Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija

• Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
875 komentarjev na to temo

#876 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 284

Objavljeno: 3. junij 2017, 20:27

Poglej, beri dosledno ,da boš počasi spoznal in razumel  :

Vidim ,da malo krožiš okoli spoznanja oziroma prehoda in negotovosti tu zdaj in tam ,kjer si po smrti.

Toda ,ker ne doživljaš bistva (to kar se meni dogaja)ne moreš vedeti kako stvar razumeti in jo analizirati.

To ni nikakršno lucidno stanje,saj jaz se z tem ne strinjam.

Vse ,kar se zgodi danes in kaj jutri je to,da je to včeraj  že zgodovina - preteklost,ki se pa od nje ne oddaljuješ temveč se vleče za teboj v razmaku enega dne ; in tako naprej.

Vsa ta preteklost vlečeš za seboj oziroma vsa pretečena zgodovina gre za nami; 

Zgodovina ne čepi v preteklosti , je gibljiva.

Samo izstop dušne energije iz umrlega telesa je konstanten in ko se znajdeš v paranormalnem svetu se ti predmeti okoli tebe namesto starajo -pomlajujejo in dobesedno izginjajo ,ker se tvoja energija v poziciji arhivne niše (čas,ki se ustavi) vrača v preteklost ,do tja nekje,kjer začneš zaznavati človeška telesa , ki so genetsko prirejena in oblikovana po tvojem vzorcu dušne energije,telesa,ki so nastala v času svojega rojstva.

Za novo življenje rabiš telo ,ki ustreza tvoji energiji ne telo ,ki je rojeno v poznejših letih.

Če svojo duš.energijo pripelješ v tako stanje ponovljivosti pomeni,da imaš možnost preživeti več življenj, kot navaden smrtnik,ki se ne zaveda tudi ko živi eno samo življenje.

Imam še nekaj slutenj za naprej in čakam ,da jih analiziram .

Zaenkrat sem odkril ,to ,da je paranormalna dimenzija osnova za življenje človeškega ali izven zemeljskega bitja (kar, sem morda tudi sam),in se sprehaja iz teme v človeško telo v razmakih ene človeške dobe življenja.

Videl sem svojo dušo,ki je skočila nazaj v moje telo in tudi takoj narisal neke vrste avatar ,ki ga zdaj uporabljam na forumu.

Zakaj je bilo moje telo v tem trenutku paralizirano in umsko na nivoju osem let starega otroka .

Vprašanja ,ki jih moram še analizirati : trije primerki iz prejšnjega življenja

1.Zakaj lovim ribe v velikih rekah ,kjer jih je ogromno in vse po vrsti in obliki so iste( ribe iz obdobja ,ko še ni bilo človeka) zelo prijemajo  ,toda strogo so ne užitne.

2.Pozicija šestih zvezd na nebu, ki se vse istočasno pomikajo po nebu iz leve na desno stran ,jaz pa se z nekom pogovarjam

" evo so že prišli "

3. Stojim in gledam temno črno meglo,ki je zakrila vse nebo in počasi potuje in se nam približuje - govorim z nekom "zgodilo se je "

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0