Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Duša - človeška energija - arhivni čas - reinkarnacija

• Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
890 komentarjev na to temo

#876 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 370

Objavljeno: 3. junij 2017, 20:27

Poglej, beri dosledno ,da boš počasi spoznal in razumel  :

Vidim ,da malo krožiš okoli spoznanja oziroma prehoda in negotovosti tu zdaj in tam ,kjer si po smrti.

Toda ,ker ne doživljaš bistva (to kar se meni dogaja)ne moreš vedeti kako stvar razumeti in jo analizirati.

To ni nikakršno lucidno stanje,saj jaz se z tem ne strinjam.

Vse ,kar se zgodi danes in kaj jutri je to,da je to včeraj  že zgodovina - preteklost,ki se pa od nje ne oddaljuješ temveč se vleče za teboj v razmaku enega dne ; in tako naprej.

Vsa ta preteklost vlečeš za seboj oziroma vsa pretečena zgodovina gre za nami; 

Zgodovina ne čepi v preteklosti , je gibljiva.

Samo izstop dušne energije iz umrlega telesa je konstanten in ko se znajdeš v paranormalnem svetu se ti predmeti okoli tebe namesto starajo -pomlajujejo in dobesedno izginjajo ,ker se tvoja energija v poziciji arhivne niše (čas,ki se ustavi) vrača v preteklost ,do tja nekje,kjer začneš zaznavati človeška telesa , ki so genetsko prirejena in oblikovana po tvojem vzorcu dušne energije,telesa,ki so nastala v času svojega rojstva.

Za novo življenje rabiš telo ,ki ustreza tvoji energiji ne telo ,ki je rojeno v poznejših letih.

Če svojo duš.energijo pripelješ v tako stanje ponovljivosti pomeni,da imaš možnost preživeti več življenj, kot navaden smrtnik,ki se ne zaveda tudi ko živi eno samo življenje.

Imam še nekaj slutenj za naprej in čakam ,da jih analiziram .

Zaenkrat sem odkril ,to ,da je paranormalna dimenzija osnova za življenje človeškega ali izven zemeljskega bitja (kar, sem morda tudi sam),in se sprehaja iz teme v človeško telo v razmakih ene človeške dobe življenja.

Videl sem svojo dušo,ki je skočila nazaj v moje telo in tudi takoj narisal neke vrste avatar ,ki ga zdaj uporabljam na forumu.

Zakaj je bilo moje telo v tem trenutku paralizirano in umsko na nivoju osem let starega otroka .

Vprašanja ,ki jih moram še analizirati : trije primerki iz prejšnjega življenja

1.Zakaj lovim ribe v velikih rekah ,kjer jih je ogromno in vse po vrsti in obliki so iste( ribe iz obdobja ,ko še ni bilo človeka) zelo prijemajo  ,toda strogo so ne užitne.

2.Pozicija šestih zvezd na nebu, ki se vse istočasno pomikajo po nebu iz leve na desno stran ,jaz pa se z nekom pogovarjam

" evo so že prišli "

3. Stojim in gledam temno črno meglo,ki je zakrila vse nebo in počasi potuje in se nam približuje - govorim z nekom "zgodilo se je "

#877 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 1. julij 2017, 13:27

Duh zaznava glas ,ki se sprošča z vibracijami.
Energijske celice oziroma njihova membrana z tresenjem razpoznava smisel zvoka(spominskega izvora) ,katerega sprošča živ človek ali okolica.
Komunikacija z živim človekom in duhom ni mogoča
Paranormalno je zelo zapleteno.Če že kot otrok nisi imel povezave z paranormalo dimenzijo jo ne boš imel nikoli , to pomeni ,da imaš samo prirojeno originalno dušno energijo.
Genetika je kodirana že od takrat,ko je bil človek še črv.
Spominski odtisi se prenašajo v vseh evolucijskih fazah do danes.
Reinkarnacija je pa povsem nekaj drugega.
Zgodi se enemu na deset milionov ljudi.
Paranormalna dušina energija obstaja še preden se pojavi človek na zemlji.

Te duše Izvirajo iz temne dimenzije. Prihajajo iz Svetov galaksije in so krojene po vzorcu popolnosti , popolnost pa dobivajo le preko evolucije ali vzorcu Svetlobnih bitjev za časa ,ko se reinkarnirajo v svetlobno telo bitja in zaživijo fizično življenje.
Po galaksiji potujejo v Zakrneli obliki skupaj z meteorji ali prahom ,kateri vsakodnevno pada na Zemljo.
 Človek je gensko in evolucijsko najboljši približek za duše oziroma energije , kjer se lahko ta paranormalna energija reinkarnira.
Toda ta paranormalna bitja,ki so trenutno prisotna okoli nas  imajo za sabo že tisoče in tisoče let evolucijske preobrazbe,od kar so po naključju prišle v atmosfero Zemlje.
Današnji človek  ima prirojeno dušno  energijo za upravljanje telesa tako kot tudi vsaka žival.
V paranormalni dimenziji si samo  "si ali nisi"se pravi obdržiš svojo celotnost ali se razkrojiš , vse ostalo je prelivanje energij , nezavedajoč, da si v tem stanju zelo ogrožen.

#878 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 30 365

Objavljeno: 1. julij 2017, 14:34

Duh zaznava glas ,ki se sprošča z vibracijami.
Energijske celice oziroma njihova membrana z tresenjem razpoznava smisel zvoka(spominskega izvora) ,katerega sprošča živ človek ali okolica.
Komunikacija z živim človekom in duhom ni mogoča
Paranormalno je zelo zapleteno.Če že kot otrok nisi imel povezave z paranormalo dimenzijo jo ne boš imel nikoli , to pomeni ,da imaš samo prirojeno originalno dušno energijo.
Genetika je kodirana že od takrat,ko je bil človek še črv.
Spominski odtisi se prenašajo v vseh evolucijskih fazah do danes.
Reinkarnacija je pa povsem nekaj drugega.
Zgodi se enemu na deset milionov ljudi.
Paranormalna dušina energija obstaja še preden se pojavi človek na zemlji.

Te duše Izvirajo iz temne dimenzije. Prihajajo iz Svetov galaksije in so krojene po vzorcu popolnosti , popolnost pa dobivajo le preko evolucije ali vzorcu Svetlobnih bitjev za časa ,ko se reinkarnirajo v svetlobno telo bitja in zaživijo fizično življenje.
Po galaksiji potujejo v Zakrneli obliki skupaj z meteorji ali prahom ,kateri vsakodnevno pada na Zemljo.
 Človek je gensko in evolucijsko najboljši približek za duše oziroma energije , kjer se lahko ta paranormalna energija reinkarnira.
Toda ta paranormalna bitja,ki so trenutno prisotna okoli nas  imajo za sabo že tisoče in tisoče let evolucijske preobrazbe,od kar so po naključju prišle v atmosfero Zemlje.
Današnji človek  ima prirojeno dušno  energijo za upravljanje telesa tako kot tudi vsaka žival.
V paranormalni dimenziji si samo  "si ali nisi"se pravi obdržiš svojo celotnost ali se razkrojiš , vse ostalo je prelivanje energij , nezavedajoč, da si v tem stanju zelo ogrožen.

treskaš neumnosti ...

#879 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 2. julij 2017, 10:17

Lej šaman ,tebi tako in tako ne bo nikoli nič jasno.

Od tvoje mladosti ti tvoja glava ne zmore sprejeti nič drugega ,kot tista tvoja od nekod prenešena teorija  o nečem,kar je lahko le neka izmišljotina in nikakor ne drži vode.

Ti ki trdiš ,da si expert na vseh področjih zavajaš ljudi in enostavno treskaš neumnosti.

Verjetno tudi trdiš,da so ljudje potomci nastali iz opic  -   to je tudi ena teorija treskanja neumnosti.

Komunikacija z živim človekom in duhom po naravni poti ni mogoča je pa mogoča z "zamikom "po umetno narejenimi vibracijami naprimer z elektronskim oddajanjem in sprejemanjem, toda le če imaš opravka z prisotno 

aniteto ali duhom.

Kar preprosto pogovarjati pa se ne moreš ,ker si v drugačni dimenziji.!

Lej če ti nekaj ni jasno prepusti to drugim!

#880 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 2. julij 2017, 13:48

Lej šaman ,tebi tako in tako ne bo nikoli nič jasno.

Od tvoje mladosti ti tvoja glava ne zmore sprejeti nič drugega ,kot tista tvoja od nekod prenešena teorija  o nečem,kar je lahko le neka izmišljotina in nikakor ne drži vode.

Ti ki trdiš ,da si expert na vseh področjih zavajaš ljudi in enostavno treskaš neumnosti.

Verjetno tudi trdiš,da so ljudje potomci nastali iz opic  -   to je tudi ena teorija treskanja neumnosti.

Komunikacija z živim človekom in duhom po naravni poti ni mogoča je pa mogoča z "zamikom "po umetno narejenimi vibracijami naprimer z elektronskim oddajanjem in sprejemanjem, toda le če imaš opravka z prisotno 

aniteto ali duhom.

Kar preprosto pogovarjati pa se ne moreš ,ker si v drugačni dimenziji.!

Lej če ti nekaj ni jasno prepusti to drugim!

malo se vlečeš nazaj ... ampak brez dvoma razlagaš neumnosti ...

in zato je prav, da preizkusiš svoje teorije ... ker mnenja drugih tako ali tako ne poslušaš ...

ali se boš naslednjič vrnil, čeprav je vse tukaj zdaj, je odvisno čisto od tebe ...

#881 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 3. julij 2017, 12:07

Šaman narediva en poizkus ,katerega si boš zapomnil do kraja življenja (da vidiš ,da je moja teorija pravilna );

Če pa nisi zato ,pa v bodoče ne rabim od tebe nobenih komentarjev več ,ker nisi dorasel za svet paranormalnih sil ;

Vseeno, pa ti dam priporočilo ,da ostaneš na temi politika.

#882 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik

Objavljeno: 3. julij 2017, 14:31

svojo energijo raje uporabi za kaj koristnega na zemlji, zato si tukaj ...

sicer pa ... hasta la vista baby ...

#883 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 3. julij 2017, 18:01

hasta la vista baby ...

No pravilno si se odločil !

#884 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 23. julij 2017, 12:58

Biti tu in biti tam ni večnost ,temveč so to le faze "mogoče preživele "energije ki se spreminja v stanja kot so fizično in onostrano stanje.

Pišem moje življenje in kar se mi dogaja; za zdaj še nisem nikjer zasledil taka dogajanja napisana od nekoga,ki bi isto doživljal.

Zato sklepam,da morda nisem iz tega planeta ali pa ostali ljudje nimajo tega privilegija ,da lahko hodijo iz telesa in to skoraj tretjino fizičnega preživetega življenja, kjer preživim zavestno ,se sprehajam z duhovi in to je za čas ,ko bi moral spati.

#885 *glas*

*glas*
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 453

Objavljeno: 25. julij 2017, 11:06

Meni se zdi da je Pane Andov (astralwalker) podobne izlete imel kot ti doživljal skoz.. kolikor vem je od ranega otroštva imel take (podobne) izkušnje.. pa nasploh mislim da je ljudi, ki tako potuje kar veliko.. Razen če ti sebe daješ v popolnoma svojo kategorijo od vseh teh ljudi.. To pa se itak vsak sam odloči kako bo kaj popredalčkal. Ampak seveda zavedaj se da te drugi lahko čisto drugače klasificirajo, kot klasificiraš ti sam sebe.

Vsekakor imaš "privilegij", ki ga mnogi nimajo.. če pa tebi to v tvojem življenju in nasploh na duhovni poti daje prednost ali šibkost pa ti bo malo širše razkrito enkrat v prihodnosti.. Sam vidim da ti je na dosegu veliko zanimivih polj, vidim pa pri tebi tudi veliko statike in blokad, ki jih zaradi enoličnosti učenja, še kar hitro ne boš uspel spraviti v pretok..
Razen če bi se uspel odpreti še za večjo spekter izkušenj in bi uspel iti naprej od tega, kar si spoznal že do sedaj..

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."

#886 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 25. julij 2017, 16:19

Jaz mislim ,da ta Pane Andov samo misli, da je astralwalker ,kot tudi še precej ljudi ,ki se imajo za strokovnjake na tem področju.

Da točno to .Ljudje ki delajo razne reklame in mnogo pompa,da so astralwalkerji ponavadi niso nič,le radi bi bili v središču pozornosti.

Rezultatov pa od nikoder - nikoli.

Lahko se opredalčkam,da sem čisto nekaj drugega.

Ko to pišem ne pišem zaradi pompa ,upam,da bodo naslednji rodovi imeli neko povezavo z mojimi ugotovitvami in se bodo pravilneje usmerjali.

Tudi jaz še nisem napisal stvari ,ki sem jih ugotovil in so mi znane in jih kar ne upam napisati,ker zdajšnji bralci ne morejo dojeti več kot le versko blaznost in so nastrojeni proti vsem pionirstvom neke resnice ,ki nas vse čaka ,ko umremo in to je stik fizičnega življenja z drugo dimenzijo ,ki jo imenujemo paranormalno.

Da ,takih panetov je kar dosti tudi na tem forumu ; statika in blokade,ki jih ti omenjaš in enolično učenje ?

Jaz se nič ne učim........ tudi berem nič jaz samo pišem o stvareh, ki jih doživljam ,morda jih tudi nekdo drug ? ne vem  morda samo misli ,da so to samo sanje in bo umrl ,njegova duša pa bo nadomestek za delno razkrojene večne duše oziroma energije.

Tudi sam si nikoli nisem zamišljal da, ali res obstajajo duše ,toda zdaj sem dobil na to vprašanje odgovor "Da "

#887 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 22. avgust 2017, 15:38

Vedno sem poudarjal ,da obstajajo nasprotja naprimer dobro in zlo in se moramo ravnati po njih.

Kar nekaj ljudi sem pozdravil ali sem jim dal radius okoli njih ,kjer se jim ne bo zgodilo nič slabega ,bolezenskega ali smrtnega, sem jih pa tudi umoril ,čeprav se jih nisem niti dotaknil in tistega časa ,ko se je to dogajalo sploh nisem zaznaval.

Ti smrtniki ,ki so me kakorkoli zlorabljali so umrli v ne pojasnjenih vzrokih.

Problem je v tem,da imam občutek, da nisem sam ,ko preidem v peto dimenzijo oziroma  izhod na dah,da imam tam zaledje zaradi moje neke do sedaj nerazložljive višje stopnje energije in ,da se mi ostale energije podrejajo.

Mislim,da ne more nobeden človek fizično ali kakorkoli zlorabiti oplemeniteno dušo,ker se vedno izmuzne iz teme nazaj v telo in ven iz telesa nazaj v mavrico energij.

moja osebna raziskava :

Prvo,kar je opl.energija vstopi vedno v živo telo ponavadi v otroško,kajti to nebogljeno telo ne sprašuje ,kaj se mu je zgodilo;pač misli ,da je to del otroštva odraščanja in bodo že starši uredili (seveda če jim otrok pove)

Da sem bil pravi kandidat za vstop tuje energije je bilo po mojem spominu to,da sem kot otrok vsak večer,ko sem zaspal hodil iz telesa po stopnicah do glavnega izhoda iz hiše,kjer sem vedno videl dva do tri duhove,nakar sem se jih ustrašil in skočil nazaj v telo,kjer sem buden razmišljal,kaj se mi dogaja.

To se nikoli ni končalo vse dokler sem na tej poti dobil svetlobni šok udarec ,ki je priletel v moje možgane se pravi v telo.

Predvidevam,da je bilo to reinkarnacija tuje energije,katera je takoj prevzela vodenje mojega telesa in se je tudi sama čudila,kje pravzaprav je,kaj se ji zgodilo.

Predvidevam, da živim že v tretjem telesu,vse pa se ponavlja z dokaj različno usodo toda vse v istem časovnem obdobju.

Ko izstopim iz telesa imam kontrolo nad svojo energijo in tudi del z telesom,ki ga zapustim .Moje telo je staro paralizirano in z pametjo nivoja otroka in z spomini tistega dne ,ko je vsiljivec vstopil v telo.(vsiljivec sem zdajšnji Jaz)

Zaradi delne zavesti  telesa sem videl skok moje energije nazaj v telo.(dobesedno)

Neke noči sem čutil ,da mi nekdo trese telo med spanjem. V otroštvu sva se bratom vedno ravsala in še preden sem videl ,da me trese moja energija ,sem rekel bratu naj neha ,da se mi ne da ravsati.  (energija je bila v obliki človeka brez kože z migajočimi celičnimi plazmami ,kot človek na katerim je roj čebel in to pokrito v celoti,vse je migatalo,bilo je rjave barve, kjer so oči ,so bile prazne votline, brez ušes,in spolnega organa.)

Včasih začnem ponoči dostikrat vleči svoje telo iz postelje in ko se v trenutku zbudim duh skoči nazaj v telo.

moje ugotovitve :

Vsak človek živi svoje življenje od rojstva do smrti. Ko umre se znajde v času svojega rojstva; čeprav se lahko premika je isto,kot drevo ,ki umre se znajde v isti prsti ,kjer je začel rasti.

Ker se iz preteklosti, kot elastika steguje čas v prihodnost je za vsako živo bitje važen samo le njegov čas.Vse ostalo je merjeni čas za stvari,ki se še niso zgodile ,rodile ali pojavile.

Veliko stvari je prisotnih ali obstajajočih iz preteklosti in vse nas zasleduje kot ,da preteklost vlečemo za sabo, se pa vrtimo v krogu kot ,da bi kača grizla svoj rep.

Vsak po svoje ne glede na čas rojstva.

Nadaljevanje sledi:

#888 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 23. avgust 2017, 13:59

Težko je debatirati z različnimi dušami !

Nekdo je zastrupljen z bogom.

Nekdo je zasvojen z vzhodnimi nerealističnimi virtualami .

Nekdo je zastrupljen z krišno.

Vsa ta navlaka je delno sprejemljiva ,toda samo resnico mora človek doživeti sam ,kar pa ni možno, ker že večina rojenih ljudi ne zaznava sprememb v budnem ali stanju spanja.

Enostavno ne znajo dešifrirati momentov ,ki se mu dogajajo,kaj šele,ko zapusti oziroma umre. Zgleda ,da so to telesa ,ki so na razpolago za opl.večne duše.

Največji problem pa je ,da mladi hočejo to paranormalno skrivnost odkrivati sami,s tem pa si po različnih poteh pridobiti izkušnje ali teorije.Ko si mlad si mlad ,tudi v glavi oziroma v možganih nimaš razvite dele,kot so opažanje, zaznavanje,videnje,sklepanje,spremenjene receptorje za vonj,( po izostrenemu vonju lahko zaznaš,da nisi sam v prostoru ali izven) orientacija v temi,

Star rek pravi ,da predno umreš se ti zavrti ves življenjski film za nazaj.(tako pravijo)

To je delno resnično,ker sam pravim se vrneš tik pred smrtjo nazaj v čas rojstva.

Lahko ,da je marsikateri posameznik ujet skupaj z vsiljeno dušno energijo,pa tega do smrti ne bo ugotovil.

Demenco ne bodo nikoli zdravili z zdravili ali terapijo,ker taki primeri so samo predčasna zapustitev opl. duše iz ukradenega telesa, človek pa se tega ni zavedal.

Zavedal se ni tega ,ker je bil obremenjen morda z vero,ki ne opisuje oziroma dovoljuje takega razmišljanja.

Nadaljevanje sledi:

#889 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 7. september 2017, 11:07

Reinkarnacija človeške energije (duše): 

Stik, ki se zgodi pri reinkarnaciji je vedno izven telesen, to pomeni,da se večna ,popolna ali oplemenitena duša brez fizičnega telesa spoji z drugo dušo in to z mlado dušo mladega človeškega telesa ,ki se med spanjem zvije iz telesa ne vedoč,kaj se dogaja ali so to samo sanje ali poizkus prehoda v peto dimenzijo.

Kako razlikovati navadne sanje ali prehod oziroma sprehajanje v 5.D.:

Ponavljajoče sanje 5.D;

Te sanje obsegajo tvojo bližino,kjer se nahajaš-recimo tvoja soba ,kjer spiš ali okolica tvojega domovanja,ali tudi kam dalj, toda to doživljanje se zgodi v perspektivi ptičjega leta oziroma lebdenja.

5.D Sanje,kjer se zavedaš in slišiš,da govoriš ,ne da ti tvoj bližnji pove,da si govoril v spanju(govorjenje je podobno,kot da zelo težko izgovarjaš zloge besed ,sliši se kot, da nimaš jezika in glasilk.)

Lebdenje po prostoru in opazovanje v 5.D: tudi,ko vidiš nekaj in pogledaš dvakrat, vidiš isti prizor.(ponavadi v navadnih sanjah vidiš samo prebliske kratkega trajanja.)

Ko prižgeš stikalo za luč,svetlobe ne vidiš; ( v navadnih sanjah vidiš svetlobo,samo temu ne daš posebnega pomena,ker ta svetloba ne izvira iz nekih fotonov in jo zaznavaš kot osvetljeno ozadje samih sanj.)

Človek v spanju sanja le par sekund in spomin ,kaj je sanjal je zelo kratek,lahko se sanj ne spominja edino ,če si to po bujenju takoj registrira v spomin.

Moje mnenje je, da je človek in njegovo fizično telo samo pribežališče za duše, tako ali drugače,toda način razmišljanja novo rojenih duš ne presega več,kot ,da do smrti ne spoznajo 5.D ,ker imajo z samim življenjem dovolj dela,se pa ne poglobijo v vse detajle svoje zavesti.

Tu je tudi krivo vcepljanje nekih teorij ljudem ,vezanih na razna verstva in zavajanja od strani nekih duhovnih zasvojencev ,kateri niso in ne bodo nikoli osvojili 5.D.

Ponavadi so vsa odkritja čisto preprosta in niso zavita v neko nedokončno filozofijo.

Tu je vprašanje samo ,si ali nisi kandidat za na pot v 5.D. ali si uspel odkriti vse svoje kotičke zavesti.

Nadaljevanje sledi :

#890 Malina75

Malina75
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 7. september 2017, 12:17

Franchement vous êtes formidable d'avoir fait un site pareil, 

#891 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • ŽeČistoDomači

Objavljeno: 12. september 2017, 15:34

Lovci na duhove kjer koli na svetu so zaostali za mano 150 let.
Oni ne vedo da je paranormalno prva oblika življenja na zemlji ,fizično telo pa suženj.
Jaz sem osebno prepričan,da živim že dvakrat v drugem fizičnem telesu in to od kar pomnim.
Imam občutek,da nisem bitje tega časa ,ki ga živijo drugi ljudje ali pa iz tega planeta.

Ko sem videl svoj duh izven telesa, je bilo podobno nekemu sivemu UFO bitju(v mojem primeru je rjava barva) , lebdi in se premika z neverjetno hitro.
Stik ali zlitje nazaj v telo po teži pritiska pa je bilo po moji oceni 20 dekagramov.

To je zelo pomembno !:  Ko po svetu ljudje vidijo duh v svoji bližini in so v neki paralizi v kateri se ne morejo premakniti je možno, da vidijo svoj nadrejeni duh in si ne znajo razložiti, ker živijo svoje prvo življenje.

Da ugotoviš, kakšno je življenje po smrti telesa moraš imeti srečo in dober čut za nadnaravno.

Ne smeš biti tudi obremenjen z raznovrstnimi religijami.

Novodobna spoznanja nam bodo popolnoma spremenila življenje,kjer bomo uvedli nova prepričanja o nas samih, kje smo in smo,kaj smo in kaj je smisel našega pojava zato bo poskrbela evolucija človeškega telesa.

Vprašanja :

Kdo nam krade telesa skupaj z dušo ?

Kaj je njegov cilj ?

Ali so to prišleki iz nedosegljivega neskončnega vesolja ujeti v fazi drugič zaživelega planeta Zemlja?

Smo to samo mi sami - ali so to naši potomci iz preteklega obdobja,kjer so si nevede ustvarili večno življenje ?

Ali je to napačno definirana resnica ,ki jo razlaga vera in jo napačno tolmači,ker ne izhaja iz osnove, najprej duh potem telo ?

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0