Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Steklo v hrani?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 13. november 2010, 15:06

Spoštovani... prosim za nasvet!

danes se mi je po dooolgem času zaluštala tuna od rio mare. Pripravila sem si jo s čebulo, limoninim sokom in pojedla s kupljenim kruhom, ki se imenuje "Sosedov" z zrnjem (iz Mercatorja). Na koncu me je pekel jezik, in sem mislila, da je to mogoče posledica čebule, ampak pekočina je bila čudna. V zrcalu pa sem ugotovila, da mi jezik na desni strani spredaj krvavi!!??!! Je možno, da sem pojedla kakšne drobce stekla iz konzerve te tune ali celo v kruhu??
Kako naj si pomagam??

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#2 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 13. november 2010, 15:58

Jaz sem b kruhu dobila košček opeke... Misliš, da bi res lahko bilo steklo? :eek:

#3 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 13. november 2010, 20:36

Matr, še zdaj me mal peče jezik, pa kaj bi mi drugega lahko tako ranilo/porezalo jezik? (Danes nič drugega nisem jedla.)
Tole o psih nisem vedela. Je pa res, da, ko se ti parkrat zgodi, da dobiš v že kupljenih izdelanih zadevah sem in tja kako reč, ob kateri te srh spreleti in ti oči in možgani od neverjetnosti totalno ven nabreknejo, se vprašaš kako daleč gre lahko pohlep, neetika, brezčutnost in norost... nč, jaz sem kruh stran vrgla in spekla svojega "as usual".
Na "googlu" sem odkrila veliko število takih nemarnosti v hrani, kot je steklo. Malce me je, recimo, pomiril tale članek:

http://www.corechari...wing-Glass.html


"Treatment is usually conservative, that is 'wait and see', unless there is any indication of an unusual complication."

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#4 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 14. november 2010, 13:45

Tudi ribi ni bilo prijetno, ko so jo ubili.
Zato se ne pritožuj in smili sami sebi ...

#5 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 15. november 2010, 22:30

Tudi ribi ni bilo prijetno, ko so jo ubili.
Zato se ne pritožuj in smili sami sebi ...


Kje si zaznal, da se smilim sama sebi??? Sploh ne, le ustrašila sem se, kakšni bi bili lahko zapleti s steklom v telesu! Pa če je imel kdo kake podobne izkušnje.

Drugače pa sem dobila še eno zanimivo misel, če se poškoduje jezik: "...večina težav jezika je v odnosu z občutkom krivde do tega, kar se je..." To definitivno drži, ker ja, sem imela v mislih, kako se mi smilijo RIBE! Ker sem vegetarijanka, in se mesa izogibam, zdaj pa me je tako močno zamikal okus... in seveda, da sem se počutila krivo, ker nočem podpirati nobene morilske industrije... čeprav sem si obenem govorila, da ne bo nič narobe, če se kdaj tudi pregrešim... na evo, tko je to...

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#6 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 25. november 2010, 13:26

Hvala bogotu, zgleda, da je vse ok.
Hvala za vase komentarje!
xDDx :palec:

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."


#7 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 25. november 2010, 20:58

Matr, še zdaj me mal peče jezik, pa kaj bi mi drugega lahko tako ranilo/porezalo jezik? (Danes nič drugega nisem jedla.)

x:Dx od kje ti ideja, da bi med jejdo tune, cebule, limoninga soka, kruha... si sprednjo desno stran jezika porezala ravn s steklom? :eek: x:Dx mogoc si se urezala s skorjo od kruha...? opilki od konzerve? si se mimgrede ugriznila na easy...?

Hvala bogotu, zgleda, da je vse ok.
Hvala za vase komentarje!
xDDx :palec:

itk, da je ok! jezik je zlo trdoziva misica...:palec: lepo, da si uredila xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#8 Magenta

Magenta
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 26. november 2010, 14:10

Hahahaha,
ja sej res nkol ne veš, na opilke od konzerve pa nism pomislila. Ma tko me je prešinilo, k se vse živo dogaja okol. V kruhe in v vse "narejene" izdelke barabce včasih vržejo marsikaj (mogoče tudi nevede, higiena pa to), zato jaz večinoma vse sama delam in skoraj da sploh ne kupujem nič več že izdelanega v trgovini. No, to se mi pa res še ni nikol zgodilo, da bi se urezala v jezik s čimerkoli, in valda da prec panika, hahahaha, pa da vidm, a je meu kdo kako podobno prigodo v lajfu a veš...
OoooO zunaj pa snežiiii, en je očitno naroču romantiko za prihajajoče praznike xDDx

" We begin to find and become ourselves when we notice how we are already found, already truly, entirely, wildly, messily, marvelously

who we were born to be."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0