Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#851 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 23. avgust 2018, 08:53

eeeej, moji razni teoretiki ,take razlage so samo preproste razlage za vmesno stanje med prebujenim in spečim človekom,in kaj takrat posameznik meditira ali razmišlja je njegova stvar.
 
Človeško telo je samo lupina ali zatočišče človeške energije oziroma duše.
Vsi ljudje hodijo v sanjah iz te lupine, toda ta hoja je povezana z preklopom možgan v stanje pete dimenzije ,tega pa skoraj nihče ne zna ker ne loči sanj od lebdenja.
 
Ko nekdo sanja ,da je letel kot ptica je zelo sumljivo. Pridobiti to sposobnost ,da ugotoviš da že letiš kot duh je za večina ljudi nedostopna.
 
Zakaj je tako ?
- možgani premorejo razmišljati samo enolinijsko v ravni smeri glede na pretečene doživete situacije, in način življenja;
 
-pri večino ljudeh inteligenca ne doseže možnosti ,da se v tem razmišljanju za trenutek ozre nazaj.
 
-ozreti nazaj ,pridejo v poštev nasprotnosti, o katerih jaz pogosto pišem.
 
-kaj se dogaja za človekovim hrbtom , ali telo vodijo njegovi možgani ali se za njegovim hrbtom dogaja nekaj,kar o tem sploh ne razmišlja, ker misli ,da so to pač njegove odločitve.
 
-pretečeni čas je vedno dvosmerni ,kateri deluje v bodočnost in preteklost, tako tudi življenje teče dvosmerno ,tisto ,kar je še pred vami ,in tisto, kar ostaja za vami.
 
-ko se ozrete nazaj opazite,da vaše telo vodi bitje ,ki se skriva v vašem telesu in ga vodi ,kakor ga pač vodi.
Ko spite ,gre iz telesa in se druži z sebi enakim; torej ,vsi  "hodite z duhovi " le da se tega ne zavedate v popolni obliki, ker tega duh ne dopušča iz razlogov v katerih se on ohranja in nadgrajuje.
 
-če bi bile sanje le samo sanje ,bi bilo preveč lepo.


#852 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 24. avgust 2018, 07:06

Kakšen občutek bi imel ti gold ,če bi se ponoči med spanjem zbudil in videl z svojimi očmi ,kako iz tvojega telesa istopi duh in te pogleda z svojimi votlimi očmi,ti pa si paraliziran in se ne moreš premakniti vse do tedaj ,ko se spet vrne in se razlije v tebe ,brez bolečin in motenj ,nakar se spet lahko začneš premikati in razmišljati in strmeti v steno in se spraševati ,kaj je pa zdaj to ,kaj se bo še zgodilo.

 

 

-ko se ozrete nazaj opazite,da vaše telo vodi bitje ,ki se skriva v vašem telesu in ga vodi ,kakor ga pač vodi.

Ko spite ,gre iz telesa in se druži z sebi enakim; torej ,vsi  "hodite z duhovi " le da se tega ne zavedate v popolni obliki, ker tega duh ne dopušča iz razlogov v katerih se on ohranja in nadgrajuje.

 

A si se že odločil ali si ti tisti ki iz paraliziranega telesa gleda ta duh, kako izstopa iz njega..  ali pa si ti ta duh, ki izstopa in vstopa v to (tuje) telo?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#853 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. avgust 2018, 09:10

#869

 

Odločil sem se ,da bom tu in tam in vam pisal moja razkritja o paranormalmateriji.


#870

 

Ti si pa itak na tem forumu samo ,da se zabavaš.

Kaj pametnega itak ne moremo pričakovati od tebe.



#854 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 25. avgust 2018, 11:48

odvisno kaj razumeš pod pametno ...

Forum in tema ,ki jo pišem je zelo zapletena za marsikoga, ki ne doživlja 5.dimenzije in bere te moje poste.

Ne razumem pa zakaj mi nekateri spodbijajo moje trditve, kot, da ne bi bile nikakor resnične.

Pot "pametno" mislim to ,da bi raje ne pisal pripombe na moje pisanje če nisi nikakor vpleten v 5. dim. in nimaš z njo nobenih izkušenj.



#855 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 26. avgust 2018, 12:02

ne oporekam ti tvoje 5. dimenzije ... nasprotno
vem pa kako deluje resničnost in veliko okrog tega ...
in tudi več kam sem se že projeciral in praktičnih razlogov ...
 
bojim pa se, da so tvoja potovanja zgolj do astrala in se slepiš ... kakorkoli že ...

Vem ,kaj je astralno in kaj je "živeti v dveh dimenzijah" razlika je očitna !
Ne morem astralno zanikati,da ne hodim z duhovi.
Kot tudi človek ne ve kaj se mu v prihodnosti še zgodilo , tudi jaz še ne vem ,kako se bo vse to končalo.
Povprečni človek razmišlja z možgani ,kateri so fizična elementna oblika ;  v njih se prepletajo miselni vzorci ,kateri se potem sproščajo izventelesno v svoji edinstveni paramaterijski obliki in se vežejo z skupinami dušnih celic sproščenih iz katerokoliga mrtvega telesa.
Tako imajo lahko duhovi v peti dimenziji možnost za zavedanje.
Človek pa teh miselnih vzorcev ne more obvladovati in jih uporablja samo za čas navadnega življenja, nezavedajoč  da si z temi vzorci duhovi tvorijo paranormalno inteligenco.
Vsak miselni vzorec, kateri je nastal v možganih ,in se sprosti v ozračje je paranormalne oblike in je neka vrsta hrane za duhove.
V peti dimenziji ,kot duh ne razlikuješ ali je aniteta,ki se ti približuje duh ali še živ človek, obe oblike sta si podobni kot sivobela meglica.
Duh v večini primera napade to meglico ali pa se ji izognje. V primeru če je pred njim še živo telo človeka in on napade,gre takoj skozenj , človek pa to občuti.

To temo je popravil/a rudi.rudi.: 26. avgust 2018, 12:05


#856 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 27. avgust 2018, 09:09

A dej no mir ,kje si pa to pobral.

Si kot muha ,ki se je zalepila na vetrobransko steklo avtomobila in gleda v notranjost avta in se sprašuje,le, kaj je tam v notranjosti, zakaj je vmes šipa.



#857 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. september 2018, 06:43

 
Človeško telo ima vedno dve zavesti, osnovno zavest usmerja fizično telo, drugo pa vodi v peto dimenzijo, ko telo spi. (preverjeno in temelji na resnici)
 
Zavedanje za drugo zavest je nedosegljiva zaradi neke vrste blokade, katero ustvarjajo fizični možgani.
 
Sproščanje miselnih inpulzev v ozračje ,kateri prihajajo iz teh možgan so ofenzivni in se morajo najprej pretvoriti v paranormalno energijo oziroma prevzeti obliko paranormalmaterije.
 
Paranormalmaterijska oblika v peti dimenziji je samostojna unikatna in zavzema prostor za vse večne čase.
Fizični čas ne more vplivati na samo strukturo ali smisel teh impulzev.
 
Tvoje misli, ki jih pravite ali pa imate v glavi, so izvirne fizične misli ali impulzi (prav tako kot razlika med analognimi in digitalnimi signali)
Sprememba impulzov v obliki paranormalnih signalov se pojavi le v spanju REM, kar večina ljudi ne ve in ne more vplivati.
Torej čas potovanja upošteva, ko se fizično telo za nekaj časa ustavi, zato ste se vključili v paranormalno zavest.
 


#858 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. september 2018, 13:41

en, ja pa res nimaš pojma ali se nebi raje kaj naučil od mene.

Astral je le blodnja na katero se upirajo nevedneži in amaterji..



#859 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 14. september 2018, 09:12

Razlika med fizičnem in paranormalnim bitjem je nična.
Fizično telo je samo maska za paranormalno bitje.
Fizično telo z svojimi očmi vidi samo trodimenzionalno obliko, ne vidi pa kar se dogaja izven te maske.
Človeška duša deluje v telesu samo v mejah fizičnih zaznavanj in čutil, kot jih premore sedanje evolucijsko dokaj primitivno telo.
Paranormalno bitje je sposobno več ,kot fizično telo.
Obvladuje paranormalno in fizično rasporejanje moči, lahko se te dotakne te ubije ali izniči tvojo moč , lahko te spremeni v prafaktorje.


#860 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 15. september 2018, 10:59

Potovanje v preteklost z balastom fizičnega telesa je nemogoče.
Paranormalno potovanje po peti dimenziji je izvedljivo, toda šele ko tvoje telo umre.
 
Moja  potovanja po peti dimenziji so kratkega dosega samo nekaj minut izven telesa.
Zato vam tudi opisujem ,kako se obnašati v peti dimenziji , kajti če se oddaljiš preveč od svojega telesa se zgodi, da ni več vrnitve in vam te analize nebi mogel opisovati.
V peti dimenziji deluješ kot hobotnica kadar lovi plen z dolgimi lovkami.
Svoje delovanje izvajaš z povezavo z drugimi podrejenimi oplemenitenimi energijami kjer koli v atmosferi.


#861 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. oktober 2018, 19:15

Sporočilo človeštvu: stvar je zelo pomembna!
 
Imam odgovor na vsa vaša vprašanja!
 
Približujemo se obdobju priznanja našega posmrtnega življenja.
 
Življenje ni samo izguba časa v fizičnem telesu, nato umiranje.
 
Ne pozabite, da se vaše življenje nadaljuje z začetkom konstantnega časa.
 
Z ustrezno logiko razmišljanja živim še eno življenje v drugem fizičnem telesu.
 
Živim večno - uporabljam fizična telesa Zemlje -
 
Dovolim fizičnemu telesu, da me pozna.
 
 
Moj vir je peta dimenzija - Okrogla luč hitrih manevrov na nočnem nebu je moje prevozno sredstvo - Moja poslanstvo je posredovanje med življenjem in smrtjo -
 
Vse kar vam pišem je 100% resnično.
 
- Uporabljam otroško telo - njegova inteligenca je preprosta.
- Ko zapustim staro fizično telo, ostane telo s svojo prirojeno dušo in njegova inteligenca je na ravni otroka.
Človek ostane dementen.


#862 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 23. oktober 2018, 08:53

Vsi ljudje imajo dušinega parazita v sebi.
Parazit vam omogoča samo to ,da živite fizično življenje , čeprav se v spanju vaš parazit giblje po petem dimenzionalnem zaznavanju, pa tega ne boste nikoli razkrili.
Vse to gibanje imate za navadne sanje.


#863 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 26. oktober 2018, 17:24

Čutne zaznave duše kot bitja :
 
Tri D svet:
 
Strah
bolečina
nagon
smrt
 
Peti svet D:
 
brez časovne omejitve - (večnost )
svoboda gibanja (brez ovir in meja)
energijski stik
poseganje v fizična bitja ( njihovo energijo )
možna večna obnova sorodne energije (ljudje umirajo )
reinkarnacija
Zavedanje matične celice (zavest )


#864 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 31. oktober 2018, 19:37

Tipanje v bližini pete dimenzije :
 
Kvantna fizika obstaja v peti dimenziji in se uporablja v neskončnih operacijah , dokler pomnim.
 
Ugotoviti in razumeti "Quantum Physics",  morate poseči v peto dimenzijo in ne sedeti v fotelu in ob sebi imeti kup knjig.
 
"Nano robotika"  in njena funkcionalnost  je bila odkrita pred kratkim.
 
Jaz to tehniko uporabljam za zdravljenje živih bitij že več kot 40 let.
Toda jaz ne uporabljam mehanske nano-robotiko ; uporabljam naravno, biološkega porekla, ker preprosto obstajajo!


#865 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 21. november 2018, 12:52

Moje analize :
 
Mislim, da ima vsak človek v sebi bitje iz pete dimenzije, vendar on ne dovoli , da ga spoznate.
 
Oblika iz pete dimenzije , ki je že dolgo časa v meni se vrne v moje telo in ga začne voditi.
Vedno me narahlo zbudi z tresenjem ali me povleče za nogo ,ker se hoče prepričati ali je moje telo že živo.
 
Odgovori :Človeški možgani 
 
Leva stran možgan usmerja desno polovico telesa, desna stran pa levo polovico telesa (bitje iz pete dimenzije vstopi v telo, kot zrcalna slika tvojega telesa, torej ima srce na nasprotni strani fizičnega telesa. Z zagotovostjo trdim da ima vsak človek tako bitje v sebi , katero vodi telo.
 
Nastanek demence:
 
Zaradi nekaterih nepravilnosti v telesu, to bitje zapusti telo in si poišče drugo, običajno otroško telo . Star človek brez bitja v sebi ostane z otroškimi nerazvitimi možgani in razmišljanjem.


#866 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 6. december 2018, 12:00

Planet Zemlja je bil prvotno kristalni planet iz ledu. Zaradi bližine Sonca se je led stopil in nastalo je morje. Modri planet je bil brez zdajšnjih kontinentov.  Življenje zavestnih bitij se je razvilo v morju. Evolucijska nadgradnja rafiniranih energij, ki so zdaj na kopnem se razvijajo hitreje  kot pred tem v morju že več milijonov let.
Ta energetska ali rafinirana duša pete dimenzije je zapustila svoja fizična telesa že v morju in se kasneje premaknila na kopno.
Na kopnem so prevzela telesa, ki imajo svojo lastno prirojeno dušo v obliki možganov in lahko v njih nadgrajujejo svoje znanje. Zato je bilo najprimernejše telo , začetni humanoidi.
 
Tako imenovani Mermaidi so še vedno v svetovnih morjih, vendar so zaradi nerazvite evolucijske oblike izumrle, ker se je ta inteligentna oblika preselila na kopno.
Zemljina masa se intezivno povečuje. Morsko morje ostane enako, zato se ustvarja vedno več kopnega.


#867 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 12. december 2018, 19:07

Piramide so bile na dnu oceana :
 
Kontinenti ,ki imajo pretežno puščavski pesek so bili še iz vidika galaktičnega časa nedavno na dnu  oceana.
Volumen Zemlje se veča. 
Vroča sredica magme se prebija na plano, Notranjost pa postaja votla.
Morje se razteguje in tanjša.
Piramide so ostanki prejšnjega mega planeta ,ki je razpadel na več večjih kosov.
Morje je skozi vakum potovalo skupaj z kosom dela planeta današnje Zemlje, kot bi teklo po slamici.


#868 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 17. januar 2019, 19:45

Peta dimenzija : 1
Ali ste vedeli ,da človeški možgani shranjujejo še neaktivne spirale za zaznavanje posmrtnega življenja ( peta dimenzija)
 
Te spirale so še neaktivirane in so shranjene v izolirani foliji narejeni iz prozorne kože. Nahajajo se nekje v globini sredinskih možgan.
Ko človek umre se te spirale v obliki duha - meglice prve izločijo in shranjujejo v arhivnih nišah.
Ostalo telo skupaj z možgani gre v razgradnjo oziroma razkroj.
 
Te spirale čakajo na ugodno evolucijsko preobrazbo človeškega telesa in so del, ki se bo aktiviral še za čas živega telesa in to v bližnji prihodnosti.


#869 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 8. februar 2019, 13:01

Peta dimenzija : 2
 
Vsi ljudje imajo v sebi bitje v entitetni obliki. To bitje je del nas , oziroma našega telesa ; to je naše pogonsko gonilo in zavedanje.
Naše zavedanje se ne dogaja v telesu ampak izven. Mi samo sprejemamo impulze, kateri so dostikrat izventelesnega zunanjega izvora ,katere to bitje implulzira v nas.
 
To ne pomeni , da se moramo te entitete znebiti , ker če to storimo postanemo dobesedno ,kot rastlina , izgubimo zmožnost za vodenje telesa. 
( Primer : če odmontiraš eno kolo pri avtomobilu, ostane še vedno avtomobil, se pa ne moreš več voziti )
 
Kot neke vrste parazit vam omogoča samo to ,da živite fizično življenje , čeprav se v spanju vaš parazit giblje v petem dimenzionalnem zaznavanju, pa tega ne boste nikoli razkrili , ker to on ne dopušča.
 
Vse to gibanje po peti dimenziji imate za navadne sanje , ker je to blokada ,katero povzroči in  vzdržuje entiteta.
 
Človeški možgani so zapleteni samo za tiste ljudi , kateri jih ne uporablja oziroma jih premalo aktivirajo z miselnimi vzorci. Učenje nepomembnih podatkov ne spada v aktivacijo miselnih vzorcev , je samo nalaganje podatkov.
 
Miselni impulzi za aktivacijo se vklopijo tik pred spanjem in se začnejo aktivirat šele v globokem spanju.
Toda vse to so vaše sanje.
 
Nadaljevanje sledi :


#870 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 13. februar 2019, 12:00

Peta dimenzija: 3
 
Biblija zvestih (Kristus) v tej dimenziji nima nobene vloge.
V peti dimenziji Sveto pismo ne obstaja.
V peti dimenziji ni religij in ni protokolov, kakršni obstajajo za trenutek fizičnega življenja.
Ni razvoja civilizacije in različnih tehnologij, obstaja samo "kontakt - antimaterija" in njena dominacija.


#871 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. februar 2019, 19:20

Življenje na planetu Zemlja ni iluzija, ampak ena od možnosti za drugačna zaznavanja. Ta dojemanja uporabljajo duše iz pete dimenzije.
Duša pete dimenzije je začetna prvinska oblika, še pred pojavom človeškega bitja.
Nastala je iz anti materije, kot neka zrcalna oblika materije in je v primerjavi z njo neuničljiva.


#872 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 22. februar 2019, 09:00

Ko živiš v fizičnem telesu veš ,da lahko obstaja po smrti še druga dimenzija.
Ko živiš v peti dimenziji se ne zavedaš ,da obstaja še ena dimenzija v kateri živiš v telesu človeka.
Entiteta po izhodu iz telesa napade vse možne duše v bližini , katere so v gibanju , potem se vrne v nepremično paralizirano telo in se prebudi za nadaljevanje fizičnega življenja.


#873 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 26. februar 2019, 12:07

Četrta dimenzija zajema samo "čas" ali časovno linijo sprememb..
Ta časovni okvir uporablja človek skozi fizično življenje in je napačno interpretiran.
 
Sam Bog tukaj ne igra nobene vloge, je zgolj mistično bitje, ki vodi vernike skozi življenje.Sama vera nekaj dopoveduje, toda je dokaj napačno razložena ali pomankljiva. 
 
Svetla svetloba katero vidijo vsi pred smrtjo ni tunel ampak kroglaste oblike in se imenuje »arhivska niša, kjer se zgoščena ali shranjena energija obogatenih duš.
(arhivska svetlobna niša je zbirka duš mrtvih trupel. Včasih je vidna na nočnem nebu, ker se povezuje oziroma  kontaktira z tri dimenzionalnem  svetom, kjer živijo fizična telesa.)
Ta arhivna niša se zelo redko pojavi v bližini živega človeka. Aktivira se ,da je vidna našimi očem samo pod določenimi pogoji.


#874 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 4. marec 2019, 18:45

Ni logično, da sem edini, ki lahko vidi peto dimenzijo in jo izkusi.
Moje mnenje je, da ljudje razmišljajo preveč kolektivno. Povezana je s kolektivno vero.( katero koli)
 
Človek ne more uresničiti ali osvojiti resničnosti, ki ga čaka v svojem življenju in kasneje v smrti.
Ko se zaprejo ena vrata, ni še konec; vedno obstajajo naslednja vrata ,vrata ki vodijo v drugo dimenzijo.
 
Mlad človek nima nobenih pogojev, saj se njegovi možgani še niso razvili, možgani se razvijajo le toliko, kolikor jih obremenjuje.
Človek zavestno blokira možgane, kar pa odriva edini element za odkrivanje pete dimenzije (to je moje mnenje)
 
Odločitev je na strani vsakega posameznika.
Z bolj logičnim razmišljanjem in novimi teorijami se odpre možganski labirint.
Vsak človek bi moral imeti  pravico razmišljati s svojo glavo ,ne pa, da v tisočletni zgodovini blokira možgane z zastarelo šablonsko vero o vsemogočem ....


#875 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 5. marec 2019, 19:49

 Rudi je pa res, da sem v reali  samo enkrat  slišala eno žensko govorit o tem kako je pod DMT drogo padla v druge dimenzije  ... da so se ji čakre odprle silovito in da je v tej zmožnosti dve leti zelo trpela. 

 Neizmerno veliko ljubezni je čutila do vsega obstoječega naokoli - da pa je bilo zelo boleče zanjo, ker je čutila tudi kaplje, ki so kapljale iz pipe ... Baje jo je stanje pehalo strmo navzdol namesto navzgor in želela je najbolj od vsega ugasnit ta film  ...

 

No mejbi se ti bo slišalo smešno ... ampak tega jo je rešil prav Guru iz Indije (ki v bistvu pozna vse te "nezemeljske dimenzije" ) ... s strogo disciplino, vadbo in urnikom življenja ... Ker ni fora, da na Zemlji nisi prizemljen  ...

Prehod se mora zgoditi postopoma in s priipravljenim organizmom  ...

 

Zdaj sama sem se nekaj let nazaj pogovarjala enkrat z enim medijem iz Slovenije, ki mi je razložil, da smo ljudje v bistvu namerno blokirani od reptilnih sil, ki želijo, da je človeštvo v suženjstvu ...

Je bil enako ogorčen kot ti - da ljudje ne morejo živeti tega vpogleda in stanja ...

 

Mejbi je tu vzrok ... ne vem .


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0