Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1009 komentarjev na to temo

#801 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 23. januar 2018, 01:55

- nekdo te je vredu napizdil ...

- zemlja ni planet

- vulkani pa tudi nimajo toliko potenciala kot se bojiš ... če pa jih bo kdo sprožil, jih bojo židi s HAARPom

 

sicer pa smo tukaj še mi, domači čarovniki in kreatorji, ki tega ne bomo dovolili ...

tak da dragi Rudek, umiri se, ne se bat, ne se pajtlat od straha ... tongue.png ... popij kak firtl dobrega vina in  vse bo OK ...

 

 

..vesolje je projekcija tvoje vsebine (potenciala) v navidezno okolico, prav tako človeška inteligenca ... sam si projeciraš zadevo, da lahko izkušaš in imaš izkušnjo ...

enako je s časom ... je konstrukt tvojega uma s katerim si želiš simulirat zaporedje in potek dogodkov ...

sicer pa, vse je tukaj in zdaj ... singularnost

pomeni :

ne obstaja prej ali potem

ne obstaja tam nekje ...

... ker vse je tukaj in zdaj ...

 

Zakaj bi potem iskal v zunanjosti potrditve in dokazoval katera "teorija" je prava, ker kaj pa lahko najdeš v svoji projekciji, druga kot to kar pač sam projiciraš..   :)

heh   

 

Edino to ne vem zakaj bi si nekdo, ki že ve, da je vse projekcija, tako vztrajno projiciral projekcijo, da živi na ravni plošči, ki je zaprta z pokrovom, ki ga ne more preseči..

 

Ko boš lahko verjel, da ga je možno presežeš, se ti bo nato tudi v tvoji projekciji zunaj pokazala možnost, da "to res gre"..   ;)


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#802 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 23. januar 2018, 10:05

- ko boš razumel globje bistvo, to je globji razlog zakaj si tukaj, da si projeciraš izkušanje kot ga rabiš za svoj razvoj, boš razumel o čem govorim ...

 

- drugič pa ... neomejeno vesolje, kot so te nafarbali z njim, nima uporabnega smisla in zato ne obstaja ...

 

- obstaja samo nedefinirana kao kreativna praznina, kamor navidezno projeciraš svojo resničnost, ki pa se spreminja skupaj s teboj ...

 

 

Ja saj zato pa me zanima zakaj si tako omejen disk projiciraš?   Jaz si projiciram "neomejeno" vesolje..  Mogoče pač rabim več prostora..  

Saj veš, tam kjer vidiš meje v fizični realnosti, tam je tvoja meja v ozaveščenosti (lastne neskončnosti), saj kot že sam praviš, da vse kar izkušaš je le lastna projekcije, to še najbolj velja za "omejitve", ki jih vidiš v tvoji lastni projekciji tvojega vesolja..   wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#803 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 6. februar 2018, 09:59

3.d.   tridimenzionalni svet realnosti - širina -višina - globina :

4.d    čas :

5.d    Najstarejša oblika življenja -paranormalna oblika,ki obsega celo vesolje in je zelo vpletena v življenje ljudi in vse kar kaže znake življenja.

 

3.d je čas katerega še ne znate opredeliti ali dešifrirati; za to je potrebna čisto navadna logika,katero pa ne znate osvojiti ,ker živite vzporedno z preteklim časom ; živite tisto,kar se vam že zgodi ;  tisto ,kar pa prihaja pa nimate pojma.

 

Živeti v 4.d. je treba živeti tisto,kar se trenutno dogaja in tu nastane problem ,ker ukrepate tako kot 3.d..in zato ne osvojite 4.d.

4.d.je pa pogoj za prehod v 5.d. 

 

5.d pa živite tisto , kar, ste že  preživeli ; to se pravi živite v smeri iz prihodnosti v preteklost.,in ta prehod je v prehod svojega konstantnega časa rojstva ujeti za rep in se vrteti v neskončni večnosti , zato pa uporabite drugo telo , (čeprav je telo evolucijsko malo zastarelo)

 

Če se sedanjost v delčku časa spremeni v preteklost in se vse vrti nekem krogu.

Torej , preteklost gre v levo - prihodnost pa v desno.

Ker se vrti v krogu ,slej kot prej prihodnost ujame rep preteklosti.

In to se dogaja v 5.d. enostavno zasleduješ preteklost in ugotoviš ,da si določene stvari že doživljal.

Z enim samim telesom z daljšo življenjsko dobo ,bi bilo to kroženje enostavneje odkriti -(večnost življenja )

Fenomen pa je da enostavno pri kroženju uporabiš eno in isto telo kar dvakrat ali morda tudi v tretje   ?.

 

Nadaljevanje sledi :



#804 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 7. februar 2018, 12:57

Ljudje iščejo tujce iz vesolja na nebu .
 
Zaradi prevelike oddaljenosti ni možno,da neki tujci drugih planetov zahajajo v naše območje, Zakon ,pogoj preživetja velja tudi za popolnejša telesa nekje daleč v vesolju.
 
Tujci se resnično pojavljajo tu ali tam ,toda ti ne prihajajo iz vesolja, to so Paranormalne oblike človeških umrlih duš, katere se iz nekega razloga ne reinkarnirajo ali se ne morejo zaradi počasne evolucijske nepopolnosti  človeškega telesa. So pač ustvarjene in delujejo le v telesu normalne rasti.
 
Možgani človeka dobesedno prehitevajo telo v katerem so.
 
Invalidnost telesa v kakršnikoli obliki ne vplivajo na možgane. ;trenutno so samo v blokadi sproščanja zmogljivosti in ustvarjanja.
Prehajanje v fazo posmrtnega življenja taki možgani delujejo čisto normalno ter se hitro sprostijo v ponovno delovanje.
 
Včasih te par.oblike delujejo tako , da nas opozorijo, da obstajajo ,včasih tudi na koncu postelje.Razna pripovedovanja ljudi,da so bili ugrabljeni iz strani bitji iz vesolja je resnično, le ,da so jih ugrabila paranormalna bitja ,ki pa dobesedno izhajajo  iz njih samih.
 
Človeško telo se bo zaradi načina ,ki ga živimo genetsko spremenilo v nepopolno telo , telo zgrešenega klona, evolucija je zatajila in se premika po napačni poti.
 
Življenje za nekatere pomeni eno in edino ,ko se vrata zaprejo se vedno odprejo druga in tudi če so ta druga vrata v peti dimenziji  se življenje nadaljuje-
 
Nadaljevanje sledi :


#805 orion17

orion17
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 7. februar 2018, 14:28

Sicer pa nismo sami v vesolju, tako da ne dvomim da bi neko drugo bitje ugrablo človeka?! Zakaj to ni možno? Sicer pa kakor vem, je na in v Zemlji trenutno vsaj 5 različnih civilizacij, ne samo ljudje..



#806 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 8. februar 2018, 14:18

Sicer pa nismo sami v vesolju, tako da ne dvomim da bi neko drugo bitje ugrablo človeka?! Zakaj to ni možno? Sicer pa kakor vem, je na in v Zemlji trenutno vsaj 5 različnih civilizacij, ne samo ljudje..

Drugi planeti z življenjem ,nekje v vesolju so tako zelo oddaljeni od naše Zemlje, da ne morejo na noben način priti z nami v fizični stik.

Za to so poskrbela razna sevanja, vakum, predvsem pa meteoriti.

Najstarejša civilizacija je kitajska, imamo pa tudi civilizacijo kratkega roka,katera prav ta trenutek dobesedno uničuje naš planet in se pripravlja,da bo šla na Mars.



#807 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 8. februar 2018, 19:26

Drugi planeti z življenjem ,nekje v vesolju so tako zelo oddaljeni od naše Zemlje, da ne morejo na noben način priti z nami v fizični stik.

Za to so poskrbela razna sevanja, vakum, predvsem pa meteoriti.

Najstarejša civilizacija je kitajska, imamo pa tudi civilizacijo kratkega roka,katera prav ta trenutek dobesedno uničuje naš planet in se pripravlja,da bo šla na Mars.

 

Dokaj omejen pogled na situacijo..  

Dejansko se dogaja vse kaj druga.

Obstajajo izvenzemeljska plovila velikosti nekajkratnika Zemlje, ki hodijo tudi do površine Sonca, se napajti z sončevo plazmo itd..

 

Ne da se le z enim načinom raziskovanja postati izvedenec za vse.   Na način kako ti raziskuješ vsekakor prodiraš v določene skrivnosti, ampak očitno ne v vse.

Ponekod je tvoj pogled celo močno omejen, celo bolj od "povprečnega sanjalca", kot ti to imenuješ..  wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#808 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 9. februar 2018, 11:49

Dokaj omejen pogled na situacijo..  

Dejansko se dogaja vse kaj druga.

Obstajajo izvenzemeljska plovila velikosti nekajkratnika Zemlje, ki hodijo tudi do površine Sonca, se napajti z sončevo plazmo itd..

 

Ne da se le z enim načinom raziskovanja postati izvedenec za vse.   Na način kako ti raziskuješ vsekakor prodiraš v določene skrivnosti, ampak očitno ne v vse.

Ponekod je tvoj pogled celo močno omejen, celo bolj od "povprečnega sanjalca", kot ti to imenuješ..  wink.png

Tvoja razmišljanja temeljijo na fantaziji holivodskih filmov in fantaziji neke Zemeljske rase ,ki so potomci izgubljenih tako imenovanih neandertalcev.

V njihovih genih je poudarjena predvsem agresivnost in borbenost. Če je slučajno na Zemlji mir brez vojn ,ga ta rasa spremeni v tako ali drugačno vojno.Vse filme delajo na osnovi vojn ,borbenosti , velike razsipnosti,se že vidi po tem,da so zasnovali osebni avto velik za dva normalna ; tako so tudi njihove vesoljske galeje gromozanska skrapucala i.t.d.

vse to pa ljudje opazujejo in sei ustvarjajo fantazijo (prav tako je tebe zasvojilo -če ni veliko ni nič.

 

(izvenzemeljska plovila velikosti nekajkratnika Zemlje,) Halo ??

Ta tvoja razmišljanja so plod teh holivodskih ustvarjalcev panike - vojne - priprave na konec sveta in tako dalje ,kar si ti sprejel ,kot realnost.

Realnost je daleč od tega.

Zakon vesolja in njegovo osvajanje je prirejeno tako ,da se pač v nekih normalnih pogojih trenutno ne morejo  zgoditi selitve živih bitji iz enega na drug planet  - to jim onemogoča prevelika razdalja in kratka življenjska doba potnikov.

 

Rasa se zaseje in ustvari z podlago ,ki ji da pogoje.da preživi.,z evolucijo pa osvoji vse dimenzije vesolja.

 

Zapomni si  - ni tujih bitji v naši neposredni  bližini - to so bitja iz pete dimenzije,katero morajo ljudje šele spoznati in osvojiti ; kako jih spoznati in uokviriti pa druga zgodba - To zgodbo pa odkrivam jaz !



#809 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 10. februar 2018, 08:45

(izvenzemeljska plovila velikosti nekajkratnika Zemlje,) Halo ??

Ta tvoja razmišljanja so plod teh holivodskih ustvarjalcev panike - vojne - priprave na konec sveta in tako dalje ,kar si ti sprejel ,kot realnost.

Realnost je daleč od tega.

Zakon vesolja in njegovo osvajanje je prirejeno tako ,da se pač v nekih normalnih pogojih trenutno ne morejo  zgoditi selitve živih bitji iz enega na drug planet  - to jim onemogoča prevelika razdalja in kratka življenjska doba potnikov.

 

Rasa se zaseje in ustvari z podlago ,ki ji da pogoje.da preživi.,z evolucijo pa osvoji vse dimenzije vesolja.

 

Zapomni si  - ni tujih bitji v naši neposredni  bližini - to so bitja iz pete dimenzije,katero morajo ljudje šele spoznati in osvojiti ; kako jih spoznati in uokviriti pa druga zgodba - To zgodbo pa odkrivam jaz !

 

Velike ladije sem omenil le kot zanimivost..   če nič od tega ne poznaš in zaradi tega ne priznavaš, ti pač vsega ne morem iti pisati vsega kar obstaja.  

In ker nič od tega ne poznaš, ne rabiš sklepati, da ima to karkoli veze z holywood blodnjami. Niti ne govorim o nobeni vojni..  saj vse lahko obstaja tudi v harmoniji..  Človek poln nasilja in omejitev pač izhaja iz tega in prva stvar ko pomisli na možna druga bita iz vesolja, je pač scenarij  "vojne zvezd"..  

 

Ker bitja ki obstajajo in naseljujejo vesolje, so tudi iz različnih dimenzij in ne samo iz 5D kot ti to opisuješ/obiskuješ..  Obstajajo pa ta bitja tako na Zemlji kot na drugih planetih v našem osončju..   Prihajajo pa tudi bitja iz drugih galaksij in ne misli si da to kar tebi ni možno, da tudi drugim ni..

Bitja 6D so nevezana na prostor in čas in lahko potujejo kamorkoli v vesolju, Sonce in druge zvezde pa uporabljajo kot portale, za hitrejše premikanje med deli vesolja..

 

Sem ti enkrat že omenil, da se poskusi ozreti naprej od te tvoje 5D dimenzije, ker tam v tistem stanju, ki ga obiskuješ, tam ni konec in ta bolika ni končno stanje in zadnja oblika bivanja za zavest..

Ti namreč potuješ le med 3D in 5D.  In to predstavljaš kot neko normo ali končno stanje bivanja..  Je pa stanje ki ga ti poznaš kot 5. dimenzija, le dober začetek potovanja zavestnih bitij in ne konec..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#810 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 12. februar 2018, 11:39

Okrogle svetlobne luči na nebu -------------------
 
Ko sem bil še otrok sem spoznal,da lahko hodim med spanjem iz telesa.
Nekega dne mi je pri izhodu in lebdenju moje duše priletela svetleča krogla premera tam nekje pol metra in se zlila z mojo dušo.
To je bila neke vrste reinkarnacija tuje energije. Skupaj z vsiljivcem sva se v momentu znašla v telesu.
 
Tako kot se človeško telo evolucijsko spreminja se istočasno spreminjajo tudi duše oziroma oplemenitene duše.
Kako živim z tem tujkom ,pa sem v tej temi že veliko pisal.
 
Zadnje čase na svetu opazujejo svetleče krogle ,ki lebdijo in se premikajo različnimi brzinami in smermi.
(kadar hočejo biti vidne -postanejo vidne )
Zato z gotovostjo razkrivam ,da je evolucija naredila svoje tudi v peti dimenziji - te svetloče krogle na nebu so lahko nabiralci duš,ki ohranjajo oplemenitene duše ali jih nekako vodijo in jih kadar so pogoji spet dobesedno izstrelijo v mlada telesa zemljanov.
Morda je meni to na nek način dovoljeno ,da o tem pišem,ker bliža se čas resnice,katera bo enkrat za vselej razkrila ali smo sami ali nas vodi ena večja sila,katera izvira iz vesolja.


#811 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 13. februar 2018, 13:04

Ko sem bil še otrok sem spoznal,da lahko hodim med spanjem iz telesa.

Nekega dne mi je pri izhodu in lebdenju moje duše priletela svetleča krogla premera tam nekje pol metra in se zlila z mojo dušo.
To je bila neke vrste reinkarnacija tuje energije. Skupaj z vsiljivcem sva se v momentu znašla v telesu.

 

Ti enkrat govoriš iz perspektive, da si bil fizični človek, v katerega je na eni točki vstopila še ena duša iz druge dimenzije in te zavzela..   Drugič pa opisuješ, da si ti oplemenitena duša, ki je na eni točki vstopila in zavzela eno človeško telo/dušo in si jo podredila.

 

A se enotiš z obema osebkoma ali enkrat z enim, drugič z drugim?  A si se med procesom vstopa v fizično telo počutil kot vsiljivec ali kot zrtev?  Ali oboje hkrati.

Kdo je bil pa "prisoten" (zavesten) medtem ko si si komaj izbiral/ogledoval telo v katerega bi se naselil?

 

Glas 

 

...veš ,oziroma misliš ,da veš,da je na oni strani 5. d. ,toda stik z drugačno dimenzijo ti ne da ,da bi jo odkrival ,ker že v osnovi nimaš takih pogojev ,nisi bil izbran !

Zato prepusti izbrancem,ki so že ob prihodu na svet bili na obeh straneh stekla.

Pridno beri moje poste, ker jaz ne pišem zato,da bom nekomu dokazoval moja videnja,- jaz pišem zato ker iščem nekoga ,ki se je že prebil skozi gladko glazuro stekla oziroma 5. dimenzije , tvoje pisanje pa ne dosega tega nivoja.

 

A si siguren da bi ga prepoznal, ko bi ga srečal?  In tudi če bi ga srečal, a misliš, da ga nebi kaj kmalu napadel zaradi kakega prepričanja, ki ga imaš o nečemu?

 

Drugače pa mi je zanimivo tole:

Če praviš da fizično odhajaš iz telesa v drugo dimenzijo, kjer je drugačna oblika bivanja in ste tam le oplemenitene duše, ki opazujejo zemljo, fiz.dimenzijo, ali se tudi borite med sabo, kdo bo kdaj v katero fiz.telo vstopil.

 

Glede na to zgodbo, če si vsako noč tam in opisuješ tisto stran ki praviš da je mnogo bolj realna kot to tukaj, a nimaš potem tam nobenega prijatelja, ali kogarkoli s katerim si se v vseh teh letih tvojega potovanja po tej peti dimenziji sprijateljl? 

Kaj pa duhovna družina, a jo imaš na drugi strani?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#812 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. februar 2018, 19:47

Zanimivo. Spomnim se neke situacije, ko sem imela 11 ali 12 let in me je prešinilo nekaj podobnega kot opisuješ. Namreč, da je moje življenje v nekem širšem kontekstu popolnoma nesmiselno, ker čas in prostor nista univerzalna. To je bil nek kratek trenutek, ki je bil podoben temu, ko te strese elektrika in se v nekem smislu resetiraš. Potem se naučiš bit ekonomičen/pragmatičen z razpoložljivimi sredstvi.

a jebi ga...

sem uletel, ker sem vidu tvojo objavo, vidim pa bluz, zate kr mal pod nivojem... po mojih pričakovanjih. inno.gifinno.gifinno.gif

a hočeš rečt, da si ekonomična/pragmatična? kljub temu, da so razpoložljiva sredstva, da naj bi bli vsi eno? tukaj in zdaj? pa u kako družbo si pa zapadla, hahahhahahahahahah bljak.

in ja... še tako širok koncept in vse, kar si pod tem loh predstavljamo, je popolnoma nesmiselno v kontekstu, da smo menda vsi in vse eno.

samo...

če pogledaš na to, da smo vsi eno... kdo pa je pol tisti, ki to vidi?

oko lahko vidi vse, razen samega sebe.

pol se pa pejd.

 

aja... ylflower.gif 

fajn te mal widet love3.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#813 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. februar 2018, 20:22

O moj Bog, Janko je razočaran nad članico Luninega foruma. Popih in pobož flirt.gifclover.gifylflower.gif jankota, ne ostalih članov.

 

Služba je zakon! Ampak, ni ga čez radodarnega kapitalista, ki kljub temu, da ima v lasti katamaran in še nekaj prevoznih sredstev nad nivojem in se požvižga na slabe poslovne poteze, ker jebi ga, je vesoljc. Zaposleni smo zemljani. In tukaj pride prav nekakšen razmislek. fish.gif

 

nene... ni janko razočaran... ampak samo, če pobož loh useen ostane partyy.gif

 

ti pa zlo resno powem, kar sem učaish govoril na glas, pa nisem ziher, da sem razumel... tko da sem za en cajt nehal govort.

no, sej tuit zdej ne govorim, ampak sem pa zmer bolj ziher, da ni point u razmisleku... ampak u pozabljanju.

sam spet jeba...

tut pozabljat bi blo treba znat selektivnosleepy.gif

unemu u nadprizemljeni jahti pa razlož, preden bo sam na smrtni postli pogruntal... da tut, če si pastir čredi, si še zmer del iste črede. kolkor pa imaš navidezno bonusov in ugleda okol tega, maš še več driske od cele črede za spucat... al pa za zagovarjat.

ma weš kwa...

ti mu nč ne govor. sam porajtej ga pa tut ne več, kt teb paše.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#814 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 15. februar 2018, 10:56

glas piše:

 

Glede na to zgodbo, če si vsako noč tam in opisuješ tisto stran ki praviš da je mnogo bolj realna kot to tukaj, a nimaš potem tam nobenega prijatelja, ali kogarkoli s katerim si se v vseh teh letih tvojega potovanja po tej peti dimenziji sprijateljl? 

Kaj pa duhovna družina, a jo imaš na drugi strani?

odg:
 
Ali se ti delaš neumnega z takimi izjavami,da jaz pravim,da je tista druga stran bolj realna "nikoli nisem tega izjavil" izjavil sem ,da tam ni pokojnih mam in stricev ali bratov - to spada v religijska tolmačenja o onostranstvu in posmrtnosti- take stvari spadajo v območje sanj ,ki jih sanjaš ,da vidiš neke svoje prijatelje ali znance.
 
Pravljica je tudi,da ,ko umreš vidiš svoje bližnje v svetlečem tunelu.Taki prividi se dogajajo ob skorajšni smrti telesa,torej telo še ni umrlo,če pa umre se pa stvar dogaja drugače. 
 
Zavest ne izvira iz možganov temveč iz milijarde celičnih samostojnih plazem v povezavi ,katera tvori celoto.Možgani so kot centrala ali skladišče in če ne dobijo podatkov iz te milijarde plazem so ,kot neuporabni prazni predali z zapletenimi križišči.
 
Po smrti ta milijarda celičnih plazem deluje tudi brez človeške glave oziroma možganov in najbolj primerna oblika je krogla z jedrom,ki se ustvari samodejno za lažje ohranjanje.
 
Ta inteligentna krogla sveti ali tudi ne ,lahko spreminja obliko,lahko pa tudi riše lepe zapletene kroge v žitu ali travi med tem času ,ki se mu pravi arhivna niša in je časovno obdobje čakanja na ponovno reinkarnacijo v človeško mlado telo.
 
Ti delaš zaključke čisto po nekem svojem razumevanju in dojemanju pri branju mojih postov,enostavno nimaš pogojev,da se zavedaš ,kako sprejeti moje pisanje,kot nekaj verjetnega in ob enem ,zate nedostopnega.


#815 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. februar 2018, 23:59

Ali se ti delaš neumnega z takimi izjavami,da jaz pravim,da je tista druga stran bolj realna "nikoli nisem tega izjavil" izjavil sem ,da tam ni pokojnih mam in stricev ali bratov - to spada v religijska tolmačenja o onostranstvu in posmrtnosti- take stvari spadajo v območje sanj ,ki jih sanjaš ,da vidiš neke svoje prijatelje ali znance.

 
Pravljica je tudi,da ,ko umreš vidiš svoje bližnje v svetlečem tunelu.Taki prividi se dogajajo ob skorajšni smrti telesa,torej telo še ni umrlo,če pa umre se pa stvar dogaja drugače. 

 

Ne delam se neumnega, pametnega pa tudi ne..  wink.png   saj mi je tako eno kot drugo balast..  balasta pa ne rabim

 

A ti si že ugotovil za kaj ti služijo ti poskusi žaljenja, ki jih trosiš na preostale člane foruma? 

A ti izbruhi pomenijo da pač ne zmoreš zadrževati tega, česar pač imaš pač še veliko nabranega v sebi - jeze/besa in zaničevanja drugih?  Ali imaš tudi kak drugi namen uporabe takih prijemov..   To sprašujem zato, ker jaz vem zakaj sem jaz včasih uporabljal prijeme žaljenje in kaj sem recimo s tem želel kdaj doseči..  ko sem pač take prijeme še uporabljal..  

Ampak to so dokaj brezplodni in polžji načini delovanja..  tako da sem ji opustil..  Se da bolj direktne in iskrene načine delovanja uporabljati..

 

 

Drugače pa jaz za srečanje s svojimi preostalimi deli sebe, nisem šel čez nobem tunel, niti nisem srečeval umrlih prednikov, tako da tukaj ti lahko potrdim, da si na dobri poti..

 

Kje vse pa si pisal, da je ta dimenzija od koder si zasužnjil človeško obliko superiorna tej zemeljski obliki, pa se mi ne da zdaj iskati, ampak saj to je prisotno skozi vse tvoje poste, zakaj bi se sprenevedal zdaj..  A potem temu ni tako?

 

 

Zavest ne izvira iz možganov temveč iz milijarde celičnih samostojnih plazem v povezavi ,katera tvori celoto.Možgani so kot centrala ali skladišče in če ne dobijo podatkov iz te milijarde plazem so ,kot neuporabni prazni predali z zapletenimi križišči.

 
Po smrti ta milijarda celičnih plazem deluje tudi brez človeške glave oziroma možganov in najbolj primerna oblika je krogla z jedrom,ki se ustvari samodejno za lažje ohranjanje.

 

Ok tudi tukaj si na dobri poti, tako zavest kot um seveda nimata nič z možgani..  Jaz iz izkušnje vem, da se tudi spomini se ne shranjujejo v možganih..  razen če kdo verjame omejenim opisom medicine..   potem pa lahko to omejeno obliko Iluzorne realnosti tudi povzame in si začasno poustvari to omejeno izkušnjo uma, je pa to zelo daleč od resične narave uma in zavesti in nas samih..   in um bo kaj kmalu iskal in našel načine kako se osvobajati izven ujetosti v take iluzije, saj so kot zapor za njega.

 

Vidim pa v tvojem opisu eno zanimivost..  Ti opisuješ, da zavest deluje brez možganov, šele po smrti..  ali kot da zavest (in um) lahko izkusi samo sebe, šele šele po smrti fizičnega telesa (možganov)..

Ker jaz sem to že dosegel (in je to moja realnost) in nisem rabil zato uničiti svojega fizičnega telesa.  Kar pomeni da tudi ne rabim umreti, da bi lahko prišel v to (realno) stanje uma in zavesti, saj v tem stanju bivam že od kar sem prvič v čistosti izkusil zavest, ter nato tudi svoj um, ki sem ga takrat popolnoma jasno prepoznal kot samostojno sebstvo, ki ne rabi možganov, telesa in ničesa materialnega, saj obstaja kot to, kar je že naravno in samostojno..  In od takrat sem začel uporabljati um in bivati kot ta zavest, v njeni naravni obliki, brez omejevanja z težo telesa/možganov..  ker to je balast..  Čeprav je tudi balast potreben, dokler se um ni pripravljen soočiti z v vstopi v višja frekvenčna stanja..

 

Um recimo uporablja telo le zato, če želi(m) v fizično dimenzijo prevesti (spregovoriti) o konceptih, ki jih ima(m)..  In recimo zavest upravljata z vibracijo konceptov, skoraj instantno, da se ta vibracija prilagodi bitju, s katerim je moj um v stiku.. 

In na tej ravni bivanja jaz sem ta zavest/um, ki pač tudi uporabljam funkcije telesa za verbalni prenos konceptov v različne nivoje fizične realnosti bivanja, recimo tja kjer določena zavest/um ne zna izstopiti iz ujetosti v "predalčke možganov".   Ker pa vsako bitje ima enake kapacitete zavesti/uma, lahko tej osebi pomagam ta um počasi tudi premikati izven teh ujetosti v te predalčke in ji približam izkušnjo zavesti/uma v izvorni obliki..  Možno je tej osebi, če je pripravljena, pokazati tudi izkušnjo zavesti kot take, lahko se jo vodi v različna stanja zavesti ipd..  Ampak tukej je treba iti z občutkom, saj obstajajo pri ljudeh vsebine, ki lahko da se še ne želijo posloviti in če taki osebi vodiš njeno zavest/um izven teh vsebin, lahko te vsebine prevzamejo nadzor nad njo, ker se borijo za svoj obstanek in osebi bi se potem lahko začnelo "mešati", kar so tehnično gledano le vsebine, ki delajo galamo in prevzemajo nadzor nad osebo (nad zavestjo/umom), ker ta oseba ne zna prevzeti nadzora nad njimi..

 

 

Recimo ko pa sodelujem z bolj svobodnimi umi, potem za komunikacijo ne uporabljamo ves čas možganov/telesa, saj potem telo ni več (ves čas) nujno potrebno za izmenjavo idej..   pravtako je možno da (moj) um skomunicira nek koncept preko uma druge osebe in nato ta oseba to fizično spregovori čez njena usta in ne rabim o temu spregovoriti jaz..  itd itd..   tukaj se odpira cela pandorina skrinjica izkušenj, sploh ko dva (ali več) zavesti/umov deluje med sabo na tej ravni in se uri v delovanju skozi izvorno obliko in deluje s svojimi izvornimi lastnostmi, ki so zaenkrat večini ljudem še tuja..  

 

 

Ti delaš zaključke čisto po nekem svojem razumevanju in dojemanju pri branju mojih postov,enostavno nimaš pogojev,da se zavedaš ,kako sprejeti moje pisanje,kot nekaj verjetnega in ob enem ,zate nedostopnega.

 

Malo obrzdaj svoj bes, umiri um, daj na stran svoja prepričanja, da ne sklepajo o meni na prvo žogo in boš mogoče lahko počasi začel komunicirati z mano bolj direktno..

Ker jaz ne delam sploh nekih zaključkov, ker jih ne rabim..  Jaz se veinoma poigravam s koncepti in potem vidim do kot se zmore poigravati s temi koncepti tudi neko drugo bitje..  Kjer omeji izkušnjo, kjer jo zablokiajo omejeni zaključki, tam pač ima (trenutne) meje..  In te meje nato spoštujem, saj če jih ne bi, bi ji lahko povzročil probleme, kar pa ni moj namen in se to zato ne zgodi..   

In nasploh zaključke potrebujejo nesvobodni umi, ki se še oklepajo nekih končnih konceptov, ki rabijo ves čas neko fiksno obliko, zaključene ideje..  Jaz tega ne rabim ker sem se tega že osvobodil.. In tega se osvobodiš ko trajno deluješ in bivaš v duhovni dimenziji in se razvijaš tam direktno, ko potuješ še po drugih deželah, kot le fizičnih 3D deželah, ko se z zavestjo lahko prosto premikaš po frekvenci, podobno kot se telo v dvigalu premika gor in dol..  

 

 

 

Sem te prej že spraševal ali sprobavaš še kaj druga kot le to 5D?   Ker trajno bivanje v 5D, ti nato počasi odpira vrata še v druge dimnezije..   Seveda če tja posegaš in upaš sprobavati tudi tiste realnosti od tukaj naprej..  In se počasi poskušaš tam udomačiti..  Potem počasi postaneš tam domačen in se ti zopet odpira še naprej..  itd..

 

Kot tudi sem te vprašal, če si spoznal že kako "paranormalno obliko", ali "plemenito dušo" kot ti to imenuješ in da z njo tudi že komuniciraš? 

In če ne, kako to da ne, če praviš da tja ves čas potuješ?  

A ne srečaš drugih plemenitih duš?   Zakaj ne vzpostaviš stika z njimi?

 

 

 

Probaj malo bolj na mehko (subtilno) zatipati, kaj ti sploh sporočam in odgovori iz svojih pravih potencialov (brez da se omejuješ z neko predstavo o meni )..  da vidim če si zmožen direkt izmenjave..   brez balasta in omejitev..

 

 

 

Pro

baj malo bolj na mehko zatipati, kaj ti sploh sporočam in odgovori iz svojih pravih potencialov..  da vidim če si zmožen direkt izmenjave..  

brez balasta in omejitev..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#816 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. februar 2018, 14:15

# 974

pišeš - A ti si že ugotovil za kaj ti služijo ti poskusi žaljenja, ki jih trosiš na preostale člane foruma? 

Pišeš -zaničevanja drugih? 

 

Kot prvo  ;jaz ne zaničujem in žalim nobenega -se le postavim v bran, ko nekdo zatrjuje in na nek način dela norca iz mojega pisanja.

Kot drugo ;(malo preberi nazaj in mi povej ,kdo koga in kje žali ? )

 

Pišeš - 

pa se mi ne da zdaj iskati, ampak saj to je prisotno skozi vse tvoje poste, zakaj bi se sprenevedal zdaj..  A potem temu ni tako?

 

odg: če nisi prebral vsega ,kar pišem dosledno in ob enem tudi vsaj delno razumel ,ne moreš delati nekih zaključkov ,ter tudi ne moreš o nečem spraševati !

 

Pišeš - 

Vidim pa v tvojem opisu eno zanimivost..  Ti opisuješ, da zavest deluje brez možganov, šele po smrti..  ali kot da zavest (in um) lahko izkusi samo sebe, šele šele po smrti fizičnega telesa (možganov)..

 

odg: Vsaka celica v telesu človeka ima svoje jedro in točno določen prostor v delu telesa,za kar je ustvarjena.Obnovi se po istem genetskem zapisu ,kot je ustvarjena.

Ko človek umre ,recimo brez enega organa ali uda se v ozračje sprosti njegova dušna energija brez teh delov in je neke vrste invalidna duša. Ta duša mora obvezno nadoknaditi izgubljene dele brez katerih je ostala že predčasno v času ,ko je bila v telesu , kajti to je pogoj za ponovno reinkarniranje v novo telo.

 

Zavest deluje brez možganov šele po smrti - 

odg:

Vse celice v živem telesu kričijo in njihovi kriki se prenašajo in združijo v možganih ;možgani pa potem oddajo skupno celično zavest ; ta zavest pa povratno premika skupek celic ,dele telesa ,ali celo telo.

 

Po smrti te dušne telesne celice enega telesa lahko spreminjajo obliko po trenutnem času in občutku ter potrebi.

Ta skupek celic v 5.d. ima še vedno zavest ,ki jo rabi za premikanje skozi dimenzijo in ta zavest je še vedno zavest ali miselnost človeka ,le da se spreminjajo načini za preživetje.

 

Zaradi tega spreminjanja načina preživetja ne obstaja nobena povezava med fizičnem in paranormalnem "življenjem "

 

Vsaka dimenzija ima svoje pogoje in zakone,za obstoj neke oplemenitene energije; 

Tako da ni pogojev,da zavestno preneseš zavest v drugo dimenzijo in jo tam nadgrajuješ v neke neskončne dimenzije ali utvare.

 

Povsod ,kamor prideš si na samem začetku in odkrivanju samega sebe, Meni pa zaenkrat uspeva iti tja in se spet vrniti nazaj,čeprav samo za kratek čas in to vam poskušam tudi napisati v tej "temi" vem samo to,da po vsem tem še ni vsega konec -je le samo korak naprej.



#817 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 18. februar 2018, 20:27

Vsaka dimenzija ima svoje pogoje in zakone,za obstoj neke oplemenitene energije; 

Tako da ni pogojev,da zavestno preneseš zavest v drugo dimenzijo in jo tam nadgrajuješ v neke neskončne dimenzije ali utvare.

 

Povsod ,kamor prideš si na samem začetku in odkrivanju samega sebe, Meni pa zaenkrat uspeva iti tja in se spet vrniti nazaj,čeprav samo za kratek čas in to vam poskušam tudi napisati v tej "temi" vem samo to,da po vsem tem še ni vsega konec -je le samo korak naprej.

 

Konec skriva v sebi nov začetek, ampak dokler doživljaš konec, je ta tako prežemajoč, da je to edino kar je..  In tudi v tem načinu prehajanja je nek višji namen..  In ta poskrbi, da ne vstopi nekdo nekam, za kar še ni pripravljen.

 

Podobno je z vstopom v različne dimenzije.

In vsaka dimenzija nosi svojo kvaliteto realnosti in sebi lastno zavest, ki se po izkušnji popolnoma razlikuje od drugih.  Tako da "prejšnje zavesti" ne moreš prenesti v drugo dimenzijo, vsaka višja dimenzija nastopi na ta način, da poprejšnja realnost izgine in vstopiš v nov svet z drugačnimi zakonitostmi in nasploh nobene podobnosti z čemer si kadarkoli izkušal..  Z zavestjo pa je tako, ker se forma/oblika spoznava skozi zavest, (tudi ko je ta proces zavesten), ta zavest kjub samozavedanju vseeno ne zmore imeti vizij o temu kako je v naslednji dimneziji, ker to se lahko sprašuje le forma in ne zavest..   In ko "ozaveščeni" ljudje govorijo o zavesti, vseeno ponavadi ne vedo kaj zavest sploh je..  saj poznajo izkušnjo zavesti le v tej eni dimenziji..

  

Podobno lahko enako izkušnjo opisujeta dve osebi in imata skoraj identične izkušnje, procese itd..  

Eden opiše da "tam" vesoljcev ni, drugi pa enako izkušnjo opisuje le kot konstantne stike z različnimi vesoljskimi bitji..   Recimo Pane Andov je napisal ene 4 knjige o svojih astralnih potovanjih..  Tudi slike kako izstopi iz telesa in nato potuje v tem drugem telesu "tam"..  in je zelo podobna slika, kot je ta tvoj avatar, ki si si ga ti narisal za svoje "paranormalno" telo, enak način izstopa itd..

To kar ti včasih namignem je to, da tudi temu čemur ti praviš 5D, ni nuno da je to absolutna resnica..  

Že interpretacija te ravni, je tako zelo različna od osebe do osebe..

 

Ti izstopaš ker si tako vstopil na ta svet in ker ta izstop/vstop ves čas treniraš..   Pane je pač leta in leta treniral joga nidro, da je ta izstop dosegel z konstantnim dvigom kundalini energije, dokler ni dosegel preboja, ki je povzročil, da se je prestavil v astralno telo in izstopil iz fizičnega telesa..

Je pa zanimivo, ker zadnjič mi je ena punca opisovala svojo aktivacijo kundalinija in kako je ta eksplozija in sunek energije jo premaknil iz telesa itd itd..

In meni so znova in znova zanimivi ti opisi, saj jaz sem vse to doživel na način, da ob teh izkušnjah nisem izstopil iz telesa..  Tudi ob aktivaciji kundalinija ne!  In sem lahko hkrati ob energetski kataklizmi, ki se sprostila, sem hkrati lahko občutil tudi senzacije telesa, ki jih je sočasno imelo ob teh silnih pretokih, ki so se dogajali skozi meridijane..

 

In to kar ti opisuješ, to spalno paralizo in te izkušnje..  Je to ena realnost, s katero sem se tudi sam soočal tam od nekje 5.leta naprej..  ampak jaz sem zaradi tega soočanja s takimi in drugačnimi "demoni" prebil lucidnost v tej realnosti, ter tako skozi izbire in načine pristopov, tudi čez nemogoče izbire, sem nato te poprejšnje izkušnje dobesedno razgradil..

Nato sem čez to lucidno delovanje začel početi stvari, ki sem jih generiral sam in se niso več generirala od drugje..

Zato tudi vem kako je, ko sem še bil v fazi "borbe proti..", sem bil še na samem začetku preden sem sploh se upal soočiti z globinami lastne duše, ki želi doseči neomejenost, želi popolno svobodo in želi Enost z vsem..  Vse to pa ji je nedosegljivo, dokler še ima smrtne nasprotnike, dokler si svoj obstoj zagotavlja čez bojevništvo in izključno čez uporabo moči..

 

Po enem napadu ,ko sem bil izven telesno me je  pred dvema mesecima napadla človeška duša ( njen dokaj točni obraz glave sem poslal v sliki v prejšnjih postih ) ; zagrabil sem jo za čeljust in čelom in jo dobesedno razstrgal do prsi na dva dela- padla je na tla gledala iz pod čela in hlinila,da se mi pač pokorava; jaz se pa še spomnim,da sem ji rekel " jaz sem tu kralj in zgini od tu.
 
Moje spoznanje je to ,da izven telesne duše umrlih dobesedno napadajo in oblegajo sebi enake,ki se znajdejo v bližini zato,ker morda niso vse tavajoče,včasih naletijo na tako ,ki hodi tako kot jaz med spanjem iz telesa.Duše napadajo tudi duše, ki so skoraj razplinjene ob raznih stikih in so le del oblike človeka.
 
Fenomen, da pri živem telesu lahko med spanjem sprehajaš z dušami imaš v plusu to ,da skočiš ob napadu nazaj v telo,kjer si varen , ...

 

In tudi prijateljica ima enake borbe s temi "demoni" in nekako jo celo življenje že napadajo ali skozi spanje ali tudi tukaj (v budnosti) in to se ji je preneslo tudi na otroke, ker enostavno ni znala najti koraka naprej..   Ko sam to pot prehodiš lahko osebi tudi nakažeš korake, ki so potrebni, da se pride skozi te izkušnje.. 

No sedaj ji je sicer že uspelo vse to obvladovati in zanimivo je to, da to sedaj počne na identičen način kot ti, da te ki jo napadajo, da jih dobesedno raztrga na pol..

Ta faza ji zdaj traja že vsaj kako leto..

 

Ampak kot pravim, ko enkrat obvladaš vse to, ko si močnejši od teh demonov, pomeni to da si osvojil to raven soočanja (dualnosti)..  Obstajajo ravni (dimenzije), kjer pa teh grozot ne boš mogel več projicirati na "zunanja" bitja..  in boš soočen s tem kot delom sebe..  in boš moral vse ta dejanja sprejeti in biti sposoben odživeti obe strani izkušnje, vsakega dualnega pola..  in od tu naprej, ta nasprotja ne bodo več obstajala..  Slej ko prej ne bodo obstajala niti več zunanja bitja..  itn ...

Zato se lahko vnaprej pripraviš za take izkušnje in se raje sproti soočaš z raznimi strahovi in z situacijami, ki ti sedaj še predstavljajo grozo in prihajajo skozi tako obliko..

Na ta način sem jaz uporabljal "to dimenzijo"..

 

Jaz ko sem prehodil to pot, mi je po ene 15letih te lucidnosti, to vbistvu postalo nezanimivo in ko sem bil "tako zavesten" med spanjem, sem nato se igral z zavestnimi prehodi med temi različnimi stanji..  In sedaj sem ta način "lucidnega delovanja" prenesel na to stran in se grem te stvari sedaj tukaj v "realnem" svetu..   To moj izziv in zato ne odhajam iz telesa, ampak izkušam vse realnosti na način da sem popolnoma v telesu, kot sem to izbral že v vseh prejšnjih mejnih izkušnjah, med katerimi ponavadi ljudi zabriše izven fizičnega telesa.  


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#818 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. februar 2018, 09:26

Še vedno obstajajo domneve tudi ta tvoj odgovor spada sem ,in sama različnost dogodkov posameznih pričevalcev ne more odpreti neko plodno debato o stvareh,ki pišem.

Obstaja razlika med demoni,ki zavzamejo psiho človeka in so drugačnega izvora in testa predvsem so bolj izvita iz religije.

Zakaj bi neko vesoljsko bitje živelo določen čas,to je čas trajanja nekega telesa in potem izginilo ,ko telo ne zmore več ;to je velika potrata časa in prostora,katerega pa jaz odkrivam ; in to moje odkritje zagotovo ni demon,ker sem ga videl ,sva se dotaknila, skrbi za mene,me opozarja na nevarnosti ,mi razkriva nevarnosti ,ki se nam bližajo,odstrani kakršnokoli nadlego.

 

Prišel sem do odkritja,da sem to jaz oziroma drugi jaz v drugi dimenziji in obliki in se spoznavava med odprtimi vrati.

Ko enkrat odkriješ nekaj ti je potem vse tako enostavno in samoumevno, če pa tavaš med raznimi teorijami pa si kot slepec brez telesa.

( to kar pišem je popolnoma resnično)

 

Obstajajo še drugi dogodki,ki so v povezavi z 5.d.,katere pa še ne nameravam razjasniti,ker morda to ni pravi čas in prostor.(prostor mislim na forum )



#819 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 19. februar 2018, 23:19

Rudi ... peta dimenzija dogaja v umu ... uživaj v njej dokler jo rabiš ...

 

 

A je kaj drugače z tretjo dimenzijo? 

Kje se pa ta dogaja?

V tej je dogajanje še najbolj iluzorno v primerjavi z ostalimi..   wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#820 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 20. februar 2018, 13:09

# 980

Ali ti še vedno ni jasno ,da ne boš nikoli razumel,kar jaz pišem.

Najbolje je ,da se elegantno odmakneš iz moje teme,in ne kvariš smisel.



#821 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 20. februar 2018, 23:12

Vse je iluzija, program, virtuala ... ne obstaja trdna resničnost ... tudi kvantna mehanika že vsaj 60-70 let ve, da je vse samo informacijski tok od tukaj do tukaj ...

 

Resničnost je samo zavestno usmerjena pozornost in svobodna volja... več umov sodeluje v zadevi, bolj je stabilna ...

če pritegneš dovolj ljudi alias umov in jih znaš manipulirat, lahko kreiraš karkoli in z njihovo pomočjo ohranjaš status quo ... in točno to dogaja povsod po svetu ...

 

Teoretično bi to sicer lahko bilo res, samo nekje na (inkarnacijski) poti si žal izgubil bistvo..  

V kreaciji si spregledal in pozabil na modrost, ki je izza celotne kreacije (in tudi v), ki je izza in v vsakem bitju.. In ta vedno deluje in vedno obstaja višji smisel za vse..  Izza vsega je božanski namen, če ga le uspeš videti..

Če ne prepoznavaš tega plana izza, potem ni čuda, da ti vse tako izgleda..  ampak tak je le brezbožni pogled na kreacijo..  ki pa je daleč od resnice.


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#822 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 18. marec 2018, 15:36

Videni svetleči krogi ki se premikajo z velikimi brzinami na nočnem nebu so zbiralniki oplemenitenih človeških duš oziroma jih jaz imenujem arhivne niše.
 
Aktivirajo se samo pri vrnitvi v preteklost določenega obdobja , nikoli pa ne v sedanjosti oziroma v trenutnem čas zaradi evolucijske spremembe človeških teles.
 
Pred aktivacijo zasvetijo in so vidne ,toda le za kratek čas in to je čas istrelitve energijskega jedra za reinkarnacijo.
 
Njihov obstoj traja že pred pojavom človeškega telesa.
Glede na vse večje število populacije se je njihovo število povečalo.


#823 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 23. marec 2018, 13:06

Materia - antimaterija
 
Hoja po peti dimenziji, ne zaznava nikakršnega upora.
Po mojem mnenju je paranormalna zaznava v bistvu antimaterija oziroma senca fizične snovi. Je vidna in se lahko preoblikuje, da postane vidna očesu,lahko pa tudi spremeni obliko.
Paranormalno je v bistvu senca odsev telesne percepcije v prostem gibanju brez telesa.
 
Uniči senco, odstraniš zadevo.
 
Spremenite položaj antimaterije, uničite fizično telo ali predmet.
Fizično telo odseva dušno nevidno antimaterijo, samo kadar je telo živo. Ne gre pa to obratno ,ker dušna antimaterija ne odseva telesne materije jo tudi ne more oživeti. ;kar je mrtvo je mrtvo in je samo še energija za druge energije.
 
Tuja bitja iz vesolja ne obstajajo.
Na nebu ali neposredni bližini vidite nekaj stvari, ki izhajajo iz paranormalne razsežnosti, in to je antimaterija, ki jo oddaja fizični svet pri spreminjanju dimenzij.
 
Svetlobni objekti na nočnem nebu, kot so leteče krogle ali nerazjasnjene oblike  predmetov so zbiralci oplemenitenih duš ali energij.
Jaz te svetlobne arhivne niše uporabljam za določeno potovanje od točke A do točke B, ker imam posebno nalogo, da sem posrednik med tridimenzionalnimi in 5-dimenzionalnimi svetom.
 
(Govorim in pišem vam resnico, čeprav se vam bo nekaterim zdelo nemogoče.)
 


#824 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. marec 2018, 18:33

Lucidne sanje  -  Reinkarnacija
 
Kromosomska oblika ali zapis  duše vsakega posameznika velja tudi po smrti.
Lucidne sanje so samo hoja po tanki liniji ,ki se imenuje " tanka linija življenja ali smrti."
 
To tanko linijo pa ne moreš spremeniti ali prestopiti zavestno oziroma načrtno.
 
Tanko linijo v obe smeri in da preživi ,spremeni samo tisti ,ki se je nekoč reinkarniral v neko fizično telo in živi v njem.(kot neke vrste parazit )
 
Reinkarnacija pa se zgodi 1 : 100 000 000 Ljudi.
Zato je to za večino ljudi samo iluzija.


#825 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 30. marec 2018, 12:51

Opažam ,da ljudje še niso pripravljeni sprejeti več resnice,kot jo ponuja njihova religija oziroma verovanje v boga.
 
Sprejeti to,da posmrtno življenje nima omejitev in je v planetnem ozračju kot svojevrstna energija ,ki vspostavlja in kroji živa bitja in je v bistvu prva inteligentna oblika ,ki ima svojo zavest.
 
Ko ljudje živijo v svojem telesu, pa imajo v zavesti to da se vse prične z njihovim rojstvom in od tu naprej ustvarjajo svojo iluzijo ,kjer  oblikujejo tudi svoje posmrtnost povezano z religijskim sporočilom.
 
Od tu naprej pa ne sprejemajo nič več .Zato menim ,da bi morali spremeniti tudi miselni vzorec in razmišljati v tej smeri, da je vse mogoče tudi brez takoimenovanih dokazov , z tem bi odprli svoje možgane v svere v katerih pred časom še sanjati niso smeli.
Žal pa tega ne počnejo ; verjetno bodo sprejeli novodobne ugotovitve s časom ,ki je še pred nami.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0