Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vpliv Kirona


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. november 2002, 01:00

Kaj si mislite o vplivu kirona? Kolk časa porabi,da pride na natalno pozicijo? Tranzitni kiron v kozorogu je ravno sedaj na mojem natalnem kironu v opoziciji z uranom v peti hiši? Kako si to razlagate? Mislim,da je ta opozicija tudi v vezi z zanimanjem za astrologijo?

#2 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 27. november 2002, 01:00

Chiron je krionika (cryonics, Alcor), torej zmrznjeni v popotovanju skozi vesolje; na en nachin (jaz sem med ostalim rebirther) je to rebirthing; guru che je Chiron v 9ti; opozicija Mars Uran 180 Chiron = napad na guruja; seveda Chiron je veliko vech (in manj!) kot skomercijalizirani new wage objekt. Chiron ni najvechji kentavr. Pholus je bolj interesanten, Asbolus ta pravi mag itn. V Vashem primeru in tega foruma, Chiron je popotovanje (Pholus je incognito sopotovalec), predvsem astralno (sanje), kjer srechate/mo 'astralna bitja' (anorganske spremjevalce, avatare, bitja). Chiron se mi zdi dobro aspektiran (9ta, 12ta, 3ja?) za ta forum. A ima forum chart? Uptime? Claudio http://puck.dhs.org /2003/centaurs Accept the tribute (ne znam prevest) za Tebe. Zaenkrat nimash drushtva adekvatmega? Chiron dela 'looping' z dva interesantna Messier objekta (o tem bom she pisal drugje)
Scutum pa Sag. so _konstelacije_: http://puck.dhs.org/...rs/00000001.GIF P.S. lahko bi bilo 'astroloshka trdoglavost'; jaz tezhim kar ga imam natalno; vedno sem v opoziciji s vsem in vsa;) http://puck.dhs.org /quaoar

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. november 2002, 01:00

Intruder hvala za trud, vendar bi rabila eno razlago za bolj kmečko pamet.Ne znajdem se, ko odprem tvojo stran, čeprav vem,da mogoče še ni čas,da pokapiram kaj bolj kompliciranegaObjavljena slika.

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. november 2002, 01:00

nekje sem to prebral, pa sem pozabil;hmmm
.....odreči se moramo nekemu staremu preživelemu delu bitja(rana);ko to storimo ugotovimo, da smo izpustili na prosto velik del svojih ustvarjalnih sposobnosti.
Ko posameznik uspešno ozdravi Kironovo notranje rano, spodbudi svoje zdraviteljske možnosti, da lahko zdravi druge.
Posameznikova boleča rana; kaj je tisto, kar še mora postoriti, da bi presegel težave s katerimi se srečuje v življenju; je najbolj ranljiv, ko gre za fizične bolezni, notranje vire težave


Pokowc

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

Ja, to sem tud jaz že nekje prebrala.Ali to pomeni,da imam jaz to rano v enajsti hiši, hiši prijateljstva, ker imam kirona natalno tam?

#6 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

quote:
pokowc pravi:

nekje sem to prebral, pa sem pozabil;hmmm
.....odreči se moramo nekemu staremu preživelemu delu bitja(rana);ko to storimo ugotovimo, da smo izpustili na prosto velik del svojih ustvarjalnih sposobnosti.
Ko posameznik uspešno ozdravi Kironovo notranje rano, spodbudi svoje zdraviteljske možnosti, da lahko zdravi druge.
Posameznikova boleča rana; kaj je tisto, kar še mora postoriti, da bi presegel težave s katerimi se srečuje v življenju; je najbolj ranljiv, ko gre za fizične bolezni, notranje vire težave
Pokowc



Zanimivo zanimivo... chiron se tudi meni zdi interesanten!
ni mi povsem ozavescen, mogoce pa vseeno vem kaj mi je sibka tocka??
Chiron v Objavljena slika hisi!? Morda je bolj globalno kot le, da je v 8 hisi ane?! Verjetno tudi v povezavi z drugimi polozaji ob njem?
In vsemi aspekti?
Ali je lahko Chiron tudi sreca?? v nacinu, ko ga sprejmemo, ozavestimo??


:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

Podobna tema:

Kiron

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Solea

Solea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 90

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

Kiron tudi mene zanima - sem že prebrala kaj je bilo že kdaj prej napisanega na LN, vendar sem trenutno v fazi zbiranja vsemogočih podatkov in bi prosila, če mi kdo lahko vsaj nakaže kakšen podatek. Zanima me predvsem sledeče: V peti hiši imam stelij Sonce, Mars, Merkur in seveda tudi Kiron v konjunkciji s Soncem, sicer tudi z Marsom in Merkurjem, vendar je tu orbis že prevelik, da bi imel kakšen večji vpliv (domnevam, da je tako).
Folk, hvala že vnaprej!

Solea

#9 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. december 2002, 01:00

Chiron je mogoche boljshe nimati ne vem kako zastopljenega, vsaj mitoloshki obdelano/mishljeno; namrech ta kentavr ima hude tezhave z sexualnim zhivljenjem.
http://puck.dhs.org/...xmas/SLOCHI.TXT
Bil je vstreljen' v genitalno zono (ponavadi se temu reche 'bedro').Guru zhe pa rafiniran (kot kentavr Pholus in kentavrica Chariklo), pa ne vem che ga je o.k.
imeti v 8mi hishi pa she s kakshno aflikcijo. A imate kakshan primer? Na tem forumu je nekaj o Chiron-u, pa she novega:
http://forum.lunin.n...p?TOPIC_ID=1456

#10 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 17. december 2002, 01:00

Mislim da imate ali
bolj revolucionaren pogled na prevzete vrednote druzbe in njihove poglede in se sedaj s tem aspektom spremeni, ker ste opazili da vam taka revolucionarnost dela samo tezave

ali pa

ste prevzamali druzbene vrednote in poglede, sedaj pa spoznali da
pac to ne vodi nikamor, transit v tem primeru kaze da si zelite vec svobode v pogledih , vrednot itd. Uranus pomeni svoboda duha in mislenja, morda bi to pomenilo v tem trenutku da si zelite partnerja ki vas z takimi temam spodbudi in s katerem lahko o tem razglabljate

Kar se tice pa trajanje transita da pride na ponovno na isto pozicijo pa se smatra da traja med 49 in 51 let.

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. december 2002, 01:00

Bravo Jupi, hvala za jedrnat in jasen odgovor.Vesela sem,da si tukaj z astrološkimi odgovori.

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

HM ta kiron, zanimiva zadevca, jaz vem samo to da ga imam v opoziciji z marsom, Hm, bad ha?, no za guruja nisem nevaren ker je uran, rahlo proc.. :), torej sem nevaren za kaksnega vojaka... (v vsakem primeru ce grem v vojno), hm kaj pa inkonjukciji, z Plutonom, na eni in Neptunom, na drugi strani?, obe sta zelo zelo natancni, pod stopinjo??? Hm pri temu Kironu nisem tako zelo doma, me pa zanima zkaj je skomercializiran?, zdravilstvo in to?

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

Najbolje bo da citiram MIMI:
{}{}}{}{}{

Kiron je kentaver.
V grški mitologiji predstavlja sina Kronosa (Saturna).
Kironovo mati je Kronos spoznal, ko je iskal sina (Zevsa, ki ga je imel z ženo Reo).
Začel je nadlegovati Filigro (tako je bilo ime Kironovi mami, eni od hčerk Oceanusa, bila pa je tudi Kronosova nečakinja, kar še poudari zloveščost ali celo incestuoznost te zveze), ki se je bala njegove moči in se je njegovemu dvorjenju skušala izogniti in mu tudi pobegnila tako, da se je spremenila v kobilo.
Kronos pa se ji je maščeval tako, da se je spremenil v konja; tako jo je prevaral in uspel z dvorjenjem.
Rezultat te zveze je kentaver - Chiron.
Ko je Filigra zagledala ta "stvor", jo je postalo sram in si je zaželela, da se v hipu spremeni v karkoli drugega.
Bogovi so jo uslišali in jo spremenili v lipovo drevo.
Kasneje ga je našel Apolon, skrbel zanj in ga naučil mnogih veščin, prav tako pa ga je naučil razumevanja.

Lik Chirona je zanimiv tudi zaradi tega, ker so se mu starši v bistvu odrekli; mama ga je zavrgla takoj, očeta pa sploh nikoli ni spoznal. Torej je osamljeni, nerazumljeni lik, izločenec, "outsider" ...
Ker je bil spočet v živalski fazi obeh staršev, mu je bilo dano instinktivno razumevanje (živalski instinkt, izostrena intuicija).
Zaradi specifičnosti ustroja njegovega telesa pa mu je dano razumevanje obeh, vseh plasti, tako človeške kot živalske nravi, in nagonov, ki jih pripisujemo le-tej.
S pomočjo Apolona, svojega učitelja in zaščitnika, je uspel razviti razumevanje skozi dobroto.
Po drugi strani pa mu to razumevanje ne omogoča, da bi tudi sebe "pozdravil".
Kiron namreč velja za zdravilca, ki lahko ozdravi vsakogar, razen sebe...
Nekakšna ironična moč - to je v bistvu poanta Kirona...
Morda nekako pomeni tudi našo "šibko točko", "Ahilovo peto"...
To je morda povezano s tem, da kakorkoli, vedno smo in ostanemo ljudje - ranljivi in krvavi - tako kot je Kiron hočeš nočeš ujet v živalsko podobo, kar seveda pomeni tudi zavračanje in nenaklonjenost okolja.

{}{}}{}{}{

mislim da je to zelo dober opis, pa se ne bo vam treba skakat naokrog in iskat po forumu...

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. december 2002, 01:00

Boš. In to s Škorpijonko! [:o)] Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika .....

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. december 2002, 01:00

Saj morda je to samo sala, ker sem slisal, da si bobnar z neko skorpijonko, ampak hehe ampak kaj ma to z kironom? (please explain, becouse i don't know)

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#16 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. januar 2003, 01:00

Hja najbrz zato ker je skoraj skorpijonka ne pa se cist tako da lahko dovolj objektivno presodi skorpijonke.... hehe inside information...:))

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#17 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

Sicer gre se za angleshchino. Prvi kentavrji (pa ne najvechji) bili so Chiron. Pholus in Nessus (zhe 30 let stara astrologija), nekaj o tem sem odgovoril na news:alt.astrology.moderated http://groups.google.com (alt.astrology.moderated).
Drugach v posljednjih 30 let sem studiral vse kentavrje; nekaj imate na slovenschini http://puck.dhs.org/slovenija http://puck.dhs.org/centaurs
Seveda astroloshka raziskava nima nobene zveze z grshko mitologijo, zato kar ko raziskujemo objekte oni nimajo she noben'ga imena. Denimo 1994TA je provizorno Pylenor (vlada Trnovom v Ljubljani in mostovima), pa smo predlagali eni ime Elatus. Elatus je propustil pushchico katera je ubila Chironja.

http://puck.dhs.org/slovenija

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

Ja - El Nino - in Bobnar - seveda je bila shala. Objavljena slika
Ja - to je moj osebni stos z Bobnarjem, pravzaprav pa je to sploh stos z Bobnarjem... nekako... ;))
Saj res... pa tudi z mano...
Karkoli se zgodi, se mi pritisne tega Sco...
Ali imam nick ali ne, ali sem deseta persona, ali se hecam v Chatu, ali sem na RA intervjuju... vedno nekaj recem ali naredim in recejo - --> Aha! Sco! <--
Jaz pa poplave Rib!! [:o)]

Ce ima to kaj zveze s Kironom?
Pravzaprav ne... Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

quote:
Bobnar pravi:

Vprašaj Marso.Objavljena slika Ona je ekspert za škorpijonkeObjavljena slika


Direktor



... pa za Škorpijone... Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 4. januar 2003, 01:00

CENTAUR OBJECTS IN ASTROLOGY - © 2003 Klaudio Zic


Druga luna pravkar srecha Chiron pa Merkur:

http://puck.dhs.org/....2/00000020.GIF

CHIRON (cryonics)

LOVE - (im)potence, diet, menstrual issues
Klingzor character in the Grail parabole, as
opposed to fertile `fool' Parzeval. The infertile
king rules over Wasteland. Useless abstinency.
HEALTH - finantial worries, problems with authoritities,
the `wounded loins' point to impotence; sexual
healing!
WORK - work at distance favored, fashion, work disputes
SPIRIT - savikalpa samadhi, ego death


http://puck.dhs.org/....2/00000001.GIF

PHOLUS (spy)

LOVE - voodoo doll, black majik lodge, fatal attraction
bigamy, fast marriage, two woman fight for one man
HEALTH - epilepsy, accident, loss of balance and fall, self
incurred wound, `curiosity killed the cat'...
WORK - dangerous work, hard work, coffee bars, night work
a spy's wages, keeper of the shrines, the eucharistic
monk, wine keeper, |::|:: confidential fellow, unselfish
SPIRIT - fellowships, tears of joy, illumination, eucharistic rites


http://puck.dhs.org/....2/00000025.GIF

NESSUS (lover)

LOVE - calf grabber, kidnap, tantra, the beginning of a
sexless period due to agressive sexual proposals,
hallucinations of the saints, celibacy, yinyang,
with Moon Uranus affliction = bisexual, sappho
HEALTH - weak blood, meaningless marriage, death, hallucinations
WORK - old disfunctional business connections, tribulations
SPIRIT - renunciation, ego falls apart, stairway to Heaven,
the tree of life, initiation, neophyte, Eva's apple,
free climbing, guruampara, depending on a line of
gurus, beloved my many women, how close to God?,
vegetation of the Graal palace, "I am practically
indestructable, because I fall constantly apart",
WYRD of the runes, final triumph of the yang over
the yin soul, final voladero attack, help thy followers
V.I.T.R.I.O.L.

ASBOLUS (majik)

LOVE - kiss
HEALTH - teeth, mantra, power meat, karma, old sins, religious
healing, collective therapy, great healers, a mouthful
of healing herbs, alchemical herbistry, druid herbistry
WORK - rich after bankrupcy, business partner, lawyer, minister
SPIRIT - Tibet, Himalaya, modesty, spiritual honesty and fight

CHARIKLO (supermodel)

LOVE - beauty, beard, sexual jewelry, divorce, home frustrations,
little town blues, supermodel life, big time, elegance,
parfumes, oral, silk, betrothal, toothpaste, Venice, orgy
HEALTH - shout, shout, let it all out; godblessed (Shiva), excellent
health due to rich social life a good relationship to True
Self (God), talisman, CORNVCOPIA, mantra, Swami Brahmajnanananda
WORK - work abroad, sailors, yachts, money does not make one happy,
discontinued effort; too far, too soon; an untimely (too
early) advance, night work, hotels, travel, couchettes,
arrogance, waking up with the house on fire, broken contract
SPIRIT - astral projection, peach majik, Erzuli, dreaming at dawn,
abused?, combination of speed with patience (FESTINA LENTE),
of daring abandon with prudent restraint, peach as lesser
mystery in immortality, to show off a really big bossom,
witches, (Venus) Lucifer, Spirit as visitor in the material
sphere, NEMO, Bird Constellation (chinese), the "double",
energy body, pratyahara, Stella Mattutina, Journey to Ixtlan

PYLENOR (eternity) [The centaur's designation, however is 1994 TA]

LOVE - burning bridges
HEALTH - orgasm, sweat, fever, blood letting, seed, dissolving
coagulated blood, discreating a problem or physical
thing, knots made by bad lymphae circulation dissolved
mentally, childbirth, religious protection, humid houses,
lesser banishing pentagram ritual, O5, healing abroad,
yacht, windy rivers, Tanger, Africa, come sail your
ships around me, (tibetan) chanting rituals, sweating
cures, hot stones (a sort of moxa) applied to the six
cakras, 5th cakra, True Mind
WORK - big concerns, Agent Smith (MatriX), military, cemetery
SPIRIT - afterlife, PAX, peace ever after, Holy Mary losing and
regaining her 12 stars, turning into an inorganic being,
Lady Pylenor faithful and honest

HYLONOME (gothic)

LOVE - love on the run, remembering how it used to be, free
HEALTH - critical temperature, lymph agitation, too much milk,
bleeding, heartache due to spine problems, an old labrador
retiriever, collapse and sleep over, lungomare = a walk by
the sea, critical "incarnation"?, meat, bananas, beer,
sleep, traitor among the medics?, diabetes, does it hurt
when one pees?, swellings, perhaps unhealthy or poor food,
beware of laziness and Casnova syndrome (blood follows
sperm), exhaustion, indian summer stress, circulation
WORK - good and faithful teamwork forever, correct admonishemnt,
a Mother Mary altar, disposing of one single worker that
tried to lead others into chaos, a winning company, good
steady work of steadily improving quality, graddmother's
donation (like in Bill Gates case), faithful friends
SPIRIT - meditation, tantien




http://puck.dhs.org/slovenija

#21 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 6. januar 2003, 01:00

Zrast, direktor.
Na področju, kjer najbolj boli-zrasti, se spremeniti, obrniti v pozitivno.In pol k to rata, zdraviš lahko še druge.
Jst ga mam v 1.hiši in to je včasih tolk dela sam s sabo,ker moj jaz ne pride do izraza.Sama sebi ne dam zadost nake veljava in spoštovanja.In moj oven je isti, pa se bodeva, k vidiva sebe v drugem in k se nahava kregat in fajtat je pol cel dan tišina, k si nimava več kaj.....
Mi se zdi, da je Kiron neka osebna rana.Jst full časa nisem marala saturna, ma zdj vidim, da po dolgem času prnese dobre rezultate.Isto nekako moraš vzet kirona.Čeprav meni mi gre bl na živce, kot mi je šel Saturn.Dokler ga v celoti ne spoznaš, verjetno.
Marša, help!!!!

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. januar 2003, 01:00

Objavljena slika
Dobr sklepas, Bobnar! Objavljena slika

Zakaj help, Rakica? Sama si napisala (povzela pri sebi) tale vpliv veliko bolje kot bi to storila jaz... Zelo dobro si tole interpretirala pri sebi.
Vprasanje je zdaj, koliko lahko cutis Kiron oz. ali ga res lahko toliko bolj cutis kot Saturn.. no, ampak - zakaj pa ne?

Ne - v celoti ga pa ne spoznas - (tudi) to je njegova finta....
Na nek nacin (hecno, zdajle sem to postekala) je tako Kiron povezan tudi z inteligenco - ce jo jemljemo kot iznajdljivost in ukrepanje v novi stari situaciji... torej - koliko smo odnesli od preteklih izkusenj in kaj smo s tem storili, ko pride cas za to - nova situacija z istim vzorcem...

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 7. januar 2003, 01:00

Jaz bom imela pa sebe rada in najlepši se bom imela.
Ma saj to se že zdaj, samo včasih iztirim zaradi seksualnih inteligenčarjev, k me napačni matrajo.HA-HA-HA.

Kaj pa to, če imaš isto kirona v 1.hiši, partner in myself, a mava iste rane in se zaro tolk vidva en v drugem, pol pa fajt...to ti delaš narobe, to ti delaš narobe-kontra....


Happy new year:)
Vam želim predvsem dosti osebne moči.Privoščite si le najboljše in najlepše.

#24 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Hehe ce jo udarim po bobnarsko... hehe bom zakonski svetovalec... jasno ker mam stvar v dvojcku tudi jaz inteligenten... hehe Kaj pravis bobnar, bend je propadu ustanoviva zakonsko svetovalnico, Od kuhinje do postelje na 1001 nacin... bi bilo ime :) ali pa geslo.

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#25 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. januar 2003, 01:00

Hm kaj pa ce mi kiron tranzitira cez jupiter?

"Ni stvar v tem kaj imas, ampak v tem kaj s tem naredis!" Jure Grbec
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0