Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Retrograden Mars 2011-12


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
39 komentarjev na to temo

#1 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 8. september 2011, 08:58

V kratkem bo Mars potoval pretežno v Devici. V tem znamenju se bo nahajal vse do julija 2012.

Sprašujem vas kako boste občutili ta Mars v vaši rojtni karti, če ga boste. Kaj pričakujete in katero hišo, oziroma planete s katerimi se bo povezal, bo najbolj zaznamoval.

Mars je v astrologiji energija, akcija, borbenost a tudi vročinska stanja in vnetja (zdravstveno gledano), agresivnost in zaletavost. Ponazarja tudi šport v širšem smislu.

Je vladar Ovna in Škorpijona a z veliko razliko lastnosti.
Kje se pa vaš Mars nahaja? (če želite razkriti).

Kaj pa v Devici? Kaj nam lahko doprinese v širšem družbenem smislu? Kako bo deloval, ko bo retrograden?

Objavljena slika

#2 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 8. september 2011, 14:36

V kratkem bo Mars potoval pretežno v Devici. V tem znamenju se bo nahajal vse do julija 2012.

Sprašujem vas kako boste občutili ta Mars v vaši rojtni karti, če ga boste. Kaj pričakujete in katero hišo, oziroma planete s katerimi se bo povezal, bo najbolj zaznamoval.

Mars je v astrologiji energija, akcija, borbenost a tudi vročinska stanja in vnetja (zdravstveno gledano), agresivnost in zaletavost. Ponazarja tudi šport v širšem smislu.

Je vladar Ovna in Škorpijona a z veliko razliko lastnosti.
Kje se pa vaš Mars nahaja? (če želite razkriti).

Kaj pa v Devici? Kaj nam lahko doprinese v širšem družbenem smislu? Kako bo deloval, ko bo retrograden?

Objavljena slika


Objavljena slika

Ne neha s tem Marsom........

Pinka bi rekla : pa kva teb ni jasn???? Objavljena slika

Zdej jst bi reku tko. Da ti malčk preuranjeno sprašuješ. A veš zakva. Zato, ker tu folk bl težko ve, kaj jim bo retro tranzitni Mars prnesu. Vglavnem jih to bl zanima kot pa da jim je to že vnaprej jasno. No....so izjeme.....

Tut ne želimo razkriti, kje se nahaja naš Mars. Objavljena slika

No....razen Pinke, ona bo povedala. Boli njo........ Objavljena slika

Kaj prnese Mars v devici? Mah, na kratko je precej hladnokrven, sistematičen, picajzlast. Je tut zlo odločen pa sigurn sam vase. Se pa rad izpostavlja. Kar ni lih devičja vrlina, a boli njega...... za to. Ja pa tut zlo pravičen, ustrajen. Seksualno je precej trezen, tut senzualen, no....kolkr je devička sploh lahko senzualna.

Zdej ko bo retro, bo pač malčk manj tekmovalen, energy bodo bl usmerjene navznoter, k samemu sebi, zato je bl počasen, slow motion nekako. Preden se spusti v akcijo, vse temeljito premisli. No to slednje, če je dobro aspektiran pe če ma z natalnimi planeti fajn aspekte. V nasprotnem primeru je pa lahko vse nekam na pet in tri, tut površen, tut neroden.....

Kva pa ti prčakuješ da bo pr tebi? Objavljena slika

#3 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. september 2011, 14:48

Omči pa ti mene res že v nulo poznaš...točno to bi rekla in ja res me boli....Objavljena slikato je pa že freaky Objavljena slika Objavljena slika
Itak pa moraš biti na svojega Marsa ponosen, kjerkoli že pač tiči Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#4 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 8. september 2011, 15:01

Omči pa ti mene res že v nulo poznaš...točno to bi rekla in ja res me boli....Objavljena slikato je pa že freaky Objavljena slika Objavljena slika
Itak pa moraš biti na svojega Marsa ponosen, kjerkoli že pač tiči Objavljena slika


O Pinkica. Objavljena slika Sploh nism pričakoval, da se boš oglasla. Objavljena slika

Ma ne, pojma nimam glede tebe, zgolj ugibam. Objavljena slika

A ti si na svojga Marsa ponosna in kje ga sploh maš? Objavljena slikaIn kaj pričakuješ da bo prnesu ? Objavljena slika

#5 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 8. september 2011, 16:23

V kratkem bo Mars potoval pretežno v Devici. V tem znamenju se bo nahajal vse do julija 2012.

Sprašujem vas kako boste občutili ta Mars v vaši rojtni karti, če ga boste. Kaj pričakujete in katero hišo, oziroma planete s katerimi se bo povezal, bo najbolj zaznamoval.

Mars je v astrologiji energija, akcija, borbenost a tudi vročinska stanja in vnetja (zdravstveno gledano), agresivnost in zaletavost. Ponazarja tudi šport v širšem smislu.

Je vladar Ovna in Škorpijona a z veliko razliko lastnosti.
Kje se pa vaš Mars nahaja? (če želite razkriti).

Kaj pa v Devici? Kaj nam lahko doprinese v širšem družbenem smislu? Kako bo deloval, ko bo retrograden?

Objavljena slika


Moram priznat, da bi če bi bral kakšno knjigo o relativnosti bi bolj štekal. Pa ta astrologija to mora bit huda znanost. Objavljena slika


#6 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2011, 07:36

Sem pozabila dodati, da je Mars tudi naša seksualnost, kako jo doživljamo, torej sla. Seveda, v lepem aspektu z Venero (ali tudi Neptunom) je le ta ''zdrava'' in romantična, torej imamo radi pozornosti, se radi 'stiskamo' in poljubljamo, ljubimo s celoto.
V slabem aspektu pa postane lahko tudi odvisnost, lahko jo zanemarjamo ali slabo doživljamo, jo ločujemo od ljubezni ali težimo k zapletenim odnosom.

Kaj menite?

Objavljena slika

#7 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 9. september 2011, 07:50

Sem pozabila dodati, da je Mars tudi naša seksualnost, kako jo doživljamo, torej sla. Seveda, v lepem aspektu z Venero (ali tudi Neptunom) je le ta ''zdrava'' in romantična, torej imamo radi pozornosti, se radi 'stiskamo' in poljubljamo, ljubimo s celoto.
V slabem aspektu pa postane lahko tudi odvisnost, lahko jo zanemarjamo ali slabo doživljamo, jo ločujemo od ljubezni ali težimo k zapletenim odnosom.

Kaj menite?

Objavljena slika


Pri meni je lepo podprt z venerco v objemu in v trigonu z neptunom (iluzije?, zaljubljivost?) ampak je pa keč... opozicija pluton, tako da ni vse samo pri stiskanjih, sanjarjenjih. Se pa z leti (se mi zdi) tale opozicija mehča. Pa tako ali tako je na relaciji 3. - 9- hiša in je bolj na verbalni ravni.:)

Je pa mars kar lepo doma - v ovnu ;)

In kaj bo prinesel v devici? Kvadriral bo najprej luno, potem še ascedent, trigon bo šel pa na sonce in merkur.

#8 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2011, 08:07

Pri meni je lepo podprt z venerco v objemu in v trigonu z neptunom (iluzije?, zaljubljivost?) ampak je pa keč... opozicija pluton, tako da ni vse samo pri stiskanjih, sanjarjenjih. Se pa z leti (se mi zdi) tale opozicija mehča. Pa tako ali tako je na relaciji 3. - 9- hiša in je bolj na verbalni ravni.:)

Je pa mars kar lepo doma - v ovnu ;)

In kaj bo prinesel v devici? Kvadriral bo najprej luno, potem še ascedent, trigon bo šel pa na sonce in merkur.


Hoila, megi!Objavljena slika

Predvidem, da si Bikica (z Marsom v Ovnu), kar te naredi kar nekako bolj dinamično.
Sicer je pa Bik (skupaj s Škorpijonom) zelo senzualno znamenje.

Ja, opozicija med Plutonom in Marsom ni preprosta, verjamem da kar teži k 'težavam', nekako izziva usodo a Venera prinaša srečo, nekako kot Jupiter ti omogoča da vedno znova pristaneš na nogah. Sicer je v Ovnu, kjer konstantno rada uživa v izzivih.

Uf, jaz pa imam Mars v kvadratu z Neptunom. V preteklosti sem kar preveč sanjarila o nekih idealnih odnosih a, hvala bogu, imam tudi sekstil z Uranom, pa semisekstil z Plutonom, ki mi omogočata bolj odprte vizije o realnosti in seveda, kar me reši, sekstil z konjukcijo med Soncem in Jupitrom.
Venera pa je ful snobovska in teži k neke vrste super-partnerju (v Levu in konjukciji z karmičnim in ambicioznim Saturnom). Mislim, da je ta moja Venera rajši sama, kot pa z nekom ki ne zadostuje kriterijem.Objavljena slika

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. september 2011, 10:42

[quote name='Hekate' date=' 9. september 2011, 08:36' timestamp='1315550180' post='1055603415']
Sem pozabila dodati, da je Mars tudi naša seksualnost, kako jo doživljamo, torej sla. Seveda, v lepem aspektu z Venero (ali tudi Neptunom) je le ta ''zdrava'' in romantična, torej imamo radi pozornosti, se radi 'stiskamo' in poljubljamo, ljubimo s celoto.
V slabem aspektu pa postane lahko tudi odvisnost, lahko jo zanemarjamo ali slabo doživljamo, jo ločujemo od ljubezni ali težimo k zapletenim odnosom.

Kaj menite?

Objavljena slika




:palec:

Boljš vsak aspekt marsa z venero kot nobeden, sicer je res dolgčas.x;)x

#10 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 9. september 2011, 11:52

Uf, jaz pa imam Mars v kvadratu z Neptunom. V preteklosti sem kar preveč sanjarila o nekih idealnih odnosih a, hvala bogu, imam tudi sekstil z Uranom, pa semisekstil z Plutonom, ki mi omogočata bolj odprte vizije o realnosti in seveda, kar me reši, sekstil z konjukcijo med Soncem in Jupitrom.

Mi lahko malo obrazložiš glede rešitve - mars, sekstil sonce/jupiter? Sem mislila, da če je neptun 'slabo' naštelan na npr. mars, bi morda takšno situacijo lahko rešil oz streznil le dober kontakt s saturnom. Ostalo sicer prinaša razne recimo temu bonitete, ne more pa odvzeti te neptunovske zasanjanosti (zaslepljenosti?).

Jaz povezujem vse skupaj še bolj tako tako, zato je vsaka dodatna razlaga dobrodošla :)

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2011, 13:14

meni tudi ne in sodeč po naslovu teme mi tudi še nekaj časa ne bo. x:o)x
(čeprav nimam aspekta med venero in marsom -med njima je cca 50 st., se pravi pade ven tako iz polkvadrata kot iz sekstila)

Hekate, hvala (ampak škoda) da si spomnila!

(iz trme sploh ne odprem efemerid, ampak sej vem kaj mam kje in kje je zdaj sonce, nekje na polovici device, se pravi mam ornk zalaufano tole svojo os - ki je tudi sicer našponana)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. september 2011, 15:58

[quote name='Marsa' date=' 9. september 2011, 14:14' timestamp='1315570495' post='1055603477']
meni tudi ne in sodeč po naslovu teme mi tudi še nekaj časa ne bo. x:o)x
(čeprav nimam aspekta med venero in marsom -med njima je cca 50 st., se pravi pade ven tako iz polkvadrata kot iz sekstila)

Marsa, ti maš tolk dobro venero in tud tvoj ASC se mi zdi, da je v škorpijonu, kar precej spremeni zadevo.x;)x

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2011, 16:08

Ja venero mam pa res kar dobr postavljeno (xokx :switz:), tko da mi spašava opozicijo lune in marsa s plutonom.
(čeprav če bi zlo elastično gledal, jo mam skor v opoziciji z neptunom, se pravi z vladarjem sonca jo imam pogojno v opoziciji, z vladarjem asc pa v trigonu).

z venero imam sicer sam te tri trigone (uran - eksakt., mc, pluton).

mars je pa kr štalski pr men, skoz nekak v igri, tko da ko bo muval po devici, bo skoz s čim v kakem trenju... (itak je našponan že sam po sebi, ker je del stelija v natalnem in je z vsemi v konjunkciji - sonce, luna, merkur)

aja ps* - tko da sicer nimam aspekta med venero in marsom, imam pa zato aspekt med luno in marsom - konjunkcijo. x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2011, 18:14

Mi lahko malo obrazložiš glede rešitve - mars, sekstil sonce/jupiter? Sem mislila, da če je neptun 'slabo' naštelan na npr. mars, bi morda takšno situacijo lahko rešil oz streznil le dober kontakt s saturnom. Ostalo sicer prinaša razne recimo temu bonitete, ne more pa odvzeti te neptunovske zasanjanosti (zaslepljenosti?).

Jaz povezujem vse skupaj še bolj tako tako, zato je vsaka dodatna razlaga dobrodošla :)


Ja, saj jaz osebno to tako občutim. Saj je Sonce naš Jaz (delno tudi Mars in Satur, Ego in super-Ego), Neptun pa le en delček naše podzavesti (ostali sta Luna in Pluton) pa še Neptun ustvarja trigon z Merkurjem, kar mi omogoča dobro intuicijo. Kot sem napisala, v preteklosti sem ogromno ''sanjarila, idealizirala'' a sem nekako s časom preuredila svoj način mišljenja, zato ne mislim, da sem celo zaslepljena...možgančki mi dobro delajo.Objavljena slika Mogoče bi mogla bolj povdariti konjukcijo med Venero in Saturnom, ki je velika protiutež ''zaslepljenosti in sanjarjenju v ljubezni''. Moram reči da mi ta aspekt ogromno pomaga (sem vse drugo, kot naivna), lahko tudi pretiravam v obratno smer. Nisem velik romantik.Objavljena slika

#15 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2011, 18:19

(...)

aja ps* - tko da sicer nimam aspekta med venero in marsom, imam pa zato aspekt med luno in marsom - konjunkcijo. x:o)x x;)x


Aja?! Jaz tudi!! Enako.Objavljena slika

Kako pa ti , Marsa, občutiš to konjukcijo med dvema tako različnima planetoma? V kateri hiši pa sta? Jaz si jo pri meni težko razlagam...Sicer, sem prebrala da ti ta aspekt daje veliko ''korajže'' in odločnosti, srčnosti...po mojem je odvisno tudi od znamenja. Mislim, da bo, kot je rekla Lunca, pri meni Mars v Devici zelo drmal mojo podzavest med tranzitom.Objavljena slika

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2011, 18:26

težko rečem, ker sta dva 'moška' (sonce, mars) v konjunkciji z ženskim (luno) in nevtralnim (merkurjem) - vsi so med sabo tudi drug z drugim v konjunkciji (ker jih imam vse na dobrih šestih stopinjah :bomb: xDDx).

Vidim to morda kot teženje k uravnovešanju moške in ženske, jin in jang plati...
(poleg tega ni nič izvzetega in je avtomatično skoz v igri tudi opozicija plutona).

No ker imam to v ribah in devici (4. hiša oz. os 4.. 10.) je pri meni to manifestirano tako, da sem lohk lena, počasna in rabim predpriprave na predpriprave predpripravskih priprav x:o)x, lohk pa iz pete potegnem moč, če se zavzamem... al pa če je nujno. x:o)x x;)x

ker uran precej zuji, se lohk to zgodi tud v trenutku...
se pravi da ni treba da ravno vlečem iz pete moč. xDDx
lohk jo recimo v trenutku pridobim. kar nekaj se zgodi (uran op. saturn in elastično mars [pade nekoliko iz aspekta, a ga štejem ponavadi], uran eksaktni trigon z venero)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2011, 18:50

težko rečem, ker sta dva 'moška' (sonce, mars) v konjunkciji z ženskim (luno) in nevtralnim (merkurjem) - vsi so med sabo tudi drug z drugim v konjunkciji (ker jih imam vse na dobrih šestih stopinjah :bomb: xDDx).

Vidim to morda kot teženje k uravnovešanju moške in ženske, jin in jang plati...
(poleg tega ni nič izvzetega in je avtomatično skoz v igri tudi opozicija plutona).

No ker imam to v ribah in devici (4. hiša oz. os 4.. 10.) je pri meni to manifestirano tako, da sem lohk lena, počasna in rabim predpriprave na predpriprave predpripravskih priprav x:o)x, lohk pa iz pete potegnem moč, če se zavzamem... al pa če je nujno. x:o)x x;)x

ker uran precej zuji, se lohk to zgodi tud v trenutku...
se pravi da ni treba da ravno vlečem iz pete moč. xDDx
lohk jo recimo v trenutku pridobim. kar nekaj se zgodi (uran op. saturn in elastično mars [pade nekoliko iz aspekta, a ga štejem ponavadi], uran eksaktni trigon z venero)



Ja, razumem...same konjukcije. Huh! Zakomplicirana osebnost, pa še ta močan aspekt z super-ambicioznim Plutonom v X. Konjukcija Lune s Socem, kot praviš, te dela zelo uravnoteženo v biti.

V bistvu razmišljam, da bi postala moj chart (brez podatkov) in bi bilo fajn če bi tudi ostali. Tko je težko razumeti, še posebej če ne poznaš osebe.Objavljena slika

Jaz pa imam konjukcijo v 12.hiši v Devici. Mars-Luna dela kvadrat z Neptunom v 3.hiši (Mars kvadrat Neptun=moški na katere se ne morem zanesti v življenju? Zabrisanih namenov? Lažnivci? Objavljena slikaPrav tako ženske (Luna)). Ali, kot pravi Lunca, sem sovražnik sama sebi, avtodestruktivnih misli?Objavljena slikaNebi vedela...Objavljena slika), pa semisekstil z Plutonom v I hiši in sekstil z Uranom v 2.hiši, sekstil tudi z ekzaktno konjukcijo Sonce-Jupiter v X hiši.

Kot vidiš, tudi moj Mars ima vsega po malo. Energije imam vedno dovolj, preveč, sem nemirna in moram vedno v akcijo a, Luna poskrbi, da znam tudi uživati, rada spim in imam dober spanec ob katerem se spočijem.

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2011, 19:16

Ja, razumem...same konjukcije. Huh! Zakomplicirana osebnost, pa še ta močan aspekt z super-ambicioznim Plutonom v X. Konjukcija Lune s Socem, kot praviš, te dela zelo uravnoteženo v biti.

ma ne vem... zakomplicirana.. najbrž že, za druge. sebi se zdim pravzaprav še kar simpl. xDDx
(ja veliko konjunkcij: 10 z osebnimi, brez kironov in tega, še več mam pa trigonov! - 11! x:o)x... pa nekaj močnih opozicij (4 al kolk, pa še ene 3 so tko elastične)...

V bistvu razmišljam, da bi postala moj chart (brez podatkov) in bi bilo fajn če bi tudi ostali. Tko je težko razumeti, še posebej če ne poznaš osebe.Objavljena slika

kakor kdo želi.
men to ni tolk všeč. po 1 strani mi ni problem dat charta, po drugi pa ne maram da kdo kej šnofa, če jaz nočem in/ali ne vem... (neptun v 12., pa čeprav na asc x:)x)

Jaz pa imam konjukcijo v 12.hiši v Devici. Mars-Luna dela kvadrat z Neptunom v 3.hiši (Mars kvadrat Neptun=moški na katere se ne morem zanesti v življenju? Zabrisanih namenov? Lažnivci? Objavljena slikaPrav tako ženske (Luna)). Ali, kot pravi Lunca, sem sovražnik sama sebi, avtodestruktivnih misli?Objavljena slikaNebi vedela...Objavljena slika), pa semisekstil z Plutonom v I hiši in sekstil z Uranom v 2.hiši, sekstil tudi z ekzaktno konjukcijo Sonce-Jupiter v X hiši.

Kot vidiš, tudi moj Mars ima vsega po malo. Energije imam vedno dovolj, preveč, sem nemirna in moram vedno v akcijo a, Luna poskrbi, da znam tudi uživati, rada spim in imam dober spanec ob katerem se spočijem.

men se zdi to v redu... očitno si inteligentna, hitro misliš itd. pa dobro povzemaš... morda si kdaj prehitra? si onemogočiš elastičnost s tem da si si že vse razložila hitro? xDDx

men je mars v devici sicer všeč pri folku, čeprav to v bistvu ni najbolj potenten položaj marsa, kao...
ampak skoz je dejaven... zelo je priden tudi, pri delu sploh ni vedno tako zelo picajzlast samo, pač pa dejansko delaven itd.... zagrabi za delo itd., pogosto ima kak dober sistemček... x8Dx
na vse misli... je pa hkrati tudi spontan (nestalnost je tudi prednost, to je pač kvaliteta, tle ni plusov minusov in tega... pač če se tko naštela xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. september 2011, 07:25

Ja venero mam pa res kar dobr postavljeno (xokx :switz:), tko da mi spašava opozicijo lune in marsa s plutonom.
(čeprav če bi zlo elastično gledal, jo mam skor v opoziciji z neptunom, se pravi z vladarjem sonca jo imam pogojno v opoziciji, z vladarjem asc pa v trigonu).

z venero imam sicer sam te tri trigone (uran - eksakt., mc, pluton).

mars je pa kr štalski pr men, skoz nekak v igri, tko da ko bo muval po devici, bo skoz s čim v kakem trenju... (itak je našponan že sam po sebi, ker je del stelija v natalnem in je z vsemi v konjunkciji - sonce, luna, merkur)

aja ps* - tko da sicer nimam aspekta med venero in marsom, imam pa zato aspekt med luno in marsom - konjunkcijo. x:o)x x;)x




:palec: No, se mi je zdel, da je tvoja venera superca. Ti daje tud tolk inspiracije za vse suptilne sfere, lahko si umetnica, dobra intuicija, tisti neptun mam občutek, da bolj pri umetniških dušah deluje pozitivno. Sigurno pa dobra intuicija lune in marsa začini vse skupaj, zato vem, da tebi ne more biti dolgčas. Sigurno je potrebno gledat, kako se vse poklapa v karti, zato samo en aspekt gledat je brez veze.

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. september 2011, 12:42

:palec: No, se mi je zdel, da je tvoja venera superca. Ti daje tud tolk inspiracije za vse suptilne sfere, lahko si umetnica, dobra intuicija, tisti neptun mam občutek, da bolj pri umetniških dušah deluje pozitivno. Sigurno pa dobra intuicija lune in marsa začini vse skupaj, zato vem, da tebi ne more biti dolgčas. Sigurno je potrebno gledat, kako se vse poklapa v karti, zato samo en aspekt gledat je brez veze.

res mi ponavadi ni dolgčas.
ja neptun je pri meni kar pregrešno dobro postavljen (poleg konjunkcije z asc in da je v 12. dela z vsem ribjim stelijem trigone - z marsom celo eksaktnega x8Dx), tako da je dost tekoč pa še spašava me zemeljska venera. x^x (v bistvu mam ful zemlje, sploh ni vidt x:o)x).
no trigon marsa [pa tudi lune] z neptunom čutim recimo da tako, da me vržeš v vodo in pač plavam (ne glede na to kakšna je voda, lohk je divja s čermi - ker sta pluton in uran v opoziciji)

za tale mars pa slutim kaj bi lohk blo... kaj bi mi recimo lohk prinašal oz. prinesel.

sicer mi pa tole obdobje v letu pogosto prinese štraufenpaht in tud razne poškodbe (ker pač tranzitno sonce pride na moj stelij v devici - uran, mc in pluton)
In dejansko pridobim grde ureznine, opekline in druge poškodbe.

Menda sem v zadnjih 5 letih vsako leto kaj staknila konec poletja. Lani dve zelo grdi poškodbi, da imam še zdaj precej grdi braazgotini.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. september 2011, 09:18

O Pinkica. Objavljena slika Sploh nism pričakoval, da se boš oglasla. Objavljena slika

Ma ne, pojma nimam glede tebe, zgolj ugibam. Objavljena slika

A ti si na svojga Marsa ponosna in kje ga sploh maš? Objavljena slikaIn kaj pričakuješ da bo prnesu ? Objavljena slika


Zakaj pa ne bi bila? Je pa v Strelcu Objavljena slika Nič več ne pričakujem sam glede na to, da se bo tranzitni sprehajal po Devici verjetno nč dobrega Objavljena slika in še po 8. hiši bo kolovratu...sam da mi ne bo spet kakšno devico prpelju Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#22 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. september 2011, 09:23

Da bo mars dlje cajta v devici.. eno veliko energijsko injekcijo...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#23 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. september 2011, 13:32

Marsa in Hekate kako sta pa kej v otroštvu doživljali konjukcijo Marsa in Lune? A sta bili čustveno zelo impuzivni pa se je to z leti umirilo al je še vedno tko? Pa mama je bila oz je verjetno tud zelo impulzivna pa dinamična ženska.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#24 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 12. september 2011, 13:58

Zakaj pa ne bi bila? Je pa v Strelcu Objavljena slika Nič več ne pričakujem sam glede na to, da se bo tranzitni sprehajal po Devici verjetno nč dobrega Objavljena slika in še po 8. hiši bo kolovratu...sam da mi ne bo spet kakšno devico prpelju Objavljena slika


Lej jo Pinko kolk ma ona dns za povedat........Objavljena slika

Pa dejjjj, kaj češ bit ponosna na Marsa v strelkotu. Če mu pa ful manjka vztrajnosti. Objavljena slika

Hm....ja, tranzitni Mars po devici ti bo pol kvadriral tvojga natalnega. Malčk malodušja pa pomanjkanja energy za prave reči najbrž. A boš že preživela. Ti si itak trpežna bejbika. Objavljena slika

A tk, po osmi ti se ti bo sprehajal ko bo retro. Objavljena slika Zanimivo, zanimivo........ Objavljena slika

Boš kaj javla pol kako je šlo končat. Objavljena slika

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. september 2011, 14:06

Pinka, mislim da je vprašanje odveč. x:o)x

(luna v konjunkciji z marsom, sonce v konjunkciji z marsom, merkur v konjunkciji z marsom, sonce v konjunkciji z merkurjem, sonce v konjunkciji z luno, merkur v konjunkciji z luno, uran v konjunkciji s plutonom, uran v konjunkciji z mc, pluton v konjunkciji z mc, mars v opozicji z uranom in plutonom in mc, luna v opoziciji s plutonom... x:o)x)
Nisem bla glih skulirana, bi se lohk rekl. xDDx
z leti se umiri (hvalabogu), sicer pa nisem naklonjena prepucavanju in scenam v javnosti preveč, pa se tako tega ne vidi (koliko sem ali nisem impulzivna na čustvenem področju).
pa tudi ne more me kar vse iztiriti (saj nisem oven, pač pa riba, se pravi čeprav imam te blazotne konjunkcije, so v ribah. in devici).

Bila sem zelo uporniška in s totalno odsotnostjo strahu. Nihče mi ni mogel do živega in če sem se (v) kaj ufurala, i didn't take no for an answer. x:)x

Moja mama je trdna, zemeljska, statična oseba (tako da v bistvu ni impulzivna in dinamična, je pa tak bil moj fotr).
Sicer zuji skoz, ampak bolj na verbalni ravni.
Tu sem ji čist podobna in se mi meša dvojno: ker moram poslušat in ker dobim špegu, v katerem si nisem všeč. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0