Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Možnost za zvezo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 sviss

sviss
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. januar 2012, 20:57

Imam prijatelja s katerim se poznava že nekaj let in vedno sem nanj gledala drugače kot le na prijatelja. Čeprav sem vmes imela tudi resnega fanta je v meni vedno nekako vzbudil pozornot. Nikoli ni kazal posebne zainteresiranosti zame, do trenutka ko sva bila na neki zabavi in sva na koncu pristala skupaj(z menoj je ravnal zelo lepo), vendar je bil najin odnos v naslednjih dneh enak kot prej.

Jaz imam v Soncu : Leva v Ascedentu : Tehtnico

On pa v Soncu : Dvojčka v Ascedentu : Devico

Zanima me ali imava kaj možnosti za rozvoj zveze. Muči mek ker ga ne znam opredeliti oz razbrati njegove namige, saj zgleda kot da mu je vseeno.

Hvala za odgovore

#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. januar 2012, 21:14

Imam prijatelja s katerim se poznava že nekaj let in vedno sem nanj gledala drugače kot le na prijatelja. Čeprav sem vmes imela tudi resnega fanta je v meni vedno nekako vzbudil pozornot. Nikoli ni kazal posebne zainteresiranosti zame, do trenutka ko sva bila na neki zabavi in sva na koncu pristala skupaj(z menoj je ravnal zelo lepo), vendar je bil najin odnos v naslednjih dneh enak kot prej.

Jaz imam v Soncu : Leva v Ascedentu : Tehtnico

On pa v Soncu : Dvojčka v Ascedentu : Devico

Zanima me ali imava kaj možnosti za rozvoj zveze. Muči mek ker ga ne znam opredeliti oz razbrati njegove namige, saj zgleda kot da mu je vseeno.

Hvala za odgovore


a ga maš rada...
al samo ne bi bla sama?
bi blo pomoje treba prej razčistit...iz tvoje strani...
pol al pa istočasno tut on...
in ko bo to razčiščeno... bo itaq vse jasno in zvezdice mal manj pomembne x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#3 sviss

sviss
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. januar 2012, 21:17

Ja rada ga imam in ga tudi vidim kot potencialnega partnerja vendar me ta njegova hladnost pušča v dvomih zato se obračam na zvezde :)

#4 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. januar 2012, 21:48

Ja rada ga imam in ga tudi vidim kot potencialnega partnerja vendar me ta njegova hladnost pušča v dvomih zato se obračam na zvezde :)


ne štekam. če tuki nekdo naračuna, da sta za skupej, bo zaradi tega on manj hladen?
ker mi ni logično, da bi bil on hladen, če sta za skupej...
zdej... al on ni za to... al pa je meta...
in če je meta... mi ni logičn, da ga vidiš kot partnerja... ....
pa tko...
uglavnem....
nisem astrolog... sam tko... mal ircam...
vsekakor pa srečno, kukerkoli že bo x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0