Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

delo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 lara8

lara8
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 18. junij 2011, 21:19

Pozdravljeni vsi na forumuObjavljena slika, zanima me, kako mi kaze na podrocju sluzbe, dela, je na vidiku kaksna zaposlitev? Rojena sem 28. 11. 1961 ob 19.30 v Murski Soboti. Tanzit Urana cez deseto hiso je v trigonu z natalnim jupitrom v sedmi hisi, tranzit jupitra mi iz konca desete hise pozitivno aspektira natalnega urana v drugi hisi, pa nic. Niti sledu ne o kaksni sluzbi ne o denarjuObjavljena slika

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. junij 2011, 10:08

Pozdravljeni vsi na forumuObjavljena slika, zanima me, kako mi kaze na podrocju sluzbe, dela, je na vidiku kaksna zaposlitev? Rojena sem 28. 11. 1961 ob 19.30 v Murski Soboti. Tanzit Urana cez deseto hiso je v trigonu z natalnim jupitrom v sedmi hisi, tranzit jupitra mi iz konca desete hise pozitivno aspektira natalnega urana v drugi hisi, pa nic. Niti sledu ne o kaksni sluzbi ne o denarjuObjavljena slika



O jupitru, oz. njegovem vplivu je bilo napisanega že veliko, najbolj je pomembno, kako je aspektiran v natalu. V tvoji karti je jupiter v konjukciji s saturnom, zato nima take moči. Verjetno čutiš še takrat, ko je vse super, nekaj, kar onemogoča, da uživaš tako, kot bi v tistem trenutku lahko. Res je trenutno uran v trigonu z jupitrom, mogoče ti pride pomoč na brzino preko partnerja, drugih ljudi. Počakaj še malo. Vstop plutona v šesto hišo je verjetno prinesel tako štalo, poleg tranzita urana čez deseto hišo, ko se status spremeni. Od oktobra do vključno februarja 2012 bo uran v konjukciji s točko MC, zato se pusti presenetiti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0