brezo, mislim, da je razlika v tem, da ce ga skusas transformirati, spreminjati, pomeni, da ga nisi sprejel popolnoma. Transformacija je posledica...

Pa se od Krishnamurtija:

STRAH
In kaj je vzrok nasilju? Strah! Ker pa je spomin vzrok strahu, potem strahu sploh ni. Pred dvema letoma ste bili bolni. Spomin na bolečino, na bolezen ostane. Spomin dejstvuje in pravi: »Pazi, da ne boš spet zbolel!« Spomin torej s svojimi asociacijami ustvarja strah, vendar v resnici to ni strah, saj ste v tem trenutku popolnoma zdravi. Misel je vedno stara, ker je odziv na spomin in spomini so vedno stari. Če ste soočeni z nečem trenutno, potem ni strahu. Šele ko vstopi spomin - misli, nastane strah.
Živeti z živo stvarjo, kot je strah, zahteva nenavadno občutljivo zaznavo in srce - zavest, kjer ni zaključkov in zato lahko spremlja vsak premik strahu. Takrat vidite, da ste del strahu, da niste oddvojeni od njega, da »ste strah«, in potem ne morete več nič storiti, ker strahu ni več.

 

Krišnamurti je pa težek za razumevanje...pa v bistvu je povedal isto kot sem nakazal...tongue.png

On je govoril da je treba opazovati iz kje izvirajo problemi, da je treba slediti, opazovati misli, na kaj se nanašajo misli...ali z eno besedo povedano ozaveščanje...

 

Z rdečo...Na začetku je strah v človeku...ko se ga zave- OZAVESTI, ugotovi da je strah del njega, ga na ta način tudi nekako sprejme...sledi procesiranje...in potem ko strahec izgine ven iz telesa (jasnovidci to lahko vidijo), gre ven iz telesa,  ga ni več...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0