Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ujemanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 Mikkicar

Mikkicar
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 4. januar 2011, 21:41

Pozdravljeni vsi skupaj!
Vsem voščim srečno in uspešno novo leto 2011!
Imam pa vprašanje, jaz sem rojena: 13.8.1976 ob 00.20 v Novem mestu, on pa 18.6.1963 ob 13.30 v Ljubljani. Poznava se že 4 leta in pol, sva v nekem čudnem razmerju, sprašujem se, ali naj ostanem v tem odnosu?
Kaj kaže primerjava najinih kart?
Hvala vsem in vsakemu, ki si bo vzel čas in pogledal in analiziral najino sinastrijo!
Pozdravček!

#2 Iura

Iura
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 5. januar 2011, 00:02

očitn niti sama ne verjameš v svoje razmerje  xnckrivx
Tutum omnia legere, non omnibus credere.

#3 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 9. januar 2011, 16:01

Pozdravljeni vsi skupaj!
Vsem voščim srečno in uspešno novo leto 2011!
Imam pa vprašanje, jaz sem rojena: 13.8.1976 ob 00.20 v Novem mestu, on pa 18.6.1963 ob 13.30 v Ljubljani. Poznava se že 4 leta in pol, sva v nekem čudnem razmerju, sprašujem se, ali naj ostanem v tem odnosu?
Kaj kaže primerjava najinih kart?
Hvala vsem in vsakemu, ki si bo vzel čas in pogledal in analiziral najino sinastrijo!
Pozdravček!

"Če ti ni za bit, je treba it ... " :)
Bom pogledala, pa ti odgovorim še iz astrološkega vidika.
Lep pozdrav.

Boyana


#4 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 9. januar 2011, 16:09

Ne odgovarjaj ji.

Ne razumem ... Prosila me je za pomoč ...

Boyana


#5 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 9. januar 2011, 17:37

Vajina zveza je " dobra " le na površini. Tvoja želja po nadvladi je premočna in če tega sprva ni jemal resno, mu je zdaj to zagotovo v breme. Težko boš ostala z njim, ne razumeš ga, kakor tudi ne razumeš njegove želje po komuniciranju in druženju z drugimi ljudmi. Tvoji vroči ljubezenski izlivi nanj naredijo globok vtis, vendar le za kratek čas, v glavnem ga tvoja premočna čustva dušijo. Med vama velikokrat nastane " peklenski krog ", bolj kot se ti poskuša izmakniti, bolj ga hočeš imeti zase. Od nekdanje ljubezni ni veliko ostalo. Kar se spolnosti tiče, on potrebuje veliko stimulacije, domišljije in eksperimentiranja, to pa tebe nekako bega. Če
bi znala biti malo bolj konvecionalna bi lahko bilo drugače. Napor s katerim si kot par prizadevata živeti skupaj, lahko vajino zvezo dokončno pokoplje.

Tako pravijo zvezde. Velikokrat poudarim da je vsekakor bolje prisluhniti svojemu srcu.
Veza, ki postane breme, ni več zdrava, zato jo je bolje končati. Vleči nekaj kot čreva v nedogled pa je čisti nesmisel.
Lep pozdrav!

Boyana





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0