Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ujemanje Lev-Tehtnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
91 komentarjev na to temo

#51 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 17:10

Tukaj se težko strinjam.

Jaz si nekako predstavljam aspekte kot elemente v naravi.

Recimo, Kvadrat bi lahko bil Ogenj, ker tukaj je močna volja, tekma, soočenje sil, napetost. Dva planeta sta enakovredna in se borita za obstoj a, eden brez drugega ne obstaja, ker se močno privlačita. To je izziv za rast obeh, za izboljšanje. Najboljše ta aspekt ponazarja Ovna.

Opozicija je pa recimo Zemlja. En planet je močnejši in drugi je v ''opoziciji''. Eden vlada in, ker je zemlja čvrst element, nepremakljiv, trden, energije težko težijo k obema stranema, ampak se osredotočijo na ''totalitarizem'' enega planeta, ki je od dveh boljše pozicioniran (recimo v domiciliju ali ima druge boljše aspekte, ki ga utrdijo). Ni ''demokracije'' v govoru dveh energij, ni harmonije, nekako. To pa zato, ker sta preveč drugačna. Najboljše ta aspekt ponazarja Kozorog.

Potem, Trigon je Voda, energija ki teče in nima ovir, deroča voda, harmonična a obenem odločna, globoka, ki teži k združevanju v eno. Najbolje ga predstavlja Rak.

Sekstil je Zrak, ni tako odločen kot deroča voda, ampak bolj prilagodljiv. V bistvu je trigon še najmanj močan od aspektov, neke vrste slabotno lepilo, ki pa lahko premakne tehtnico če je preveč ravnovesja energij (pozitivnih in negativnih), pomaga v sinastriji ustvariti večjo komunikacijo tako na čustveni kot mentalni ravni. Je diplomatski. Najbolje ponazarja Tehtnico.

Znamenja, ki sem navedla so Kardinalna in v sebi nosijo čare in tegobe vseh treh znamenj vsakega elementa.



jaz sem se učila drugače, je pa tvoja razlaga zanimiva in jo bom poskušala na primerih razumeti. Zame je opozicija povezana z Luno, ker je dvojka, ker je delitev 360 na dva dela, 180. In Luna ima z odnosi veliko. Podobno je kvadrat štirica in s tem Saturn ima pa včasih tudi Marsovo naravo, sploh če je rastoči. Trigon naravo Jupitra, Venera šestica delitev s šest sekstil in podobno dalje.


Bom pa opazovala in premislila, da vidim če je kaj na tem . :vio:

...absolutno, ampak že v osnovi lahko rečem, da so nekateri pari vsekakor bolj kompatibilni kot drugi in lahko bistveno bolje shajajo skupaj... npr. luno v dvojčku lahko sonce v strelcu bistveno bolje izpolni, kot pa npr. luno v škorpijonu sonce v vodnarju...




:palec: Zanimivo, bom opazovala. Hvala. x;)x

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#52 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 17:16

jaz sem se učila drugače, je pa tvoja razlaga zanimiva in jo bom poskušala na primerih razumeti. Zame je opozicija povezana z Luno, ker je dvojka, ker je delitev 360 na dva dela, 180. In Luna ima z odnosi veliko. Podobno je kvadrat štirica in s tem Saturn ima pa včasih tudi Marsovo naravo, sploh če je rastoči. Trigon naravo Jupitra, Venera šestica delitev s šest sekstil in podobno dalje.


Bom pa opazovala in premislila, da vidim če je kaj na tem . Objavljena slika



Objavljena slika Zanimivo, bom opazovala. Hvala. Objavljena slika


Hvala, Mihela. Tudi tvoja razlaga je zelo zanimiva. Sicer si nisem to izmislila, ampak sem dolgo nazaj nekje to prebrala. Tudi tvoja razlaga je logična nekako. Objavljena slika

Malo me zmoti Luna kot opozicija, saj je Voda in Voda je ponavadi zelo harmonična, lahko je pa res. Glede številk planetov sem zmeraj imela pomisleke. Recimo Luna kot dvojka. Po mojem je tudi štirica, saj je 4 podobna znamenju, ki se uporablja za Jupiter, ki pa je v eksaltaciji v Raku.
Kozorog pa 10 in 7, po mojem.

Je pa zanimivo, se strinjam. Objavljena slika

#53 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 17:41

Bom pa opazovala in premislila, da vidim če je kaj na tem . :vio:



Je pa zanimivo, se strinjam. Objavljena slika


Hej vidve. Objavljena slika Obe zanimivo razmišljate. Mi je všeč. Objavljena slika

Vama dam še eno kost za glodanje če želita. Objavljena slika

Velja za sinastrijo.

Konjunkcija je aspekt prijateljstva. Veže bolj duševno kot telesno.

Sekstil je aspekt sodelovanja. Posebej moških planetov. Ni neke strasti tu.

Kvadrat je aspekt napora, tut sovraštva. Posebej moških planetov. V strasti se ljubita in sovražita obenem. Drug drugega izpraznjujeta.

Trigon je aspekt ljubezni. Čista simpatija, harmonija, love traja, če je v aspektu težak planet pol je zvestoba do groba.

Opozicija je aspekt izdaje, slabega začetka, tut sovražnosti, alergije nekake enega do drugega.

Po moči gre pa tako.

Najmočnejši je kvadrat, pol konjunkcija, pol opozicija, pol trigon in na koncu je sekstil. Upoštevat je pa treba zlo če so dvojni aspekti - npr.: njegov Pluton na njeni Veneri in hkrati njen pluton na njegovi Veneri......pol je to zlo, zlo, zlo močno.

Kaj mi zdej povesta? Objavljena slika

#54 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 17:44

Prov to z opozicijo in sinastrijo bom res bolj opazovala, ker sem bila naučena, da je to boljši aspekt v sinastriji in tudi meni se ni vedno zdelo najbolj logično.
Jaz imam z mojim samo opozicijo Marsa in Venere, pa sva res rabla nekaj časa za to uskladiti, ne glede na privlačnost. Zdej bom pa opazovala še drugje, da vidim, kako to gre.

Tko da je prov zanimivo :palec: to pogovarjanje z vami.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#55 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 17:53

Jaz imam z mojim samo opozicijo Marsa in Venere, pa sva res rabla nekaj časa za to uskladiti, ne glede na privlačnost.


Objavljena slika

Sm kolebu al bi, al ne bi.........pa bom, ker vem da boš razumela to strogo kot primer vzet iz konteksta in da boš vedela da en sam aspekt ni nič, je brezpredmeten. Je treba res vse aspekte in postavitve videt.

Šolsko pa Venera opozicija Mars v bistvu ne pomeni ljubezni. V bistvu je sam seks, neko lepilo ki nadomešča štekanje. V začetku je itak ful razburljiv, ker je neki posebnega, neki dobiš kar sam nimaš, nekaka budnica in noviteta v lajfu. Postopoma pa zbledi in ne zmore več nadomestit nečesa drugega kar manjka. Sanje se izpojejo in ostane realnost.

Oki, to je res sam tradicionalen pomen, ki sam zase ne pomeni popolnoma ničesar. Ziher so druge stvari, ki so vaju privedle skupi in vaju osrečujejo. Objavljena slika

Vse dobro. Objavljena slika Objavljena slika

#56 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 18:07

Hej vidve. Objavljena slika Obe zanimivo razmišljate. Mi je všeč. Objavljena slika

Vama dam še eno kost za glodanje če želita. Objavljena slika

Velja za sinastrijo.

Konjunkcija je aspekt prijateljstva. Veže bolj duševno kot telesno.

Sekstil je aspekt sodelovanja. Posebej moških planetov. Ni neke strasti tu.

Kvadrat je aspekt napora, tut sovraštva. Posebej moških planetov. V strasti se ljubita in sovražita obenem. Drug drugega izpraznjujeta.

Trigon je aspekt ljubezni. Čista simpatija, harmonija, love traja, če je v aspektu težak planet pol je zvestoba do groba.

Opozicija je aspekt izdaje, slabega začetka, tut sovražnosti, alergije nekake enega do drugega.

Po moči gre pa tako.

Najmočnejši je kvadrat, pol konjunkcija, pol opozicija, pol trigon in na koncu je sekstil. Upoštevat je pa treba zlo če so dvojni aspekti - npr.: njegov Pluton na njeni Veneri in hkrati njen pluton na njegovi Veneri......pol je to zlo, zlo, zlo močno.

Kaj mi zdej povesta? Objavljena slika


No, recimo takole ti odgovarjam...Objavljena slika

V sinastriji:

- Konjukcija: karmična zveza (predvsem če je v tem aspektu Saturn, Kiron, Severni vozelj). Je skupek elementov, ki se uskladijo, poenotijo.

-Kvadrat: čista strast, ki obenem daje zagon, spodbuja boj za nadmoč, lahko izčrpa a se zopet ogenj vname, itd...

Ostalo sem pa že povedala...Objavljena slika

#57 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 18:12

No, recimo takole ti odgovarjam...Objavljena slika

V sinastriji:

- Konjukcija: karmična zveza (predvsem če je v tem aspektu Saturn, Kiron, Severni vozelj). Je skupek elementov, ki se uskladijo, poenotijo.

-Kvadrat: čista strast, ki obenem daje zagon, spodbuja boj za nadmoč, lahko izčrpa a se zopet ogenj vname, itd...

Ostalo sem pa že povedala...Objavljena slika


Sedi, pet ( al pa deset no, če smo na faksu ). Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

#58 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 18:15

Jaz sem se naučila, da je v rojstni karti (in verjetno tudi v sinastriji), bolje imeti več kvadratov kot trigonov, ker kvadrat ni polenobljen, nekako pričakuje od osebe, da reagira, se izbošljuje. Je pa lahko tudi nasilen, seveda. Energije je potebno zmeraj pametno uporabljati.


Še to za Omarja:

- Kvadrat = Vojna

- Trigon= Demokracija

- Opozicija= Represija

- Sekstil= Mir

Objavljena slika

#59 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 18:21

Glede planetov:

- Kvadrat: Vojna (Mars), Oven

- Sekstil: Mir (Venera), Tehtnica

- Trigon: Demokracija (Luna= demos, narod), Rak

- Opozicija: Represija (Saturn), Kozorog

- Konjunkcija: ima lahko tako pozitivno kot negativno noto. Odvisno od planetov.

Objavljena slika

#60 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 18:34

O sinastrji se bo treba še kej naučiti, sploh o aspektih. xrolleyesx Tko da obema velika hvala. :palec:

Jaz gledam vsako karto posebej in če vidim druzga notri. Ne toliko aspekte. Če je soroden tistemu kar ona rabi, in obratno seveda. Potem pa seveda gledam še vladarje prve hiše in vladarje sedme hiše, če so med seboj v aspektu in na kak način.

Potem pa pogledam še nekaj, kar me je naučil Aleksandar in zelo deluje. to je če kaj spodbuja dispozitorja vladarja ascendenta. Dispozitor vladarja ascendenta je tisti planet, ki vlada vladarju ascendenta ( vem da marsikdo že ve, ma za vsak slučaj, ker je to nekoliko bolj zakomplicirano ). In recimo da je dispozitor vladarja ascendenta Venera in ima partner svojo Venero v konjunkciji s katerim koli tvojim planetom ali kotom, ti spodbuja tvojo Venero in je to odnos, ki je močnejši, ki ima nek dolgotrajni smisel. Včasih je dovolj, da je samo en dispozitor vladarja tako spodbujen. Ker je ta planet tisti, ki govori o tem kam vse pelje, kam v življenju se gre...
Tko mal, če je komu zanimivo.


In ja Omar, seveda ta opozicija ne stoji tam sama zase, moja Lunca ( dvojček) dela sekstil na njegov Mars in trigon na mojo Venero in njegova Venera ( vodnar) isto. Tko da je tudi kej bolj mehkih energij zraven. Ampak ja je blo tudi nekaj izzivov, se kar strinjam, da ni lahkotna opozicija, sam rabim še na več primerih preverit, da bom bolj razumela.
S kvadrati pri sinastriji pa tudi nimam veliko izkušenj. Tako da eto ste spodbudili mojo radovednost in bom sedaj bolj pozorna, ko bom delala sinastrijo in mal več spraševala, da dobim povratne informacije.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#61 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 18:35

Lahko še tako predstavimo, politično mišljeno Objavljena slika :

- Oven: (Mars, eksaltacija Sonce) - Vojna za določene vrednote

- Rak: (Luna, eksaltacija Jupiter) - Demokracija in vera v moralo

- Tehtnica: (Venera, eksaltacija Saturn) - Mir, ampak v represiji

- Kozorog: (Saturn, eksaltacija Mars) - Represija v vojni


Mogoče se za določena znamenja sliši grozno, ampak jaz si tako predstavljam! Objavljena slika

#62 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 19:30

O sinastrji se bo treba še kej naučiti, sploh o aspektih. Objavljena slika Tko da obema velika hvala. Objavljena slika

Jaz gledam vsako karto posebej in če vidim druzga notri. Ne toliko aspekte. Če je soroden tistemu kar ona rabi, in obratno seveda. Potem pa seveda gledam še vladarje prve hiše in vladarje sedme hiše, če so med seboj v aspektu in na kak način.

Potem pa pogledam še nekaj, kar me je naučil Aleksandar in zelo deluje. to je če kaj spodbuja dispozitorja vladarja ascendenta. Dispozitor vladarja ascendenta je tisti planet, ki vlada vladarju ascendenta ( vem da marsikdo že ve, ma za vsak slučaj, ker je to nekoliko bolj zakomplicirano ). In recimo da je dispozitor vladarja ascendenta Venera in ima partner svojo Venero v konjunkciji s katerim koli tvojim planetom ali kotom, ti spodbuja tvojo Venero in je to odnos, ki je močnejši, ki ima nek dolgotrajni smisel. Včasih je dovolj, da je samo en dispozitor vladarja tako spodbujen. Ker je ta planet tisti, ki govori o tem kam vse pelje, kam v življenju se gre...
Tko mal, če je komu zanimivo.


In ja Omar, seveda ta opozicija ne stoji tam sama zase, moja Lunca ( dvojček) dela sekstil na njegov Mars in trigon na mojo Venero in njegova Venera ( vodnar) isto. Tko da je tudi kej bolj mehkih energij zraven. Ampak ja je blo tudi nekaj izzivov, se kar strinjam, da ni lahkotna opozicija, sam rabim še na več primerih preverit, da bom bolj razumela.
S kvadrati pri sinastriji pa tudi nimam veliko izkušenj. Tako da eto ste spodbudili mojo radovednost in bom sedaj bolj pozorna, ko bom delala sinastrijo in mal več spraševala, da dobim povratne informacije.



To o Dispozitorju je zelo zanimivo.

Grem malo off topic...Objavljena slika

Moj planet je Sonce, torej (če gledam iz ascendenta). Ta planet pa se zelo razlikuje od znaka ascendenta, v marsičem. Zato se jaz v ascendentu ne vidim zmeraj?

Če se vrnem, lahko poenostavimo da je sinastrija en skupek planetov v znamenjih in aspektov. Samo, še zmeraj so planeti, kot Sonce in Luna, pa drugi osebnostni planeti, ki imajo sigurno večjo težo od zunanjih planetov.

#63 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 20:26

Glede planetov:

- Kvadrat: Vojna (Mars), Oven

- Sekstil: Mir (Venera), Tehtnica

- Trigon: Demokracija (Luna= demos, narod), Rak

- Opozicija: Represija (Saturn), Kozorog

- Konjunkcija: ima lahko tako pozitivno kot negativno noto. Odvisno od planetov.

Objavljena slika


Pr tebi mi je všeč dvoje. Da rada šokiraš in s tem sprovociraš mislne procese in da znaš svoje trditve utemeljit.

Zanimivo tvoje razmišljanje, za moj okus sicer preveč splošno in v sinastriji ne pije vedno vode.

Za kvadrat ne moreva vedno trdit da je to vojna. Oki, če mava tu vsaj kakga malefika, pol ja, pol so lahko težnje, da eden ( malefik ) zlomi voljo drugega ( benefika ) . A kaj narediva ko sta dva benefika v kvadratu recimo? Kaj pa vem, Merkur kvadrat Jupi, tu res ni vojne, pač Jupi redno pozabi da ma Merkur rojstni dan, vprašljiva je moralnost, vzgoja otrok, v zvezi sta bl zaradi biznisa kot ljubezni, prihaja do nepremišljenih izjav..........Kje bi bla tu recimo vojna? Objavljena slika

Pa trigon, kao demokracija. Ja, mogoče, odvisno kaka demokracija. Mogoče taka, idealna, ko vse štima, ko se manjšina sprijazni z voljo večine. nikakor taka kot jo mamo pr nas, ko se tvoj Janša nikakor ne sprijazni da je luzer, pač pa dela bedarijo na bedarijo kot užaljen otrok, ker ni dobil igračke. Objavljena slika

Skratka, zanimivo, pogojno tut maš prou, ni pa to neko dejstvo, pravilo po katerem bi lahko vse opredelili.

No, sam moje skromno mnenje. Objavljena slika

#64 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 20:28

Sej razumem.

Gre sam za drug pogled na isto stvar.

Preko te vrste astrologije, te to kaj si sprva kaže ascendent in prva hiša, kasneje vladar ascendenta, zadnja tretjina življenja pa dispozitor vladarja ascendenta. In če ti kdo spodbuja ta planet potem je to dodaten gibalec, da te spodbuja v tisto smer, kamor moraš it. To ne pomeni, da je odnos harmoničen, ampak, da je smiselen za uresničitev tvojega osebnega potenciala. Hekata gre za to, da se ves čas spreminjamo, z zorenjem smo vedno manj ta asc in vedno bolj dispozitor ascendenta. Pri dispozitroju pa je tko, da se ga sprva gleda kot vladarja ascendenta toda na mestu dispozitorja vladarja. če dam primer daje asc lev in je sonce v raku, Luna kot dispozitor pa v levu, bomo premestili tvoje sonce v leva in bomo gledali sprva dispozitrorja vladarja kot Sonce v levu.

To je vedno pri vsaki dispoziciji, ker ona pomeni samo to kam bo energija zorela, vsak planet ima dipozicijo, če imaš na primer Merkurja v ovnu, in Marsa v biku, bo Merkur tvoj način razmišljanja s časoma se razvil v bikovo naravo. To pride najbolj prav če imaš kake težke aspekte, na primer da je Merkur v kvadratu s saturnom ( saturn v kozorogu) , potli preko dispozicije pa gre v trigon s tem Saturnom, pomeni, da imaš več možnosti neko osnovno problematiko s časmoma predelati in razrešiti. V konkretnem pa, da je mogoče nek intelektualni izziv ( težek študij) , dolgoročno velik uspeh. in podobno...

Jaz globoko verjamem, da je natalna karta osnova, da ne moreš dobiti drugega, kot v okviru tvoje natalne karte in če v tvoji karti ni velike in srečne ljubezeni, potem ti jo nobena sinastrija na svetu ne more prinest. preprosto ni priložnosti za tako sinastrijo. Razen če seveda ozavestiš tisto, kar te haklja in vodi v take odnose, pot pa mogoče, toda s tem presežeš osnovne danosti, kar ni lahko. Verjamem celo, da ti s svojo natalno karto pogojuješ bitje, ki je ob tebi, ga rišeš s svojimi barvami, ker ga doživljaš na prav poseben način in to dolgoročno lahko vpliva tudi nanj. ( gre za desetletja jesti za isto mizo in spati v isti postelji)

V bistvu delujem iz druge strani, ne iščem neke idealne slike, ki bi bila združljiva z natalno skozi sinastrijo, ampak ugotavljam kako smo pogojeni in kaj s svojo pogojenostjo lahko privabimo.


Moškim v moji karti preprosto ne more biti lušno, mislim, da je edino Jupiter od moških planetov kolikor toliko dobro postavljen, pa še ta je v kvadratu z Neptunom, ali je hudo poduhovljen, ali vara, lahko pa je samo ideja, iluzija. Če bi bila bolj vešča v astrologiji v mladosti bi se odločla za samsko življenje, sej kdo bi zavestno hotel, da kak moški pride v tako karto kot je moja, užas. Sej se ti prov zasmiljo. :eek: Toda skozi njegove muke sem se veliko naučila :vio:

Tko gledam tudi pri drugih in potem iz tega ven delujem. Iz tega ven gredo tudi moji nasveti, seveda pa do drugih nisem tako zelo zahtevna kot do sebe. Velikokrat že to, da izbereš partnerja, ki je najboljši možen planet ali aspekt tega planeta v tvoji karti ( Moški venera, luna, vladar sedme, ženske sonce, mars, ali vladar sedme) izkoristiš potencial karte.


Mi je pa zanimivo to kar govorite, ful ste mi dali enih vpogledov. Bom poskusila dati več poudarka tudi klasični sinastriji. Tudi vidla nisem, da partnerjeva Luna nima nobenih aspektov z mojimi planeti, da nimava povezave Sonca in Lune ( razen če šteje inkonjunkcija 2 orb), da jaz nikoli ne morem biti ta Luna v biku :sori: , vsaj ne za dolgo časa, da prej ali slej zbrišem preko dipozicije v vodnarja.

Zanimivo. :palec:

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#65 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. december 2011, 21:22

Moškim v moji karti preprosto ne more biti lušno, mislim, da je edino Jupiter od moških planetov kolikor toliko dobro postavljen, pa še ta je v kvadratu z Neptunom, ali je hudo poduhovljen, ali vara, lahko pa je samo ideja, iluzija. Če bi bila bolj vešča v astrologiji v mladosti bi se odločla za samsko življenje, sej kdo bi zavestno hotel, da kak moški pride v tako karto kot je moja, užas. Sej se ti prov zasmiljo. :eek: Toda skozi njegove muke sem se veliko naučila :vio:


Objavljena slika

Kot ponavadi, zlo srčno, iskreno in podoživeto pisanje. Tvoj zapis človeka ne more pustit ravnodušnega in bi to pravzaprav moralo bit tvoje poslanstvo. Objavljena slika

A ker smo končno slovencenlji, pol itak da te moram malčk okrcat. Objavljena slika Se v bistvu ne strinjam z podebeljenim. Ker je v bistvu ravno kontra, ker ti moškim lahko veliko daš, več kot si v bistvu ti misliš in definitivno več kot oni lahko sploh pričakujejo. In tudi to, kar ti smatraš da je v bistvu tvoje učenje, draga, v bistvu ni, ker ti to že vse obvladaš, ker ti to znaš. V bistvu si ti sama lekcija tvojim moškim, oziroma moškega no, in le v svoji pretirani skromnosti in skrbi zanj prevzemaš njegov del odgovornosti nase.

Kaj več pa ne bom, ker menim da boš razumela kaj sm s tem hotel povedat. Objavljena slika

#66 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2011, 22:07

Omar?! Objavljena slika
Glede slovenceljnev...Jaz vem, da ne spadam v to kategorijo. Ti se pa šteješ, vidim...Objavljena slika

Oki. Objavljena slika Zdej pa berem naprej, da bom odgovarjala tudi Miheli. Objavljena slika K ti me samo provociraš. Objavljena slika


Objavljena slika

#67 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. december 2011, 22:27

Objavljena slika

Kot ponavadi, zlo srčno, iskreno in podoživeto pisanje. Tvoj zapis človeka ne more pustit ravnodušnega in bi to pravzaprav moralo bit tvoje poslanstvo. Objavljena slika

A ker smo končno slovencenlji, pol itak da te moram malčk okrcat. Objavljena slika Se v bistvu ne strinjam z podebeljenim. Ker je v bistvu ravno kontra, ker ti moškim lahko veliko daš, več kot si v bistvu ti misliš in definitivno več kot oni lahko sploh pričakujejo. In tudi to, kar ti smatraš da je v bistvu tvoje učenje, draga, v bistvu ni, ker ti to že vse obvladaš, ker ti to znaš. V bistvu si ti sama lekcija tvojim moškim, oziroma moškega no, in le v svoji pretirani skromnosti in skrbi zanj prevzemaš njegov del odgovornosti nase.

Kaj več pa ne bom, ker menim da boš razumela kaj sm s tem hotel povedat. Objavljena slika



Lušno je, če ima kdo dobro mnenje o tebi, res je. Vendar je moje sonce v tehtnici, na 12 stopinji, med Plutonom in Marsom, v kvadratu s Saturnom, vladarjem osme, razumeš,ko nekdo preko te energije vstopi v moje življenje, se ujame. :V: Tudi če gledamo dispozicijo kot sem prej razlagala in ja moj kvadrat Sonca in Marsa na Saturn se prek dipozitorjev, Venere in Lune, pretvorita v eksaktni trigon, torej kljub vsemu obstaja možnost predelat. Toda glej dalje, tako Mars kot Sonce ne moreta pobegniti Plutonu, me razumeš, ju Venera njuna dispozitorka pripelje direkt nazaj k Plutonu in ker je v svojem znamenju ni spasa, ostajata zavedno poplutonjena.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#68 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. december 2011, 07:41

Kontakti svetil z vozli so pa več al manj le karmična naloga. Ko je ta končana je vez lahko kar naenkrat brezpredmetna. Ker je ne potrebuješ več, ker si se že vse nauču. Objavljena slika

..fajn bi bilo, če bi bilo tako preprosto... po mojih izkušnjah greš zelo težko stran od nekoga, ki ti npr pripelje luno ali sonce na vozel... je pa res da ne gledam na vozle kot na karmo, ker menim da je karma cela karta...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#69 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. december 2011, 07:54

..fajn bi bilo, če bi bilo tako preprosto... po mojih izkušnjah greš zelo težko stran od nekoga, ki ti npr pripelje luno ali sonce na vozel... je pa res da ne gledam na vozle kot na karmo, ker menim da je karma cela karta...



:palec: :palec: :palec: bravo Samson, bravo. Karma je vse, vse kar je dobro in vse kar ni dobro, vin iz karme in ven iz horoskopa stopiš šele, ko se ti spremeni zavest in uvidiš iluzijo tistega kar si dojel kot ločeno od tebe. No to je sedaj sam copy paste od mojih učitlov, ker sem še premal vedna, ampak karma je res cela karta in obožujem, da še kdo to razume. Lunina sečišča samo povedo, da imamo neke čustvene zgodbe za predelat.

..fajn bi bilo, če bi bilo tako preprosto... po mojih izkušnjah greš zelo težko stran od nekoga, ki ti npr pripelje luno ali sonce na vozel... je pa res da ne gledam na vozle kot na karmo, ker menim da je karma cela karta...

Šef temne strani meseca, a to pomeni, da vladaš Lilith al kuga? xrolleyesx Ni fajn se previsoko nosit, Lilith je hude sorte, če je treba :vragec:

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. december 2011, 08:00

:palec: :palec: :palec: bravo Samson, bravo. Karma je vse, vse kar je dobro in vse kar ni dobro, vin iz karme in ven iz horoskopa stopiš šele, ko se ti spremeni zavest in uvidiš iluzijo tistega kar si dojel kot ločeno od tebe. No to je sedaj sam copy paste od mojih učitlov, ker sem še premal vedna, ampak karma je res cela karta in obožujem, da še kdo to razume. Lunina sečišča samo povedo, da imamo neke čustvene zgodbe za predelat.

...lunina sečišča - čustvene zgodbe... se strinjam, v 95% kažejo na take čustvne zgodbe v povezami z materjo... če so sečišča močno aspektirana, lahko sklepamo, da je vpliv matere izjemen... tole je pa od mojega učitelja (Noel Tyl)... x:)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. december 2011, 08:05

...lunina sečišča - čustvene zgodbe... se strinjam, v 95% kažejo na take čustvne zgodbe v povezami z materjo... če so sečišča močno aspektirana, lahko sklepamo, da je vpliv matere izjemen... tole je pa od mojega učitelja (Noel Tyl)... x:)x

Kdo je ta Noel Tyl?

sem ga našla na netu. Hvala. x:)x

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#72 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. december 2011, 08:11

Kdo je ta Noel Tyl?

sem ga našla na netu. Hvala. x:)x

Noel Tyl je en precej dober humanistični astrolog... x8Dx

Tukaj je en njegov zanimiv članek o vozlih v sinastriji:
http://www.astrology.../tyl_nodes.html

Pa še en vozlih v natalni karti:
http://www.noeltyl.c...ues/030226.html
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#73 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. december 2011, 09:00

Noel Tyl je en precej dober humanistični astrolog... x8Dx

Tukaj je en njegov zanimiv članek o vozlih v sinastriji:
http://www.astrology.../tyl_nodes.html

Pa še en vozlih v natalni karti:
http://www.noeltyl.c...ues/030226.html



:palec: Zanimivo. Najbl všeč primeri. :palec:

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#74 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. december 2011, 14:08

Šef temne strani meseca, a to pomeni, da vladaš Lilith al kuga? xrolleyesx Ni fajn se previsoko nosit, Lilith je hude sorte, če je treba :vragec:

...podpis nima nobene zveze z astrologijo in vso zvezo s tole pesmijo:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#75 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. december 2011, 14:34

...podpis nima nobene zveze z astrologijo in vso zvezo s tole pesmijo:

x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0