Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šamanizem in vedeževanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
12 komentarjev na to temo

#1 chatty

chatty
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 8. januar 2011, 18:03

S tehnikami odvisnimi od klienta, zdravitelj, ki se zaveda, da vsakdo globoko v sebi pozna vzrok bolezni ali težav (tem se ponavadi upiramo) enostavno omogoči zavedanje vzrokov. S tem se prične uspešno zdravljenje katerekoli bolezni, omejujočih prepričanj, pretresov. Namen mojega dela je pomagati do zavedanja, da smo vsi ljudje božanski.

Jasnovidnost ponuja odgovore na vseh področjih človekovega delovanja, tako tistih, ki zadevajo materialno, kakor tudi področjih povezanih z duhovnostjo in čustvi.

Pokličite in potrudila se bom po najboljših mačeh, da Vam pomagam doseči življenje, ki si ga zaslužite.

WWW.KOMET-SARA.SI

INFO@KOMET-SARA.SI

Ljiljana Jerman : 041-703-024 , 090-43-47

#2 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 21:31

S tehnikami odvisnimi od klienta, zdravitelj, ki se zaveda, da vsakdo globoko v sebi pozna vzrok bolezni ali težav (tem se ponavadi upiramo) enostavno omogoči zavedanje vzrokov. S tem se prične uspešno zdravljenje katerekoli bolezni, omejujočih prepričanj, pretresov. Namen mojega dela je pomagati do zavedanja, da smo vsi ljudje božanski.

Jasnovidnost ponuja odgovore na vseh področjih človekovega delovanja, tako tistih, ki zadevajo materialno, kakor tudi področjih povezanih z duhovnostjo in čustvi.

Pokličite in potrudila se bom po najboljših mačeh, da Vam pomagam doseči življenje, ki si ga zaslužite.

WWW.KOMET-SARA.SI

INFO@KOMET-SARA.SI

Ljiljana Jerman : 041-703-024 , 090-43-47



zakaj pa na vaši spletni strani ni napisan ime zdravitelja?

#3 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 21:53

Po moje zato, ker zdravi bog, ljudje s(m)o le kanali :vio:



a ti to resno ali za hec? xcivx

#4 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 22:09

Moj odgovor je kopija tvojega vprašanja..



moram priznati da tako izvirnega izmikanja preprostega vprašanja še nisem doživela.

#5 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. februar 2011, 22:13

Saj so dali eno sliko kosmatega starca gor. Baje je Swaštamidži xrolleyesx

#6 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 22:41

Saj so dali eno sliko kosmatega starca gor. Baje je Swaštamidži xrolleyesx



hahahahah super ime :palec:

#7 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 22:45

Ti verjamem, ker tudi meni ni jasno, kako se preprosto vprašanje lahko izmika :sori:



vprašanje ali ti?

#8 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 12. februar 2011, 22:57

Saj ni trava kriva.., swaštamidži jo je hipnotiziral :xx!:

#9 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 23:04

Daj plis nehaj kadit travo in se vrni, ko ne boš več high, pa si še enkrat preberi. Hvala.



kako hitro obsojamo......
a ne veš da mnogim rakovim bolnikom dovolijo kaditi travo,pa ne samo njim.....
ampak ker bi to lahko vsi gojili doma in nebi farmacevske družbe nič zaslužile morajo proizvajati sintetična zdravila...

aja pa še to enkrat govori v ženskem spolu enkrat pa o moškem......

#10 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 12. februar 2011, 23:24

Kaj pa obsojam, po tvoje? "Malo" imaš pomešane pojme..


Enkrat govori v ženskem spolu enkrat pa o moškem? Kdo?

Daj prosi moytso naj ti pomaga. Resno.



oseba ki je objavila članek. kdo pa je moytso?
ti si se kar na enkrat vmešal in ker je tukaj veliko čudnih tičev sem te resno vprašala ali ti resno misliš z odgovorom da smo mi samo kanali boga pa še (m) si dal v oklepaj.
človek napiše nekaj o travi ti pa že govoriš da sem zadeta...... a to mogoče ni obsojanje?

#11 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 13. februar 2011, 01:14

.... pravi zares pravi jasnovidec ne računa, ravnotako pravi zdravilec ne. A da živimo v takem sistemu haha joj, kako lep izgovor, res lep lep tako poooogooost... lepa Om stran Om a ne - hm, kako že pravi OM, kar se tiče računanja za zdravje? Bi rekla po naše dobrodelni prispevek? Kakšna je torej vaša cena?


Mh, bojkotiram ta matrix svet in ovce, ki se zgovarjajo na druge ovce, zraven pa pojejo OM.( na web osebi izkaznici sem videla komentar o božanskosti) - Ja, res je vsi smo se rodili, da bili Bogovi... torej ? Ko ste se obrnili za pomoč in zaprosili za pomoč in jo seveda tudi dobili, a so vam poslali božanski račun?


in kar je najhuje, veliko več obiskovalcev in zaslužka bi bilo, če bi bili samo dobrodelni prispevki, kdor ima naj da, kdor ne naj pride, vseeno dobi pomoč...

bah...ne vem če bi se sploh opravičila za tole tečnarjenje in osebne izlive idealista, ki vpije da bo svet spremenil v boljši plac za žvet.. ne ne bom se opravičila, pejte vsi v rit. Računajte za nasmeh, za iztočene solze po kaplijici, za zdravljenje in vpletanje v karmične zapise drugega z iniciacijami ... mislm pejte vsi v .... no kaj naj rečem sej vas je večina, tako ene 95%, s tem se tolažite....


In če že ga. Ljlijana, ko tako lepo zastonj oglašujeta na dobrem in zelo obiskanem forumu bi pa vsaj kako mini donacijo lahko mogoče si umislila, da živi ta lunin.net, sej veste v tem matrix sistemu...a ne? Matkurja kako sploh živi? Hm. Od takih sigurno ne, ker se logirajo zaradi visoke obiskanosti in zastonj reklame...



OM TAT SAT
velike sanje malega vesolcka

#12 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 13. februar 2011, 01:19

baaah no mal sem ponorela ... pa naj bo PARDON iz olike in ne osebnega mišljenja
velike sanje malega vesolcka

#13 mavrica 1963

mavrica 1963
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 6. maj 2011, 17:24

Pa dragi ljudje. Kaj imate proti ga. Lilijani? Ste se že kdaj znašli v težavah, ki jih ne moreš povedati vsakomur?Pojdite k njej, potem pa komentirajte.Lep pozdrav vsem.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0