Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša Živali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 02:06

Vse živali imajo dušo ( podobno kot rastline in minerali) , ...

Vendar so živalske duše že bolj izpopolnjene/razvite/kompleksnejše, tako da že premorejo določena spoznanja, občutke, ipd .

Več podobnih-sorodnih živalskih duš pa se lahko združi, in tako inkarnira kot samostojna Človeška duša .

Nazaj, na nižje stopnje , gre ta pot težko, ker je to del Evolucijskega zakona o "Potovanju Duš" (preseljevanju duš) .

Duhovna Evolucija = Pot navzgor, na Višja Stanja, = Duhovna rast .

So sicer redke izjeme, kjer se zelo pokvarjena in izneverjena človeška duša razgradi na njene živalske sestavine duše, in se tako degradirana inkarnira v neko dušino prevladujočo žival .

Primer ; ... ( bom dodal ju3, ker mi zdaj YouTube ni zmogel odpreti zaradi preobremenjenosti )

Lp + #

#2 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. december 2010, 11:50

s tem se absolutno strinjam, ampak če je tako, da ima duša svobodo izbire, v katero bitje se bo razvila, to pomeni, da ni nujno, da duša na razvoju človeka nujno gre v živalsko telo samo če kaj hudega naredi, ampak gre lahko tudi zato, ker je to dobro zanjo glede na izkušnje, ki se jih mora naučit. Tako kot se nekateri odločijo reinkarnirat samo zato, da mama naredi splav, ker morajo to izkušnjo dat pač čez.....To si pozabu povedat
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#3 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. december 2010, 09:12

s tem se absolutno strinjam, ampak če je tako, da ima duša svobodo izbire, v katero bitje se bo razvila, to pomeni, da ni nujno, da duša na razvoju človeka nujno gre v živalsko telo samo če kaj hudega naredi, ampak gre lahko tudi zato, ker je to dobro zanjo glede na izkušnje, ki se jih mora naučit. Tako kot se nekateri odločijo reinkarnirat samo zato, da mama naredi splav, ker morajo to izkušnjo dat pač čez.....To si pozabu povedat


Splav ? A misliš na splav v živalskem telesu ?

Neee, to pa je že mal prevečprehudopredaleč .

Duša se Vedno inkarnira po določenem Stvarnikovem Redu Duhovne Evolucije, ki je Evolucija "navzgor" , " na Bolje", na Višje, na Višja stanja, ... proti Svetlobi , in ne nazaj, na nižje živalske nivoje .

Kruti padci nazaj, navzdol, v duhovno degradacijo se zgodijo izreeeeeeedno poredko , kajti takšno kruto pokvarjenost duše vedno spremljajo Angeli , ki obdajajo + vodijo tako ubogo zapeljano - pokvarjeno dušo .

O onih, kratkih dojenčkovih inkarnacijah sva pa že itak govorila , da imajo dvojni vzrok za to .

Eden je ta, ki si ga omenila, drugi pa tisti, o rešitvi pred pokvarljivostjo duše .

Nedavno nazaj je nek moj starejši dobri brat odšel "gor" , ... verjetno zaradi podobnih vzrokov , ob predhodnih večkratnih Opozorilih od Zgoraj , za rešitev njegove duše .

Ga mal pogrešam, ... ampak saj se bomo še itak še vidli vsi, nekoč , tko da ni tolk' hudo.

Lp + #

#4 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 23:55

joj kakšne trobite tukaj,sej niste resni.....

#5 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. februar 2011, 00:15

sploh ne veste kaj govorite največja ignoranca kar sem jih kdaj slišala verjetno ko vojaki v afganistanu ali kjer koli na svetu pobijajo otroke si mislijo ah saj jim je tako usojeno so se ze reinkarnirali v ta namen. zdaj mi je jasno zakaj se ta svet ne bo nikoli poboljšal ker ljudje verjamejo v take neumnosti.po teh izjavah sodeč gremo samo na slabše kajti v zadnjih letih se je povečalo število umorov po celem svetu.
verjetno je bush svojim vojakom opral možgane ravno na ta način in vsi njemu enaki

drugače pa resnica je samo ena vse ostalo je pa iluzija

#6 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. februar 2011, 00:39

Imaš prav. Ti si edini glasnik resnice. Mi smo vsi šarlatani, ki živimo v iluziji.



ne polagaj besed v moja usta nisem rekla tega enostavno se ne strinjam z vami.
vse je pomešano, bog,šamanizem, reinkarnacija,regresija......
sem odprta,upam da bo moytsa jutri gor da mi res malo razloži kako je ona prišla do tega spoznanja,lahko mi pa tudi ti poveš kako si ti prišel do tega......

#7 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 13. februar 2011, 11:43

sploh ne veste kaj govorite največja ignoranca kar sem jih kdaj slišala verjetno ko vojaki v afganistanu ali kjer koli na svetu pobijajo otroke si mislijo ah saj jim je tako usojeno so se ze reinkarnirali v ta namen. zdaj mi je jasno zakaj se ta svet ne bo nikoli poboljšal ker ljudje verjamejo v take neumnosti.po teh izjavah sodeč gremo samo na slabše kajti v zadnjih letih se je povečalo število umorov po celem svetu.
verjetno je bush svojim vojakom opral možgane ravno na ta način in vsi njemu enaki



mayita, tuki se pa strinjam s taboObjavljena slikaObjavljena slika

#8 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 14. oktober 2013, 20:57

Vse živali imajo dušo ( podobno kot rastline in minerali) , ...

Vendar so živalske duše že bolj izpopolnjene/razvite/kompleksnejše, tako da že premorejo določena spoznanja, občutke, ipd .

Več podobnih-sorodnih živalskih duš pa se lahko združi, in tako inkarnira kot samostojna Človeška duša .

Nazaj, na nižje stopnje , gre ta pot težko, ker je to del Evolucijskega zakona o "Potovanju Duš" (preseljevanju duš) .

Duhovna Evolucija = Pot navzgor, na Višja Stanja, = Duhovna rast .

So sicer redke izjeme, kjer se zelo pokvarjena in izneverjena človeška duša razgradi na njene živalske sestavine duše, in se tako degradirana inkarnira v neko dušino prevladujočo žival .

Primer ; ... ( bom dodal ju3, ker mi zdaj YouTube ni zmogel odpreti zaradi preobremenjenosti )

Lp + #

No, evo, po dolgih letih, končno zmorem nalimat povezavo videa sem gor :

 

 

Je pa še več podobnih , ...

 

Morda drugič .

 

Lp + #



#9 invy

invy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 21. november 2013, 20:22

Bojante, morem te pohvalit za dober začetek teme. Nisem lih izkušena na tem področju, pa me vse glede duš od začetka do ''konca'' zelo fasciniriajo inno.gif tako, da če se le da, čim več takih objav inno.gif pa če imaš kakšno knjigo za predlagat na to tematiko, se priporočam inno.gif love3.gif ylflower.gif  laugh.png

 

Lp


~ ask yourself what makes you come alive & then go and do that! icon1_wink.gif *




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0