Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo rad koga kaj vprašal


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1081 komentarjev na to temo

#1001 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 8. marec 2017, 13:56

Bejba, kje s ti na šihtu? Odpri svetovanje in posredovanje ipd, garantirano boš podjetnica leta. up.gif partyy.gif

 

Tele nasvete si zdaj kar sprintam. V glavnem, ja, kuhinjske obloge, jz bi steklo, pa na steklu nek vzorec,  oz. kot praviš, neko brezčasno slikco, odzadaj pa ledike in zvečer lepo osvetljeno... Moj pa blokira, da je to ful drago. Pipo imam tudi jaz s tušem, izvlečno, pa hudič po cca dveh letih že veselo toči in prehod iz curka na tuš se večkrat zahakla, da ne gre iz enega v drug položaj. Dedc ima sedaj že naštudirano, da ok, bova še tako pipo, ampak kaj da bo imela, da bo bolje. Nekateri dajo kot kuhinjsko oblogo tudi enak material kot je pult. Pri eni moji frendi prav super zgleda, ampak bab ima dober okus za kombinacije in je tudi z dodatki vse lepo napedenala. Okrog barve se tudi malo pogajava, on bi kaj svetlejšega, ala krem itd. Jz se bolj nagibam k topli barvi lesa.. Pa še krem, tu se bo najbrž še veliko bolj videl vsak flekec. 

 

Una reč, podest ali štokrle kot praviš, je pri nas po domače pa kar "cokl" inno.gif

Kraj, kjer se poklicno na moč dolgočasim, ampak so vsaj jutranje kofi debate na tehničnem nivoju flirt.gif

 

cokl, ja, to je to. Se nisem mogla prej spomnit tongue.png

kuh.obloga = pultu - moderno zadnji dve leti, jaz sem 4 leta starejša (in še v steklu). Tudi to lepo pride, če znaš izbrat pult. Jaz ga nisem.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1002 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. junij 2017, 07:02

Ekspertica Kukič icon_smile_big.gif ... Sine mora kupit sesalec (upoštevata se dva mačka). Oz. mogoče jz pohitim z darilom za rojstni dan. Višina omejena. Imaš kakšno idejo, kateri bi bil solidne kvalitete in ustrezne cene? icon_smesko.gif



#1003 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. junij 2017, 07:12

Eh sine ni preveč skompliciran puctojfl inno.gif . Normalni rang sesanja, pa da mačje dlake pobira 


Gledam Big Bang in Merkur, vodno suho sesanje: od 120 do 400, Bosch pa že kar začenja pri 250. 



#1004 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. junij 2017, 07:19

Ne bom pozabila...samo ne vem, če bom šla v obširnejše preučevanje biggrin.png



#1005 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. junij 2017, 07:29

Najboljše si bo kar lepo kupil sam, ko bo hotel. Mati zdaj bolj zase skrbi :P



#1006 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 9. junij 2017, 07:31

pametna mamica in modra taščica ... biggrin.png

To so pa življenjske izkušnje...



#1007 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 12. junij 2017, 21:52

Bejba, kje s ti na šihtu? Odpri svetovanje in posredovanje ipd, garantirano boš podjetnica leta. up.gif partyy.gif

 

Tele nasvete si zdaj kar sprintam. V glavnem, ja, kuhinjske obloge, jz bi steklo, pa na steklu nek vzorec,  oz. kot praviš, neko brezčasno slikco, odzadaj pa ledike in zvečer lepo osvetljeno... Moj pa blokira, da je to ful drago. Pipo imam tudi jaz s tušem, izvlečno, pa hudič po cca dveh letih že veselo toči in prehod iz curka na tuš se večkrat zahakla, da ne gre iz enega v drug položaj. Dedc ima sedaj že naštudirano, da ok, bova še tako pipo, ampak kaj da bo imela, da bo bolje. Nekateri dajo kot kuhinjsko oblogo tudi enak material kot je pult. Pri eni moji frendi prav super zgleda, ampak bab ima dober okus za kombinacije in je tudi z dodatki vse lepo napedenala. Okrog barve se tudi malo pogajava, on bi kaj svetlejšega, ala krem itd. Jz se bolj nagibam k topli barvi lesa.. Pa še krem, tu se bo najbrž še veliko bolj videl vsak flekec. 

 

Una reč, podest ali štokrle kot praviš, je pri nas po domače pa kar "cokl" inno.gif

yes.gif to pa čisto res - včasih se kr zdrznem in si rečem od kod tej ženski take življenske izkušnje, toliko znanja in toliko modrosti- zadnjič sem čitala Hadov blog- dobiva priznanja pa naši Cookie niti do gležnja ne seže- lepo prosim preberte si oni njegov zapis o tem kak je probaval sesalec Boschbucktooth1.gif band2.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#1008 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 12. junij 2017, 22:04

huh.png sram me je vprašat- kako se je mango?

Kdaj veš, da je zrel?

Ali mora biti zelen?

 

Ali čisto rdeč, da ga ješ?

So mi rekli naj dam jabko zraven? A pol moram čakat, da se omehča ko avokado?


Obečanje ludom radovanje...


 


#1009 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 13. junij 2017, 06:24

huh.png sram me je vprašat- kako se je mango?

Kdaj veš, da je zrel?

Ali mora biti zelen?

 

Ali čisto rdeč, da ga ješ?

So mi rekli naj dam jabko zraven? A pol moram čakat, da se omehča ko avokado?

Sram je lahko samo tiste, ki ne znajo ali upajo vprašat. 

 

Osebno pravzaprav nisem preverila na netu, tako da, če kdo ve drugače, naj me popravi. Sama ga olupim, nato pa po svoji presoji režem rezine do koščice, ki je na sredi. Koščica ne gre gladko stran, kot pri avokadu. Ampak moraš z nožem porezati stran kolikor gre na čisto. Zrelost preverjam z mehkobo. Pod prsti se mora fajn vdat. Je pa tu malo loterije, doživela sem že vse sorte. Da je bil mehek, pa v resnici znotraj deloma počrnel. Verjetno od premetavanja in stiskanja med prevozom. Seveda, če poberejo še nezrele. Potem, da je bil na otip kolikor toliko mehek, pa v resnici sploh ni bil tisto sočno zrel. Ti, ki sem jih jaz nabavljala, so bili zeleno rdeči, mogoče kateri celi rdeči. Hmmmm??? Ne spomnem se. Skratka, kupi prvega in sprobaj. Če boš naletela na sladkega, sočnega, je to sadež, ki je, vsaj zame, med "tiboljšimi". Njam 



#1010 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. junij 2017, 09:25

huh.png sram me je vprašat- kako se je mango?

Kdaj veš, da je zrel?

Ali mora biti zelen?

 

Ali čisto rdeč, da ga ješ?

So mi rekli naj dam jabko zraven? A pol moram čakat, da se omehča ko avokado?

Ko je na otip kot zrela breskev, ki se ti pocedi pobradi, ko zagrizneš vanjo. Z mangi moraš imeti srečo. Eni so notri nagravžno črni in tak ni za jest. Ni dober, ni okusen. Jaz črnino obrežem stran, pri nas je nihče ne mara. Imaš sorte manga, ko meso zlepa ne gre od koščice, prej razmesariš cel mango, kot dobiš z njega vsaj eno estetsko rezino.

Je tako, kot je napisala Silvija, vse sorte so od temno zelenih, do zelenorumenih, do zelenordečih sort so. Mi imamo najrajši zelenorumene, sledijo zelenordeče (gre za barvo lupine). Kupujem ga v Hofru, občasno v Mercatorju, odvisno od cene in kvalitete.

Jemo ga tako, da ga olupim z lupilnikom za krompir/kumare, nato ga po dolgem narežem na rezine: https://www.youtube....h?v=tbz-RbXQQbY

 

Obstaja še bolj elegantna rešitev, sam je nikoli nismo preizkusili:

https://www.youtube....h?v=jDkSlGlyJeU

 

Takole ga pa Jamie:

https://www.youtube....h?v=bteSM5pH5H0


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1011 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. junij 2017, 09:34

yes.gif to pa čisto res - včasih se kr zdrznem in si rečem od kod tej ženski take življenske izkušnje, toliko znanja in toliko modrosti- zadnjič sem čitala Hadov blog- dobiva priznanja pa naši Cookie niti do gležnja ne seže- lepo prosim preberte si oni njegov zapis o tem kak je probaval sesalec Boschbucktooth1.gif band2.gif

Tega je ogromno (ponudb za svakojaki inženiring). Kar obstaja, znam najt, včasih imam res enormno srečo. Če ne najdem prec, se mi izriše/izpiše v glavi. Ni namenjeno meni, ampak samo predam naprej.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1012 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. junij 2017, 11:20

haha, pri nas še pocuzamo/obgrizljamo koščico. Stran pa ne bomo metal tongue.png

Res je drag, ampak okus je božanski, ni ga boljšega, pa ker je nekaj Gorenjke (brez lešnikov) v meni, je treba izkoristit do amena.

Lupino olupim bolj na tanko, tako kot lupim krompir.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1013 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 13. junij 2017, 13:19

love3.gif hvala- zaenkrat jih samo gledam 

čakam da dozorijoscratchchin.gif  nekam trdi sobucktooth1.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#1014 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. junij 2017, 14:56

da se ne boš medtem postarala laugh.png

daj vmes kako japko ali banano inno.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1015 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 13. junij 2017, 15:52

da se ne boš medtem postarala laugh.png

daj vmes kako japko ali banano inno.gif

em119.gif



#1016 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 13. junij 2017, 17:33

  nekam trdi sobucktooth1.gif

 

O ti sveta preproščina...ja kolk časa si ga pa sploh kuhala ?!



#1017 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 13. junij 2017, 19:28

Ja tolk cajta, da je ratal trd, kaj pa. D!

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1018 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 17. junij 2017, 20:51

...ker jaz božam zlo počas sing.gif morda je pa kje drugje perspektiven bucktooth1.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1019 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 18. junij 2017, 00:02

O ti sveta preproščina...ja kolk časa si ga pa sploh kuhala ?!

 

bucktooth1.gif majster pojedla sem ga surovega i to prvi put u životu- neverjetno dobro se počutim, ko sem spet pri neki stvari zgubila nedolžnost


Obečanje ludom radovanje...


 


#1020 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 18. junij 2017, 00:05

da se ne boš medtem postarala laugh.png

daj vmes kako japko ali banano inno.gif

 

 

Ni bilo časa. Ker je bila norišnica. Ampak ko sem jih danes pošlatala so bili ta pravi- po enem tednu premetavanja po moji kuhinji so iz zelene se prebarvali na rdečo in so se z lahkoto slekli, znotraj pa božansko, sočno, nebeškega okusa....

 

 

Tak da, problem je bil sam to- da so mi uturili neke fazane od mangota- nezrele in trde


Obečanje ludom radovanje...


 


#1021 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 31. januar 2018, 16:57

opica.gif shamannamo 

 

ali nate vplivajo lunine mene inno.gif



#1022 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 31. januar 2018, 17:31

najbrž tudi ... biggrin.png

zdaj, to ni ne vem kakšno merilo ... po mojih opažanjih in občutkih ... ja wink.pngicon1_thumbup.gifclover.gif 



#1023 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 31. januar 2018, 17:53

saj zato je tam Luna ...

biggrin.png 

 

menda je bila lepa wink.png ... nekaj utrinkov flirt.gif ... in tudi svojo moč je pokazala ... občutila sem - in še ... sama ... opažam pa tudi neobičajno razpoloženje obiskovalcev ... ok ... ni prva in edina wink.png 

 

http://www.rtvslo.si...uperluno/444583



#1024 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 13. marec 2018, 13:54

Torej, NE VEM, KJE OBJAVITI rojstnodnevno voscilo:

 

Danes, 13.3.2018 moja draga sestrica

1520945609.jpg

 

MARSA praznuje rojstni dan:

Vse najboljse, zdravja, ljubezni, denarja, uspeha in vse lepo ti

zeli tvoja sestrica 

 

 


ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#1025 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 11. julij 2018, 13:22

Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

 

Jaz bi u-pošteval vse kar že vem in predvsem bi u-pošteval tudi informacije, ki jih glede tega dobivam ta trenutek na novo, tako znotraj sebem kot iz okolice..  In to bi mi (skoraj samodejno) sestavilo naslednji korak, ko bi namen za njega, da ga naredim..  Saj si u-poštevanka..  smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0