Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Karta duše


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
Ni komentarjev na to temo

#1 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 21. december 2010, 12:15

Do sedaj še nikoli nisem gledala te karte, ker dejansko ne vem kaj ti ta karta lahko pove.

Našla sem pa naslednji zapis:

Drakonska karta ima mistično dimenzijo, smatra se, da predstavlja našo dušo ali naš višji jaz.

Uporabi se po preučitvi osnovne natalne karte, če si v dvomih glede smeri. Drakonska karta pojasnjuje, kje mora biti usmerjena energija.

Razlaga se jo baje tako, da jo seveda primerjaš z natalno. Najbolj pa upoštevaš konjukcije in opozicije planetov. In če pogledam po moji karti pol je npr moje natalno Sonce v konjukciji z drakonsko Luno in opoziciji z drakonskim Uranom, pol natalna Luna v konjukciji z drakonsko Venero itd. Sej ne vem tud kok se orbis jemlje.
Če ma kdo kej časa bi bila zelo vesela, da mi pove kako se dejansko razloži to karto, ker še vedno iščem svojo smer in če je odgovor v tej karti to sploh ne bi bilo slabo Objavljena slika

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0