Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija

• Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
837 komentarjev na to temo

#826 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 19. februar 2018, 09:26

Še vedno obstajajo domneve tudi ta tvoj odgovor spada sem ,in sama različnost dogodkov posameznih pričevalcev ne more odpreti neko plodno debato o stvareh,ki pišem.

Obstaja razlika med demoni,ki zavzamejo psiho človeka in so drugačnega izvora in testa predvsem so bolj izvita iz religije.

Zakaj bi neko vesoljsko bitje živelo določen čas,to je čas trajanja nekega telesa in potem izginilo ,ko telo ne zmore več ;to je velika potrata časa in prostora,katerega pa jaz odkrivam ; in to moje odkritje zagotovo ni demon,ker sem ga videl ,sva se dotaknila, skrbi za mene,me opozarja na nevarnosti ,mi razkriva nevarnosti ,ki se nam bližajo,odstrani kakršnokoli nadlego.

Prišel sem do odkritja,da sem to jaz oziroma drugi jaz v drugi dimenziji in obliki in se spoznavava med odprtimi vrati.

Ko enkrat odkriješ nekaj ti je potem vse tako enostavno in samoumevno, če pa tavaš med raznimi teorijami pa si kot slepec brez telesa.

( to kar pišem je popolnoma resnično)

Obstajajo še drugi dogodki,ki so v povezavi z 5.d.,katere pa še ne nameravam razjasniti,ker morda to ni pravi čas in prostor.(prostor mislim na forum )

#827 *glas*

*glas*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 589

Objavljeno: 19. februar 2018, 23:19

Rudi ... peta dimenzija dogaja v umu ... uživaj v njej dokler jo rabiš ...

A je kaj drugače z tretjo dimenzijo? 

Kje se pa ta dogaja?

V tej je dogajanje še najbolj iluzorno v primerjavi z ostalimi..   wink.png

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#828 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 20. februar 2018, 13:09

# 980

Ali ti še vedno ni jasno ,da ne boš nikoli razumel,kar jaz pišem.

Najbolje je ,da se elegantno odmakneš iz moje teme,in ne kvariš smisel.

#829 *glas*

*glas*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 589

Objavljeno: 20. februar 2018, 23:12

Vse je iluzija, program, virtuala ... ne obstaja trdna resničnost ... tudi kvantna mehanika že vsaj 60-70 let ve, da je vse samo informacijski tok od tukaj do tukaj ...

Resničnost je samo zavestno usmerjena pozornost in svobodna volja... več umov sodeluje v zadevi, bolj je stabilna ...

če pritegneš dovolj ljudi alias umov in jih znaš manipulirat, lahko kreiraš karkoli in z njihovo pomočjo ohranjaš status quo ... in točno to dogaja povsod po svetu ...

Teoretično bi to sicer lahko bilo res, samo nekje na (inkarnacijski) poti si žal izgubil bistvo..  

V kreaciji si spregledal in pozabil na modrost, ki je izza celotne kreacije (in tudi v), ki je izza in v vsakem bitju.. In ta vedno deluje in vedno obstaja višji smisel za vse..  Izza vsega je božanski namen, če ga le uspeš videti..

Če ne prepoznavaš tega plana izza, potem ni čuda, da ti vse tako izgleda..  ampak tak je le brezbožni pogled na kreacijo..  ki pa je daleč od resnice.

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#830 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 18. marec 2018, 15:36

Videni svetleči krogi ki se premikajo z velikimi brzinami na nočnem nebu so zbiralniki oplemenitenih človeških duš oziroma jih jaz imenujem arhivne niše.

Aktivirajo se samo pri vrnitvi v preteklost določenega obdobja , nikoli pa ne v sedanjosti oziroma v trenutnem čas zaradi evolucijske spremembe človeških teles.

Pred aktivacijo zasvetijo in so vidne ,toda le za kratek čas in to je čas istrelitve energijskega jedra za reinkarnacijo.

Njihov obstoj traja že pred pojavom človeškega telesa.
Glede na vse večje število populacije se je njihovo število povečalo.

#831 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 23. marec 2018, 13:06

Materia - antimaterija

Hoja po peti dimenziji, ne zaznava nikakršnega upora.
Po mojem mnenju je paranormalna zaznava v bistvu antimaterija oziroma senca fizične snovi. Je vidna in se lahko preoblikuje, da postane vidna očesu,lahko pa tudi spremeni obliko.
Paranormalno je v bistvu senca odsev telesne percepcije v prostem gibanju brez telesa.

Uniči senco, odstraniš zadevo.

Spremenite položaj antimaterije, uničite fizično telo ali predmet.
Fizično telo odseva dušno nevidno antimaterijo, samo kadar je telo živo. Ne gre pa to obratno ,ker dušna antimaterija ne odseva telesne materije jo tudi ne more oživeti. ;kar je mrtvo je mrtvo in je samo še energija za druge energije.

Tuja bitja iz vesolja ne obstajajo.
Na nebu ali neposredni bližini vidite nekaj stvari, ki izhajajo iz paranormalne razsežnosti, in to je antimaterija, ki jo oddaja fizični svet pri spreminjanju dimenzij.

Svetlobni objekti na nočnem nebu, kot so leteče krogle ali nerazjasnjene oblike  predmetov so zbiralci oplemenitenih duš ali energij.
Jaz te svetlobne arhivne niše uporabljam za določeno potovanje od točke A do točke B, ker imam posebno nalogo, da sem posrednik med tridimenzionalnimi in 5-dimenzionalnimi svetom.

(Govorim in pišem vam resnico, čeprav se vam bo nekaterim zdelo nemogoče.)

#832 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 24. marec 2018, 18:33

Lucidne sanje  -  Reinkarnacija

Kromosomska oblika ali zapis  duše vsakega posameznika velja tudi po smrti.
Lucidne sanje so samo hoja po tanki liniji ,ki se imenuje " tanka linija življenja ali smrti."

To tanko linijo pa ne moreš spremeniti ali prestopiti zavestno oziroma načrtno.

Tanko linijo v obe smeri in da preživi ,spremeni samo tisti ,ki se je nekoč reinkarniral v neko fizično telo in živi v njem.(kot neke vrste parazit )

Reinkarnacija pa se zgodi 1 : 100 000 000 Ljudi.
Zato je to za večino ljudi samo iluzija.

#833 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 30. marec 2018, 12:51

Opažam ,da ljudje še niso pripravljeni sprejeti več resnice,kot jo ponuja njihova religija oziroma verovanje v boga.

Sprejeti to,da posmrtno življenje nima omejitev in je v planetnem ozračju kot svojevrstna energija ,ki vspostavlja in kroji živa bitja in je v bistvu prva inteligentna oblika ,ki ima svojo zavest.

Ko ljudje živijo v svojem telesu, pa imajo v zavesti to da se vse prične z njihovim rojstvom in od tu naprej ustvarjajo svojo iluzijo ,kjer  oblikujejo tudi svoje posmrtnost povezano z religijskim sporočilom.

Od tu naprej pa ne sprejemajo nič več .Zato menim ,da bi morali spremeniti tudi miselni vzorec in razmišljati v tej smeri, da je vse mogoče tudi brez takoimenovanih dokazov , z tem bi odprli svoje možgane v svere v katerih pred časom še sanjati niso smeli.
Žal pa tega ne počnejo ; verjetno bodo sprejeli novodobne ugotovitve s časom ,ki je še pred nami.

#834 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 11. april 2018, 11:34

Fizično telo je narejeno iz milijarde celičnih enot.
Vsaka celica je "samostojna enota ,katera zanava ", čuti, živi, in se obnavlja. Obnavlja se po svoji kopiji - kopije , kopije z časom postanejo vse bolj postarane in deformirane ( telo se postara )

Celice imajo v telesu določeno mesto, kjer deluje le v povezavi z vsemi ostalimi. " vsaka celice ima tudi svojo dušo !"

Človeška duša brez telesa obdrži celične duše v isti povezavi ,kot so bile v fizičnem telesu.
Vedno se držijo skupaj. 
V peti dimenziji ni ovir ,celice pa se lahko gibljejo tudi tako , kot vidiš na nebu mnogo ptic v letu , vse so zelo skupaj,dajejo videz ,da so kot eno, spreminja pa se le oblika.

V peti dimenziji ni sonca ,kot tudi ni svetlobe. Tu obstaja neka nebarvna pritajena svetloba v več odtenkih,katere zaznajo očesne celice v območju skoncentrirane dušne energije ,ta pa se nahaja v predelu glave.

Moje mnenje je ,da ,ko ,človek umre nasilne smrti ,nepripravljen ,še vedno čuti razpad vsake celice ,ker na to ni bil pripravljen.
Njegova duša gre iz telesa postopoma in se izven telesa sestavlja v celoto.Bolečino čuti vse do zadnje celice,čeprav daje nepremično telo videz ,da temu ni tako.

Ko si star ali smrtno bolan zapustiš telo v vednosti,da je pač zdaj to tvoj čas,da zapustiš telo ,in se prepustiš usodi,v tem primeru gre duša iz telesa spontano in brez bolečin.

#835 Vanesa84

Vanesa84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 15. april 2018, 18:50

Meni je všeč, ker recimo nekateri budisti obvladajo pripravljenost na reinkarnacijo in se potem ponovno rodijo tam kjer si želijo. Ponavadi kar v svoji okolici. Drugače pa je zame reinkarnacija edina poštena stvar, ker veliko ljudi ni v življenju imelo enakih možnosti, ki so jih nekateri že dobili pri starših. Bodisi finančne možnosti, življenjske pogoje in udobje ter kvaliteto življenja. 

To temo je popravil/a Vanesa84: 15. april 2018, 18:50

#836 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: 16. april 2018, 19:43

Da ,res je , toda reinkarnacija tudi ni vsem dosegljiva; že zaradi načina in razmišljanja ;

V glavi z našimi možgani imamo možnost, da razmišljamo tako, kot sami hočemo ;s tem se nam odpirajo možnosti,katere nam spremenijo obnašanje in verovanje ,in tudi telesni razvoj.

Postaneš tisto,kar si želiš.

Če želiš biti veren,kot tvoji predniki in umreti kot umrejo vsi ,se ti bo to tudi zgodilo.

Če razmišljaš ,da moraš doseči več ,kot samo to ,pa moraš spremeniti način razmišljanja.

Usodo spreminjaš z meditiranjem o nemogočem in začnejo se odpirati vrata za katera nisi še nikoli slišala.

#837 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik

Objavljeno: Včeraj, 19:22

Odkritje in spoznanje, da se počasi premikamo v realnost.
Paranormalnih dogodkov ne bi smeli povezovati z religijo in reševati težave z njo, ker ,to težavo samo še bolj poslabša.
Otrokom morate verjemite, kar vam povedo, kajti otroci so najčistejša bitja in vedno povedo resnico.
Občasno videvate paranormalna bitja ,ki izvirajo iz pete dimenzije, ne bojite se jih,jih ne ovirajte, ker ta bitja izvirajo iz naših teles po smrti našega telesa.Oni so naše nadaljevanje.

Hodim z duhovi:

Priponke (datoteke)

#838 enStajerc

enStajerc
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: Včeraj, 19:31

tukaj in zdaj si delimo z vsem kar obstaja ...

in veliko tega je možno zaznavat ... to ni nič takega ...

in izraz paranormalno se mi preprosto zdi butast

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0