Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrologija za telebane


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 bodeca_neza

bodeca_neza
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 18. april 2011, 13:23

Pozdravljeni,

sveže pridružena trenutno izredno navdušena nad astrologijo, odpiram novo temo v upanju, da bo kakšen odziv in seveda pomoč pri mojem raziskovanju astrologije.

Sem oseba, ki ji je v velik izziv, da se nauči nečesa sama (in z občasno pomočjo drugih). Tako sem se spravila k proučevanju lastne astrološke karte in vsemu, kar spada zraven.

Kaj sploh želim? Včasih se mi zatakne in bi potrebovala nekoga, da mi po domače razloži kako priti do določenega odgovora. Morda na trenutke ne dojamem vsega in delujem ultra zabito x:Dx, ampak vztrajnost mi enostavno pri stvareh, ki me navdušujejo, ne zmanjka.

Torej. Rojstna karta je narisana. S pomočjo internetnih aplikacij in knjige Velika šola astrologije + imam še 2 priročnika oz. neke vrste leksikona.
Zataknilo se je pri določanju dominantnega planeta.

Kako ugotovim, kateri je moj dominantni planet?

Našla sem informacijo, da bi naj bil tisti, ki je gospodar ascedenta.
To bi naj menda bilo zgrešeno in je bolj točno, da je to tisti, ki je postavljen kotno v rojstni karti.
Kako vem kateri je postavljen kotno?:inocent:

No, upam, da bo kakšen odziv. Če ja, bom zagotovo sproti še spraševala.

Upam, da mi boste pomagali pri mojem učenju:)

#2 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 18. april 2011, 19:22

bodeca_neza - dobrodošla na forumu! x:)x Ja se boš morala kar navadit da je ponavadi takle sprejem za začetnike, ampak tale forum je ubistvu pravi balzam proti enemu drugemu s podobnimi tematikami, kjer kot novi član ne uideš nadiranju x:px.
No jaz ti bom probala pomagat po svojih močeh pri tvojih začetkih, čeprav sem bla še kake 2 leti nazaj na istem kot ti in sem še zdaj daaaaleč daleč od poznavalca x:Ix. Ti pa priporočam v bodoče ko odpiraš take teme, da zraven nalimaš tudi link s svojo karto, ker se sicer skoraj ne da odgovarjat kaj konkretnega.x;)x

#3 tenet

tenet
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 27. april 2011, 18:27

Ciao,

mene pa mal skrbi, ker imam progresirano karto takšno: sonce, merkur, neptun in mars vsi v dvanajsti hiši v strelcu. V deseti pa uran in venera... pol pa še saturn potopljen v osmi :( Kaj mi svetujete, kako naj se obnašam, da bom čim bolj skoz prišla, ker sem že zdaj zbolela:(


Hvala in Lep pozdrav vsem forumovcem!



Ps: pa še ful aspektov z neptunčkom
Jakopič

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2011, 12:27

Haj.

Astrologija itak ni za telebane. x;)x

Sorodna tema: LNF Astro šola

(morda pa temi itak združim, ker je to v bistvu že to)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 bodeca_neza

bodeca_neza
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. april 2011, 12:40

Hvala Razlika za odgovor. Sem si pomagala z astro.com v bistvu, ampak nekako še ne vem, če je ugotovitev prava.


Infatuation
maš prav, res je, morda bi bilo bolje, da bi dala zraven še svoje podatke, a sem bolj računala na kakšne teoretične odgovore. Bi se morda lahko obrnila nate zasebno, ko bi prišla do kakšne ovire? Sicer mi že pomaga zasebno ena prijazna oseba od tu, a dodatna pomoč nikoli ni odveč, še posebej, ker ne želim preveč tečnarit :)

Tenet jaz ti ne vem pomagat, nisem še tako daleč.

Marsa
za telebane sem dala naslov zato, ker obstajajo priročniki z različnimi področji za telebane in se mi je zdelo najbolj primerno, da se vidi, da potrebuje pomoč nekdo, ki je še čisti začetnik. Link, ki si ga podala pa se je po hitrem ogledu zgleda sprevrgel v neko splošno debato. Ampak, če meniš, da tema, ki sem jo odprla, ker sem pač upala, da mi kdo pomaga pri sprotnem preučevanju lastne karte, ni potrebna, bom pomoč poiskala na druge načine :)

lp vsem

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2011, 12:44

sej vem (in je tud posrečen naslov, v bistvu x:)x).

samo ker obstaja že takšna tema pa še ker je pač na vseh področjih velik telebanov, na astro pa bi mi blo ljubše, če bi jih blo mal manj. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 28. april 2011, 21:30

Infatuation maš prav, res je, morda bi bilo bolje, da bi dala zraven še svoje podatke, a sem bolj računala na kakšne teoretične odgovore. Bi se morda lahko obrnila nate zasebno, ko bi prišla do kakšne ovire? Sicer mi že pomaga zasebno ena prijazna oseba od tu, a dodatna pomoč nikoli ni odveč, še posebej, ker ne želim preveč tečnarit :)



Lahko, komot ... če bom znala bom pomagala x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0