Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Rezanje karmičnih vezi.


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
184 komentarjev na to temo

#176 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. februar 2016, 00:00

Kako imaš lahko 1 leto časa, da se odločiš za terapijo?

 

Pri epilepsije, sem jo videla, se treseš in sigurno bi jo kdo našel in nikakor ne bi šele kasneje ugotovili. Kolaps tudi človek lahko doživi zaradi raznih "ukazov".

 

Aha, potem se gre dejansko za vodstvo, majster - učenec in ona je bolj razvita od tebe in več vidi?

 

Drugim je lahko pomagala, sebi pa ne? Sebi je samo toliko, da je doživela kolaps in zbolela?

 

Kako pa veš, na kateri ravni si zaznaval? Črnino je imela na sebi, kako veš, da ne prenašajo take svetlobe? In kako sploh veš, kaj je ta črnina? Ni karma, ker se tako ne vidi, sploh pa ne kot črnina. Lahko bi bila totalno zgoščena energija, blokada, njen napačen umski vzorec. Ni pa nujno, lahko ga kdo "ustvari" na daljavo, če ima povezavo do tebe, ker v meditaciji spuščaš vse to do sebe.  In ja, to je nižji astral.

 

Preveč zla se mi je zgodilo in sem ga videla, da mi boš take govoril. Če ne bi zaznavala še kakšne "božje" prisotnosti, ne vem kaj bi bilo.

 

Pejt na onkološki in sprašuj...predvidevam če odrežejo del tkiva ali organa, ima človek pač malo časa za razmislek o kemoterapiji, če rak ni toliko napredoval...

 

Šejtanska padavica ni epilepsija...obstaja bistvena razlika, samo simtomi so podobni...V eni arabski državi a je bil iran al kakšna druga, ne vem točno, so par let raziskovali ta pojav, ki se omenja celo v Koranu...obstaja vse dokumentirano...v bistvu se gre kao za bolezen ki je podobna epilepsiji vendar to ni in tudi tablete ne pomagajo kaj dosti...in ko so imeli ljudi s takimi simptomi, ko uradni izvidi niso pokazali nič, kar pri klasični epilepsiji so, so pač hodže ali celo sufije nekaj "mutili" po svoje in rezultati so bili "presenetljivi"...kako došlo tako otišlo, nikome ništa jasno...

 

Ni bolj razvita...sposobnost jasnovidnosti ima pa trenutno večjo...V bistvu sta oba "bitjeca" na nek način tudi moja Guruja, ampak to še ne pomeni, da se osebno ukvarjata z mano...kdor hoče to razumeti mora vedeti malo več o ašramih na notranjih nivojih in Mojstrih kateremu pripada določen ašram, 49 vseh skupaj- tako uči ezoterika...vmes sta posegla zaradi xxx razloga in ker je bilo v igri nekaj večjega...hočejo jo spraviti čez "magično" mejo...in potem se šele zna dogajat in bo lahko izkoristila svoje potenciale tudi do 100 ali 1000x večji meri...in ona bo postala polnopravni član enega od notranjih ašramov...če sploh veš kako velik uspeh za človeško dušo je to...

 

Kolaps nema veze to z drugimi....to je posledica čark...to z drugimi je šele drugotnega pomena...A ni Marjan v svoji knjigici lepo napisal zakaj zdravilci umirajo v najboljših letih...ujela se je na drugačne cake, učinek je bil pa isti...

 

O črnini je ona govorila, čeprav sem tudi jaz dobil flashe na kateri del naj se osredotočam...mene so zanimal samo temačna bitja in določeni ostali, ki sem jih prej "čekiral" kje na telesu se približno nahajajo oz katerimi deli so povezani...nisem jih pa štel, ker jih je bilo malo morje...ostalo me ni zanimalo, ker za moje pojme ni bilo pomembno...Vse kar niso bitjeca, se lahko "sprži" oz. uredi s "presvetljevanjem"...

 

Vse ostalo so pa stvari, ki bi jih moral poznati vsak "resen" meditant...in jaz tukaj ne mislim razlagat na dolgo in široko, kaj šele razotkrivat določene stvari...

 

Kar se "kavice" tiče...a sem jaz kje omenjal kje sem "kofetkal"...a je bil to kafič, javno mesto, kakšen dom za ne vem kaj, privatni prostori društva, privat firme, privat lokala...Nisem...A misliš, da se na določenih mestih ne da dobit kakšnih par kvadratnik metrov za privat razgovor ali pogovor v tišini...In tudi če sem rekel, da so procesi trajali manj kot eno uro, to še ne pomeni, da sva bila samo toliko časa skupaj. Kaj če je recimo "obisk" in pričanje trajal par ur...

 

Tako da se drugič raje malo zamisli nad svojimi izjavami, preveri dejstva, dobro razmisli preden koga obtožuješ z "lažnivec" ali "k***a...

 

Človek lepo reče pazljivo preberite, razmislite, odmeditirajte, preverite...

A je zdaj komu bolj jasno zakaj so vsi veliki duhovni učitelji javnosti govorili eno, svojim učencem pa drugo- bolj poglobljeno...Razumevanje karmičnih vezi je zelo dober primer...Ne bom govoril kaj je komu butnil ven ker je škoda besed. Lahko rečem samo da je bilo poleg "standardnih" stvari v igri tudi ljubosumje...od koga in o vzrokih pa sami razmišljajte...

 

Skratka nakazal sem skoraj vse bistvo kar se karmičnih vezi tiče, tehnične detajle sem pa razotkril v mali meri...ko boste postali napredni "chela" (sanskrtski izraz, o pomenu ne bom govoril) se boste srečali tudi s temi podrobnostmi...in s tem zaključujem poglavje...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#177 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 20. februar 2016, 00:17

Chela pomen učenc :)



#178 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. avgust 2016, 07:55

"We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye." (C. Castaneda)


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#179 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 5. avgust 2016, 10:12

jaaa ... vse lahko odrežemo, kar se da odrezat z nožem in škarjami ... karme in karrmičnih vezi pa se ne da kar tako ... 

no ja, z motorko bi šlo laugh.pnglaugh.png



#180 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. avgust 2016, 10:31

Spet ni dobesedno za vzet, kar vidva šaljivca itaq vesta...

 

Me zanima, če od vas zna kdo ODMISLITI v "blink of an eye" takrat ko to hoče? Ne le za tisti prekratek čas, ko ima vsega sranja končno dovolj, ko nenadoma spozna svojo pravo vrednost (in vse delovanje postane prostovoljno), ampak takrat ko sam želi biti onstran...

 

Vem, da je povezano z mislijo o samopomembnosti...


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#181 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 5. avgust 2016, 18:58

"We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye." (C. Castaneda)

 

Podobna izjava kot da se v "blink of an eye" lahko doseže razsvetljenje...tongue.png

 

Razen če...ni to le zadnje kao "finalno" dejanje, predpriprave na ta zaključek pa lahko trajajo leta ali življenja...al pa če blink of an eye traja milijone ali milijarde zemeljskih let podobno kot dan in noč Brahme...Diplomo lahko tudi takoj vržemo stran iz našega življenja. Da se jo pa dobi, je pa treba kar v redu študirat. Al pa če se jo kupi...tongue.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#182 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 6. avgust 2016, 09:00

Podobna izjava kot da se v "blink of an eye" lahko doseže razsvetljenje...tongue.png

 

Razen če...ni to le zadnje kao "finalno" dejanje, predpriprave na ta zaključek pa lahko trajajo leta ali življenja...al pa če blink of an eye traja milijone ali milijarde zemeljskih let podobno kot dan in noč Brahme...Diplomo lahko tudi takoj vržemo stran iz našega življenja. Da se jo pa dobi, je pa treba kar v redu študirat. Al pa če se jo kupi...tongue.png  

grem pogledat v samobor laugh.pnglaugh.png



#183 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 6. avgust 2016, 09:11

Kdaj je npr. nek karmičen odnos z določenim človekom razrešen? Je to takrat, ko se sploh ne spomniš več na njega? A potem s tistimi, na katere se spomniš občasno, nimaš rešenih karmičnih odnosov? Oziroma vsaj, da ko se spomniš imaš pozitivne občutke.

 

Kaj pa ko koga kar naprej srečuješ n imaš stalno občutek da ena stvar med vama ni rešena in sploh ne moreš koraka naprej naredit? Z ljudmi lahko prekinem kadar hočem, tudi pozabim bivše fante, tud če sem jih imela ful rada, ko se odločim. Kaj pa ko koga srečuješ v nekih situacijah, ker se temu prav ne moreš izognit? Kot da je ta situacija in ta sečanja namenoma tam, res. In prav ne neha se, dve leti in pol... Končano je, ampak imaš pa občutek da ni. In ko bi rad šel naprej, imaš slabo vest. In neke občutke krivde. Predvidevam da se bo enkrat nekaj zgodilo, da pač ne bom več hodila na tisti kraj, čeprav imam tam prijatelje in vse kar imam rada, ampak očitno bo prav tako.



#184 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 6. avgust 2016, 09:18

sprašuješ preveč biggrin.png

raje si preberi litanije matere božje, al pa počakaj na litanije brata brezota laugh.pnglaugh.png



#185 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. avgust 2016, 10:09

Kdaj je npr. nek karmičen odnos z določenim človekom razrešen? Je to takrat, ko se sploh ne spomniš več na njega? A potem s tistimi, na katere se spomniš občasno, nimaš rešenih karmičnih odnosov? Oziroma vsaj, da ko se spomniš imaš pozitivne občutke.

 

Kaj pa ko koga kar naprej srečuješ n imaš stalno občutek da ena stvar med vama ni rešena in sploh ne moreš koraka naprej naredit? Z ljudmi lahko prekinem kadar hočem, tudi pozabim bivše fante, tud če sem jih imela ful rada, ko se odločim. Kaj pa ko koga srečuješ v nekih situacijah, ker se temu prav ne moreš izognit? Kot da je ta situacija in ta sečanja namenoma tam, res. In prav ne neha se, dve leti in pol... Končano je, ampak imaš pa občutek da ni. In ko bi rad šel naprej, imaš slabo vest. In neke občutke krivde. Predvidevam da se bo enkrat nekaj zgodilo, da pač ne bom več hodila na tisti kraj, čeprav imam tam prijatelje in vse kar imam rada, ampak očitno bo prav tako.

 

Na kratko povedano...ko ne obstaja nobene energijske povezave več med dvema osebkoma...jasnovidci to vidijo kot energijske pisane nitke ali kanale, ki grejo od ene osebe k drugi...al pa ko se na notranjem ekrančku (neka oblika jasnovidnosti, intuicije ali telepatije) pojavi številka nula (zero) na točno določeno vprašanje...tongue.png

 

Človek ima lahko poštimano vse pa lahko srečuje kogarkoli želi...lahko pa pozabi kogarkoli želi pa nima urejeno...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0